زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک بین دو انتخاب دانشگاه!

ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۶ ب.ظ، توسط bita.k.)
بچه ها من بین مجازی شهید بهشتی و آزاد تهران جنوب موندم. کمکی می تونید بکنید؟ نمیگم جاهای تاپی قبول شدم اما باتوجه به اینکه امکان دوباره خوندن ندارم، کدوم رو برم بهتره؟
در ضمن رشته من علوم کامپیوتر هست هر دو هم گرایش محاسبات علمی هستند.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ ب.ظ
بچه ها خواهش می کنم کمک کنید. یعنی هیچکی هیچ نظری نداره؟!
۱
۰
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۰ ب.ظ
بنظر من آزاد باز حداقل یکی دوتا کلاس میری..
ولی من از نوع تدریس مجازی خیلی اطلاعی ندارم. اگه من بودم آزادو میرفتم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bita.k , Pegasus , npour
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ب.ظ
RE: کمک بین دو انتخاب دانشگاه!
اگه اساتید خوبی داره تهران جنوب رو انتخاب کنید. اعتبار مدرک آزاد فکر میکنم از مجازی بیشتر باشه. سر کلاس رفتن خیلی تاثیر داره.

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bita.k , Pegasus , npour
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ق.ظ
سلام
از نظر اعتبار این دانشجو هست که بیشترین اعتبارو به مدرک میده بعد دانشگاه محل تحصیل البته نظر شخصی من هست.هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو دارند ببینید کدوم بیشتر به شرایط شما می خوره و راضیتون می کنه و بعدا پشیمون نمیشید.اسم دانشگاه تو کشور ما خیلی مطرح هست ولی کار مهم همون تخصص و مهارتی هست که شما در خودتون دارید.
موفق باشید

بس تجربه کردیم در این دار مکافات

با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , bita.k , npour
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۸ ق.ظ
احساس می کنم هیچ کدوم اعتبار لازم رو ندارن. آزاد که یکهو داره همین طور ارشد میگیره و اصلا انگار نه انگار یکی درس خونده قبول شده و
از اون طرف مجازی هم که میگن دانشگاه مثل یه گونی پول بهت نگاه میکنه Sad
۱
۰
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ق.ظ
ازاد بهتره فکر کنم .

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk
۰
۰
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ ب.ظ
به نظر من اگه بری آزاد بهتره

Impossible Is Nothing
۰
۰
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ، توسط lafille.)
به نظر من آزاد رو انتخاب کنید.
یکی از دوستام الان مجازی دانشگاه شیراز میخونه(البته در مقطع کارشناسی) خیلی راضی هست. ولی من قبلا از چند تا استاد دانشگاه پرسیدم همگی میگفتن واسه ارشد مجازی نرید.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ ب.ظ
یکی از دوستان توی یکی از همین پستهای مانشت میگفت برای مجازی بعضی دانشگاهها بصورت تصادفی به بعضی داشنجوها پایان نامه میدادن و بعضی هم آموزش محور میکردن.شما هم بررسی کنید ببینید اگر مجازی شهیدبهشتی اینطوره ارزشی نداره.من هم فکر میکنم دانشگاه آزاد ارزشش بیشتر از مجازی هست.البته نمیدونم توی مجازی شهیدبهشتی موقع دادن مدرک مینویسه که مجازی بودید یا نه!.اگر ننویسه که خوبه! کی میفهمه ! Smile
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۳ ب.ظ، توسط bita.k.)
(۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یکی از دوستان توی یکی از همین پستهای مانشت میگفت برای مجازی بعضی دانشگاهها بصورت تصادفی به بعضی داشنجوها پایان نامه میدادن و بعضی هم آموزش محور میکردن.شما هم بررسی کنید ببینید اگر مجازی شهیدبهشتی اینطوره ارزشی نداره.من هم فکر میکنم دانشگاه آزاد ارزشش بیشتر از مجازی هست.البته نمیدونم توی مجازی شهیدبهشتی موقع دادن مدرک مینویسه که مجازی بودید یا نه!.اگر ننویسه که خوبه! کی میفهمه ! Smile

