زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حقوق ماهیانه و شغل پیش از ازدواج

نظرسنجی: مقدار حقوق ماهیانه مورد نیاز برای شروع زندگی متوسط رو به ی کم بالا
۴۰۰،۰۰۰ تا ۷۰۰،۰۰۰
۷۰۰،۰۰۰ تا ۱،۰۰۰،۰۰۰
۱،۰۰۰،۰۰۰ تا ۱،۲۰۰،۰۰۰
۱،۲۰۰،۰۰۰ تا ۱،۵۰۰،۰۰۰
بیشتر از ۱،۵۰۰،۰۰۰
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ق.ظ، توسط mmeiamm.)
سلام دوستان .
هر جا که حرف ازدواج می شه اولین حرفی که خانواده ی دختر می زنن اینه که درآمد ماهیانت چقدره ... ( که البته به شدت حرف درست و منطقیه از نظر من )
و فکر نکنم هیچ پسر عاقلی پیدا بشه که تا از لحاظ درآمد ماهیانه به ثبات نرسیده باشه به فکر ازدواج بیافته .....
(نظر خودم و گفتم توهین نباشه .....)
می خواستم بدونم به نظر شما با شرایط فعلی برای داشتن یه زندگی متوسط رو به یه کم بالا داشتن ماهیانه چقدر درآمد کافیه ؟؟؟؟
هم از آقایون هم از خانوما می خوام که جواب بدن ...
البته فرض کنید خونه و ماشین و پسر داره و مستاجر نیست و بیمه هم هست Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ب.ظ
RE: حقوق ماهیانه و شغل پیش از ازدواج
بستگی به شهر محل سکونت ، خلقو خو خانم در زمینه تجارت و بازار گردی ...، شمه اقتصادی خود مرد واسه دخلو خرجو پس انداز و توقعشون از زندگی داره.
واسه شهری مثه مشهد فک میکنم اگه خونه و ماشین از خودت باشه ،خانمتم نگاش به جیب تو باشه،به ۷۰۰ تا ۱ تومن بشه چرخوند.
بازم میگم بستگی داره اگه نه بودنو هستن کسایی که تو همین گرونی با ۴۰۰ ماهو به آخر میرسونن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elahe007 , barankhanom
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط amku.)
Smile RE: حقوق ماهیانه و شغل پیش از ازدواج
نکنه داری دنبال همسر آینده می گردی، عزیزِ برادرCoolHeart
با اون اون شرط اخری که گذاشتی "البته فرض کنید خونه و ماشین و پسر داره و مستاجر نیست و بیمه هم هست" من کلن انصرافم رو اعلام می کنم. اخه داشتن خونه به همین سادگی ها هم نیست!!!. گیریم که خونه هم داشتیم بازهم بسته به همسری داره که می خوای انتخاب کنی. توهین نشه به خانم های عزیز، اما گاهَن امروزه روز کلن خانم قانع نیستند. (یا حداقل صبور نیستن برای بدست آوردن زندگی بهتر) گاهَن دید شده اقایون هم قانع نیستن مثلن برن نقاط پایینی شهر (تهران رو می گم) زندگی کنن. در کل بسته به طرز فکر هر دو طرف داره. اگه قانع و صبور باشن میشه با دارامد پایینی هم که دارن به خونه و زندگی برسن. مث برادر خود و همسرش که اوایل زندگشیون چیزی نداشتن اما الان با گذشت بیش از ۱۰ سال هم خونه دارن و هم ماشین و از نظر شغلی هردوشون ارتقا پیدا کردن و در آمد خوبی دارند
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ ب.ظ
البته بستگی به شهرم داره ها توی تهران با کمتر از ماهی یک میلیون درامد زندگی خوب نمیتونید داشته باشید تازه اونم به شرطی که کرایه خونه ندید اگر اجاره نشین باشیدم که مبلغ اجاره رو به این یک میلیون اضافه کنید
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ ب.ظ
مونده به طرف دیگه
یکی ۷۰۰ تومن کافیشه یکی یه تومنم کمشه من خودم به محض این حقوق میگیرم میپرک بازار دست خودم نیس عاشق خرید لباسم...دی
آخر ماهم همیشه کم میارم

