زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروعی تازه برای بچه های IT(پیش به سوی کنکور ۹۴)

ارسال: #۴۶
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ق.ظ
فقط کاری که میکنید زود شروع نکنید من تابستون شروع کردم اما ماه اخر به شدت خسته بودم و ازدرسا زده شده بودم

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ق.ظ
RE: شروعی تازه برای بچه های IT(پیش به سوی کنکور ۹۴)
دوستان با تجربه و مدبر بیاین یه برنامه بریزین که کدوم کتابا رو با هم شروع کنیم و کی تموم کنیم. یه فکری به حال امثال منم بکنین که شب امتحانی بار اومدیم و تا زور بالا سرمون نباشه اراده سست میشهSad
خوب چیکا کنیم همه که مثه هم نیستنAngel
کمممممممممککککککککHuh Blush
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: poorchitsa
ارسال: #۴۸
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ق.ظ، توسط pier.)
یک مشکلی که از نظر من وجود داره برای خوندن کنکور، اینه که خودمون رو وابسته به یک منبع خاص کنیم، به جای پوشش سرفصل ها.
بنابراین بهتر هست کاملترین منبع رو انتخاب کنیم اما تنها منبع نباشه.و باتوجه به سرفصل و منابع اعلام شده وزارت علوم تمام سرفصل ها رو پوشش بدیم.
بسیاری از اوقات نگاه خاص یک کتاب نسبت به یک موضوع میتونه تو کنکور راهگشا باشه.
همچنین شاید خیلی از موضوعات تا الان مورد توجه طراحان نبوده باشه اما با خوندنشون، حتی با تاکید کمتر، خطر تلف شدن سرمایه زمانی که صرف میکنیم رو کاهش خواهیم داد.

مورد دیگه اینکه تا جایی که امکان داره هیچ مبحثی رو حذف نکنیم تا متوجه بشیم که کدوم سوال رو باید (و میتونیم) جواب بدیم و مهمتر از اون اینکه کدوم سوال ها رو نباید جواب بدیم هرچند خوندیم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴ , mhr.ash
ارسال: #۴۹
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ ق.ظ، توسط zeitun.)
(۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)مریم۷۰ نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  من شبکه پارسه رو خوندم کتاب خوبیه معماریم پورانو خوندم فهمیدم تقریبا کلشو و جزوه دکتر ک میگن خوبه اصن نمیفهممشHuh

(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ب.ظ)alireza_se7en نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بابا ظرفیت امنیت ای تی کمه بیخیالش بشیدAngry
میدونم واقعا" خیلی خیلی کمه Sad
ولی واقعا" دارم خیلی تلاش می کنم ؛ معدل کلم رو تو ۳ ترم رسوندم به بالای ۱۷/۵ حالا هم واسه ارشد استارت زدم...
خدا کنه جوابشو ببینم Sad
آخه چ جوری منم فقط ب عشخه امنیت دارم میخونمممممممممممConfused

بچه ها میدونید چیه من از مهر شروع کردم برا امسال ولی چون نرسیدم تموم کنم و تستم اصن نزدم خب نشد که بشهExclamation ولی من دنبال یکیم پایم باوشه و در کنار هم از همین الان شروع کنیم و موفقم بشیم و میشیمBig Grinمن کلا خیلی سر به هوام ولی اونجوری یه احساس مسیولیت میکنم و مجبور میکنم خودمو شیطونی نکنمSadو به هدفم خودمو نزدیک کنم
ای بابا بازم امنیت بابا ای تی گرایش های دیگه هم داره
چرا همه مثل من عشق امنیتن؟!!!؟؟!؟!Huh

(۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  من که استرس گرفتم تو انتخاب منابع. حتی مصاحبه ها هم کمکم نکرد. فک کنم اگه یکی پیدا نشه که بگه همینه که هست.مجبوری این منبع رو بخونی.تا روز کنکور سردرگمم

(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)مریم۷۰ نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  من شبکه پارسه رو خوندم کتاب خوبیه معماریم پورانو خوندم فهمیدم تقریبا کلشو و جزوه دکتر ک میگن خوبه اصن نمیفهممشHuh

(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ب.ظ)alireza_se7en نوشته شده توسط:  میدونم واقعا" خیلی خیلی کمه Sad
ولی واقعا" دارم خیلی تلاش می کنم ؛ معدل کلم رو تو ۳ ترم رسوندم به بالای ۱۷/۵ حالا هم واسه ارشد استارت زدم...
خدا کنه جوابشو ببینم Sad
آخه چ جوری منم فقط ب عشخه امنیت دارم میخونمممممممممممConfused

