زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه

ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ق.ظ، توسط pouya47.)
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه
به نام خدا
مانشت ۱ : اگه مایلید خودتون را معرفی کنید(نام و نام خانوادگی) و بگید متولد چه سالی هستید و اهل کدام شهرید؟ رتبه و رشته و گرایشتون را هم بفرمایید.
پویا امیدی متولد ۶۶ کرمانشاه
رتبه ام ۳۱ تجارت و ۱۹ شبکه شده.

مانشت ۲ :در چه رشته ای کارشناسی گرفتید؟ تمام شده یا در حال تحصیل هستید؟آیا کارشناسی پیوسته خوندید یا کاردانی و بعد کارشناسی؟
کارشناسی پیوسته IT بودم.

مانشت ۳ : با اجازه تون برگردیم به دوران نوجوانی و حتی کودکی ،چی شد که اومدین کارشناسی این رشته؟ چطوری وارد دوره کارشناسی شدین؟ یعنی با علاقه و شناخت این رشته را انتخاب کردین یا انتخابتون اول دانشگاه بود بعد رشته؟
یه جورایی یه انتخاب تصادفی بود، شناختی نداشتم اما یکی دو ترم گذشت دیدم خیلی دوستش دارم!

مانشت ۴ : کدام دانشگاه کاردانی و کارشناسی را تحصیل کردین؟
دور آباد Big Grin
مانشت ۵ :در کارشناسی چطور دانشجویی بودید؟ از اونا که همیشه نمره خوبه کلاسند؟یا معمولی بودید؟ یا درسها را بر اساس علاقه میخوندید نه بخاط معدل یعنی از یک درس خوشتون میومد خوب میخوندین و بیست میگرفتین و یکی را دوست نداشتید فقط پاسش میکردید .

متوسط بودم، چون عجله داشتم کارشناسی رو زود تمام کنم برم سرکار، ۷ ترمه هم تموم کردم.
اصلا دنبال معدل نبودم، چون دنبال ارشد نبودم.
فقط دنبال کار یادگرفتن بودم و بعد از کار ارشد، که با لطف خدا به هدفمم رسیدم.
مانشت ۶ : از کی به کنکور ارشد فکر کردید؟اصلا" ادامه تحصیل از ابتدای ورود به دانشگاه ، تو برنامه تحصیلی تون بود یا نه؟
خیر - از بعد از فارغ التحصیلی
مانشت ۷ :آیا وقتی تصمیم گرفتید ارشد شرکت کنید همین رشته میخواستید امتحان بدید یا گرایش دیگری ولی بعدا" وقتی به برنامه ریزی رسیدین نظرتون این رشته و گرایش شد؟

به نظر من هرکس فقط باید تو رشته خودش ادامه تحصیل بده، منم تا آخرش IT می خونم، ان شاا...
مانشت ۸ : میشه درصدها تون را در هر درس بگید. اگه بیش از یک رشته هم کنکور دادین هر دو را بگید.

زبان۳۴
مشترک ۴۲
مدیریت ۱۹
تخصصی ۶۴
معماری ۲۱
آیا سال اولی بود که کنکور می دادید؟ اگه المپیادشرکت کردید یا سال دوم یا سوم یا ... هست که برای ارشد امتحان میدید بفرمایید.

سال سوم بود
مانشت ۹ : بنظرتون چقدر درس خوندن تو دانشگاهی که شما درس خوندین برای پایان ترم و برای کنکور با هم تفاوت داره یا شبیه هست به بیان دیگه بنظرتون تو دانشگاه شما بچه های موفق در تحصیل کارشناسی شانس بیشتری واسه ازمون ارشد دارن یا نه اصلا" این دو نوع درس خوندن متفاوت را می طلبه؟

نه کاملا متفاوت هستن
دانشگاه درحد جزوه باید بخونی، ارشد کتاب رو باید زیرو رو کنی

مانشت ۱۰ :از کی دقیقا" برای کنکور ارشد برنامه مطالعاتی گذاشتید ، از کی شروع کردید،آیا سر همون وقتی که در برنامه پیش بینی کرده بودین شروع کردین؟ برنامه تون چند ماهه بود؟ آیا وقفه ای هم پیش اومدمثلا" اتفاقی چیزی که مجبور شید برنامه را عوض کنید؟

