زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)

ارسال: #۹۱
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ ب.ظ، توسط sahar_rostami2.)
RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)
دیشب یه نفر (یادم نیس کدومتون! ) گفته بود سواله غلطو باید زد! چون یا حذف میشه یا تاثیر مثبت! منم بر اساس حرفش امروز اون سوالی که دو تا گزینه یه جور بودنو شانسی زدم که شاید تاثیر مثبت بدن! غلط بشه حلالش نمیکنم! Big Grin

آرامشه ماقبل طوفانم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , tayebe68
ارسال: #۹۲
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  برو بابا خودتو سیاه کن Big Grin ما خودمون زغال فروشیم Big Grin
یه تشکر جانانه دارم ازت یکی از سوالای ساختمان داده رو با فرمول لیست پیوندی حلقوی که بهم گفتی حل کردم Heart
الان اگه شماها رو سیاه نکنم، دو روز دیگه که نتایج اومد و رو سیاه شدم، اونوقت باید خر بیارم و باقالی بار کنم
در مورد اون فرمول لیست پیوندی هم ، اگه دو روز دیگه دیدی کلید یه چی دیگه شده، من هیچی گردن نمیگیرم و بازم از همین تریبون اعلام میکنم اگه تو تالارهای درسی سوالی جواب دادم و دوستان از جوابهای من، واسه کنکور امروز استفاده کردید و غلط زدید من هیچ چیزی به گردن نمیگیرم.
این خط _______ و اینم نشون *

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , hosshah , alagh , nazanin2020 , tarane1992
ارسال: #۹۳
سلام
خوب نبود،بلد بودم ولی وقت نداشتم،لعنت بهشون وقت کم آوردم.
بچه هایی ک دفترچه D داشتن یه سوالی، سوال۹۹ و ۱۰۰ دوتا گزینه هاش عین هم نبود؟واسه من که عین هم بود!
میدونین چی فک میکنم؟احتمالا وقتی داشتن دفترچه دی رو میساختن و زمانی ک داشتن گزینه ها رو جابه جامیکردن اشتباه کردنو دوتا گزینه عین هم شدن.
دقیق یادمه سوال۹۹ و سوال ۱۰۰ دوتا گزینه هاش عین هم بود

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۹۴
جلوییم که همش میگفت خوابم میاد! سرش میزاشت رو شوفاژ.
گفته بودم اومدم بیسکویت بخورم و برم.حیف که خودم دو تا بیسکویت و سه تا شکلاتی و به همراه ویفری که حوزه داده بودن کمم بود وگرنه میدادم که بره خونه شون!!!
یه صندلی کنارم بود پر از آشغال البته همه واسه خودم بود.انگار کمبود کالری داشتم.همه ی بیسکویت ها و شکلات ها رو خوردم!!!!
به پایگاه که رسیدم از جام بلند شدم و باز نشسته م!! خب خسته میشن آدم!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , tayebe68
ارسال: #۹۵
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۳ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  هیچ آزمونی زیر ۱۱ تا غلط نداشتم منفی هام زیاده
یکیش دو تا جواب داشت معماری
یازده تا که خوبه. منم همیشه بین ۸ تا ۱۳ تا غلط دارم

New LifeHeart
ارسال: #۹۶
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ، توسط Mahdi .Tahmouresi.)
یه سئوال سئوالی که پیمایش preorder داده بود گفته بود کودم گزینه inorder اش هست یا نیست؟
ارسال: #۹۷
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ
Re: RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  برو بابا خودتو سیاه کن Big Grin ما خودمون زغال فروشیم Big Grin
یه تشکر جانانه دارم ازت یکی از سوالای ساختمان داده رو با فرمول لیست پیوندی حلقوی که بهم گفتی حل کردم Heart
الان اگه شماها رو سیاه نکنم، دو روز دیگه که نتایج اومد و رو سیاه شدم، اونوقت باید خر بیارم و باقالی بار کنم
در مورد اون فرمول لیست پیوندی هم ، اگه دو روز دیگه دیدی کلید یه چی دیگه شده، من هیچی گردن نمیگیرم و بازم از همین تریبون اعلام میکنم اگه تو تالارهای درسی سوالی جواب دادم و دوستان از جوابهای من، واسه کنکور امروز استفاده کردید و غلط زدید من هیچ چیزی به گردن نمیگیرم.
این خط _______ و اینم نشون *

خجلم کردی Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , hosshah
ارسال: #۹۸
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۵۰ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ب.ظ)maziyar_king نوشته شده توسط:  سوالاتش زمان گیر بودن نمیدونم من همچین حسی دارم یا همه ، امیدوارم نتیجه خیلی خوب بشه. مشترکارو وقت کم اوردم گفتم تو تخصصی معماری کامپیوتر جبران می کنم تخصصی رو که دادن کلا سوالای گرایش معماری داغون تر بودن . واقعا اکثرا زمانگیر بود حلشون .
بله به نظر منم وقت کم بود واس منی که کاری با ریاضی و زبان نداشتم وقت کم اومد Sad

خدا جونم شکرت ...

