زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۲۷۷ نرم افزار - اراک - کاشان - رجایی

ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ب.ظ
با سلام به همگی. با رتبه ۲۷۷ نرم افزار و ۲۸۲ هوش احتمال قبولی روزانه تو کدوم دانشگاه ها هست. البته بنده دبیر هستم و سهمیه دانشگاه شهید رجایی رو هم دارم. خواستم بدون تراز دانشگاه شهید رجایی نسبت به سایر دانشگاه ها ( مخصوصا دانشگاه های تهران ) چطوره.

واسه دکترا چطور. آخه اراک و کاشان دکترا آوردن ولی رجایی نداره. لطفا دوستان راهنمایی کنند. ممنون
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ
اگر قصد ادامه تا دکتری رو دارید اراک و کاشان گزینه های بهتری هستن
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۶ ب.ظ
RE: رتبه ۲۷۷ نرم افزار - اراک - کاشان - رجایی
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ب.ظ)reza_saleh نوشته شده توسط:  با سلام به همگی. با رتبه ۲۷۷ نرم افزار و ۲۸۲ هوش احتمال قبولی روزانه تو کدوم دانشگاه ها هست. البته بنده دبیر هستم و سهمیه دانشگاه شهید رجایی رو هم دارم. خواستم بدون تراز دانشگاه شهید رجایی نسبت به سایر دانشگاه ها ( مخصوصا دانشگاه های تهران ) چطوره.

واسه دکترا چطور. آخه اراک و کاشان دکترا آوردن ولی رجایی نداره. لطفا دوستان راهنمایی کنند. ممنون

دانشگاه رجایی که حتما قبولید اما امسال برای سومین باره که داره ارشد میگیره وتاحالا یه دوره فاغ التحصیل ارشد هم نداشته
ودر کل در دوره ارشد فقط ۴ تا استادیار داره....

در جوانی پاک بودن شیوه ی پیغمبریست ورنه هرگبری به پیری میشود پرهیزگارTongue
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۵ ب.ظ
منم دبیر هستن رتیم ۴۷۰ نرم افزار شده ولی احتمالا فقط رجایی بیارم
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۳۱ ب.ظ
من پارسال از بچه ها خود رجایی میپرسیدم اصلا اونجارو واسه ادامه تحصیل توصیه نمیکردن
جو معلمیه در جریانین که!

امضا
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۲ ب.ظ
بنده دانشجوی کارشناسی کاشان هستم
اگر دنبال ادامه تحصیل دکترا در دانشگاه های معتبر ایران را ندارید و فقط نیاز به مدرک دارید کاشان مناسب هست
ولی اگه دنبال ارائه مقالات علمی ،افزایش سطح علمی و هر چیز دیگری غیر از مدرک هستید اصلا به شما توصیه نمی کنم
تعداد اساتید شاغل در دانشگاه کاشان بسیار کم هست(به طوریکه کلا ۲ تا استاد با مدرک دکترا عضو ِ هیئت علمی دانشگاه،در این رشته تدریس می کنند:آقایان بابامیر و ابراهیم پور)چندتا عضو هیئت علمی هم بنده که از سال ۸۸ دانشگاه کاشان بودم به چشم ندیدمشون ولی از مدرکشون در دانشگاه استفاده میشه
به همین دلیل هم مجوز دکترا را به دانشگاه کاشان دادن...واقعا نمی دونم یعنی یک نفر توی وزارت علوم نبوده به اینا بگه چه طور با ۲ تا هیئت علمی دکترای شاغل ۱۲-۱۵ نفر دانشجو دکترا میگیرید؟Big Grin
۱
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ب.ظ
ممنون از نظرات همگی. اگه بقیه دوستان هم نظر بدن و به من و بقیه دوستانی که مثل من هستند کمک کند خیلی عالی میشه. منتظر نظرات سایر دوستان هم هستیم
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  من پارسال از بچه ها خود رجایی میپرسیدم اصلا اونجارو واسه ادامه تحصیل توصیه نمیکردن
جو معلمیه در جریانین که!
Dodgy بگین در جریان بشیم
۱
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۸ ب.ظ، توسط saeed_435.)
جریان تُخُل پُخُلی
جریانیه که در جریان اون انگیزه هرنوع پیشرفتی در انسان سلب میشه و به زمره درجا زنان و مفلوکان میپیونده!
اگه بیشتر توضیح میخان معلومه معلم نیستین یا کم سابقه این!