از اول تابستان سال گذشته
بله چند هفته به خاطر ازدواجم فاصله افتاد

مانشت ۱۱: برنامه تون ثابت بود یا هر از گاهی تا نزدیکای کنکور اصلاحش کردین ؟ ااگه اصلاح کردین اصلاحات جزئی بود یا کلی؟

برنامه تابستانم ثابت بود
پاییز با بررسی نتایج تابستون برنامه ریزی کردم، نزدیک کنکور هم بر اساس پاییز.
۴ هفته مطالعه می کردم ۱ هفته مرور.
مانشت ۱۲ : بعضی درسها تو آزمون ارشد تاثیر و نمره بیشتری دارن و توجه بیشتری بهشون میشه . شما هم همینکار را کردین؟منظورم توجه به بودجه بندی درسها برای آزمون ارشد هست.

بله دروس مشترک ضریبش۴ هست، البته من گسسته نخوندم اگه تستی هم زدم رو مطالعات قبلی بود.
مانشت ۱۳ : آیا هنگام برنام ریزی تو ذهنتون بود که مثلا" تو یه درس خاص ضعیفید و تو یه درس قوی و به درسهای مختلف بر این اساس وزن بیشتر یا کمتر بدین؟میشه در مورد درسهای مختلف بگید؟

بله
من تو شبکه و ساختمان داده قوی بودم، مهندسی نرم افزار و پایگاه و هوش رو کاملا تقویت کردم.
مدیریت و گسسته رو بی خیال شدم.

مانشت ۱۴ : خب شما زمان مشخصی داشتید و پایان زمان مطالعه روز قبل از کنکور هست . پس طبیعی است که منابع مطالعاتی هم نمیتونن اضافه بشن. آیا شما هنگام برنامه ریزی میدونستید برای هر درس کدام منابع یا جزوات را باید(یا میخواهید ) بخونید یا نه؟ یعنی مظورم اینه که برنامه ریزی زمانی کردید یا برنامه ریزی براساس منابع . مثالی بزنم . مثلا" شما روی سیستم عامل هفته ای پانزده ساعت وقت گذاشته بودید و با یک منبع مثلا" کتاب پارسه شروع کردین و بخودتون گفته بودید اگر فرصت شد مثلا" کتاب پوران را هم میخونم اگر نرسیدم هم هیچ. یا اینکه برنامه ریزیتون بر اساس خوندن منابع بود یعنی مثلا" گفته بودین من باید سه تا کتاب مشخص را برای سیستم عامل حتما" بخونم و بر این اساس برنامه ریزی کردین؟

من منابع رو مشخص کردم بهشون زمان اختصاص دادم بعد خوندم.

مانشت ۱۵ : میشه منابع مطالعاتی که واسه هر درس خوندید را بگید.ایا از ویس و فیلم هم استفاده کردین.

زبان: ۵۰۴ لازمه برا (تشخیص گزینه غلط!) ۱۱۰۰ هم خوبه ۶۰۱ به درد نمی خوره!
ساختمان و طراحی: مقسمی خوبن CLRS هم کمی خوندم خوبه
نرم افزار: مدرسان دکتر حقیقی عالیه و کافی
شبکه: حقیقت عالیه
پایگاه: ویس دکتر ابراهیمی مقدم عالیه
هوش: خلیلی فر خیلی جامع و کاملا
سیستم عامل: حقیقت بد نیست

مانشت ۱۶ : بنظرتون تو رشته و گرایش شما کدام درسها را باید از روی کتب مرجع خوند.

ساختمان و طراحی از رو CLRS و شایدم مهندسی نرم افزار پرسمن.

مانشت ۱۷ : ایا شما در طول تحصیل کارشناسی از کتب مرجع هم استفاده میکردین یا بقول بعضی دوستان جزوه محور بودین؟

همیشه کتاب محور بودم یکی از دلایل پایین بودن معدلمم همینه، متاسفانه دوستام که جزوه رو حفظ می کردن نمراتشون خیلی بهتر از من می شد، اما من به نسبت اونا معلوماتم بیشتر شد اما معدلم کمتر.

