زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

واحدهایی که در موقع ثبت نام انتخاب کردیم هم در تکمیل ظرفیت لحاظ می شوند ؟

ارسال: #۱۶
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ ب.ظ
RE: واحدهایی که در موقع ثبت نام انتخاب کردیم هم در تکمیل ظرفیت لحاظ می شوند ؟
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ ب.ظ)m2rangy نوشته شده توسط:  یعنی الان ما باید ثبت نام کنیم که انتخاب های اولی که خودمون زدیم و قبول نشدیم را بررسی کنند؟یا بدون ثبت نام و گرفتن اون بیست هزار تومن هم خودشون بررسی میکنند؟اینا که میگن از واحد امارات بهشون اس ام اس اومده چیه؟!!برای کس دیگه و جای دیگه هم اومده؟

دوستان این پیامک های مربوطه که دوستمونم گفتن که اومده مثل پذیرش در واحد امارات چیه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۱۰ ب.ظ)arshad2013 نوشته شده توسط:  واقعاً متاسفم برای دانشگاه آزاد با این کارش ما که امیدمون فقط به تکمیل ظرفیت بود و با این کارشون نا امیدمون کردند .

مشخص نیست کی سیاست گذاری میکنه در دانشگاه آزاد اینا از یه طرف میگن دانشجو کم است و واحدهای کوچیک رو به تعطیلی هست و از یک طرف هم با چنین سیاست هایی دانشجویان را فراری میدند .

دوستان من طبق خبری که اواسط شهریور خونده بودم اینطوری نوشته بود که علاوه بر واحدهای انتخابی در موقع ثبت نام ۱۰ واحد دیگر می تونیم انتخاب مجدد کنیم و اون واحدهایی که موقع ثبت نام انتخاب کردیم هم تکمیل ظرفیت اعلام میشه !

با این حساب ۲۱۰۰۰ تومان را حرام نکنیم .

ارشد جان من متوجه نشدم از یک طرف میگی علاوه بر واحدهای انتخابی د رموقع ثبت نام که مجدد انتخاب کنیم، از یک طرف میگی پولمان را حروم نکنیم. این چیه قضیه اش. من فاصله زیادی با آخرین رتبه تو انتخاب رشته ام ندارم.
۱
۰
ارسال: #۱۸
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ق.ظ، توسط arshad2013.)
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ب.ظ)aflak نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ ب.ظ)m2rangy نوشته شده توسط:  یعنی الان ما باید ثبت نام کنیم که انتخاب های اولی که خودمون زدیم و قبول نشدیم را بررسی کنند؟یا بدون ثبت نام و گرفتن اون بیست هزار تومن هم خودشون بررسی میکنند؟اینا که میگن از واحد امارات بهشون اس ام اس اومده چیه؟!!برای کس دیگه و جای دیگه هم اومده؟

دوستان این پیامک های مربوطه که دوستمونم گفتن که اومده مثل پذیرش در واحد امارات چیه؟
در این تاپیک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مفصل بحث شده

(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۱۰ ب.ظ)arshad2013 نوشته شده توسط:  واقعاً متاسفم برای دانشگاه آزاد با این کارش ما که امیدمون فقط به تکمیل ظرفیت بود و با این کارشون نا امیدمون کردند .

مشخص نیست کی سیاست گذاری میکنه در دانشگاه آزاد اینا از یه طرف میگن دانشجو کم است و واحدهای کوچیک رو به تعطیلی هست و از یک طرف هم با چنین سیاست هایی دانشجویان را فراری میدند .

دوستان من طبق خبری که اواسط شهریور خونده بودم اینطوری نوشته بود که علاوه بر واحدهای انتخابی در موقع ثبت نام ۱۰ واحد دیگر می تونیم انتخاب مجدد کنیم و اون واحدهایی که موقع ثبت نام انتخاب کردیم هم تکمیل ظرفیت اعلام میشه !

با این حساب ۲۱۰۰۰ تومان را حرام نکنیم .

ارشد جان من متوجه نشدم از یک طرف میگی علاوه بر واحدهای انتخابی د رموقع ثبت نام که مجدد انتخاب کنیم، از یک طرف میگی پولمان را حروم نکنیم. این چیه قضیه اش. من فاصله زیادی با آخرین رتبه تو انتخاب رشته ام ندارم.

این یک احتمال هست و قطعی نیست و نمی دونیم واقعاً واحدهای انتخابی در موقع ثبت نام را بررسی می کنند یا نه

خوب شما نیمه پر لیوان را می تونید در نظر بگیرید و ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۹
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ ق.ظ
من که بعید میدونم دوستان واحد های موقع ثبت نام رو بررسی کنن چون اگر قرار بر همچین چیزی باشه حتما یک خبرگزاری اشاره ی کوچیکی بهش میکرد ولی همه ی خبرگزاری ها حتی قبل از شروع تکمیل اشاره به واحد های تازه تاسیس کرده بودن ! البته یزد هم همچین تازه تاسیس نیست !!!!

