زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالاتی از روند ثبت نام در دانشگاه اصفهان

ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۵۷ ق.ظ، توسط mr.ramezani.)
سوالاتی از روند ثبت نام در دانشگاه اصفهان
سلام.

برای ثبت نام ارشد از دانشجوها "رسید پستی تاییدیه تحصیلی مقطع کارشناسی" میخوان.
توضیح دادن که باید با در دست داشتن تصویر مدارک قبلی به اداره پست شهرستان خودتون مراجعه و رسید پستی دریافت کنین.
مدارک قبلی چیه؟
اصلا باید چیکار کنیم؟

ثبت نام هم آنلاین ه. ۵ام اطلاعیه زدن که امروز میشه (۴شنبه).۵شنبه و جمعه که به احتمال خیلی زیاد تعطیله. شنبه هم شروع ثبت نام بر اساس الفباست Huh
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۷ ب.ظ
رسید پستی تاییدیه تحصیلی مقطع کارشناسی؟؟؟
منم همین مشکلو دارم لطفا هر کی اطلاعات داره هر چه زودتر در اختیار ما بزاره. ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mr.ramezani
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۳ ق.ظ، توسط hiva-2014.)
با سلام . من نرم افزار اصفهان قبول شدم و در مورد تاییدیه تحصیلی کارشناسی نمیدونم منظورشون چیه ولی من امروز رفتم پست گفتن ما فقط تاییدیه دیپلم میفرستیم وتاییدیه لیسانس رو دانشگاه مبدا میفرسته. امروز با اصفهان تماس گرفتم جواب ندادن . ولی به نظر من در ثبت نام اینترنتی شما چیزی برای این قسمت آپلود نکنید و اگه سیستم اطلاعات رو ثبت کرد که هیچی اما اگه خطا داد من میخوام رسید تاییدیه دیپلم رو که برای لیسانس از مدرسه فرستادم رو آپلود کنم چون فکر کنم منظورشون این باشه اما مطمئن نیستم . بعدا که حضوری رفتیم با آموزش اصفهان مشورت میکنیم ببینیم دقیقا چی میخوان براشون میبریم . راستی بچه های اصفهان لطفا بیان رشته هاشون رو بگن آشنا شیم ممنون
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۲۶ ق.ظ
سلام.
ممنون از شما.
من دیروز (۵شنبه) زنگ زدم ولی برنداشتن احتمالا ۵شنبه تعطیلن.
من هم اینو شنیدم که یه تاییدیه رو دانشگاه مبدا نامه می زنه به دانشگاه مقصد.
خداروشکر تو سایت نیازی برای آپلود کردن رسید پستی نیست! البته بنابر فایل آموزش ثبت نامی که تو سایت گذاشتن.
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ق.ظ
سلام
من ارشد برق دانشگاه اصفهان قبول شدم . منم این مشکلو دارم . لطفا اگه فهمیدین چیه به ما هم خبر بدید. ممنون
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ ب.ظ، توسط negarbaz.)
RE: رسید پستی تاییدیه تحصیلی مقطع کارشناسی؟؟؟
بچه ها سایتشون الان هم بازه و همه مراحلی که توی راهنما توضیح داده شده الان قابل انجامه... به همون روشی که توضیح دادن تو راهنما
منظورش از مدارک قبلی یعنی بندهای ۱ تا ۱۰ که این رسید بند ۱۱ بود

(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ)mr.ramezani نوشته شده توسط:  سلام.

توضیح دادن که باید با در دست داشتن تصویر مدارک قبلی به اداره پست شهرستان خودتون مراجعه و رسید پستی دریافت کنین.
مدارک قبلی چیه؟
اصلا باید چیکار کنیم؟

ثبت نام هم آنلاین ه. ۵ام اطلاعیه زدن که امروز میشه (۴شنبه).۵شنبه و جمعه که به احتمال خیلی زیاد تعطیله. شنبه هم شروع ثبت نام بر اساس الفباست Huh

راستی من خیلی تعجب کردم شما با سهمیه شاگرد اول امنیت روز اصفهان قبول شدین
اخه من با رتبه ۱۴۹ همینو قبول شدم...مطمینید سهمیه شاگرد اولیتونو تاثیر دادن؟
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ)negarbaz نوشته شده توسط:  بچه ها سایتشون الان هم بازه و همه مراحلی که توی راهنما توضیح داده شده الان قابل انجامه... به همون روشی که توضیح دادن تو راهنما
منظورش از مدارک قبلی یعنی بندهای ۱ تا ۱۰ که این رسید بند ۱۱ بود

(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ)mr.ramezani نوشته شده توسط:  سلام.