بچه ها میدونید چیه من از مهر شروع کردم برا امسال ولی چون نرسیدم تموم کنم و تستم اصن نزدم خب نشد که بشهExclamation ولی من دنبال یکیم پایم باوشه و در کنار هم از همین الان شروع کنیم و موفقم بشیم و میشیمBig Grinمن کلا خیلی سر به هوام ولی اونجوری یه احساس مسیولیت میکنم و مجبور میکنم خودمو شیطونی نکنمSadو به هدفم خودمو نزدیک کنم

بیا با من شروع کنیم.چون منم اگه تنها باشم نمیخونم

منم در مورد منابع مثل شما گیج شدم شما برای چه گرایشی میخونی؟
من هدفم دانشگاه خوب و رتبه ی خوبه.چون گرایشها فقط تو یک کتاب فرق دارن فعلا به گرایش فکر نمیکنم.ولی من بالاخره تصمیم نهاییمو درمورد منابع گرفتم.البته یه جورایی جمع بندیه مصاحبه ها رو انجام دادم.برای شما هم مینویسم اگه خواستین استفاده کنین.
گسسته: پوران
طراحی الگوریتم: clrs + مقسمی
ساختمان داده: پارسه + مقسمی
نرم افزار: پرسمن یا اسلام ناظمی (انتشارات جلوه)
شبکه: پارسه (دکتر حقیقت)
سیستم عامل: پارسه (دکتر حقیقت)
هوش مصنوعی: پوران
پایگاه داده: مقسمی
معماری: پوران
زبان و مدیریتو بالاخره نفهمیدم چی خوبه؟ اونم هرکی میدونه بگه؟

نرم افزارتون باید حتما ویرایش ۷ باشه. امسال سوال ها طوری بود که کسی که ویرایش ۷ رو خونده بتونه جواب بده. مثلا توی ویرایش های قبلی اصلا اسمی از نمودار swimlane و فعالیت نبرده اما از همین ها یه سوال اومده بود.
پ.ن: بحث منابع که فرار بود تو تاپیک جدا باشه. Shy
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۵۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ ب.ظ
کاش دوستان یک بخش هم برای کنکور دانشگاه آزاد که ۳ ماه دیگه هست تشکیل می دادن.
این فکر کنم به عنوان یک هدف کوتاه مدت بد نباشه ؟؟؟
good-wishes، در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

اینجا توضیحات لازم داده شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ما مامور به ادای تکلیف و وظیفه ایم نه مامور به نتیجه. امام خمینی (ره)
۲
۰
ارسال: #۵۱
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۲۴ ب.ظ
من بعد از عید شروع میکنم. هم برای هوش هم برای شبکه میخوام بخونم.البته بی خیال ریاضی شدم
چون واقعا وقت گیره
هدفم فقط دانشگاه امیر کبیر
۰
۰
ارسال: #۵۲
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط jparisa.)
(۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  من بعد از عید شروع میکنم. هم برای هوش هم برای شبکه میخوام بخونم.البته بی خیال ریاضی شدم
چون واقعا وقت گیره
هدفم فقط دانشگاه امیر کبیر
بنظر من رو یه رشته تمرکز کنید برای موفق شدنتون بهتره
بعد از چند ماه خودتون یه رشته رو انتخاب میکنید و فقط وقتتون رو هدر دادید

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70
ارسال: #۵۳
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ ق.ظ
سلاک.کدوم گرایش it مناسب تر به نظر شما؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۵۴
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ب.ظ
دوستان میخاید شروع کنید بسیار هم خوب ولی به مهر رسیدید و خسته شدید پای خودتونه ها! من از شهریور شروع کردم دمه کنکور دیگه واقعا نمیکشیدم همش خونه بودم حالا شما از الان میخاید شروع کنید اون با جو و استرس زیاد برای زیاد خوندن به کنکور نرسیده کلا تعطیل میکنید ها!! تاپیک های بچه های کنکور گذشته رو نگاه کنید بد نیست تازه ماها ادعامون میشد دیگه درسو ول نمیکنیم در عمل هم ول نمیکردیم ولی مثلا یک هفته درس پیش نمیرفت. از الان اگه قصد دارید شروع کنید خیلی با فشار کم شروع کنید زبان هم خوبه تفریحتون رو بکنید لذت زندگی رو ببرید چون ماه های آخر مثله من صاف میشید. منم وایمیسم تا جوابا بیاد بعد چون هنوز لبه مرزه درصدام