مانشت ۱۸ : زبان یه درس تقریبا" جداست. آیا شما زبان را واسه کنکور خوندین یا پایه قبلی داشتید یا اصلا" سر کنکور هر چی شد جواب دادین یا کلا" جواب ندادین؟ سطح زبان شما ضعیفه ، متوسطه یا خوبع یا عالی؟
زبان تخصصی ام خوبه اما عمومیم ضعیف، هرچی مطمئن بودم جواب دادم.

مانشت ۱۹ : در مورد ریاضی چی؟ بنظرتون میشه بالا زد؟ایا همه درسهای ریاضی را باید داوطلبین بخونند یا میشه یکی یا دوتاش را حذف کرد؟

من گسسته رو حذف کردم اما هنوز نمردم!Wink بقیه شون مهم اند مثل ساختمان و طراحی!

مانشت ۲۰ : اگه میشه در مورد برنامه ریزی کلی تون توضیح بدین و همچنین اگه برای روشن شدن لازمه برنامه ریزی خاص برای یک درس بخصوص که در گرایش شما بیشتر داوطلبین باهاش مشکل دارن بپردازید.
۴ هفته مطالعه کنید ۱ هفته مرور.
روز رو ۳قسمت کنید صبح ظهر شب تو هر قسمت مثلا ۱ ساعت مطالعه کنید.
زمان های مطالعه تون رو تو اکسل یادداشت کنید نمودارش رو بکشید هر روز با روز قبل هر هفته رو با هفته قبل و هر ماه رو با ماه قبل و... مقایسه کنید، با خودتون رقابت کنید سعی کنید روز به روز بیشتر بخونید (حتی یک دقیقه)
اگه بدتر شدید تو روز بعد سعی کنید به همون اندازه جبران کنید.
زمان مفید مطالعه تون رو یادداشت کنید، نه زمانی که کتاب جلوتونه فکرتون یه جای دیگه.
به نظر من برا قبولی ارشد حدود ۵۰۰ ساعت مطالعه مفید کافیه.

مانشت ۲۱ : آیا شما تنها مطالعه میکردین یا با دوست یا دوستانی؟ در خانه یا کتابخانه.بنظرتون کدامش بهتره.
تنها مطالعه می کردم، با هم بودم خیلی بهتره، اگه دوستت نامرد نباشه!
کتابخانه ام که عالیه، من خودم تو خونه مطالعه می کردم.

مانشت ۲۲ : حالا بر اساس جواب سوالای قبلی ، سرعت مطالعه تون را چگونه اندازه میگرفتید؟ فیدبک شما یا معیار شما که احتمالا" کند نباشید چی بود؟ آیاحجم مطالب خوانده شده نسبت به حجم مطالب باقیمانده با توجه به زمان باقیمانده یا مقایسه با سایرین در کنکورای آزمایشی یا معیارهای دیگه؟ اگه میشه توضیح بدین.
حجم مطالعه ام نسبت به باقی مانده .

مانشت ۲۳ : اگه از برنامه تون عقب می افتادید چگونه جبران میکردین؟آ با با تعداد ساعات بیشتر یا حذف بعضی منابع در یک درس (کم کردن منابع در یک درس)و یا در نهایت یه درس خاص را کنار گذاشتید بنفع بقیه؟
معمولا با کم کردن منابع جبران می کردم.
البته من یه زمان هایی رو تو آخر هفته برای جبران درسهای عقب مانده، یا حوادث غیر منتظره گذاشته بودم.

مانشت ۲۴ : اگه در رشته ای که امتحان دادین گرایشهای مختلفی هست ،در برنامه ریزی تون از ابتدا روی گرایش خاصی تمرکزکردین یا در ادامه و کم کم به یک گرایش متمرکز شدین.مثلا" تخصصی ها را در ماههای آخر خوندین؟ یعنی مثلا" از نیمه برنامه مطالعاتی تمرکز کردین روی گرایش معماری یا نرم افزار؟
زیاد تو فکر گرایش نبودم اما به شبکه و امنیت بیشتر علاقه داشتم تا تجارت.
تو کنکور IT فرقشون فقط تو ضرایب درسهای معماری و مدیریته که من کلا رو این دوتا درس وقت خیلی کمی گذاشتم، چون پایه معماری ام ضعیف بود و حوصله حفظیات مدیریت رو هم نداشتم.