مدارک قبلی چیه؟
اصلا باید چیکار کنیم؟

راستی من خیلی تعجب کردم شما با سهمیه شاگرد اول امنیت روز اصفهان قبول شدین
اخه من با رتبه ۱۴۹ همینو قبول شدم...مطمینید سهمیه شاگرد اولیتونو تاثیر دادن؟
سلام - یعنی شما الان تونستید رسید پستی بگیرید ؟
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۱۹ ب.ظ
نه منم نتونستم...
من شنبه ثبت ناممه ولی ندارم رسید پستی،الن دارم تو سایت اطلاعات و ... وارد میکردم اونجایی که درخواست خوابگاه دادم باید پولشو خم بریزم... حالا من نمیدونم الان باید بریزم یا بعدا هم میشه... اخه اصلا معلوم نیست خوابگاههاش چجوری باشه...
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ ب.ظ
به نظرم بهتره فردا ثبت نام کنید . ممکنه مشکلی پیش بیاد . پول خوابگاه هم تو راهنما که نبود . اصلا این ثبت نام اینترنتی دردسری شده . دوستای ما که دانشگاه های دیگه قبول شدن اکثرا یه روز تعیین شده حضوری میرن مدارک رو میدن و خلاص .
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ ق.ظ، توسط SajjadMaleki.)
آقا اونایی که امروز ثبت نامشونه به جای رسید پستی چی میفرستن ؟؟ اصن چیه این رسید پستی ؟؟ باید چیزی رو پست کنیم رسید بگیریم؟؟ اصل مدارکو که خودمون میاریم دیگه پست چیه دیگه؟؟

الان موفق شدم دانشگاه اصفهانو بگیرم . ازشون که پرسیدم گفتن اجباری نیست که تاییدیه رو بفرستین. تو سامانه گلستان هم زده مهلت:۳۰ یعنی ۳۰ روز مهلت داریم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara68
ارسال: #۱۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ ق.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ق.ظ)SajjadMaleki نوشته شده توسط:  آقا اونایی که امروز ثبت نامشونه به جای رسید پستی چی میفرستن ؟؟ اصن چیه این رسید پستی ؟؟ باید چیزی رو پست کنیم رسید بگیریم؟؟ اصل مدارکو که خودمون میاریم دیگه پست چیه دیگه؟؟

الان موفق شدم دانشگاه اصفهانو بگیرم . ازشون که پرسیدم گفتن اجباری نیست که تاییدیه رو بفرستین. تو سامانه گلستان هم زده مهلت:۳۰ یعنی ۳۰ روز مهلت داریم
ممنون که خبر دادی.شما الان ثبت نام کردی ؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ق.ظ)hiva-2014 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ق.ظ)SajjadMaleki نوشته شده توسط:  آقا اونایی که امروز ثبت نامشونه به جای رسید پستی چی میفرستن ؟؟ اصن چیه این رسید پستی ؟؟ باید چیزی رو پست کنیم رسید بگیریم؟؟ اصل مدارکو که خودمون میاریم دیگه پست چیه دیگه؟؟

ممنون که خبر دادی.شما الان ثبت نام کردی ؟
خواهش می کنم
نه من ثبت نامم دوشنبه هست
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ ب.ظ
ثبت نام کردم
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ
یبسیبسیبسیبسیی
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ب.ظ، توسط hiva-2014.)
سلام دوستان . کسایی که امروز ثبت نام کردن آیا اون فرم شماره ۱۶ تعهد آموزش رایگان رو هم آپلود کردن ؟

سلام مجدد . من زنگ زدم دانشگاه اصفهان و در مورد تاییدیه پستی گفتش که باید موقع ثبت نام حضوری کاراشو انجام بدیم . البته من موقع ثبت نام اگه اونو نمیفرستادم فرم را چاپ نمیکرد به همین دلیل تاییدیه دیپلم را آپلود کردم . اون فرم شماره ۱۶ تعهد آموزش رایگان هم باید تمام دانشجویان روزانه تکمیل کنن و آپلود کنن که البته جای نگرانی نداره چون توش نوشته بود برابر مدت تحصیل باید خدمت کنیم این مورد برای اونایی که میخوان برن خارج که البته تا اونجایی که من میدونم موقع خارج رفتن اینو میشه خرید یعنی هزینه ای که دولت برای تحصیل ما داده رو برگردونیم و تعهد مون باطل شه . البته مطمئن نیستم ولی باید این فرم رو حتما آپ کنید . بازم اگه چیزی فهمیدم همین جا مینویسم . موفق باشید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۸۶۰ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۳۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۴۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۵۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۷۹۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۶۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۰۴ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۳۴ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close