زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالاتی از روند ثبت نام در دانشگاه اصفهان

ارسال: #۱۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۲۱ ب.ظ
رسید پستی تاییدیه تحصیلی مقطع کارشناسی؟؟؟
سلام، موقع ثبت نام واسه تقاضای خوابگاه، صفحه ای که باز می شه خطا داره و نمیشه تقاضای خوابگاه رو ثبت کرد، می خوام بدونم بقیه دوستان هم همین مشکل رو دارند یا فقط مال من اینطوریه؟ می ترسم اگه ثبت نشه، دیگه نتونم خوابگاه بگیرم. لطفا اطلاعاتتون رو در اختیارم قرار بدید. ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mr.ramezani
ارسال: #۱۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۰۵ ب.ظ
RE: رسید پستی تاییدیه تحصیلی مقطع کارشناسی؟؟؟
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۱ ب.ظ)maryam331 نوشته شده توسط:  سلام، موقع ثبت نام واسه تقاضای خوابگاه، صفحه ای که باز می شه خطا داره و نمیشه تقاضای خوابگاه رو ثبت کرد، می خوام بدونم بقیه دوستان هم همین مشکل رو دارند یا فقط مال من اینطوریه؟ می ترسم اگه ثبت نشه، دیگه نتونم خوابگاه بگیرم. لطفا اطلاعاتتون رو در اختیارم قرار بدید. ممنون
برای منم همین مشکل بود . من اول تقاضای خوابگاه رو بله کردم و بعد تو قسمت عملیات خوابگاه یه سری اطلاعات زدم و بقیه قسمتهاش باز نمیشد . زنگ زدم امور خوابگاه اصفهان گفتن نگران نباشید شما اگر فقط همون قسمت تقاضا را بله کنید برای ما کافیه .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mr.ramezani , SajjadMaleki , maryam331
ارسال: #۱۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط SMHB.)
نقل قول: برای منم همین مشکل بود . من اول تقاضای خوابگاه رو بله کردم و بعد تو قسمت عملیات خوابگاه یه سری اطلاعات زدم و بقیه قسمتهاش باز نمیشد . زنگ زدم امور خوابگاه اصفهان گفتن نگران نباشید شما اگر فقط همون قسمت تقاضا را بله کنید برای ما کافیه .

ببخشید برای من هم در قسمت عملیات درخواست خوابگاه زده : دانشجو درخواست خوابگاه ثبت نکرده است

ولی سطر بالایی زده :
متقاضی خوابگاه : بله

حالا طبق فرمایش شما من تأیید نهایی بزنم مشکلی پیش نمیاد دیگه ؟

ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۱ ب.ظ)SMHB نوشته شده توسط:  
نقل قول: برای منم همین مشکل بود . من اول تقاضای خوابگاه رو بله کردم و بعد تو قسمت عملیات خوابگاه یه سری اطلاعات زدم و بقیه قسمتهاش باز نمیشد . زنگ زدم امور خوابگاه اصفهان گفتن نگران نباشید شما اگر فقط همون قسمت تقاضا را بله کنید برای ما کافیه .

ببخشید برای من هم در قسمت عملیات درخواست خوابگاه زده : دانشجو درخواست خوابگاه ثبت نکرده است

ولی سطر بالایی زده :

ممنون
نه ان شاء ا ... که مشکلی پیش نمیاد .لیست منم دقیقا همینطوریه . زنگ زدم به اصفهان گفتن مشکلی نیست ولی باید حتما تقاضای خوابگاه رو بله کرده باشید که شما این کار رو کردید .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۲۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ)hiva-2014 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۱ ب.ظ)maryam331 نوشته شده توسط:  سلام، موقع ثبت نام واسه تقاضای خوابگاه، صفحه ای که باز می شه خطا داره و نمیشه تقاضای خوابگاه رو ثبت کرد، می خوام بدونم بقیه دوستان هم همین مشکل رو دارند یا فقط مال من اینطوریه؟ می ترسم اگه ثبت نشه، دیگه نتونم خوابگاه بگیرم. لطفا اطلاعاتتون رو در اختیارم قرار بدید. ممنون
برای منم همین مشکل بود . من اول تقاضای خوابگاه رو بله کردم و بعد تو قسمت عملیات خوابگاه یه سری اطلاعات زدم و بقیه قسمتهاش باز نمیشد . زنگ زدم امور خوابگاه اصفهان گفتن نگران نباشید شما اگر فقط همون قسمت تقاضا را بله کنید برای ما کافیه .
سلام.
میشه شماره امور خوابگاه رو هم اینجا بذارید.
تو پی دی افی که گذاشتن شماره رو غلط دادن. فکر کنم شماره قبل یکسان سازی رو دادن.
ممنون.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۴ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ ب.ظ)hiva-2014 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۱ ب.ظ)SMHB نوشته شده توسط:  

ولی سطر بالایی زده :

ممنون
نه ان شاء ا ... که مشکلی پیش نمیاد .لیست منم دقیقا همینطوریه . زنگ زدم به اصفهان گفتن مشکلی نیست ولی باید حتما تقاضای خوابگاه رو بله کرده باشید که شما این کار رو کردید .

