زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دلایل موفقیت در زندگی

ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۸۹, ۰۷:۰۸ ب.ظ
دلایل موفقیت در زندگی
حالا که دلایل عدم موفقیت بررسی شد خوبه که هرکی دلایل موفقیت خودشا بگه فقط لزومی نداره که توزمینه درسی باشه.در زمینه های مختلف: درسی - موسیقی -ورزش- ازدواج - آشپزی-هرچی که هست خوبه که آقای تنهایی هم دلایل موفقیتشونا بگن.به نظرم میتونه تاثیر خوبی تو زندگی افراد داشته باشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۸۹, ۰۷:۲۸ ب.ظ
دلایل موفقیت در زندگی
۱-توکل به خدا
۲-اعتماد به نفس
۳-تنهایی (البته ما به آقای دکتر ارادت داریم ولی منظورم خلوت کردن با خودم چه از نوع اجباریش توی خدمت و چه از نوع توفیقی)
۴-پشتکار
۵-پشتکار
۶-پشتکار
....
به نظرم کسی که برای خودش یه خلوت نداشته باشه مثه کسیه که برای فرار از ترس ناشی از دیدن یه صحنه ترسناک چشمهاشو میبنده
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soheil , Doctorwho , morweb
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۸۹, ۱۰:۲۱ ب.ظ
دلایل موفقیت در زندگی
آفرین mahditorki عزیز! کاربر با احساس مانشت!

سخته، ولی ممکنه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahditorki
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۸۹, ۱۰:۵۷ ب.ظ
دلایل موفقیت در زندگی
اول باید موفقیت رو معنا کرد. موفقیت واقعاَ یعنی چی؟ کسی که رتبه خوبی بیاره آدم موفقیه؟

دوستان تعبیر موفقیت برای هر کسی فرق می کنه! شاید از نظر شما من موفق باشم اما از نظر خودم هنوز موفقیت خاصی ندیدم. هنوز به اهداف مهم زندگیم نرسیدم پس هنوز موفق نیستم!!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۸۹, ۰۱:۰۱ ب.ظ
RE: دلایل موفقیت در زندگی
(۱۶ تیر ۱۳۸۹ ۱۰:۵۷ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  اول باید موفقیت رو معنا کرد. موفقیت واقعاَ یعنی چی؟ کسی که رتبه خوبی بیاره آدم موفقیه؟

دوستان تعبیر موفقیت برای هر کسی فرق می کنه! شاید از نظر شما من موفق باشم اما از نظر خودم هنوز موفقیت خاصی ندیدم. هنوز به اهداف مهم زندگیم نرسیدم پس هنوز موفق نیستم!!

به نظرم درستش هم همینه چون وقتی یه نفر خودشو موفق بدونه دیگه دلیلی برای سعی و تلاش وجود نداره و این یعنی عدم تحرک ،سستی و انتهای حیات انسانی یک فرد
فکر کنم موفقیت چیزی در انتهای راه نیست بلکه مسیر حرکت و زاویه اونه
حتما برای شما هم پیش اومده که به یه مسافرت دوست داشتنی دعوت بشید.آیا لحظات لذتبخش اون فقط زمانی بوده که به مقصد رسیدید یا اینکه از لحظه ای که شروع به آماده کردن وسایل کردید براتون لذتبخش بوده و بعدها که خاطرات اون سفر رو مرور میکردید از همه مسیر به شادی یاد کردید؟ Sleepy
.
اینه که ملا میگه لذتی که در فراق هست در وصال نیست چرا که در فراق شوق وصال هست و ...
پس دکتر جان از اونجا که شما هم در مسیر وصال هستید آدم موفقی به شمار میاید البته انما الاعمال بالنیات "معیار سنجش هر عملی به نیت اونه"
 سپاس‌گزاری شده توسط: aseman , Doctorwho
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۸۹, ۰۲:۰۱ ب.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۸۹ ۱۰:۵۷ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  اول باید موفقیت رو معنا کرد. موفقیت واقعاَ یعنی چی؟ کسی که رتبه خوبی بیاره آدم موفقیه؟

به نظر من موفقیت "رسیدن" نیست، چون هیچ حد و مرزی برای موفقیت نمیشه تعیین کرد. انسان به هرجا که برسه باز هم توانایی کمی جلو‌تر رفتن رو داره. بخاطر همین موفقیت رو میشه کیفیت و سرعت حرکت به جلو تعریف کرد. هرچی با سرعت بیشتری پیشرفت کنی موفق تری!
اما دکتر خودمون:
طبق تعریف بنده شما فرد موفقی هستی، چون نسبت به سنتون با سرعت خیلی خوبی در حال پیشرفت هستید(بودید)

سخته، ولی ممکنه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahditorki , Doctorwho
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۸۹, ۰۳:۴۵ ب.ظ
دلایل موفقیت در زندگی
یه موقع با این سرعت زیاد تصادف نکنم خوبه! شاید هم پلیس جریمه‌ام کنه Smile

من خیلی حرف دارم در مورد موفقیت، ببینید تعریف شما از موفقیت فقط درس خوندنه؟ فقط پیشرفت علمیه؟ اتفاقاً شاید کار من واسه موفق شدن خیلی سخت‌تر از کسی باشه که هیچی درس نخونده. ممکنه که اون آدم خیلی راحت بتونه موفق بشه در حالی که من در آرزوش بمونم.