از زندگی کردن نترس !Heart
۲
۰
ارسال: #۲۰
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ)arshad2013 نوشته شده توسط:  سلام

دوستان همانطوری که میدونید از امروز تکمیل ظرفیت شروع شده میخواستم یه بحث و بررسی داشته باشیم در این مورد .

الان برای مجموعه مهندسی کامپیوتر - گرایش نرم افزار فقط واحدهای زیر را اعلام کردند .

واحد یزد
واحد دامغان
واحد میبد
واحد خمین
مرکز آموزش بین المللی قشم
مرکزبین المللی کیش
پردیس علوم و تحقیقات دامغان

الان سوالی که من دارم اینه که

۱- فقط این واحدها تکمیل ظرفیت برمیدارن ؟ پس دیگر واحدها چی ؟

۲ - واحدهایی که در موقع ثبت نام انتخاب کردیم هم در تکمیل ظرفیت لحاظ می شوند ؟

لطفاً دوستان در بحث شرکت کنید تا کمکی بشه به من و سایر دوستان.

من این سوال۲ از مرکز آزمون پرسیدم(روابط عمومی مرکز آزمون) جوابی‌ که فرستادن خیر بود،و گفتن برای تکمیل ظرفیت بهمن همون موقع اطلاع رسانی می‌شه....
۲
۰
ارسال: #۲۱
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ب.ظ
دوست عزیز یعنی بهمن تکمیل ظرفیت هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط gilda90.)
(۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)anemis نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ)arshad2013 نوشته شده توسط:  سلام

دوستان همانطوری که میدونید از امروز تکمیل ظرفیت شروع شده میخواستم یه بحث و بررسی داشته باشیم در این مورد .

الان برای مجموعه مهندسی کامپیوتر - گرایش نرم افزار فقط واحدهای زیر را اعلام کردند .

واحد یزد
واحد دامغان
واحد میبد
واحد خمین
مرکز آموزش بین المللی قشم
مرکزبین المللی کیش
پردیس علوم و تحقیقات دامغان

الان سوالی که من دارم اینه که

۱- فقط این واحدها تکمیل ظرفیت برمیدارن ؟ پس دیگر واحدها چی ؟

۲ - واحدهایی که در موقع ثبت نام انتخاب کردیم هم در تکمیل ظرفیت لحاظ می شوند ؟

لطفاً دوستان در بحث شرکت کنید تا کمکی بشه به من و سایر دوستان.

من این سوال۲ از مرکز آزمون پرسیدم(روابط عمومی مرکز آزمون) جوابی‌ که فرستادن خیر بود،و گفتن برای تکمیل ظرفیت بهمن همون موقع اطلاع رسانی می‌شه....
۰
۰
ارسال: #۲۳
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۴ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ ب.ظ)m2rangy نوشته شده توسط:  یعنی الان ما باید ثبت نام کنیم که انتخاب های اولی که خودمون زدیم و قبول نشدیم را بررسی کنند؟یا بدون ثبت نام و گرفتن اون بیست هزار تومن هم خودشون بررسی میکنند؟اینا که میگن از واحد امارات بهشون اس ام اس اومده چیه؟!!برای کس دیگه و جای دیگه هم اومده؟

سلام واسه منم از واحد امارات اس.ام.اس. اومده معناش چیه واقعا اینقدر ظرفیت دارن واسه چی تهران نمیزنن تکمیل
۰
۰
ارسال: #۲۴
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۱۳ ب.ظ
مشاهده پاسخ سوال

سوال: سلام ببخشید یعنی همه دانشگاه های قبلی صد در صد پر شدن؟اخه من کارمندم و ساکن کرمان و فقط ۲۰ نفر تا قبولی مدیریت دولتی سیرجان فاصله داشتم و خیلی امید داشتم سیرجان یا رفسنجان قبول شم اما الان فقط کهکیلویه و بویر احمد اینجاست یعنی صد در صد ثبت نام شدن؟

پاسخ: ملاک مندرجات جدول رشته ها و گرایش ها و جدول محل های دانشگاهی (در منوی سمت راست صفحه ) همین سایت می باشد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم سوال وجواب من
۱
۰
ارسال: #۲۵
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ ب.ظ
سوال: سلام . خسته نباشید . میخواستم بپرسم ایاد شهر های جدید دوباره اضافه می شوند یا خیر ؟؟ بعنوان مثال در مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار ایا امکان دارد علوم تحقیقات رشت دوباره اضافه شود ؟؟
پاسخ: ملاک مندرجات جدول راهنمای انتخاب رشته (در سمت راست صفحه ) همین سایت می باشد /