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa
ارسال: #۵۵
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
فکر می‌کنم اگر از الآن می‌خواهید بخوانید تفریحی این کار رو انجام بدید.
مثلاً یه کتاب رو تورق کنید ببینید چقدر مطالبش براتون جدیده یا چقدر مسلط هستید. پس اینطوری میتونید برای یه درس کاملاً برنامه‌ریزی شخصی و درستی داشته باشید. مثلاً برای یکی ممکنه فصل منطق هوش مصنوعی آب خوردن باشه اما برای کس دیگه نه. این‌ها رو سعی کنید بشناسید و براش برنامه‌ریزی کنید.

سعی کنید کتاب‌ها و منابع مختلف رو با سوال‌های سال پیش و سال‌های پیش کنکور تطبیق بدید اما این هدفتون نباشه. بعد که اوایل خرداد یا اوایل تابستان رسیدید دیگه همه چیز رو میدونید پس کافیه بسم‌الله بگید و شروع کنید.

نکته‌ی بسیار مهم: از همین حالا جای درس خواندنتان را تعریف و مشخص کنید. کتابخانه درس می‌خوانید یا منزل... دقیقاً پیش‌بینی کنید شرایطش رو. هر کدام خوبی و بدی خودشون رو دارند.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70 , tayebe68
ارسال: #۵۶
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط sybarite.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۸ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  مثلاً یه کتاب رو تورق کنید ببینید چقدر مطالبش براتون جدیده یا چقدر مسلط هستید
با احترام به نظر ایشون تاکید می کنم به هیچ وجه این کار رو نکنید . خودتم نکن آقا محمد . کمترین ضررش اینه که دو سه ماه دیگه وقتی میخواید درست درمون بخونید فکر می کنید ( و تاکید می کنم فکر می کنید ) که خوندید و بلدید . چرا ؟ چون ذهنتون یک بار اون رو ادرس دهی ( غلط ) کرده . اونایی که با مهندسی ذهن آشنا هستن می دونن که این کار ( اینفو بدون هدف گذاری به ذهن دادن ) تولید ویروس ذهنی میکنه . خود دانید . من در قبال مانشت وظیفه دارم بگم .
نکته اینکه به نظر می رسه ایشون مساله پیش خوانی یا همون فاز Survive در روش مطالعه SQ3R رو دارن بیان می کنن . اما این مساله " باری به هر جهتی و حالا از الان استارت بزنیم ببینیم چی میشه " ور نمی داره . این فاز نباید طول بکشه .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گفتم شاید به دردتون خورد این لینکا .
یک نکته هم برای دوستانی که می فرماین از الان شروع نکنید . اینقدر تو پست ها اینو نگید . عرفا غلطه . اما به طور خاصتر باید بگم اونایی که قصد مرجع خونی دارن باد از الان شروع کنند . اونایی که بعد از چند سال از مهندسیشون ، تازه از راه میرسن باید از الان شروع کنند . اونایی هم که پارسال خوب خوندن نتیجه مطلوب نگرفتن اروم اروم باید از الان شروع کنند . فقط میموننه اونی که در ازاد یا سراسری با توقعات بسیار کم میخواد قبول شه ، اجباری به شروع از الان نداره . خواهشا پست ۳۲ من رو در همین تاپیک بخونید .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , مریم۷۰ , hubble , shamim_70 , mhr.ash , tayebe68
ارسال: #۵۷
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ)sybarite نوشته شده توسط:  با احترام به نظر ایشون تاکید می کنم به هیچ وجه این کار رو نکنید . خودتم نکن آقا محمد . کمترین ضررش اینه که دو سه ماه دیگه وقتی میخواید درست درمون بخونید فکر می نید ( و تاکید می کنم فکر میکنید ) که خوندید و بادید . چرا ؟ چون ذهنتون یک بار اون رو ادرس دهی ( غلط ) کرده . اونایی که با مهندسی ذهن آشنا هستن می دونن که این کار ( اینفو بدون هدف گذاری به ذهن دادن ) تولید ویروس ذهنی میکنه . خود دانید . من در قبال مانشت وظیفه دارم بگم .
ممنون؛ حتماً دانش شما در این خصوص کامل‌تر است
من صرفاً می‌خواستم تأکید کنم که دوستان بدانند که قرار است روی هر مبحثی چقدر کار کنند. البته صرف اینکه این «این مبحث رو بلدم... وقت نمی‌گذارم» ما را یاد آن جک معروف می‌اندازد. از آن طرف هم مثلاً کسی که روی SQL تسلط دارد، نیاز نیست بیشترین زمان مربوط به درس پایگاه داده‌ی خود را به این مبحث بگذارند.

