زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو.

ارسال: #۷۹۶
۲۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۸ ب.ظ، توسط kora.)
RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو.
حال ادمی دارم که چند شب کابوس تو خواب میبینه!کابوس آدمها و کسایی که اذیتش کردن و تو خواب دوباره میان سراغش! کاشکی کابوس اژدها و هیولا میدیدم! والا من نمیدونم اینا که تو بیداری اذیت میکنن چرا تو خواب دست از سر ادم بر نمیدارن!!!! Angryتوصیم اینه اگه کسی اذیتتون کرد نهایت تلاشتون بکنید جوابش بدید! این طوری موضوع پیچیده نمیشه که تو خوابم بیاد سراغتون!Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , targol , messi1991
ارسال: #۷۹۷
۲۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۰۱ ب.ظ
خیلی بد شدم، خبیث، بدجنس، لج درآر، بداخلاق

امام حسن عسکری (ع) : جدال مکن تا احترامت برود و شوخی مکن تا بر تو گستاخ شوند.
ارسال: #۷۹۸
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ ق.ظ
خیلی دلگیرم،خیلی... همشون برند به درک Smile خودمو عشقه Smile)) ، با قدرت و همت هدفم را دنبال میکنم و موفق میشم،میدونم Smile

پ.ن : کلا قاطی پاطی است ولی یه دنیا حرف داره Wink

I FAILED BUT IT'S NOT THE END
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۷۹۹
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۸ ق.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  
(20 تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۳ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  فکر کنم کنکور کاردانی به کارشناسی دارن ایشون مرداد ماه
ااا نمیدونستم...
خب پس پاشوو پاشووو بیشتر تلاش کن توکل بخدا قبولییییییی اصلا ما منتظرر شیرینی ایم....
تاپیک منحرف نشه، مدیرش افاق هست نانچیکو هم داره؛-)

سلام اره کنکور کاردانی به کارشناسی دارم مرداد ماه

امان از این استرس آدمو فلج میکنه به همه چی حساس شدم تحمل هیچ مشکلی رو ندارم همشون این موقع برام زوم شدن وبیشتر میبینمشون رود اعصابم خورد میشه بهم ریختم از طرفیم عروسی خواهرمه پارچه خریدم دادم خیاط قرار بود تا عید فطر تموم کنه تازه دیدم کم میگیره جو گیر شدم نصف پول رو دادم حرص میکشم از اینکه زود اعتماد کردم با دخترخیاط تو کتابخونه اشنا شدم یه ماه بود میشناختمش فوری اعتماد کردم و...پارچه و پول الان نه دختر به اس جواب میده نه زنگ asabani
ارسال: #۸۰۰
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۲۰ ب.ظ
نمی دونم چرا اما دلتنگ !!!

میگذره، ملالی نیست، انقدرها هستن که غم ما پیششون شادی پر سروریه

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۸۰۱
۳۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ
خداشکرت که احساس قدرت میکنم....برخلاف فکری که قبلا داشتم الان قوی هستم به خودم افتخار میکنم خدایا شکرت
ارسال: #۸۰۲
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ
یه روز استراحت کامل بعد از برنامه تیر ماه و آماده شدن برای برنامه مرداد
چقدر لذت داره خواب تا ساعت ۱۱ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۸۰۳
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۲۷ ب.ظ
وای نمیدونم این چند وقته چم شده اصلا حوصله هیچی رو ندارم، حتی پایان نامم که فقط چند هفته دیگه باید تحویلش بدم هیچکاری واسش نکردم!
نکنه افسردگی گرفتم!?
Confused

امام حسین علیه السلام: زنهار زنهار بپرهیز از ظلم به کسی که در مقابل تو یاوری جز خدا ندارد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , IT.girll
ارسال: #۸۰۴
وای نمیدونم این چند وقته چم شده اصلا حوصله هیچی رو ندارم، حتی پایان نامم که فقط چند هفته دیگه باید تحویلش بدم هیچکاری واسش نکردم!
نکنه افسردگی گرفتم!?
Confused

امام حسین علیه السلام: زنهار زنهار بپرهیز از ظلم به کسی که در مقابل تو یاوری جز خدا ندارد.
ارسال: #۸۰۵
نکنه افسردگی گرفتم!?
Confused

سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز
ارسال: #۸۰۶
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۱۱ ب.ظ
خوب نیستم. احساس پشیمونی عمیقی دارم. خدایا تو از غیب خبر داری, اگر کاری که کردم درست بوده بهم آرامش بده

سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll , **sara**
ارسال: #۸۰۷
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ)ziba_090 نوشته شده توسط:  وای نمیدونم این چند وقته چم شده اصلا حوصله هیچی رو ندارم، حتی پایان نامم که فقط چند هفته دیگه باید تحویلش بدم هیچکاری واسش نکردم!
نکنه افسردگی گرفتم!?
Confused
افسردگی که عادیه خودکشی ناخواسته نکنی!
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll
ارسال: #۸۰۸
۰۲ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ
خوب خوب... روزی چهار درس٬ درسی دو ساعت! Big Grin
ارسال: #۸۰۹
۰۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۱۰ ب.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۰ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  
(01 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ)ziba_090 نوشته شده توسط:  وای نمیدونم این چند وقته چم شده اصلا حوصله هیچی رو ندارم، حتی پایان نامم که فقط چند هفته دیگه باید تحویلش بدم هیچکاری واسش نکردم!
نکنه افسردگی گرفتم!?
Confused
افسردگی که عادیه خودکشی ناخواسته نکنی!
یعنی ممکنه تا این حد خطرناک بشم?
Big Grin

ارسال: #۸۱۰
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ق.ظ، توسط targol.)
خیلی خیلی خسته ام. کلافه و بی حوصله بودنم بهش اضافه شد . آخه الان وقتش بود؟ حالا که حتی فرصتی واسه رفرش شدن ندارم
دلم خوش بود که این چند وقت گذشته باعث شده یه تغییرات مثبتی تو وجودم رخ بده اما الان میبینم اشتباه فکر میکردم.بعضی ویژگی ها تغییر ناپذیرن

سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۱ ۱۲,۹۸۴,۷۵۲ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۲۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۸,۵۲۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۶۵ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۱۴ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۶ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۹۱۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۹۳۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  همشاگردی سلام mosavat ۱۰ ۷,۹۹۱ ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: beygvand
  در حال حاضر بهترین منبع برای هوش مصنوعی چیه؟ Mehdi.Sarf ۴ ۷,۲۲۰ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close