مانشت ۲۵ : آیا سرعت شما در حین مدت برنامه ریزی کند و یا تند هم شد؟ چه زمانهایی کند شدید و چه چیزایی انگیزه مجدد برای سرعت گرفتن بهتون میداد.پیش اومد که خسته بشید یا احساس یاس و نومیدی داشته باشید.
بله تابستان عالی بود پاییز کند شدم زمستان هم خوب شد.
بله پیش می اومد، اما می دونستم خدا بهم استعدادش رو داده باید بخونم و موفق بشم و گرنه کفر نعمت کردم.
یکنواخت بودن شغل هم دلیل دیگه ای بود می دونستم اگه می خوام پیشرفت کنم چاره ای جز ادامه تحصیل ندارم.
همسرم هم کمک بزرگی بود.

مانشت ۲۶ : از کلاس کنکور هم استفاده کردین؟ کدام درسها؟ بنظرتون رفتن به کلاس کنکور لازم بود یابعدا" باین نتیجه نرسیدین که اگه خودتون وقت رفتن و برگشتن و نشستن سر کلاس را صرف مطالعه میکردین بهتر بود؟
نه کلاس اصلا نرفتم.
ولی از صوت پایگاه دکتر ابراهیمی مقدم خیلی استفاده کردم، خدا خیرش بده. صوت شبکه دکتر حقیقت هم خوب بود.

مانشت ۲۷ : آیا کنکور آزمایشی هم شرکت کردین؟ کدام موسسه؟همه را شرکت کردین یا بعضی هاش را؟ بنظرتون چقدر در تصحیح مسیر مطالعاتی یا پایبند کردنتون به روندزمانی مطالعه تاثیر داشت؟چقدر در موفقیت تون موثر بود؟
من ۳ تای آخر سنجش رو شرکت کردم، زیاد جالب نبود چند تا سوال غلط داشت، نتایجش هم همیشه نا امیدم می کرد چون نمره ها و رتبه ام همیشه حد وسط بود، مثلا من تو ۱۰۰۰ نفر ۵۰۰ می شدم.

مانشت ۲۸ : تو برنامه شما جمع بندی هم بود و اگه بوداز کی وارد این دوران شدید ؟ منظورم اینه که از زمان مشخصی یا بعد از خوندن منابع معینی. یعنی مثلا" تو برنامه تون گفته بودین از اول بهمن هر چی خوندم دیگه کافیه و بعد از این تاریخ میرم سراغ جمع بندی. یا اینکه مثلا" طبق برنامه شما وقتی کتاب سیستم عامل استالینگز و پارسه را خوندید و مسلط شدین رفتید سراغ جمعبندی.یعنی جمعبندی برای همه درسها یک موقع شروع شد یا خیر. میشه توضیح بدین.

بله ماه آخر مرور و جمع بندی بود.
اون یه هفته ای هم که به علت بارش برف کنکور عقب افتاد هم خوب بود، هر چند نتونستم زیاد ازش استفاده کنم.

مانشت ۲۹ : برگردیم به روز قبل از کنکور. بنظر شما به چقدر آمادگی مورد انتظار رسیده بودید. مثلا" یه ورزشکار قبل از یه مسابقه مهم خودش میگه من هشتاد درصد آمادگی را در خودم حس میکنم. شما چند درصد این آمادگی را حس میکردید؟ معیارتون چی بود برای این درصدآمادگی:کنکورای آزمایشی ، سوالات کنکور سال قبل یا تسلط به منابع؟
من آماده گی ام ۱۰۰ درصد چیزی که خونده بودم، بود. اما احساس می کردم رقبام خیلی از من قویترن(از رو نتایج کنکور آزمایشی)

مانشت ۳۰ : آیا روز قبل کنکور این حس را داشتید که در یه درس مثلا" میتونید صد درصد جواب بدین و در یه درس باید به سی درصد قانع باشید یا اصلا" همچین فکرایی نکردین؟

بله گسسته من به یه تست هم راضی بودم، اما شبکه و مهندسی نرم افزار برا ۱۰۰ درصد رفتم.

