زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوستانی که میخوان برنامه نویسی یاد بگیرن یا ایده ای رو پیاده سازی کنن بیان تو

ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ق.ظ
خدا را یاد
با سلام خدمت همه دوستان
سوالات در مورد شروع برنامه نویسی و انتخاب زبان برنامه نویسی و همچنین نظرخواهی در خصوص پیاده سازی ایده ها در انجمن و پ خ و ایمیل زیاد شد برا همین دیدم اینجوری مجبورم تمام گفته ها رو هر بار به درخواست یکی براش تکرار کنم
لذا تصمیم گرفتیم دوستانی که میخوان از صفر شروع کنن و در مورد زبان های برنامه نویسی و خود دستوار برنامه نویسی سوال دارن شب ها جمع بشیم با هم بحث کنیم
حالا دوستان برنامه های زیر رو داشته باشن
Teamviwer 9
team Speak
yahoo messenger
و دوستانی که میخوان شرکت کنن ای دی یاهو خودشون رو یا همینجا و یا در پ خ بزارن ادد میکنیم و قرار ها رو تنظیم میکنیم با هم

اینجوری هر سوالی که باشه همون لحظه جواب میدیدم و مشکلی هم تو دستورات داشتید حل میکنیم
انشالله بتونیم مفید باشیم
در پناه خدا
tabassomesayna، در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۲۸ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

به بخش زبانهای برنامه نویسی منتقل شد.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: barabox , blx , NP-Cσмρℓєтє , atenaa , artmiss , سجاد۶۷ , mgh494 , kingmax , lordesiah , فاطمه ارشد ای تی , fo-eng
ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ق.ظ
بهتر از این نمیشد

ممنون دوست عزیز

به نظر من فعلا بچه ها اعلام امادگی کنن

تا بعد از کنکور کارتونو شروع کنین

تا بچه ها هم دغدغه کنکور نداشته باشن و بتونن کامل استفاده کنن

بازم نظر خودتون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: one hacker alone , blx , arefeh.hp , NP-Cσмρℓєтє
ارسال:
۲۹ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۲۷ ب.ظ
RE: دوستانی که میخوان برنامه نویسی یاد بگیرن یا ایده ای رو پیاده سازی کنن بیان تو
سلام
یکی از بزرگترین آرزوهای من اینه که برنامه نویسی یاد بگیرم
من دارم فارغ التحصیل میشم ولی هنوز پای برنامه نویسیم لنگ میزنه، یعنی با یه حسرتی به بچه هایی که برنامه نویسیشون خوبه و پروژه هاشونو خیلی راحت انجام میدن نگا میکنم...
ما تو دانشگاه زبان سی پلاس پلاس و جاوا کار کردیم ولی پروژه های اونارم خودم نتونستم انجام بدم، بیشتر وقتا ایده به ذهنم میرسه و تقریبا میدونم باید چیکار کنم ولی توی کدنویسی مشکل دارم،برای همین زود دلسرد میشم،،، ولی باید یادبگیرم چون واقعا دلم میخواد بتونم پروژه هامو انجام بدم یا دراینده کارای بزرگتری رو دنبال کنم، ممنون میشم راهنماییتونو از من دریغ نکنید، باتشکر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال:
۲۹ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ ب.ظ
RE: دوستانی که میخوان برنامه نویسی یاد بگیرن یا ایده ای رو پیاده سازی کنن بیان تو
(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ب.ظ)mahsa_92 نوشته شده توسط:  سلام
من دارم فارغ التحصیل میشم ولی هنوز پای برنامه نویسیم لنگ میزنه، یعنی با یه حسرتی به بچه هایی که برنامه نویسیشون خوبه و پروژه هاشونو خیلی راحت انجام میدن نگا میکنم...
ما تو دانشگاه زبان سی پلاس پلاس و جاوا کار کردیم ولی پروژه های اونارم خودم نتونستم انجام بدم، بیشتر وقتا ایده به ذهنم میرسه و تقریبا میدونم باید چیکار کنم ولی توی کدنویسی مشکل دارم،برای همین زود دلسرد میشم،،، ولی باید یادبگیرم چون واقعا دلم میخواد بتونم پروژه هامو انجام بدم یا دراینده کارای بزرگتری رو دنبال کنم، ممنون میشم راهنماییتونو از من دریغ نکنید، باتشکر

۲ تا کار میتونید بکنید:
۱- برید تو یه شرکت و حتی اگه شده رایگان براشون یه ۲ ماهی کار کنید بعدش تصمیم بگیرید بمونید با یه حقوقی یا برید یه شرکت دیگه
۲- یه پروژه تعریف کن برا خودت و بشین بنویس . هر سوالی هم برات پیش اومد سرچ کن و از سایت stackoverflow.com استفاده کن.

