زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج یک فوق لیسانس با لیسانس

ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ ب.ظ
ازدواج یک فوق لیسانس با لیسانس
با سلام
چند وقت پیش با یک آقایی آشنا شدم که لیسانس برق دانشگاه آزاد دارن فعلا سرباز و بیکار قبل از سربازی پیمان کار بودن
کارشناسی رو از یک دانشگاه دولتی گرفتم کارمند رسمی هم هستم

از دوستان ۲ سوال داشتم
اینکه شاغل بودن من بعدا مشکلی نخواهد داشت
اگه ارشد قبول شم و ادامه تحصیل بدم و ایشون لیسانس باشن چی؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۳ ب.ظ، توسط PSHirazi.)
RE: ازدواج یک فوق لیسانس با لیسانس
این که بعدها مشکلی پیش خواهد آمد یا نه بستگی به نحوه انتخاب امروز خود شما دارد ، دوران آشنایی پیش از ازدواج خیلی مهم هست سعی کنید هر دو ، طرف مقابلتان را بشناسید به خصوص ویژگی های اخلاقی و خیلی هم عجله نکنید با اطلاع و نظارت خانواده ها جلسات زیادی با هم داشته باشد ، در هر صورت این شرایطی رو که گفتید خیلی هم مشکل حادی نیست اگر عاشق هم باشید و ایضا تفاهم شخصیتی هم داشته باشید . اما دوتا سوالی که گفتید " اینکه شاغل بودن من بعدا مشکلی نخواهد داشت و اگه ارشد قبول شم و ادامه تحصیل بدم و ایشون لیسانس باشن چی؟ " به نظر من این دوتا سوال رو در موقعیت های مختلف از خود آقا بپرسید و پاسخ هارو مقایسه کنید و تصمیم بگیرید ، در یک شرایط عادی و با دو شخصیت پخته این مسائل باعث بروز مشکل نخواهد شد ، و در آخر هم این که شناخت قبل از ازدواج با کمک عقل و نه احساس .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۶۶۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۳۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۸۶۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر با لیسانسی که گرایشش it هست ؟ mrhosseini97 ۱ ۲,۳۹۵ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mahatasa
  کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر با لیسانسی که گرایشش it هست ؟ mrhosseini97 ۱ ۲,۴۳۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mrhosseini97
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۶۴ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  شهریه فوق نجومی شبانه بهشتی! harry ۱۴ ۹,۹۸۱ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mehRUN
  آیا با مدرک لیسانسی که آنلاین گرفتیم میشه برای ارشد اپلای کرد؟ saeid4x ۴ ۳,۷۷۴ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۷۹۱ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close