مانشت ۳۱ : سر جلسه کنکور چی؟ شد نومید بشید و یه لحظه حس کنید نمیشه و به هم بریزید ؟

نه من همیشه تا آخرش هستم حتی اگه سوالا سخت باشه چون برا همه سخته، اتفاقا فکر می کردم بهتر الان اعصاب بقیه خورد میشه میرن، به نفع من میشه 

مانشت ۳۲ : آیا ترتیب و زمانبندی جوابگویی به درسها را قبل کنکور تمرین کرده بودید؟ مثلا" درس خاصی را اول جواب بدین و بعد درس دیگری را . منظورم ترتیبی غیر از ترتیب موجود در دفترچه است.اگه اینطوری بوده میشه توضیح بدین.

تو کنکور سال قبل زبان رو انداختم آخر بدتر شد! امسال با همون ترتیب دفترچه جواب دادم.

مانشت ۳۳ : وقتی یه سوال را در کنکور میخوندین انتظار داشتید قبلا" مشابهش را دیده باشید یا نه به جنگ سوال میرفتید؟

به جنگش می رفتم، مثل مرد Cool

مانشت ۳۴ : وقت هم کم آوردین یا هر چی بلد بودین را نوشتید و اگه وقت زیاد هم میشد برای شما چندان موثر نبود؟

چون معماری زیاد بلد نبودم کم جواب دادم وقتم تقریبا به اندازه چیزی بود که بلد بودم.

مانشت ۳۵ : آیا جوابهاتون رااز جلسه بیرون آوردین که بعد کنکور مقایسه کنید؟ اگه اینکار را کردین چقدر درصدهاتون که با کلید اولیه سازمان سنجش محاسبه کردین باآنچه در کارنامه تون اومد تفاوت و یا مشابهت داشت؟آیا تخمین شما از رتبه تون با آنچه بعد از اعلام نتایج دیدین نزدیک بود.
نه بیرون نیاوردم، فقط یکی دوتا سوال رو تو ذهنم بود چک کردم.
من نمی دونستم چند میشم اما همیشه می گفتم ۷۰ یا ۸۰ بشم با توجه به امکانات و شرایطم عالیه! اما خدا کمک کرد خیلی بهتر شدم، نتایج رو که دیدم تا ۲۴ ساعت فکر می کردم اشتباه شده ۱۰ باز از خونه، محل کار، خونه پدرم و ... چک کردم تا مطمئن شدم Sleepy

مانشت ۳۶ : بنظرتون هر کدام از موارد زیر چند درصد در موفقیت شما نقش داشت؟
پایه تحصیلی ، دانشگاه کارشناسی، برنامه ریز برای کنکور، کلاس کنکور، کنکور آزمایشی،شرایط سر کنکور، شرایط مطالعه و زندگی (مثل شرایط خانه و...)،سایر عوامل

پایه تحصیلی ۰%
دانشگاه کارشناسی ۵%
برنامه ریزی برای کنکورو عمل به برنامه ۵۵%
کلاس کنکور۰%
کنکور آزمایشی۵%
شرایط سر کنکور۵%
شرایط مطالعه و زندگی (مثل شرایط خانه و...)۳۰%
لطف و کمک خدا و توکل ۲۰۰%
ازدواج ۱۰۰%
جمعا ۴۰۰% چون ۴برابر بهترین نتیجه ای که فکرش رو می کردم، گرفتم. Smile
البته لطف خدا شرط لازمه (و گاهی کافیه) اگه نخواد هرچی هم بخونی نمیشه، بهم ثابت شده.

مانشت ۳۷ : حالا که تا اینجا اومدین ، میخواین چیکاره بشید؟ هدفهاتون برای آینده را اگه دوست دارید بگید.
دوست دارم تو رشته خودم یه شغل پویا داشته باشم روزی حلال کسب کنم و به کوری چشم بعضیا به مردمم و وطنم خدمت کنم!

مانشت ۳۸ : چقدر توکل بخدا و عبادت در طی این مسیر و رسیدن بهدف بهتون کمک کرده است.