روحم دوست دارد به کنجی برود ، زانوهای خود را بغل کند و بگوید:دیگر بازی نمیکنم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ق.ظ
;
کلا این اخلاق خانماس چشم ندارن ببینن پول بیشتر از یک روز تو حسابشون بمونه
موندم این عشق شماها به بازار از کجا نشات میگیره!
 سپاس‌گزاری شده توسط: samira.it , squib
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ ب.ظ
سلام
خوب اگه خونه و ماشین داشته باشین و نخواین اجاره خونه بدین با این اوضاع گرونی حداقل باید ۱تا ۱۲۰۰ باشه البته به همسرتون و شهری که زندگی میکنین خیلی مربوطه .اگه همسرتون خیلی اهل بریز بپاش و خرج کردن باشن باید بیشتر از۱۵۰۰ باشه ولی اگه همسرتون شخصی باشه که به فکر جیب شوهرش هست با۷۰۰تا۱میشه زندگی رو گذروند.
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ ب.ظ
کسی که هم خونه تونسته بخره و هم ماشین ،‌چهار حالت داره :
- یا ارث بهش رسیده که در این حالت خدا بیامرزه پدرش رو. باید دید خودش اهل کار هست یا نه. اگه باشه و ماهی ۷۰۰ برای شهرستان و ۱ میلیون برای تهران در بیاره میشه چرخوند زندگی رو.
- یا همه چیش ماله باباشه ، که در این حالت احتمالا پدر گرامی یک کار خوب هم بهش داده و پول مفت پدر رو نوش جان می کنن اصلا مه نیست حقوق چقدر باشه . هرچی پول بخواد بابا جون می دن.
- یا انقدر واسه داشتنشون کار کرده و پس انداز کرده که الان شصت سالشه و سن بابا بزرگ دختر رو داره!
- اگر هیچ کدوم از حالات بالا نباشه حتما دزدی کرده یا گنج پیدا کرده!
ولی اگه خونه نداشته باشی ماهی حداقل ۱ و نیم میخوای

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamed-IT , phoenix021 , maryam.raz
ارسال:
۲۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ، توسط eh3an2010.)
یادمه بنزین لیتری ۴۰ تومن!! یه ۱۰ سال پیش!
من بچه بودم فک میکردم هر کی ماهی ۳۰۰ تومن درامد داره یعنی خیلی حقوقش زیاده!! و واقعا هم زیاد بود ،
الان دقیقا تو ۱۰ سال ۱۰ برابر شده و ۳ میلیون حقوق زیادیه (حقوق کارمندی!!) باور کنین ۱۰ سال دیگم ۳۰ میلیون میشه زیادش مثلا ۱۰ میلیونم میشه زنده موندن!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

یادمه بنزین لیتری ۴۰ تومن!! یه ۱۰ سال پیش!
من بچه بودم فک میکردم هر کی ماهی ۳۰۰ تومن درامد داره یعنی خیلی حقوقش زیاده!! و واقعا هم زیاد بود ،
الان دقیقا تو ۱۰ سال ۱۰ برابر شده و ۳ میلیون حقوق زیادیه (حقوق کارمندی!!) باور کنین ۱۰ سال دیگم ۳۰ میلیون میشه زیادش مثلا ۱۰ میلیونم میشه زنده موندن!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۰
۲۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۰ ق.ظ
نظر سنجی با احتساب یارانه هستش یا بدون اون؟ :|

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال: #۱۱
۱۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۸ ب.ظ
داداش من اون شرط آخر که گذاشتی خیلی قضیه فرق می کنه ۵ سال تلاش کردم تا یک ماشین وطنی گرفتم هنوز قسط هاش تموم نشده داغون شده باید قرض کنم عوضش کنم . حالا شما راحت فرض گذاشتی که طرف داره . البته فرض محال که محال نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۸۲۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۷۵ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۱۳ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۷۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  منابع تخصصی شغل تحلیل گر سیستم Hamedudk ۱ ۲,۹۳۱ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست کمک برای انتخاب شغل user123 ۱۸ ۱۰,۶۵۸ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  پیش نیاز هایی برای ارشد نرم افزار کامپیوتر mahsaabd ۳ ۲,۶۱۹ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۳۵ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۸۸۸ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close