زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استالینگز یا سیلبر؟برای گرایش نرم افزار؟

ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ ب.ظ
دوستان به نظرتون برای مرجع سیستم عامل برای گرایش نرم افزار استالینگز بهتره یا سیلبرشاتس؟ لطفا ناشرش و سایرمشخصات کتاب را هم لطف کنین.میخوام بخرم.ممنون

تنبلی دزد آرزوهاست...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ
منم همین سوالو دارم، شنیدم منبع اصلی سیلبرشاتزه درسته؟
نخر دوسته عزیز نخر، pdf زبان اصلیشو بخون

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط matt2007.)
RE: استالینگز یا سیلبر؟برای گرایش نرم افزار؟
تجربه شخصیم میگه ترکیب زبان اصلی سیلبرشاتس و گسترش علوم پایه برای کنکور جواب خواهد داد
امسال با این ترکیب فکر میکنم ۳ تا سیستم عامل درست زدم
در مورد نشر فارسی سیلبرشاتس یا اون یکی کتاب اطلاعی ندارم

بی‌دلی، در همه احوال، خدا با او بود
او نمی‌دیدش و از دور "خدایا" می‌کرد
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ق.ظ
به نظر من کتاب مرجع خوندن برای ارشد اشتباه هست. کتاب کنکوری بخونید. من به شما کتاب حقیقت رو توصیه میکنم.
البته یه توصیه هم میکنم که هر کتابی که میخواید بخرید ، حتما دست دو بخرید نه نو! چون کتاب نو خریدن مخصوصا این دو سال اخیر حقیقتا پول حروم کردن هست.
موفق باشید. Smile

[تصویر:  balloons.gif]
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ ق.ظ
Re: استالینگز یا سیلبر؟برای گرایش نرم افزار؟
ممنون میشم یکی به سوال ایشون جواب بده. فرض کنید یکی بخواد مرجع بخونه. کدوم یکی بهتره؟

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۲ ب.ظ
خدمت دوستان عزیز عرض کنم
جهت آمادگی کنکورارشد خواندن کتاب مرجع سیلبرشاتس ویراست هشتم همراه با حل مسائل انتهای هرفصل بهترین گزینه هست.قابل ذکر هست که خود کتاب ترجمه جعفرنژاد و حل مسائل ترجمه وتالیف علی وطن خواه، انتشارات اورنگ را بنده توصیه می کنم.البته کتابی هم هست تحت عنوان ۱۰۰۰مسئله چندگزینه ای در سیستم عامل استالینگز که داخل سایتی دیدم قراره شهریور ماه چاپ بشه
پیروز باشیدBlush
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۷ ب.ظ
ممنون.دوستان لطفا بازم راهنمایی کنین.

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۱ ب.ظ
سیلبر رو یه چند دور بخون و مساله هاشو حل کن بعد برو سراغ پارسه.
درصد زیادی از کتاب پارسه بر اساس استالینگز نوشته شده پس اینجوری با استالینگز هم آشنا شدی. ضمن اینکه جناب حقیقت در بعضی از مباحث تفاوت روش های هر منبع رو برای حل یک مساله ذکر کرده اند.

کار، تلاش، امید، صبر ....
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۴ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۲ ب.ظ)z-d نوشته شده توسط:  خدمت دوستان عزیز عرض کنم
جهت آمادگی کنکورارشد خواندن کتاب مرجع سیلبرشاتس ویراست هشتم همراه با حل مسائل انتهای هرفصل بهترین گزینه هست.قابل ذکر هست که خود کتاب ترجمه جعفرنژاد و حل مسائل ترجمه وتالیف علی وطن خواه، انتشارات اورنگ را بنده توصیه می کنم.البته کتابی هم هست تحت عنوان ۱۰۰۰مسئله چندگزینه ای در سیستم عامل استالینگز که داخل سایتی دیدم قراره شهریور ماه چاپ بشه
پیروز باشیدBlush

سلام من کتاب سیلبرشاتس(ویرایش هشت) ترجمه روحی وشهریاری انتشارات ناقوس رو دارم(سال چاپ ۹۰) می خوام کنکور بدم همین رو بخونم یا ویرایش نهم سیلبرشاتس انتشارات ناقوس (سال چاپ ۹۴) رو بخرم ؟ کنکور ۹۵ میدم چه فرقی داره ویرایش ۸ با نهم؟
ارسال: #۱۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۴۵ ق.ظ
سلام. من برای کنکور هم حقیقت رو خوندم هم استالینگز.
به نظر من درسته که حقیقت خیلی کامل تر و بیشتر توضیح داده ولی من شخصا حوصلم سر میگیرفت و نمی تونستم خوب بخونمش.
همون استالینگز مباحث مهم رو گفته و ۹۰ درصد سوالا رو هم پوشش میده. من اگر برگردم به عقب فقط استالینگز رو می خونم.
موفق باشید
ارسال: #۱۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۸ ب.ظ
سلام دوستان...
راستش من هر سه کتاب تنن بام، استالینگز و سیلبرز شاتس رو مطالعه کردم و برداشتم این بوده که طراحان کنکور بیشتر به کتاب تنن بام تکیه می کنن و بعد سلیرزشاتس...
البته من خوندن این سه کتاب رو به دوستانی توصیه می کنم که وقت دارن در غیر اینصورت کتاب سیستم عامل پارسه بسیار خوب هستش و با فرض حل شدن تمامی تست های اون به نظره من برای کنکور کفایت می کنه...

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
ارسال: #۱۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۱۸ ق.ظ
به خدا من قاطی کردم یک میگه سیلبر یکی میگه تنباوم یکی میگه حقیقت یکی میگه استالینگز من نمی دونم کدومو بخونم واقعا؟ من خودم سیلبر ویرایش هشت رو دارم نمی دونم اینو بخونم یا ویرایش نهم رو بخرم بخونم؟ تست ۷۰ سال ۹۳ دقیقا عین کتاب سیلبر شاتس بود همون C-SCAN?
ارسال: #۱۳
۰۷ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۱۸ ق.ظ
ممنون از پستهای خوبتون دوستان، حالا یه سوال برای من هست، من استالینگز رو دارم، کتاب دکتر حقیقت رو هم دارم، یکی به من بگه کدومو واسه کنکور بخونم بهتره؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۵ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۶۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۴۷۳ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close