امضا
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۸ ب.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  جریان تُخُل پُخُلی
جریانیه که در جریان اون انگیزه هرنوع پیشرفتی در انسان سلب میشه و به زمره درجا زنان و مفلوکان میپیونده!
اگه بیشتر توضیح میخان معلومه معلم نیستین یا کم سابقه این!

Smile
من خودم معلمم (سابقم هم همچین کم نیست )پدر و مادر و شوهرم هم معلمن پس کاملا با جو آموزش و پرورش آشنام قبول دارین؟

این موردی که گفتین قبول ولی فقط مخصوص معلما که نیست حداقل معلما با دانش آموزان هستن و روحیه شون از خیلی شغلای دیگه (بی احترامی نباشه مثلا کار تو بانک) بهتره

الان بیشتر معلمای دور و بر ما دنبال ادامه تحصیل هستن مگه اینکه سنشون بالا رفته باشه که اون هم طبیعیه اکثرا از من می پرسن و بسیار هم مشتاق هستند

و صد البته این موردی که شما گفتین شامل معلمی که رتبه ۵۰۰ میاره نمی شه خواهشا همه رو با یه دید نبینید

در کل امیدوارم همه معلما اطلاعاتشون رو با دوره زمونه بالا ببرن Wink
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ)r3za نوشته شده توسط:  اگر قصد ادامه تا دکتری رو دارید اراک و کاشان گزینه های بهتری هستن

این جمله بالا خیلی جمله ی خامیه واقعا
دانشگاه اراک که تازه یک ساله دکتری آورده
و ... اگر من بخوام پیش گویی کنم میگم از ۱۰ نفر دکتری شون (فکر کنم همین تعداد بودن) ۲ تاشون فارغ التحصیل میشن! شـــــــاید!
بقیه هم احتمالا یا خودشون نا امید میشن و ول میکنن میرن یا دانشگاه خودش میفهمه چه خبره بهشون میگه ول کنن برن! البته این صرفا یک پیش گویی از جانب من است Tongue

اگر فقط و فقط و فقط می خواهید مدرک بگیرید دانشگاه اراک گزینه بدی نیستCool
موفق باشید
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: computerman
ارسال: #۱۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۵۱ ب.ظ
دانشگاه رجایی زیر نظر اموزش و پرورشه
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ب.ظ)eris229 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ)r3za نوشته شده توسط:  اگر قصد ادامه تا دکتری رو دارید اراک و کاشان گزینه های بهتری هستن

این جمله بالا خیلی جمله ی خامیه واقعا
دانشگاه اراک که تازه یک ساله دکتری آورده
و ... اگر من بخوام پیش گویی کنم میگم از ۱۰ نفر دکتری شون (فکر کنم همین تعداد بودن) ۲ تاشون فارغ التحصیل میشن! شـــــــاید!
بقیه هم احتمالا یا خودشون نا امید میشن و ول میکنن میرن یا دانشگاه خودش میفهمه چه خبره بهشون میگه ول کنن برن! البته این صرفا یک پیش گویی از جانب من است Tongue

اگر فقط و فقط و فقط می خواهید مدرک بگیرید دانشگاه اراک گزینه بدی نیستCool
موفق باشید
اتفاقا جواب شما خام تر بود دوست عزیز! ایشون برای ادامه تا دکتری بین این ۳ دانشگاه سوال کردن که چیزی که واضح هست اینه که اراک و کاشان دکتری دارن و رجایی نداره! حالا شما خام و پخته رو واسه خودت تشریح کنی بهتر هست!
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: computerman
ارسال: #۱۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۲۰ ب.ظ
سلام بچه ها کسی خبر داره دانشگاه کاشان تا چه رتبه ای رو روزانه میگیره؟تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنه لطفا
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۵۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۳۶ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۲,۹۸۸ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۰,۹۵۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۶۹۳ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close