تقریبا همین طوری که شما میگید هست. یعنی به ده درصد بچه های زرنگ کلاس پایان نامه میدن Smile
اگر نمی نوشت که صد در صد می رفتم. اما مینویسه مجازی هستیم.
من تقریبا مطمئن بودم که می خوام آزاد برم اما دکتر خلیلی فر یکدفعه معادلاتم رو به هم ریخت، تاکید کرد که مجازی برم ، یعنی طوری شد که چهارشنبه واسه ثبت نام آزاد هم نرفتمHuh

(۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ)lafille نوشته شده توسط:  به نظر من آزاد رو انتخاب کنید.
یکی از دوستام الان مجازی دانشگاه شیراز میخونه(البته در مقطع کارشناسی) خیلی راضی هست. ولی من قبلا از چند تا استاد دانشگاه پرسیدم همگی میگفتن واسه ارشد مجازی نرید.

به خاطر دکترا گفتن؟ آخه نظرات متفاوته یکی میگفت اگر آزاد بری دیگه هیچ شانسی برای دکترا سراسری نداری و اینکه آزاد مدرکش تا یکی دوسال دیگه اصلا ارزش نداره . موندم تو حرفش
۱
۰
ارسال: #۱۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ)bita.k نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یکی از دوستان توی یکی از همین پستهای مانشت میگفت برای مجازی بعضی دانشگاهها بصورت تصادفی به بعضی داشنجوها پایان نامه میدادن و بعضی هم آموزش محور میکردن.شما هم بررسی کنید ببینید اگر مجازی شهیدبهشتی اینطوره ارزشی نداره.من هم فکر میکنم دانشگاه آزاد ارزشش بیشتر از مجازی هست.البته نمیدونم توی مجازی شهیدبهشتی موقع دادن مدرک مینویسه که مجازی بودید یا نه!.اگر ننویسه که خوبه! کی میفهمه ! Smile

تقریبا همین طوری که شما میگید هست. یعنی به ده درصد بچه های زرنگ کلاس پایان نامه میدن Smile
اگر نمی نوشت که صد در صد می رفتم. اما مینویسه مجازی هستیم.
من تقریبا مطمئن بودم که می خوام آزاد برم اما دکتر خلیلی فر یکدفعه معادلاتم رو به هم ریخت، تاکید کرد که مجازی برم ، یعنی طوری شد که چهارشنبه واسه ثبت نام آزاد هم نرفتمHuh

(۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ)lafille نوشته شده توسط:  به نظر من آزاد رو انتخاب کنید.

به خاطر دکترا گفتن؟ آخه نظرات متفاوته یکی میگفت اگر آزاد بری دیگه هیچ شانسی برای دکترا سراسری نداری و اینکه آزاد مدرکش تا یکی دوسال دیگه اصلا ارزش نداره . موندم تو حرفش
کلا میگفتن.مثلا پیام نور رو خیلی بیشتر از مجازی قبول داشتن.من واسه کنکور سراسری راهنمایی ازشون خواستم، میگفتن پیام نور رو بالاتر از مجازی بزن.
تویه قسمت های مختلف انجمن که پست ها رو میخونم میبینم که ۹۵% از کاربرها میگن اگه ارشد دانشگاه آزاد بخونی شانس قبول شدن در دکترا رو از دست میدی.نمیدونم این موضوع درست هست یا که نه.
ولی خوب من خیلی ها رو هم میشناسم که هردوی کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه های روزانه خیلی خوب بودن ولی دکترا قبول نشدن.
درمورد مدرک آزاد همیشه همین حرف بوده که ارزشی نداره.به نظر من اگه آدم واقعا تلاش کنه و لیاقتش رو داشته باشه حتما به حقش میرسه.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۱ ب.ظ
من هم زیاد با مجازی موافق نیستم...

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۲۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  جستجو و ارتباط بین جداول aryana25000 ۰ ۱,۷۷۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aryana25000
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۶۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۸۳۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  درخواست کمک برای انتخاب شغل user123 ۱۸ ۱۰,۴۶۳ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۰۸۸ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  ارتباط دائم بین سیستم استنتاج فازی و یک نرم افزار دیگر fa_karoon ۱ ۲,۳۱۳ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۶۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close