اصلا به اینم فکر نکن که کتاب بخونی میتونی کد بزنی!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , diligent , پوونه , lordesiah , mahsa_92 , fo-eng
ارسال:
۲۹ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ ب.ظ
همونطور که دوستان گفتن اگه بذارید بعد کنکور ارشد که همه بتونیم بیایم خیلی خوب میشه
۰
۰
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۰۴ ق.ظ
سلام
مگه ارشدتون کی هست؟
من نیتم برگزاری دوره برا بچه های مانشت هست که البته دوره های انلاین دیگه هم دارم ولی خب خواستم برا بچه های اینجا که سوال میپرسیدن در مورد برنامه نویسی یه دوره ی مفید برای شروع برنامه نویسی در حدی که را بیفتن و خودشون بتونن پیش برن برگزار کنم انشالله
۰
۰
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ق.ظ
چه زبانی مد نظرتون هست؟

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ق.ظ
ارشد ۱۶ ۱۷امه بعد کنکور لطفن
۰
۰
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ق.ظ
(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ب.ظ)mahsa_92 نوشته شده توسط:  سلام

سلام
لطفا از این حرف من ناراحت نشید. دلیل اصلی اینکه بعد از ۳ سال تحصیل در رشته کامپیوتر هنوز به قول خودتون لنگ می زنید، این هست که خودتوت دل ندادید به اینکار و وقت و انرژی خیلی ناچیزی رو براش گذاشتید. اکسپرت شدن در زمینه برنامه نویسی و همچنین سایر فیلد های تخصصی مرتبط با علوم کامپیوتر و آی تی نیازمند تمرین، تمرین، تمرین... چون این موارد، چیزایی نیستند که شما بتونید با خوندن کتاب و جزوه بهشون دست پیدا کنید. البته این رو بگم که تحصیل هم تا حدودی نقش مهمی رو داره، مثلا یه سری درسها مثل ساختمان داده و الگویتم که خوندید دانش پیش زمینه ای خوبی برای برنامه نویسی به شما میدند. در هرصورت به نظر من موفق شدن در این زمینه نیازمند ایجاد انگیزه و علاقه، تلاش و تمرین مداوم(یعنی بشینید پای سیستم تو IDE کد بزنید) هست.
موفق باشید

تمام افکار خود را روی عملی که در حال انجام آن هستید، متمرکز کنید . چراکه پرتوهای خورشید تا متمرکز نشوند، نمی سوزانند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , diligent , mahsa_92
ارسال: #۱۰
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ ب.ظ
سلام.
من الان ترم آخر کارشناسی ارشد هستم و دارم رو پایان نامم کار می کنم.
بنظر من کارشناسی ارشد اصلا تاثیری روی اینکه شما علمت از نظر عملی زیاد بشه نداره و فقط دید آدم رو نسبت به برنامه ها در یک محیط بزرگ باز میکنه که احتمالا برای ما قابل پیاده سازی نیست چرا که باید مباحثش رو در یک شرکت تجاری بزرگ بشه عملی کرد.
من تا زمانی که کارشناسی میخوندم اصلا برنامه نویسی بلد نبودم اما بعد از کارشناسی شبانه روز وقت گذاشتم و الان بعد از حدود ۳ سال تونستم وارد دنیای برنامه نویسی تجاری بشم و از این راه کسب درامد کنم و فردا روزی هم اگه تو دانشگاه بخوام تدریس کنم اطمینان دارم که تجربیاتم خیلی رو اعتماد به نفسم تاثیر میزاره و اینم بدونین خواستن توانستن است. من به این جمله اعتقاد دارم چون خواستم و خدا رو شکر به هدفم رسیدم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , lordesiah
ارسال: #۱۱
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  سلام
مگه ارشدتون کی هست؟
من نیتم برگزاری دوره برا بچه های مانشت هست که البته دوره های انلاین دیگه هم دارم ولی خب خواستم برا بچه های اینجا که سوال میپرسیدن در مورد برنامه نویسی یه دوره ی مفید برای شروع برنامه نویسی در حدی که را بیفتن و خودشون بتونن پیش برن برگزار کنم انشالله

۱۶ , ۱۷ ام بهمن , پنجشنبه و جمعه ۲ هفته دیگه حدودا!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: one hacker alone
ارسال: #۱۲
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ
سلام.منم بعد کنکور موافقم.در ضمن چه زبانی؟؟؟

