زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و بررسی آزمون ۲۵ چهارم پارسه(مهندسی کامپیوتر)

ارسال: #۶۱
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ق.ظ
RE: بحث و بررسی آزمون ۲۵ چهارم پارسه(مهندسی کامپیوتر)
(۰۳ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ)yahoo_manesht نوشته شده توسط:  آخه مسئله اینجاست که رقابت رو از حالت پایدار در نظر می گیرن. سطر ۴ از ستون ۳ به ۲ و بلعکس رقابت به حساب نمی یاد چون هر دو تاش حالتای گذران.
ولی الآن که دارم نگاه می کنم تو سطر اول هم برای رفتن از ستون ۴ به یک رقابت هست و هم ستون ۳ به یک که من این دو تا رو یکی حساب کرده بودم. سطر دو هم دو رقابت هست برای ستون ۳ و ۴ به ۲ که رو هم می شه ۴ تا. بازم با تحلیلشون تو پاسخنامه فرق داره.

سئوال ۱۱۰ هم به نظرم جوابشون غلطه. در مورد mst اگر با الگوریتم پریم محاسبه بشه ممکنه نود اول جوری انتخاب بشه که وقتی به یال با کوچک ترین وزن می رسیم انتخابش دور ایجاد کنه. پس حتما mst شامل کوچک ترین یال نمی شه. اما تو پاسخنامه فقط الگوریتم کراسکال رو در نظر گرفته
من این یه قلم رو نمیدونستم که باید از حالت پایدار شروع کرد. اگه این جوری باشه دو تا رقابت هست
یکیش تو سطر اول از ستون ۴ به ۱ که رقابت بحرانی حساب میشه چون دو تا حالت پایانی ۱۱ و ۱۰ داره
یکیش تو سطر دوم از ستون ۳ به ۲ که رقابتش غیر بحرانیه
اینی که شما میگی سطر اول از ستون ۳ به ۱ فکر نکنم بشه چون رقابتو وقتی که یه بیت ورودی تغییر میکنه میبینن هرچند خیلی مطمئن نیستم به نظر باید یه ملاقاتی با مانو و نلسون در این زمینه داشته باشم

اون پریم هم من هرچی شکل کشیدم نشد که نشد. با پریم همیشه یال کوچیکه انتخاب میشه بعید میدونم بشه دور ایجاد کرد شما یه تلاشی رو گراف بکن اگه شد ما رو در جریان بذارید

چون دیدم خیلی پیگیرانه سوال آخر منطقی رو بررسی میکنید. برام سوال پیش اومد؟
مگه این فصل اصلا توی کنکور هست؟؟ از سال ۷۵ تا حالا سوال نیومده.
دکتر اجلالی هم سر کلاس نصیرشون درس ندادن.

گر نگهدار من آن است که من می دانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67
ارسال: #۶۲
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  چون دیدم خیلی پیگیرانه سوال آخر منطقی رو بررسی میکنید. برام سوال پیش اومد؟
بیخیال. پس این پارسه بنده خدا واسه چی ما رو گذاشته سر کار؟
اگه این طوریاست قرار ملاقاتمو با مانو و نلسون کنسل کنم
فقط میترسم امسال طراحای سنجش واسه حال گیری از اجلالی هم که شده دو تا تست تمیز از این قسمت بدن که همگی مشرف بشیم رتبه های افتضاح

New LifeHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: e.shrm
ارسال: #۶۳
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ق.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(03 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  چون دیدم خیلی پیگیرانه سوال آخر منطقی رو بررسی میکنید. برام سوال پیش اومد؟
بیخیال. پس این پارسه بنده خدا واسه چی ما رو گذاشته سر کار؟
اگه این طوریاست قرار ملاقاتمو با مانو و نلسون کنسل کنم
فقط میترسم امسال طراحای سنجش واسه حال گیری از اجلالی هم که شده دو تا تست تمیز از این قسمت بدن که همگی مشرف بشیم رتبه های افتضاح

Big Grin
خب این رو هم باید در نظر گرفت که تعداد افرادی که این فصل رو نمیخونند خیلی زیاده. بنابراین اگه احیانا سوال هم بدن ، خیلی ضرر زیادی نمیکنیم.
خود پارسه هم فهمیده که فقط یه سوال داده ، اونم صرفا برای اینکه اگه احیانا سوال اومد ، بگن ما سرفصل هامون کامل بود!!

گر نگهدار من آن است که من می دانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
۰
۰
ارسال: #۶۴
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ق.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ق.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  خود پارسه هم فهمیده که فقط یه سوال داده ، اونم صرفا برای اینکه اگه احیانا سوال اومد ، بگن ما سرفصل هامون کامل بود!!
احسنت، بسیار عالی

New LifeHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: e.shrm

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۵ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۲۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۸۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close