لطف خدا شرط لازمه (و گاهی کافیه) اگه نخواد هرچی هم بخونی نمیشه، بهم ثابت شده.
اگه خدا بخواد و فرد هم یه زحمت حتی کم هم بکشه نتیجه اش موفقیته.
به نظر من لطف خدا به خاطر نیت و تلاش فرد شامل حالش میشه.

مانشت ۳۹ : کسی یا کسانی هستند که در موفقیت شما نقش شاخصی داشته باشه و یا شما موفقیت تون را مرهون او بدونید.
اول خدا
دوستم امیرحسین
همسرم
و سایر بستگان

مانشت ۴۰ : ایا درسی هست که بنظرتون باید با روش دیگری میخوندید یا بیشتر میخوندید یا از منابع دیگری میخوندید ویا حذف نمیکردین و در اینصورت میشد نتیجه بهتری گرفت.
کاش معماری رو از منابع بهتری می خوندم چون سه سوال آخری رو که زدم همه غلط بود قطعا تاثیر منفی زیادی رو رتبه ام گذاشت.

مانشت ۴۱ : چگونه و بر چه اساسی انتخاب رشته میکنید ؟ کدام دانشگاه را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد ترجیح میدید؟ (اگر مایلید دلیل آن را هم بنویسید)
احتمال میدید در کدام دانشگاه قبول شوید؟
می خوام تهران برم به خاطر بازار کار
من زدم شریف، تهران، امیرکبیر ان شاا... هرکدوم بهتره خدا همون رو قسمتم می کنه.

مانشت ۴۲ : توصیه خاصی برای داوطلبین زیادی که این مصاحبه را میخونن دارید.

ببین عزیزم اگه ۴ سال درس خوندن کارشناسی ات به دردت خورده، پولی ازش در آوردی، مشکل کسی رو حل کردی، خلاصه مفید بوده و علاقه هم داری برا ارشد بخون ان شاا... موفق میشی و به دردت می خوره وگرنه یه مدرک ارشد ارزش این همه زحمت رو نداره.
به نظر من کسی که تحصیلات کارشناسی اش به دردش نخورده و نتونسته باهاش کاری بکنه ارشد و دکترا هم احتمالا به کارش نمیاد!

من نذر کردم بعد از قبولی کتاب هام رو بدم کتابخانه و این کارم کردم، به بقیه هم توصیه می کنم این کارو بکنند تا فرهنگ بشه ما که رفتیم راه موفقیت دیگران رو هموار کنیم.

مانشت ۴۳ : بنظرتون سوالی هست که باید میپرسیدم و نپرسیدم.؟ جواب شما به این سوال چی هست؟

کاش در مورد کار و ازدواج هم می پرسیدید.
من با این که در حین درس خوندن برا ارشد از ۷:۳۰ صبح تا ۱۴:۳۰سر کار بودم، ازدواج کردم، دنبال خونه گشتم و... اما بازم موفق شدم در نتیجه => انسان اگه درس بخونه این مشکلات نمی تونن سد راهش بشن.

مانشت ۴۴ : و آخرین سوال نظرتون در مورد مانشت ، انتظاراتتون از مانشت ؟
انتظار دارم بچه هایی که رتبه های خوبی دارن و ترم بالایی ها بیشتر بچه های تازه کار (مثل من) راهنمایی و کمک کنند.
من خودم از منابعی که دوستان معرفی کرده بودند خیلی استفاده کردم، ممنون از همه عزیزان

موفق باشید
یاحق

تنبلی دزد آرزوهاست ...
۲۹
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , Eagle777 , Brueder , 8Operation , dr.a_AI , احسان مومنی , sahar salehi , abji22 , fatemeh69 , gilva , sand , Mänu , نارین , maryam parvini , Mahsash , morweb , hnarghani , shazde kuchulo , virtual girl , Engineer , msalehi1991 , mahdieh66 , kaviresabz , elynn66 , Amoojan , chaka , ana9940 , آرمانا , saeedehs , faezehtt , tabassom93 , alireza11119 , takexpert , تلاشگر , pooyaa , MANO , .:tarannom:.
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ
RE: مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه
موفق باشید
یاحق