این رو هم من پرسیدم .
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۶
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۱۶ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ ب.ظ)aminomidi نوشته شده توسط:  سوال: سلام . خسته نباشید . میخواستم بپرسم ایاد شهر های جدید دوباره اضافه می شوند یا خیر ؟؟ بعنوان مثال در مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار ایا امکان دارد علوم تحقیقات رشت دوباره اضافه شود ؟؟
پاسخ: ملاک مندرجات جدول راهنمای انتخاب رشته (در سمت راست صفحه ) همین سایت می باشد
این رو هم من پرسیدم .
پس منظورش اینه که اضافه نمیشه دیگه
Undecided

ناشنوا باش وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند.
۰
۰
ارسال: #۲۷
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ب.ظ
منم یکی پرسیدم ببینم جوابشون چی هست هرچی جواب دادن میزارم اینجا

دانشگاه آزاد ننگت باد ننگت باد
۱
۰
ارسال: #۲۸
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۶ ق.ظ، توسط snowly1.)
سلام بر همه ی دوستان اینها که میگفتن تکمیل امسال همه به صورت اتوماتیک ثبت نام میشن اینطور که من فهمیده بودم منظورشون این بوده که اونجاهایی رو که تو ثبت نام انتخاب کردیم به صورت اتوماتیک تو تکمیل اول هم لحاظ میشه اما الان قضییه چی شد؟
منی که فقط شبکه قزوین رو زده بودم الان تو تکمیل نیست برای من تکمیل اول همونجا لحاظ میشه یا قزوین تکمیل اول برنمیداره؟
آخه من سایت رسمیش دیدم امسال ۴۲ نفر برداشته با این وجود باز هم امکان داره تکمیل اول برداره؟ آخه ۴۲ نفر برای مهر بس نیست؟
حالا arshad2013 شما که میگفتید اونجاهایی رو که تو ثبت نام اولی انتخاب کرده بودیم هستن شاید همین موضوع اتوماتیک هستش آره؟
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ق.ظ
دوستانی که فکر میکنند واحد های تکمیل ظرفیت اول ممکن است که اضافه بشند...
با کمی فکر و منطق مشخصه که قطعا اضافه نخواهند شد و تا پایان نتایج همین ها میمونه .. دوستان اگر قرار باشه اضافه بشه مشخصه که خیلی ها که در روز های اول ثبت نام کرده اند به مشکل بر میخورند و در حقشون ظلم میشه و مرکز ازمون انقد احمق نیست که اعتراض کلی افراد رو به جون بخره .
۲
۰
ارسال: #۳۰
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ، توسط gzara64@gmail.com.)
بابا این دیگه چه وضعیه
اصلا زمان ثبت نام واحد دامغان تو دفترچه نبود والا که صد در صد هزار من انتخابش میکردم .برا استان سمننان فقط واحدهای شاهرود و سمنان بود که شانس ما امسال شاهرودم تکمیل ظرفیت نذاشت.
حالا من الان اصلا هیچ اطلاعی از کم و کیف و چند و چون واحد دامغان ندارم
هرچنند که بالاخره هم بخاطر نزدیکی راه مجبورم همونجارو انتخاب کنم.
کسی اطلاعی چیزی از دامغان داره؟

دوستان برخلاف شماها من اصلا مشکلی با واحدهای اعلام شده ندارم.اتفاقا از خدامم هست که همین دامغان قبول شم چون اول دماوند قبول شده بودم و ثبت نام نکردم چون واقعا با شرایط کاریم خیلی برام سخت میشد.
منتها نگرانی من یه چیز دیگس شانس که نداریم میترسم تکمیل دوم بشه و شاهرودم تو تکمیل دوم دانشجو برداره اونوقت منم همین دامغان رو قبول شم و دیگه نتونم شاهرود شرکت کنم.آخه شاهرود باز برام خیلی راحت تر از دامغان میشه.
میشه اگه یه موقع دامغان قبول شم و ثبت نام کنم بعد بیادو حالا تکمیل دوم بشه و شاهرودم تکمیل بگیره باز دوباره برا تکمیل دوم تو شاهرود ثبت نام کنم؟
good-wishes، در تاریخ ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

خب خدارو شکر یک نفر موافق پیدا شد . الحمدلله Smile
منتها در خیل موافق ها و مخالفها نمی دونم چرا ما مدیرها شانس نداریم که کسی به حرفمون گوش کنه Big Grin البته از اونهایی که گوش می کنن ممنونیم Smile
ممنون میشم سوال اولتون رو اینجا
یا اینجا
جستجو یا ایجاد کنید
سوال دومتون رو هم در تاپیکی که قبلا براش ایجاد کردند بپرسید :

ممنون از همکاریتون

کاش میدانستم به کدامین راهت سرکج آوردم.
دلبرا فرض براین که سرمن کج وزبانم دشنام
خوب میدانی یار که دل من کج نیست!!!!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۰۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۷۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۷۱۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۳۱ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close