زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موضوع پایان نامه در رشته نرم افزار

ارسال: #۱۶
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ب.ظ، توسط diligent.)
(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  مقاله ای در زمینه ارزیابی معماری نرم افزار به کمک پتری میخوامو چطوری پیدا کنم.!!!! دیگه دارم گیج میشم.همچین عنوان مقاله ای نیست انگار...فردا ثبح باید به استاد چند تا نشون بدم

سلام. توی اسکولار یه سرچ زدم این مقاله اومد:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مقاله های اینجا رو هم یه نگاه بندازین ببین به دردتون میخورن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121
ارسال: #۱۷
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ب.ظ
من یه سوال دارم؟؟ لطف میکنید منو راهنمایی کنید

مثلا همین مبحث بررسی و ارزیابی معماری نرم افزار با شبکه های پتری ، این میشه یه خط اصلی پایان نامه دیگه؟!

حالا من تو پایان نامه باید این رو به یک جهتی سوق بدم ؟! درسته؟؟؟ مثلا بگم :بررسی و ارزیابی معماری نرم افزار بالافرض برای یک نرم افزار دریک سازمان دولتی فلان به کمک پتری؟ درسته؟؟؟

سوال بعدی:

حالا مقالات لاتینم که میخوام پیدا کنم. باید همون دنبال عنوان بررسی و ارزیابی معماری نرم افزار با شبکه های پتری بگردم؟؟. مقاله ای که در مورد بررسی و ارزیابی معماری نرم افزار بالافرض برای یک نرم افزار در یک سازمان دولتی به کمک پتری که دقیقا پیدا نمیشه!!!

الان ببینید درست دارم فکر میکنم؟؟؟؟ !!!! توروخدا یکی منو متوجم کنه

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۱۸
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۲۸ ب.ظ، توسط diligent.)
متاسفانه در مورد معماری نرم افزار اطلاعی ندارم ولی همونطور که خودتون هم گفتین "بررسی و ارزیابی معماری نرم افزار با شبکه های پتری" کلی هستش. باید ریزتر بشید، مثلا کدام پارامترها قراره ارزیابی بشن.
شاید این دوتا مقاله برای شروع کمی کمک کننده باشه (مقاله های مرتبطش هم توی همون صفحه هست، رفرنس های مقاله هم میتونه کمکتون کنه)

ببخشید دیگه بیشتر از این اطلاعی ندارم.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۱۹
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۰۹ ب.ظ
ممنوم. اما خوب در کل این طرز فکر من در مورد پایان نامه درسته؟یا دارم راه رو اشتباه میرم؟کسی میتونه راهنمایی کنه

ارسال: #۲۰
۱۱ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۳۴ ب.ظ
سلام
دوستان
من دنبال موضوع میگردم دوست دارم تو زمینه مهندسی نرم افزار یا تست نرم افزار یا محاسبات ابری یا برنامه نویسی چی پی یو کار کنم ولی نمی دونم دقیق رو چی کار کنم موندم ممنون میشم کمکم کنیک یه موضوع خوب پیدا کنم ممنون از شما
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۲۱
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۳ ب.ظ
سلام.
از کسانی که تو کار پایان نامه تجربه دارند بالاخص تو زمینه شبکه های پتری سوالی دارم.

ارزیابی کیفی نرم افزار X در سازمان Y به کمک شبکه های پتری ،قابل انجام هست.؟این نرم افزار به عنوان یه مطالعه موردی تو پایان نامه هست.
حالا مثلا این موضوع : بررسی و ارزیابی خط کنترل ترافیک هوایی به کمک شبکه های پتری که تو یه مقاله لاتین هم در موردش صحبت شده و کار شده به عنوان پایان نامه بهتره و راحت تره. اصلا موضوع انتخابی من قابل انجامه؟؟

ارسال: #۲۲
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۳:۳۲ ب.ظ
RE: موضوع پایان نامه در رشته نرم افزار
(۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دوستان نرم افزاری ... من همچنان منتظر راهنماییتون هستم.

سلام.
موضوع آزمون و تست نرم افزار هم موضوع نسبتا جدیدی است.
آزمون نرم افزار منجر به افزایش کیفیت نرم افزار می شود.
ارسال: #۲۳
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۵۶ ب.ظ
سلام دوستان به نظر شما میشه برای پایان نامه موضوعات برنامه نویسی انتخاب کرد؟ موضوعات داده کاوی یا دیتا ماینینگ برای پایان نامه راحت هستن لطفاً راهنمایی کنید زمان زیادی برای تحویل پروپوزال ندارم؟
ارسال: #۲۴
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۱۳ ق.ظ
سلام دوستان ، کسی اطلاع داره که به جزء هزینه ۶ واحد پایان نامه و نصف شهریه ثابت در دانشگاه آزاد باید هزینه دیگری هم به استاد راهنما و مشاو و داور داد؟ممنون میشم جواب بدید.
ارسال: #۲۵
۱۵ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۲۹ ب.ظ
سلام دوستان برای پایان نامه میخوام روی موضوع تشخیص خواب الودگی راننندگان کار کنم، آیا موضوع خوبیه و محاسبات ریاضی کمی داره یا به راحتی میشه با متلب انجامش داد؟ راستی کسی دکتر شیری از دانشگاه امیرکبیر رو میشناسه؟اگر کسی اطلاع داره زودتر خبر بده خیلی نگرانم! ممنون
سلام دوستان،برای تحویل پروپوزال تا چندم بهن در این نیمسال زمان داریم تا ترم اضافه نخوریم؟ تاریخ تحویل مهمه یا تاریخ تصویب؟شدیداً به پاسخ این سئوال ها احتیاج دارم جواب بدید!
ارسال: #۲۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۰۵ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۶ ب.ظ)azsxdcfv نوشته شده توسط:  سلام دوستان به نظر شما میشه برای پایان نامه موضوعات برنامه نویسی انتخاب کرد؟ موضوعات داده کاوی یا دیتا ماینینگ برای پایان نامه راحت هستن لطفاً راهنمایی کنید زمان زیادی برای تحویل پروپوزال ندارم؟

عمدتا یک دانشجوی کامپیوتر باید کاری رو برداره که پیاده سازی دارد و عمدتا هم به برنامه نویسی ختم میشه. اگر موضوعات داده کاوی برداشتید تا حدودی نرم افزارهای آماده مثل رپیدماینر کار دانشجو رو راحت تر می کنه و بجای برنامه نویسی، ابزارهای آماده برای این کار دارد و کمتر به برنامه نویسی احتیاج می شود.
ولی خب اکثر موضوعاتی که من الان می بینم به نحوی به داده کاوی مرتبط میشه و دانشجویان به اون سمت کار می کنند.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۲۷
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۱۵ ب.ظ
سلام دوستان مانشتی ، یه سوال داشتم چطور میشه توی ارشد به جای پایان نامه ، واحد درسی برداشت؟ شامل چه رشته هایی میشه؟؟
ارسال: #۲۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۵۰ ب.ظ
سلام دوستان موضوع داده کاوی را برای پایان نامه انتخاب کردم،اگه کسی بلده راهنماییم کنه ممنون میشم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۳۹ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۵۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close