زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.

ارسال: #۶۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ
من امروز از ساختمان شروع کردم تقریبا فصل درخت ها تموم شد البته هنوز تست نرسیدم بزنم چون واقعا مبحث درخت(همه مدلش) خودش یه دنیاست!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  من بحث هشینگ ساختمان داده و مرتب سازیشو خوندم.

ساختمان داده را از روی چه رفرنسی مطالعه می کنید؟
ارسال: #۶۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ق.ظ
Lightbulb RE: هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.
امروز ۳ ساعت مدار منطقیخوندم. تا انتهای طراحی آسنکرون در مد اصلی. منتها طراحی رو فردا بازم از نو میخونم. خوب متوجه نشدم.Big Grin یکمم لغت درآوردم و خوندم ۱ ساعتRolleyes
ارسال: #۶۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۱ ق.ظ
منم امروز ۶۰ تا تست ساختمان زدم از رو پوران فصل درخت... کمی ام سیستم عامل پیشرفته از رو تننباوم خوندم... البته ناگفته نماند که آدم انگیزه واسه خوندن سیستم عامل با اون حجم نداره!! که بخوان ازش سوال بدن یا نه!!!! تازه در بهترین حالت ۳ الی ۴ سوال اونم از ۱۱ فصل این کتاب میاد که برای اون حجم مطلب واقعا نامردیه....
ارسال: #۶۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۶ ب.ظ
RE: هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.
من هنوز شروع نکردمConfused
پایان نامه ام هنوز موندهSad به نظرتون دیر شده؟!

مجلس تمام گشت به اخر رسید عمر ما همچنان در اول وصف تو مانده ایم
ارسال: #۶۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ، توسط Architecture2015.)
RE: هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.
(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۶ ب.ظ)رضا خان نوشته شده توسط:  من هنوز شروع نکردمConfused

نه بابا مگه ماها که شروع کردیم. کار و زندگی و مخارج و تنش های عدم امنیت شغلی و اقتصادی و ... میزارن که خوب بخونیم. صاحبخونه اجاره رو یه هویی ۱۲۰ هزار تومن گذاشت روش. AngryConfusedUndecidedSadآقا به من که خیلی فشار میاد. الان دیگه اشکم در اومده وا.HuhUndecidedAngry

امروز یک ساعت زبان خوندم تا الان. تقریبا ۲ ساعت هم مدار منطقی. یکم استراحت کردم و با صاحبخونه کلانجار و چونه که زیاد نبره بالا اجاره رو. الان برگشتم . میخوام بازم مدار منطقی بخونم. تا امشب یک دور کامل مدار منطقی رو تا آخر آسنکرون تموم کنم. البته تصمیم دارم پالس مد رو نخونم.Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , amironline
ارسال: #۶۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ق.ظ
Sad RE: هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.
این آسنکرونو خوب نفهمیدم. فردا باید دو باره بخونمHuh
ارسال: #۶۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۸ ب.ظ، توسط رضا خان.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ق.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون یه تاپیک جداگانه نزنیم برای هر گرایشی؟

من موافقم
پچه های هوش موافق هستید تاپیک گروه هوش مصنوعی بزنیم

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۶ ب.ظ)Architecture2015 نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۶ ب.ظ)رضا خان نوشته شده توسط:  من هنوز شروع نکردمConfused

نه بابا مگه ماها که شروع کردیم. کار و زندگی و مخارج و تنش های عدم امنیت شغلی و اقتصادی و ... میزارن که خوب بخونیم. صاحبخونه اجاره رو یه هویی ۱۲۰ هزار تومن گذاشت روش. AngryConfusedUndecidedSadآقا به من که خیلی فشار میاد. الان دیگه اشکم در اومده وا.HuhUndecidedAngry

ارادتون خیلی خوبه
شغلتون چیه؟ هر لحظه میتونید مرخصی بگیرید!!
۳ تا مشکلی که دارم اینا هستند ۱-انگیزه ۲-اراده ۳-مدیریت زمان
از نحوه درس خوندن خودتون بگبد و اینکه چطور بر این ۳ مشکل غلبه میکنید

