زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خدا قوت کنکوری های دکتری (: کنکور ۹۳

ارسال: #۳۱
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۷ ب.ظ، توسط samaneh123.)
سلام
من هم علوم کامپیوتر بودم. زبان و استعداد خوب بود اما وقت دفترچه دوم خیلی کم بود.
تخصصی ها هم بد نبود.

بقیه علوم کامپیوتری ها چی کار کردن؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ب.ظ
من هوش بودم
حساب کردم تقریبا
زبان و استعداد ۸ % هر کدوم(وقتش کم بود دیگه مخمم هنگ کرده بود از خستگی)
تخصصی ۴۵ %
نمیدونم امیدی هست به نظرتون؟
هر کی حساب کرده درصداشو بگه
ارسال: #۳۳
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ ب.ظ
کلید سوالات کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ارسال: #۳۴
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۰۰ ب.ظ
RE: خدا قوت کنکوری های دکتری (: کنکور ۹۳
(۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۳۳ ب.ظ)دنیا۱۲۳ نوشته شده توسط:  کلید سوالات کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
Big Grin
دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: دفترچه سئوالات کنکور دکتری ۹۳ منتشر شده است و کلید سوالات هم در روز پنجشنبه ۲۲ اسفندماه منتشر می شود و داوطلبان و اساتید می توانند نظر خود را اعلام کنند.

نظم Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۳۵
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط farazzz.)
(۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ب.ظ)nanoc نوشته شده توسط:  من هوش بودم
حساب کردم تقریبا
تخصصی ۴۵ %

بستگی داره منظورتون از امید چی باشه. میانگین درصدهای شما ۳۳ شده. من پارسال با میانگین ۳۷ درصد رتبه ۳۴ شدم. امسال چون زبان نمره منفی داشت فکر می کنم میانگین درصدها «حداکثر» تا ۷ درصد پایین بیاد. من فکر می کنم حتما مجاز می شید و حدس می زنم که رتبتون هم زیر ۵۰ بشه. اگر اینطور بشه و ظرفیتها مثل پارسال باشه در شهرستان های درجه ۲ مثل زنجان، شاهرود و سمنان شانس نسبتا بالایی دارید. شبانه های تهران و احتمالا دانشگاه اصفهان هم دعوت به مصاحبه می شید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nanoc
ارسال: #۳۶
۲۰ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۲ ب.ظ، توسط samangan_1.)
(۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ب.ظ)it866 نوشته شده توسط:  
(16 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  بچه ها زبان چند تا زدید؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سوال ۸۲ زبان که گزینه هاش
both
neither
only
not just
بودش گزینه صحیح ش کدوم میشد؟

آقای it866 شما که امنیت خوندین لطفا بگین
واسه اون سوال حمله منع سرویس موفق و سوال مقایسه روش مبتنی رفتار با روش مبتنی بر دانش کدوم گزینه درست بود؟

حمله چلوگیری از سرویس هم با نرخ کم و هم نرخ زیاد امکانپذیره
دومی رو من خودم درست نمیدونم.

(۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ ب.ظ)kavehn نوشته شده توسط:  زبان ۸۲ من زدم not just بنظرم معنادار امد ... استدالالی ندارم.

در مورد کنترل جریان "کافیه دریافت کننده در نصف RTT به ارسال کننده اطلاع دهد که مثلا کمتر بفرست." حال نظر شما در مورد این جمله ای که گفتم چیه ؟ و اینکه صورت سوال دقیقا چی بود ؟

در مورد کنترل تراکم "در یک RTT اندازه cwnd تغییر می کند، بنابراین در یک RTT تاثیر را می بینیم" البته خودم در مورد این جمله ای که گفتم شک دارم . حالا نظر شما در مورد مطلبی که در "" گفتم چیه ؟ و اینکه یادت میاد صورت سوال دقیقا چی بود ؟

خیلی ممنون

کنترل جریان :گفته بود تاثیرش پس ی رفت وبرگست طول میکشه که ما تاثیر رو متوجه شیم.
کنترل ازدحام: دقیق نمی توان متوجه شد چون تا عاملش تو شبکه پیدا نشه که نمبشه تاثیرش متوجه شد!

سلام
با توجه به ساختارش فک کنم جمله به صورت not only .... but also بود که احتمالا جوابش میشه not just.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ec_a_j
ارسال: #۳۷
۲۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ ب.ظ
کلیدا رو سایت سنجشه
ارسال: #۳۸
۲۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ب.ظ)farazzz نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ب.ظ)nanoc نوشته شده توسط:  من هوش بودم
حساب کردم تقریبا
تخصصی ۴۵ %

بستگی داره منظورتون از امید چی باشه. میانگین درصدهای شما ۳۳ شده. من پارسال با میانگین ۳۷ درصد رتبه ۳۴ شدم. امسال چون زبان نمره منفی داشت فکر می کنم میانگین درصدها «حداکثر» تا ۷ درصد پایین بیاد. من فکر می کنم حتما مجاز می شید و حدس می زنم که رتبتون هم زیر ۵۰ بشه. اگر اینطور بشه و ظرفیتها مثل پارسال باشه در شهرستان های درجه ۲ مثل زنجان، شاهرود و سمنان شانس نسبتا بالایی دارید. شبانه های تهران و احتمالا دانشگاه اصفهان هم دعوت به مصاحبه می شید.

میانگین ۳۳ چطوری حساب کردین؟
ارسال: #۳۹
۲۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط farazzz.)
(۲۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۲ ب.ظ)۸۵۹۱ نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ب.ظ)farazzz نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ب.ظ)nanoc نوشته شده توسط:  من هوش بودم
حساب کردم تقریبا
تخصصی ۴۵ %

میانگین ۳۳ چطوری حساب کردین؟

(چهل و پنج X چهار + هشت + هشت) تقسیم بر شش = ۳۲/۶۶
(هر طور دیگه ای که می نوشتم اعداد رو بهم می ریخت)

تا اونجایی که من میدونم در کنکور دکتری تراز کل رو براساس میانگین محاسبه می کنند، نه برای هر کدوم از درسها به صورت جداگانه. برای همین میانگین پارسال خودم رو با این میانگین مقایسه کردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran , 8591

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کنکور دکتری بیوانفورماتیک ۱۴۰۰ Hmi96 ۵ ۳,۲۹۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mbashiri
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۹۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۲ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۳۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۰ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۶۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۴۱۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۴۲۹ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close