البته من آخرین کنکورم را پشت سر گذاشتم و سال دیگه یا دانشجو هستم یا در حال خدمت Shy

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sybarite , مریم۷۰
ارسال: #۵۸
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ق.ظ
درس خونا کجایید ؟؟؟!!!!
بیاید دیگه ....
به امید خدا شروع کنیم
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ق.ظ
من باید اول یکم کار کنم و پول منابع و آزمون ها رو دربیارم و۷ تیر شروع کنم به مطالعات عمیق و مفهومی.

کمی هم تحقیق و جستجو کردم در مورد منابع و نحوه خوندن درسها.که نتیجه زیر رو در پی داشته.

زبان تخصصی
(تسلط بر قرائت و درک سریع متن و تندی دست در تست زدن نیاز است)

منابع:راهیان ارشد۱(دکتر میثم زینالی)/راهیان ارشد۲ (دکتر خلیلی فر)-۵۰۴

ساختمان گسسته:

منبع:پوران پژوهش

داده ساختارها

(فهم عمیق ومفهومی و راه افتادن در حل مسائل لازم است)

منابع:داده ساختارهای دکترقدسی/۶۰۰مساله دکتر قدسی/ساختمان داده دکتر ابراهیمی مقدم/ساختمان داده دکتر طورانی پارسه

طراحی الگوریتم
(فهم عمیق ومفهومی و راه افتادن درحل مسائل لازم است)

منابع:پوران پژوهش/داده ساختارهای دکتر قدسی/۶۰۰مساله دکتر قدسی

مهندسی نرم افزار
(فهم مطالب و درک چارچوب درس و تخصص درUML نیاز است)
منابع:فیلم ها و اسلاید ها دکتر رمضانی-پارسه(نقدعلی زنجانی-جزوه UML

شبکه
(فهم عمیق و راه افتادن در حل مساله و مطالعه مطالب جدید لایه های بالا نیاز است)
منابع:کوروس/جزوه دانشگاه امیرکبیر/راهیان ارشد/پارسه(برای لایه فیزیکی و پیوند داده)/۳۰۰۰مساله دکترصفاییان(برای لایه فیزیکی و پیوند داده و شبکه)

پایگاه داده
(مطالعه عمیق ومفهومی فهم کامل مطالب و راه افتادن و سرعت در حل مسائل نیاز است)
منابع:راهیان ارشد/پارسه

هوش مصنوعی
(مطالعه عمیق و دقیق نیاز است)
منابع:راهیان ارشد/پوران پژوهش

سیستم عامل
(فهم عمیق و راه افتادن و سرعت در حل مسائل لازم است)
منابع:پوران پژوهش/پارسه

معماری
(مطالعه مفهومی نیاز است)
منابع :موریس مانو-پوران پژوهش-جزوه دکتر اجلالی

نقشه راه:مطالعه پوران پژوهش وجزوه دکتر اجلالی- حل تمرینهای موریس مانو و تستهای ۸ سال گذشته

---------------------------
خویشتن را بردار
عشق می ماند و تو
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhr.ash
ارسال: #۶۰
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ ب.ظ
دوستان کسی جزوه ی امیرکبیر شبکه رو داره؟ و اینکه این جزوه رو فقط برا لایه های بالا بخونیم یا لایه های پایینترم نیازه.ضمن اینکه برا لایه های پایین شبکه ی پارسه رو میخونم. و برا سیستم و پایگاه نمیدونین چه فیلمی موجوده و خوبه.چون خیلی ضعیفم تو اینا.

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۴ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۱۰ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  پیش نیاز هایی برای ارشد نرم افزار کامپیوتر mahsaabd ۳ ۲,۶۱۱ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  تست جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۰ ۱,۷۱۳ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Sad جمع کننده پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۸ ۶,۸۹۳ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  روش به طرح درخت پیش ترتیب با آرایش داده شده porseshgar ۶ ۶,۱۱۲ ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
Exclamation جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۴ ۴,۰۹۱ ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۲۴ ب.ظ
  نحوه محاسبه مجموعه پیش بینی یا lookahead Erfan_Ekh ۱ ۲,۳۲۴ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ftmbghrn
  قیمت دیوار پیش ساخته ۳dpanel ۰ ۵ ۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ۳dpanel

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close