با حضرت شیطان سرمان گرم گناه است
ما بهر ملاقات خدا وقت نداریم
چون فرد مهمی شده نفس دغل ما
اندازه ی یک قبله دعا وقت نداریم
(مردم این جور نباشید)

عزم من بشکافد اقیانوس را
تنبلی دزد آرزوهاست...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouya47 , sahar salehi
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ق.ظ، توسط Eagle777.)
تبریک تبریک

باآرزوی موفقیت در تمامی مراجل زندگیSmileSmile

کنکور سالهای پیش رتبه تون چند بوده؟ کلا سالهای پیش چند ماه برا کنکور وقت گذاشتین؟
و اینکه برای آمادگی کنکور امسال برای ماهای پایانی مرخصی کاری گرفته بودیدیا نه؟
میشه شغلتون رو بفرمایید و اینکه آیا عدم رضایت از شغل نقشی در گرایش شما به ادامه تحصیل داشته؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , morweb
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ ق.ظ
اقا من ۱۳۲ شدم... همین سال اول هم شدم...

مصاحبه کنم یا ضایعست ؟؟؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouya47 , Eagle777 , sazesh , sahar salehi , Mänu , morweb , Riemann , آرمانا
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۹ ق.ظ، توسط pouya47.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ق.ظ)Eagle777 نوشته شده توسط:  تبریک تبریک

باآرزوی موفقیت در تمامی مراجل زندگیSmileSmile

کنکور سالهای پیش رتبه تون چند بوده؟ کلا سالهای پیش چند ماه برا کنکور وقت گذاشتین؟
و اینکه برای آمادگی کنکور امسال برای ماهای پایانی مرخصی کاری گرفته بودیدیا نه؟
میشه شغلتون رو بفرمایید و اینکه آیا عدم رضایت از شغل نقشی در گرایش شما به ادامه تحصیل داشته؟

ممنون، منم برای شما آرزوی موفقیت دارم
سالهای پیش اول ۳۵۰ و ۵۰۰ و بعدش ۵۰۰ و ۱۰۰۰ شدم اون موقع هم همین قدر می خوندم فقط پارسال تابستون رو خیلی بیشتر وقت گذاشتم
فقط ۳ روز قبل از کنکور مرخصی گرفتم.
من تو یه اداره ای کارشناس کامپیوترم و چون غیر از خدا پارتی دیگه ای ندارم! تنها راه پیشرفتم درس خوندنه
از شغلم زیاد ناراضی نیستم اما یکنواخته و احساس می کنم غیر از نصب ویندوز و پرینتر و عیب یابی شبکه و ... توانایی های بیش تری دارم، پس باید ادامه تحصیل بدم.

(۰۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  اقا من ۱۳۲ شدم... همین سال اول هم شدم...

مصاحبه کنم یا ضایعست ؟؟؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

به نظر من آره عزیزم مصاحبه کن
رتبه ات برا سال اول عالیه
موفق باشی

تنبلی دزد آرزوهاست ...
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , Asemaneabi , morweb , ana9940
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ب.ظ
مرسی ، مصاحبه ی مختصر و مفیدی بود.

من کنکور امسال رو به خاطر اعتماد به نفس کاذبی که از آزمونای سنجش گرفته بودم خراب کردم.
چون اکثر اوقات درصدام بالا می شد و رتبم تک رقمی.
سوالای سنجش رو می شد سریع و بدون تمرکز خیلی بالا حل کرد و به جواب رسید ولی کنکور این طور نبود.Undecided

به هر حال با دیدن مصاحبه ی شما و دیدن این که با وجود این همه دغدغه ای که داشتین تونستین یه رتبه ی خوب بیارین به من انرژی مثبت زیادی واسه خوندن واسه سال بعد داد. Blush
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouya47 , morweb
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۳ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  اقا من ۱۳۲ شدم... همین سال اول هم شدم...