زمانی طی طریق رو می شه موفقیت دونست که به مقصدت برسی. مثل اینه که بری سفر به سمت شمال و هیچ وقت نرسی. اون موقع خاطرات راه رو شیرین می دونی؟

می خوام بگم‌: آدم به زندگی دیگران نگاه می کنه اون هم از دور و فکر می کنه که چه خوب بود که من جای مثلاً فلانی بودم!!! اما هیچ وقت داشته های خودش رو نگاه نمی کنه و نمی گه که چه خوب که جای فلانی نیستم. این تیکه اش رو خودم هم نفهمیدم که چی گفتم!! هر کی فهمید به من هم بگه!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahditorki , SarahArshad , Doctorwho
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۸۹, ۱۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۸۹ ۱۲:۲۳ ب.ظ، توسط yasemi.)
دقیقا درسته دوستان ما چون همه به فکر ارشد و درجات بالاترن فقط موفقیت رو در درس می بینند در حالی که موفقیت در خیلی چیزهای دیگه هم ممکنه مثلا شما یه زن بگیرید که همش رو مخ شما قدم میزنه یا بر عکس حالا فکر کنید که دکترای کامپیوتر هم دارید زندگی مثل جهنم میشه حالا آدم موفقی هستید ؟ Big Grin

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۸۹, ۰۱:۵۳ ب.ظ
دلایل موفقیت در زندگی
البته با عرض ارادت به دکتر و اینکه واقعا کمتر کسی پیدا میشه که وقتشو برای کمک به بقیه بذاره‌، بدون هیچ چشمداشتی‌، فقط و فقط نظر خودمو میگم و دوست دارم بقیه هم در صورت اشتباه تشخیص دادن در اصلاحشون بهم کمک کنن.
.
من فکر میکنم موفقیت همون مسیره نه چیزی که بشه بهش رسید اینو قبلا هم گفتم که "موفقیت چیزی در انتهای راه نیست بلکه مسیر حرکت و زاویه اونه "
پس وقتی ما راهی رو پیش میگیریم مثلا سفر به سمت شمال مادامی که میدونیم داریم با حد اکثر توانایی به سمت شمال حرکت میکنیم منطقیه که راضی باشیم و چون حرکت در کار هست پس به مقصد (هدف) نزدیک میشیم حالا اینجا یه بحث پیش میاد‌، اینکه جمله "هیچ وقت نرسی" که در مثال دکتر اومده، ممکن نیست مگر اینکه زمان رو محدود بگیریم یا سرعت حرکت رو صفر فرض کنیم.
زمان محدود منطقیه چون عمر انسان محدوده و از دیدگاه من چون رسیدن معیار موفقیت نیست و بودن در مسیر کافیه پس انسان موفق است، حتی اگر در مسیر باشد، و زمانش تمام شود (خدا بیامرز ).
اما در مورد حرکت با سرعت صفر به یه جمله محال ذاتی میرسیم مثه لامپی که هم روشن باشه و هم خاموش‌، پس در واقع کسی که در مسیر شمال (هدف) در حرکت باشد و هیچ گاه به مقصد نرسد همان کسی است که در مسیر هدفش تمام کرده و اگه هدف الهی باشه شهید محسوب شده . مثل همه شهیدان بزرگوار‌، حتما شما هم با من هم عقیده‌اید که شهدا برای ازبین رفتن و نابود شدن (تمام شدن زمان حیاتشان )به جبهه نرفتند بلکه برای دفاع از حق‌، خودشان را در مسیر هدف فدا کردند.

اما بعد
در مورد اینکه گفتم به نظرم دکتر آدمی در مسیر موفقیت هست هنوزم معتقدم میدونید چرا ؟
چون مسیری که خودم برای موفقیت ترسیم کردم یکی از گلو گاههاش خدمت به خلقه اما بازم تاکید میکنم این خیلی واضحه که آدمای موفق ،خودشونو موفق ندونن (بازم یاد یه جمله افتادم ولی خیلی پر حرفی کردم بمونه واسه یه وقت دیگه )
ببخشید چشماتونو خسته کردم
یا علی
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , Afra , Doctorwho
ارسال: #۱۰
۱۸ تیر ۱۳۸۹, ۰۵:۴۶ ب.ظ
دلایل موفقیت در زندگی
در زندگی یادگرفتم:
۱/ با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.
۲/ با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.
۳/ از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود.

نمی دونم کی حرفهای بالا را گفته ولی عمل به آنها بی شک از عوامل موفقیت در زندگی است
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۵۲۰ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۷۳ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۳۶۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  هفت شوخی تهدیدآمیز آقایون برای زندگی متاهلی solmaz_69 ۶ ۶,۰۵۷ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  روانشناسی و شباهتهای سبک زندگی انسان و حیوان marvelous ۸ ۴,۳۹۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سبک زندگی چیست pm24 ۱ ۲,۶۶۴ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۱,۹۶۸ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi
  دلایل شکست پروژه های CRM و راههایی برای موفقیت آنها m2m3m92 ۰ ۲,۳۰۴ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: m2m3m92
  سمینار موفقیت دکتر شاهین فرهنگ m.abbaszadeh1995 ۳ ۳,۴۷۸ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۸۳۴ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close