به کسانی که پشت سرتان حرف می زنند بی اعتنا باشین آنها به همان جا تعلق دارند دقیقا
پشت سرتان
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI.
ارسال: #۹۹
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۵۴ ب.ظ
سلام دوستان

بعد از نهار تاپیک های بررسی همراه با اپلود سوالات رو ادامه می دم

سپاس‌گزاری شده توسط: فوژان
ارسال: #۱۰۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۴ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ)Mahdi .Tahmouresi نوشته شده توسط:  یه سئوال سئوالی که پیمایش preorder داده بود گفته بود کودم گزینه inorder اش هست یا نیست؟

یا نیست بود
در ضمن خیلی از دوستان اینم به عنوان سوال غلط یاد کرده بودن ولی این سوال غلط نیست و به هیچ عنوان حذف نمیشه (غلط املایی)
حس رئیس آزمون بهم دست داد Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: alagh , tayebe68
ارسال: #۱۰۱
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ب.ظ
از لحظات مفرح حوزه مون براتون بگم
آقای جلویی من ، بعد از یک ساعت می خواست پاشه بره. بهش گفتن نمیشه باید بمونی تا دفترچه دوم هم توزیع بشه
بنده خدا سرشو گذاشت رو دسته صندلی خوابید. موقعی که خانم رابط اومد دفترچه ی اول رو جمع کنه ، دفترچه من رو که گرفت دیدم نرفته و وایساده ، نگاه کردم دیدم داره آقای جلویی رو صدا می کنه که دفترچه اش رو بگیره. به من گفت میشه بیدارش کنی ، چند بار زدم رو شونه اش هیچ عکس العملی نشون نداد. ضربات رو محکم تر کردم افاقه نکرد. دیگه داشتیم نگرانش می شدیم و کار به تکون های شدید رسیده بود. بالاخره بعد از تلاش بسیار من ، ایشون لطف کردن کردن سرشون رو بلند کردن و از خواب ناز بیدار شدن و کل کلاس رفت رو هوا D:
امداد غیبی بود واقعا Smile باعث شد یه لحظه غصه خراب کردن مشترک ها رو فراموش کنم وگرنه تخصصی رو هم نمی تونستم جواب بدم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , tayebe68 , sand , پوونه , fereshteh JI
ارسال: #۱۰۲
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۸ ب.ظ، توسط alagh.)
چی بگم؟ هیچی واسه گفتن ندارمSad

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  احساس میکنم ترلی از روم رد شده . ! چرا همه چیزایی که فکر میکردم بلدم هر چی زور میزدم جوابش در نیومد ؟
بازم که محاسبات عددی عزیز رو سفید کرد همه رو . واسه عمه کنکور نشستم این همه رانگه کوتا و دوستانش رو حفظ کردم !

منم دقیقا حس شما رو دارم
ارسال: #۱۰۳
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  همه به کنار خدایی دیدین گفتم بی تیری میاد؟
یعنی وقتی این سوالو دیدم لبخن بر لبانم جاری شد و یاد شما افتادمSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , minami
ارسال: #۱۰۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ ب.ظ
سلام به همگی...
بچه ها واقعا خدا قوت به خاطر تلاشتون...
منم خوب ندادم ولی خب تلاشم رو کرده بودم و کاریش نمیشه کرد...Huh
از سایت مانشت هم واقعا ممنونم به خاطر همراهی و کمک ها و دلگرمی هاش تو این مدت و به خصوص مدیران عزیزززززززز...
همه چیز که ارشد نیست درسته؟!؟!؟!Sleepy
موفق باشید...Smile

خدایا...

از این به بعد هرچی تو بگی، هرچی تو بخوای ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , hosshah
ارسال: #۱۰۵
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۳ ب.ظ)فوژان نوشته شده توسط:  سوال ۱۰۰ دفترچه B گزینه هاش یکی بود :|
یکی نبود دوتاش کوچکتر مساوی بود
دوتاش کوچکتر
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۴ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  دیشب یه نفر (یادم نیس کدومتون! ) گفته بود سواله غلطو باید زد! چون یا حذف میشه یا تاثیر مثبت! منم بر اساس حرفش امروز اون سوالی که دو تا گزینه یه جور بودنو شانسی زدم که شاید تاثیر مثبت بدن! غلط بشه حلالش نمیکنم! Big Grin

من بودم
گفتم اگر اطمینان داری که ۱۰۰ درصد غلطه باید زد وگرنه نصف سوالایی که بلد نبودم رو غلط فرض می کردمBig Grin

خب این دو تا گزینه اش عین هم بود...سوال ۱۰۰///غلطه دیگه باید تاثیر مثبت بدن! Big Grin

آرامشه ماقبل طوفانم...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۸ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۱۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۲ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۳۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۰ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۳,۰۶۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۷۹۷ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۰۴ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close