زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام دانشگاه ازاد

ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ ب.ظ
ثبت نام دانشگاه ازاد
سلام
دوستان من شبکه علوم تحقیقات کرمانشاه قبول شدم ولی چون علوم تحقیقات با واحد دانشگاهی یکی شده دیگه سایت نداره
تو سایت ازاد کرمانشاهم نگاه کردم رشتم توشون نبود.حالا من برای ثبت نام باید کجا مراجعه کنم؟تاریخشو از کجا گیر بیارم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ ب.ظ
Re: RE: ثبت نام دانشگاه ازاد
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ب.ظ)avin.a نوشته شده توسط:  سلام
دوستان من شبکه علوم تحقیقات کرمانشاه قبول شدم ولی چون علوم تحقیقات با واحد دانشگاهی یکی شده دیگه سایت نداره
تو سایت ازاد کرمانشاهم نگاه کردم رشتم توشون نبود.حالا من برای ثبت نام باید کجا مراجعه کنم؟تاریخشو از کجا گیر بیارم؟
دوست عزیز من هم نرم افزار علوم تحقیقات کرمانشاه قبول شدم و ساکن کرمانشاه هستم،فکر کنم شما ساکن کرمانشاه نیستین،درسته؟
توی سایت واحد کرمانشاه فقط نوشته که برای ثبت نام به مجتمع امام خمینی واقع در انتهای شهرک متخصصین مراجعه شود،
اما دانشگاه محل تحصیل رشته های آیتی و کامپیوتر باغ نی هست
من شنبه میرم دانشگاه اگه خبری شد میگم

Sent from my C5302 using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , be_sooye_movafaghiat
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۵۷ ب.ظ
RE: ثبت نام دانشگاه ازاد
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ب.ظ)avin.a نوشته شده توسط:  سلام
دوست عزیز من هم نرم افزار علوم تحقیقات کرمانشاه قبول شدم و ساکن کرمانشاه هستم،فکر کنم شما ساکن کرمانشاه نیستین،درسته؟
توی سایت واحد کرمانشاه فقط نوشته که برای ثبت نام به مجتمع امام خمینی واقع در انتهای شهرک متخصصین مراجعه شود،
اما دانشگاه محل تحصیل رشته های آیتی و کامپیوتر باغ نی هست
من شنبه میرم دانشگاه اگه خبری شد میگم

بله ساکن کرمانشاه نیستم.
اگه میشه لطف کن خبرم کن.
مرسی
۰
۰
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۲۴ ب.ظ
RE: ثبت نام دانشگاه ازاد

سلام تبریک میگم . من امروز پرسیدم، یه نفر میگفت سه شنبه یه نفر دیگه گفت اعلام میکنیم!!!Huh تو همون سایت دانشگاه آزاد کرمانشاه فعلا تا سه شنبه ثبت نام کارشناسی هستش
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avin.a
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ ب.ظ
Re: RE: ثبت نام دانشگاه ازاد
دوست من امروز رفته بود دانشگاه پرسیده بود،گفته بودن شنبه و یکشنبه ثبت نام کارشناسی،دوشنبه به بعد ارشد

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir-m89 , avin.a

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۸۷۱ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۳۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۴۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۵۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۷۹۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۰۴ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۷۵۴ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۵۲ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close