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط one hacker alone.)
سلام مجدد
خب ببینید دوستان من کاری به این ندارم که کی تنبلی میکنه نمیره بخونه یا کی روشش رو بلد نیست فقط میخوام برای اونهاییی که به هر دلیلی تن به برنامه نویسی ندادن رو تو این مسیر بکشونم
نکته
* سطح برنامه نویسی رو مبتدی گرفتیم یعنی اونهایی که بلدن نیان جلو که بقیه بتونن استفاده کنن
* بیشتر مفاهیم پایه ای مطرح میشه. یعنی چی؟ یعنی اینکه طرح ۵ سال تو تهران داره یه شرکت برنامه نویسی رو می چرخونه وقتی دارم بهش میگم برنامه ی شما فروشش رفته بالا باید بیاید بازنویسی کنیدو الگوریتم ها رو بهینه کنید نگه چجوری!!! چرا چون با ساختمان داده آشنا نیست فقط کد زدن و رفتن بشدت دوس دارم در مورد معماری .NET بگم اینکه چرا فرق داره چجوری میشه برنامه هایی که رو این سکو اجرا میشن رو کرک کرد چجوری جلوی کرک رو گرفت
من یه دوره برگزار کردم برای افرادی که دو دانشگاه c++ یاد گرفته بودن تو این دوره نحوه ی کار با MSDN مایکروسافت و آشنایی با انواع داده ها رو یاد داده یعنی داده های ویژه ی WINDOWS جالبه که بعد از اون قضیه با همون if و for ی که تو دانشگاه یاد گرفته بودن برنامه های زیبا و کاربردی مینوشتن و دیگه گذشت اون زمان که استاد قبل از حضور غیاب میگفت یه برنامه بنویسید که یه عدد بگیره.....؟!!!
اقا دیگه تا اخر سال ما بلایی سر این عدد میاوردیم که ریاضی افسردگی میگرفت.
* نظر من روی زبان C# هست چون ۹۸% افراد دنبال همین هستن که تو بازار حضور داشته باشن وگرنه من خودم به زبان های سطح پایین و در وب به php علاقه دارم
باز دوستان هرچی که خواستن بگن انشالله در توانم باشه
* تعداد هم با توجه به محیط اموزشی محدود هست ۵ الی ۶ نفر
-------> نکته ی بسیار مهم اینکه انشالله بعدا دوستان هر کی حس کرد برنامه نویسیش عالی نه ولی خوب هست پیام بده که در پروژه ها ازشون استفاده کنیم و البته افرادی که توانایی مدیریت پروژه دارن هم بشدت نیازیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , سجاد۶۷
ارسال: #۱۴
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۵۵ ق.ظ
منم حتما حتما حتما هستم.منو یادتون نره.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط MiladCr7.)
(۰۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  سلام مجدد
خب ببینید دوستان من کاری به این ندارم که کی تنبلی میکنه نمیره بخونه یا کی روشش رو بلد نیست فقط میخوام برای اونهاییی که به هر دلیلی تن به برنامه نویسی ندادن رو تو این مسیر بکشونم
نکته
* سطح برنامه نویسی رو مبتدی گرفتیم یعنی اونهایی که بلدن نیان جلو که بقیه بتونن استفاده کنن
* بیشتر مفاهیم پایه ای مطرح میشه. یعنی چی؟ یعنی اینکه طرح ۵ سال تو تهران داره یه شرکت برنامه نویسی رو می چرخونه وقتی دارم بهش میگم برنامه ی شما فروشش رفته بالا باید بیاید بازنویسی کنیدو الگوریتم ها رو بهینه کنید نگه چجوری!!! چرا چون با ساختمان داده آشنا نیست فقط کد زدن و رفتن بشدت دوس دارم در مورد معماری .NET بگم اینکه چرا فرق داره چجوری میشه برنامه هایی که رو این سکو اجرا میشن رو کرک کرد چجوری جلوی کرک رو گرفت
من یه دوره برگزار کردم برای افرادی که دو دانشگاه c++ یاد گرفته بودن تو این دوره نحوه ی کار با MSDN مایکروسافت و آشنایی با انواع داده ها رو یاد داده یعنی داده های ویژه ی WINDOWS جالبه که بعد از اون قضیه با همون if و for ی که تو دانشگاه یاد گرفته بودن برنامه های زیبا و کاربردی مینوشتن و دیگه گذشت اون زمان که استاد قبل از حضور غیاب میگفت یه برنامه بنویسید که یه عدد بگیره.....؟!!!
اقا دیگه تا اخر سال ما بلایی سر این عدد میاوردیم که ریاضی افسردگی میگرفت.
* نظر من روی زبان C# هست چون ۹۸% افراد دنبال همین هستن که تو بازار حضور داشته باشن وگرنه من خودم به زبان های سطح پایین و در وب به php علاقه دارم
باز دوستان هرچی که خواستن بگن انشالله در توانم باشه
* تعداد هم با توجه به محیط اموزشی محدود هست ۵ الی ۶ نفر
-------> نکته ی بسیار مهم اینکه انشالله بعدا دوستان هر کی حس کرد برنامه نویسیش عالی نه ولی خوب هست پیام بده که در پروژه ها ازشون استفاده کنیم و البته افرادی که توانایی مدیریت پروژه دارن هم بشدت نیازیم

سلام.سی شارپ عالیه!!!!
سیالان باید چیکار کنیم؟؟
میشه دوره بعد کنکور شروع شه که با خیال راحت بیایم؟؟؟

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۱۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۴۲۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۷۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۸۵ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۶۷ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۱۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۷۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۳۸۵ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۲۹۲ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  رشته های فنی *تعمیرات* رو هم یاد بگیرن fardinamiri ۰ ۱,۷۷۲ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close