زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)

ارسال: #۲۲۶
۱۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط mino_master.)
گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
بابا پوران تبلیغات نکن رو کتابات

بنظرم کتاب هوش مصنوعی خیلی خوبی بود و من که غلط علمی توش ندیدم برعکس کتابهای ارشد پرغلط، اما توضیحات زیاد داده بود کچل شدم

البته یادم رفت شاید روش نوشته با پاسخ های واقعا تشریحی مثل کتابهای مقسمی بود که پاسخ های تشریحیش اینطوری بود

۱۲- (۲).

!!!!!!!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: aadmida
ارسال: #۲۲۷
۱۰ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ب.ظ)کنکوری نوشته شده توسط:  سوال مرتب سازیه سریعو به من پاسخ بدین، ممنون میشم.یک توضیح کوتاهم کفایت میکنه.یا جواب اخروBlush

اون سوالی که می فرمایید جوابش گزینه ۳ هست... که میشه ۳ گزاره صحیح... مرتب سازی سریع از nlgn کمتر نمیشه درستی گزاره۱//// بدترین حالت همون n^2 هست درستی گزاره ۲/// به ازای برخی ورودی ها هم میتون n رادیکال n باشه درستی گزاره ۳/// ولی هیچ حالتی نیست که مقایسه ها n بشه... مقایسه n فقط توی مرتب سازی درجی امکان داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: کنکوری , aadmida
ارسال: #۲۲۸
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۳۳ ب.ظ
سلام به همه دوستانم
همش فردا مونده... ایشالله همگی موفق باشین... امروز حین خوندن حتی مرتب سازی درجی ام یادم نبود:Smile)) فقط دلم می خواد تموم شه:Smile) نزدیک ۴ هفته است توو سختی ام:Smile) مخصوصا این ۱۰ روز آخر شده بود روزی ۷ ساعت... فقط خدا کنه روز کنکور روزم باشه... خدایا من به جز ساختمان فقط کمی از کتاب دکتر روحانی رو خوندم امسالم طراح ایشون باشن بشه ۲ ۳ تا تست زد:Smile))
برای همه دوستام آرزوی موفقیت دارم... بعد امتحانم حتما بیاین نظر بدین که چطور بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: aadmida , shayesteb , alirezaei
ارسال: #۲۲۹
۱۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۲۴ ب.ظ
RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
سلام دوستان Smile

برای همگی آروزی موفقیت دارم.

یا رب نظر تو برنگردد // برگشتن روزگار سهل است
 سپاس‌گزاری شده توسط: montazer , alirezaei
ارسال: #۲۳۰
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۰ ق.ظ، توسط MiladCr7.)
سلام دوستان عزیز.کنکورتون امروزه.ایشالله امروز روزتون باشه و موفق باشید.چندتا از دوستای منم جزوشون هستند که برای اونا هم به طور ویژه ارزوی موفقیت دارم.

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei
ارسال: #۲۳۱
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ق.ظ
RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
Good luck دکترا های ۹۴

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: aadmida , zibaziba
ارسال: #۲۳۲
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ ق.ظ
کنکور خوبی را برایتان آرزومندیم
ارسال: #۲۳۳
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۲۶ ب.ظ
امتحان فوق العاده اسون بود
وایییییییییییی

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
ارسال: #۲۳۴
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ ب.ظ
خیلی راحت بود.گرایش نرم بود.واقعا اکییییییی بود.خیلی حال داد.سوالات در حد لول دکترا نبود.بچه های کارشناسی هم میتونستن حلش کنند.مسخره بود.فکر کردم سرجلسهی ازمون ورود به مهدکودک نشستم.فوق العاده راحت بود.دمشون گرم.
ارسال: #۲۳۵
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۳۲ ب.ظ
اگه این سوالات راحت بود پس سوالات پارسال چی بودن؟
تخصصی پارسال خیلی راحت تر بود
هوش و استعداد هم مثل همیشه

(گرایش نرم افزار)
ارسال: #۲۳۶
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ
بچه ها!!!! کجاش راحت بود!!!! من فقط تونستم ساختمان بزنم!!! البته شاید همون ۲ تا درسی که نخونده بودم ساده بوده:Smile) ولی این راحت بودنا اولشه:Smile) بذارین کلید بیاد
 سپاس‌گزاری شده توسط: کنکوری
ارسال: #۲۳۷
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ، توسط کنکوری.)
سلام دوستان.همتون خسته نباشید با کنکور. لطفا نظرتونو راجع به سوالای نرم بگید، تخصیصیها و عمومی.بنظرم سیستمو پایگاه سوالای خوبی داده بود که میشد زد ولی داده از سالای پیش سخت تر بود مخصوصا اینکه روی گراف بیشتر مانور داده بودنو چند سوال، باید تعداد درست و غلطها رو انتخاب میکردیم...زبان اسون بود ولی من خودم برای استعداد وقت کم اوردم.ممنون میشم نظرتونو بگین که در کل یک ازریابی داشته باشیم
Blush

دوست عزیز شما که داده رو زدید، لطفا در مورد سوالاش نظرتونو بگید...ممنون

آن‌کس که بداند و بداند که بداند... اسب شَرف از گُنبد گردون بِجهاند

آن‌کس که بداند و نداند که بداند... بیدار کنیدش که بَسی خفته نماند

آن‌کس که نداند و بداند که نداند... لنگان خَرک خویش به منزل برساند

آن‌کس که نداند و نداند که نداند... در جهلِ مُرکب اَبَدالدّهر بماند
Idea
ارسال: #۲۳۸
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ ق.ظ
خسته نباشید، لطفا در تاپیک زیر ادامه دهید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۷ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۳ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close