مجلس تمام گشت به اخر رسید عمر ما همچنان در اول وصف تو مانده ایم
 سپاس‌گزاری شده توسط: amironline
ارسال: #۶۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۱۹ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ق.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  منم امروز ۶۰ تا تست ساختمان زدم از رو پوران فصل درخت... کمی ام سیستم عامل پیشرفته از رو تننباوم خوندم... البته ناگفته نماند که آدم انگیزه واسه خوندن سیستم عامل با اون حجم نداره!! که بخوان ازش سوال بدن یا نه!!!! تازه در بهترین حالت ۳ الی ۴ سوال اونم از ۱۱ فصل این کتاب میاد که برای اون حجم مطلب واقعا نامردیه....
Confusedمنم با شما در مورد سیستم عامل پیشرفته موافقم کتاب اصلی خیلی سنگینه ولی از سایتی کتاب درس و کنکور سیستم عامل پیشرفته را گرفتم خلاصه و تست منبع اصلی هست خیلی راحته خواندنش داخل نت سرچش کنید عنوان کتاب را پیدا میشهRolleyes
ارسال: #۷۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط z-d.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۵ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  کتابای علایی رو میگید؟
به نظرم خیلی مفهومی کار نکردن.در سطح دکترا نیست.البته من خودم نگرفتم.دوستم خریده بود.منم کتابا شو دیدم.نه من راضی بودم و نه دوستم.
Angelما که نتیجه گرفتیم ازشون البته تنها کتاب در این زمینه هست کتاب دیگه ای نیست اینطوری که من دیدم امسال ویرایش کرده بهتره شدند چند تا کار جدید هم دیدم داخل سایتشون
یکیش هزار مسئله چند گزینه ای پایگاه داده پیشرفته با پاسخ تشریحی
درس و تست الگوریتم موازی
مجموعه سوالات دکتری سراسری و آزاد هر کدوم جداگانه
درس و کنکور مهندسی نرم افزار پیشرفته :
ارسال: #۷۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ ب.ظ)رضا خان نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ق.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون یه تاپیک جداگانه نزنیم برای هر گرایشی؟

من موافقم
پچه های هوش موافق هستید تاپیک گروه هوش مصنوعی بزنیم

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۶ ب.ظ)Architecture2015 نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۶ ب.ظ)رضا خان نوشته شده توسط:  من هنوز شروع نکردمConfused

ارادتون خیلی خوبه
شغلتون چیه؟ هر لحظه میتونید مرخصی بگیرید!!
۳ تا مشکلی که دارم اینا هستند ۱-انگیزه ۲-اراده ۳-مدیریت زمان
از نحوه درس خوندن خودتون بگبد و اینکه چطور بر این ۳ مشکل غلبه میکنید
کارمندم
مدیریت زمان نمره بدم به خودم نمره خوبی نمیگیرم. ولی یه تصمیم دارم اونم اینکه نفر زیر ۱۰ بشم. برا همون هر روز وقت وا میکنم که اقلا ۳ ساعت درس بخونم. از کتابای مرجع شروع کردم. مدار منطقی رو میشه گقت تموم کردم. معماری هم از دو مرجع نیلسون و مانو تو امان میخونم. زبان کند جلو میرم. VLSI دو بار استارت زدم ولی هنوز روشن نشده. یکمم شبکه خوندم. از امروز مدار رو میرم رو فاز تست و حل تشریحی از کتابهای مانو و نیلسون . تست هم میخوام پوران کار کنم.Big Grin انگیزمم خانممه که این همه منو تحمل میکنه . باور کنید خیلی سخته از سر کار بیای بری بشینی درس بخونی. تقریبا ما از خیلی چیزای زندگی مون زدیم.Sleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , Ms.Lemon , amironline
ارسال: #۷۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ق.ظ
Sad RE: هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.
۲ روزه درسی نحوندم. از فامیلای نزدیک فوت کردنHuhSad
ارسال: #۷۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ
Smile RE: هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.
اینم روز سوم که تا الان نتونستم بخونم. خدا بخواد الان رسیدم خونه . کم کم شروع میکنم. یکم از ۵۰۴ بعد از شام بخونم. خیلی سخته متاهلی. مسئولیت های مختلف و کنکور.... توکل به خدا. دعام کنید بچه ها.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: amironline
ارسال: #۷۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ
امروز معماری تونستم فصل ۵ پترسن بخونم. در رابطه با Cachخواند و نوشتن داده و دستورالعمل در آنeUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , amironline
ارسال: #۷۵
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۰ ق.ظ
دیروز موفق شدم تا ابتدای حافظه مجازی معماری کامپیوتر رو بخونم. مدار منطقی رو هم تموم کردم و وارد فاز حل تمرین و تثبیتش میشم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , amironline

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۵ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۴۰,۱۲۸ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۷۵ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۴۱۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۳۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۸۸۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۰۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۳۵۵ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close