ممنون. خیلی لطف کردید هم دانشگاهی (شاید هم همکلاسی)
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۸ ب.ظ
بله - شماره امور خوابگاه ها رو در فایل اشتباه گذاشتن و شماره اصلی اینه : ۰۳۱۳۷۹۳۲۹۱۷
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , mr.ramezani
ارسال: #۲۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط hiva-2014.)
سلام دوستان - دقایقی پیش لیست پذیرفته شدگان بدون کنکور ارشد و دکتری دانشگاه اصفهان روی سایت قرار گرفت . در گرایش نرم افزار در مقطع دکتری کسی نبود ولی در مقطع ارشد ۴ نفر پذیرفته شدن . تا اینجا ۴ تا از هم کلاسی هامون مشخص شدن . فکر کنم تو کلاس کلا ۱۷ نفر باشیم . ۸ نفر روزانه ۵ نفر شبانه و ۴ نفر بدون کنکور . خلاصه من به همشون تبریک میگم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , mr.ramezani
ارسال: #۲۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۰۵ ق.ظ
سلام.
بر اساس حروف الفبا امروز نوبت منه.
کسی میدونه چرا به من این خطا رو مبده:

کد ۸۴۸۵-۷ : تاریخ جاری در محدوده تاریخ مشخص شده برای پذیرش غیرحضوری دانشجو ، قرار ندارد
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ق.ظ، توسط hiva-2014.)
RE: سوالاتی از روند ثبت نام در دانشگاه اصفهان
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ ق.ظ)mr.ramezani نوشته شده توسط:  سلام.

کد ۸۴۸۵-۷ : تاریخ جاری در محدوده تاریخ مشخص شده برای پذیرش غیرحضوری دانشجو ، قرار ندارد
سلام - یه بار دیگه چک کنید ببینید امروز نوبت شماست یا نه ؟ اگر امروز بود سعی کنید با اصفهان تماس بگیرید . من تا ساعت ۳ بعد از ظهر هم تماس گرفتم جواب دادن .

سلام دوستان - دیروز کارنامه نهایی ارشد رو سنجش روی سایت قرار داد - میتونید ملاحظه کنید .
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ق.ظ، توسط mr.ramezani.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ق.ظ)hiva-2014 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ ق.ظ)mr.ramezani نوشته شده توسط:  سلام.

سلام - یه بار دیگه چک کنید ببینید امروز نوبت شماست یا نه ؟ اگر امروز بود سعی کنید با اصفهان تماس بگیرید . من تا ساعت ۳ بعد از ظهر هم تماس گرفتم جواب دادن .

سلام دوستان - دیروز کارنامه نهایی ارشد رو سنجش روی سایت قرار داد - میتونید ملاحظه کنید .
سلام.
ممنون.
حدود ۹ صبح بازش کردن.

هووووووووووووووووووووووووووووف
خدا رو شکر تموم شد.
چی بود اینا!
قبولی تو کنکور یه سختی داره، ثبت نام تو دانشگاه یه سختی ه دیگه Smile
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۳ ب.ظ، توسط mr.ramezani.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ق.ظ)hiva-2014 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ ق.ظ)mr.ramezani نوشته شده توسط:  سلام.

ویرایش توسط خودم: درج استباه محتوای تکراری
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ
سلام واسه بچه هایی که فردا ثبت نامشونه میخاستم بگم بابت تاییدیه نگران نباشن... من هیچی وارد نکردم و ایرادی هم نگرفت و مرحله ثبت نهایی و پرینت رو تونستم انجام بدم
به دانشگاه کارشناسیم هم زنگ زدم و پرسیدم که گفتن این تاییدیه رو به دانشجو نمیدیم،خود دانشگاه ارشدتون باید به ما درخواست بده و ما واسش بفرستیم... چیزی به خود دانشجو نمیدن...
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ ق.ظ
سلام، کسی از دوستان می دونه که برای درخواست حضوری خوابگاه کی باید به دانشگاه مراجعه کنیم و چه مدارکی لازمه؟ هر چی با دانشگاه تماس می گیرم، بوق اشغال می زنه.
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ق.ظ)maryam331 نوشته شده توسط:  سلام، کسی از دوستان می دونه که برای درخواست حضوری خوابگاه کی باید به دانشگاه مراجعه کنیم و چه مدارکی لازمه؟ هر چی با دانشگاه تماس می گیرم، بوق اشغال می زنه.

سلام.
تا اونجایی که میدونم اسکان و ... همون ۲۲م انجام میشه. تا آخر هفته هم اطلاعیه هزینه ها رو می زنن.
در هر صورت اگه خبر جدیدی پیدا کردین لطفا ما رو بی اطلاع نذارین.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam331

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۵۷۷ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۷۳ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۱۰۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۲۴ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۹۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close