Big Grin
کلی از خوندن این پست خندیدم ، البته قصدم به هیچ وجه تمسخر نیست فقط یاد اونایی افتادم که زمان مصاحبه تو تلویزیون میان پشت سر نفر مصاحبه شونده زل میزنن بهش Tongue

چرا مصاحبه نکنی ؟
خیلی هم خوبه برای سال اول
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , sazesh , sahar salehi , morweb , Riemann
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۰ ب.ظ
مصاحبه کنم یا ضایعست ؟؟؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خیلیم خوبه. اشکالش چیه
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , sahar salehi , morweb
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ ب.ظ
شبکه رو با حقیقت فقط جواب دادید؟من شبکه حقیقت رو عین کف دست بلد بودم اما با حقیقت نمیشد جواب داد ک

به مصلحتم نبود
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , sahar salehi , morweb
ارسال: #۱۰
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۶ ب.ظ
با تشکر از دوستانی که حمایت نمودند... ولی بنده با همین سال اول بودن هم انتخاب رشته کردم..

بی دقتی هم واقعا زیاد داشتم ..خنده دار... که اگه نکرده بودم الان ربتم رسما دو رقمی بود..

ولی اخه تقصیر من چیه وقتی ظرفیت ها پایینه... اخه طرف با ۳۰۰ عمران میشینه امیر کبیر... کلللی هم ذوق میکنه که ۳۰۰ شدم

با ۸۰۰ میشینه علم و صنعت... اون وقت من میگم ۱۳۲ میگن خاک بر سرت!!!!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , sahar salehi , morweb , eng_majid , s-s , virtual girl , رتبه۱سال۹۴ , osprey , atenaa
ارسال: #۱۱
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۵۳ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  ولی اخه تقصیر من چیه وقتی ظرفیت ها پایینه... اخه طرف با ۳۰۰ عمران میشینه امیر کبیر... کلللی هم ذوق میکنه که ۳۰۰ شدم
با ۸۰۰ میشینه علم و صنعت... اون وقت من میگم ۱۳۲ میگن خاک بر سرت!!!!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ولی در عوض وقتیم قبول میشی ارزش داره. حداقل ماها که میدونیم تلاش کردیBig Grin
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , Asemaneabi , sahar salehi , morweb
ارسال: #۱۲
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۹ ب.ظ
با عرض سلام و تبریک به شما
نظر شما در مورد آزمونهای سنجش چیه (سطح سوال و جامعه آماری و ...) و آیا ارزش داره امسال شرکت کنیم یا به فکر جای دیگه ای باشیم؟
باز هم به شما تبریک میگم...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , morweb
ارسال: #۱۳
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۲۶ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  با تشکر از دوستانی که حمایت نمودند... ولی بنده با همین سال اول بودن هم انتخاب رشته کردم..

بی دقتی هم واقعا زیاد داشتم ..خنده دار... که اگه نکرده بودم الان ربتم رسما دو رقمی بود..

ولی اخه تقصیر من چیه وقتی ظرفیت ها پایینه... اخه طرف با ۳۰۰ عمران میشینه امیر کبیر... کلللی هم ذوق میکنه که ۳۰۰ شدم

اتفاقا من خیلی دوست دارم مصاحبه ات رو ببینم
Heart Heart Heart Heart

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , Asemaneabi , sahar salehi , morweb
ارسال: #۱۴
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۹ ب.ظ
با آرزوی موفقیت های بیشتر
انگار آدم هرچی خودشو تو اتاقش محبوس کنه درس بخونه کمتر نتیجه میگیره
باید زندگی عادیمونو بکنیم و درسمونم بخونیم Smile
دوستی که رتبتون ۱۰۰ شده حتما مصاحبه کنید لطفا از تجربیاتتون بگید Smile
بچه ها من سال اولمه میخوام ارشد بدم میخوام شبکه رو از پارسه بخونم ولی خب گویا اکسال پارسه کافی نبوده چیکار کنم ؟
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sazesh , sahar salehi
ارسال: #۱۵
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۲۶ ب.ظ
خیلی ممنون از این مصاحبه! اصلا تحت تاثیر قرار گرفتم! با این همه دغدغه... واقعا آفرین Smile
ان‌شاءالله ما هم سال بعد رتبه‌های خوبی بیاریم...
توکل به خدا Smile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , morweb , pouya47

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۲ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۸۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۷۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۱۹۱ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۴۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  مصاحبه دکتری- بخش تدریس wskf ۱ ۲,۳۷۳ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close