زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی علوم کامپیوتری های مانشت در کنکور ۹۰

ارسال: #۱۶
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۴۳ ق.ظ
RE: نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  واقعا نمیدونم باید چیکار کنم....
راستی دلتا جان شما چطوری با۹۹ یزد قبول شدی آخه؟تبریز و زنجان رو بالای یزد زدین؟یعنی واقعا نیاوردینشون؟

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  من حدود ۶۵۰ بودم که البته با تغییر اون درصد -۳۳ به حداقل ۴۰ تا ۲۰ رتبم باید حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ میومد پایین ولی نمیدونم تغییر کرده یا نه‌، احتمال ۹۰% با همون ۶۵۰ قبول شدم چون دوستم هم با حدود ۶۷۰ همین بین المللی رو قبول شده.
صد در صد تغییر نکرده....
حالا واقعا نمیشه کاری کرد؟
آره تغییر که نکرده!
نمیدونم یکی از اقوام تهران رفته گفته بودن از طریق سیستم اقدام کنید دست به سرش کرده بودن.
احتمالا شنبه خودم برم تهران اگه یاداشت نکرده بودم میگفتم شاید درسته ولی حالا مطمئنم اشتباه تصحیح کردن‌، آخه من اصلا کل سوالات رو جواب ندادم که -۳۳ بزنن برام.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۱۷
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ ق.ظ، توسط ic_teta.)
نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰
سلام
با عرض تبریک عید فطر به شما و همچنین به تمام کاربرایی که قبول شدن و با امید اینکه اونایی هم که قبول نشدند، در ادامه شاهد موفقیتشون باشیم
من هم رتبم ۹ شد و به لطف خدا شریف قبول شدم
(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  بچه‌ها من با رتبه ۸۰ و سهمیه شاگرد اولی سیستمهای هوشمند امیر کبیر قبول شدم.روزانه.
همون انتخاب اول..راستش الان نمیدونم کار درستی کردم شریفو زودتر نزدم یا نه...یا سیستمهای کامپیوتری رو.
نمیدونم ولی حس بدی دارم..
اون موقع فک نمیکردم قبول شم .کاش کارنامه نهایی بیاد و من نه شریفو آورده باشم نه سیستمهای کامپیوتریو تا خیالم راحت شه..
ولی اگه یکیشو آورده باشم...
ببخشید یادم رفت..به همه بچه های علوم کامپیوتر بخصوص دوستای خوبم آفاق و دلتا قبولیشونو تبریک میگم.

بازم بهتون تبریک میگم دوست عزیز شما ۱۰۰% دانشگاه شریف هم قبول شدید یکی از کاربرا گفتن که دوستشون با رتبه ۱۰۳ با سهمیه شاگرد اولی شریف قبول شده پس شما که دیگه قطعیه سیستم های کامپیوتری که بعد از سیستم های هوشمند پر میشه اونم قبول شدی اگه بخوای میتونی جابه جا کنی چون خودمم دنبالش بودم پیگیری که کردم یه کم سخت باید موافقت دو دانشگاه را بدست بیارید بعد انگار باید یه ترم بگذرونی خلاصه میدونم دردسر داره بعدم هم دانشگاهت هم گرایشت که خیلی خوبه مطمئن باش پشیمون نمیشی بهتر از یزد کهBig Grin

اون کاربر هم من بودم گفتم که این دانشجوی رتبه ۱۰۳ از دانشگاه مازندران بود
البته معدلش هم بالا بود، یعنی ۱۸/۵۸ بود.
درضمن بنظرم سیستم های هوشمند هم فوق العاده هست
البته بستگی به شما داره که گرایش براتون مهم باشه یا دانشگاه
مثلا من دانشگاه برام مهم‌تر بود، واسه همین شریف رو انتخاب کردم
ولی پارسال رفیقم ۱۴ اورد و گرایش رو ترجیح داد و مثل شما سیستم هوشمند امیرکبیر رو انتخاب کرد.

این معزّ الاولیاء
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , delta , mehrdel2002 , computerscience88
ارسال: #۱۸
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۸ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  واقعا نمیدونم باید چیکار کنم....
راستی دلتا جان شما چطوری با۹۹ یزد قبول شدی آخه؟تبریز و زنجان رو بالای یزد زدین؟یعنی واقعا نیاوردینشون؟

من یزد رو بالای زنجان و تبریز زدم تو ویرایش عوضش کردم به خاطر همین پشیمونم از اینکه تبریزا انتخاب نکردم نه تبریز خیلی بهم دور بود به خاطر اینکه بعد از انتخاب رشته نهایی در مورد رشته دانش اطلاعات دیگه ای بدست اوردم که از اینکه دانش را انتخاب نکردم پشیمونم همان طور یکی از کاربرا گفتن با ۱۵۴ قبول شدن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002
ارسال: #۱۹
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۰ ق.ظ
سلام دوستان
منم به همه تبریک میگم و امیدوارم همیشه موفق باشید...
منم با ۴۱۵(علوم)، بین الملل تبریز قبول شدم و یک سال دیگه باید بخونم تا یک جای بهتر قبول بشم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , **sara** , delta , mehrdel2002
ارسال: #۲۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۳ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۳ ق.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  نمیدونم یکی از اقوام تهران رفته گفته بودن از طریق سیستم اقدام کنید دست به سرش کرده بودن.
احتمالا شنبه خودم برم تهران اگه یاداشت نکرده بودم میگفتم شاید درسته ولی حالا مطمئنم اشتباه تصحیح کردن‌، آخه من اصلا کل سوالات رو جواب ندادم که -۳۳ بزنن برام.

پس تا نتیجتونا درست نکردن برنگردید اینقدر بهشون گیر بدبد تا خسته بشن ان شاا... درست بشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002 , HighVoltage
ارسال: #۲۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط mehrdel2002.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۸ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  واقعا نمیدونم باید چیکار کنم....

من یزد رو بالای زنجان و تبریز زدم تو ویرایش عوضش کردم به خاطر همین پشیمونم از اینکه تبریزا انتخاب نکردم نه تبریز خیلی بهم دور بود به خاطر اینکه بعد از انتخاب رشته نهایی در مورد رشته دانش اطلاعات دیگه ای بدست اوردم که از اینکه دانش را انتخاب نکردم پشیمونم همان طور یکی از کاربرا گفتن با ۱۵۴ قبول شدن
آها...گفتم نمیشه که..
من شنیدم زنجان هم خیلی سطحش خوبه.
ولی دیگه بهش فک نکن تمام تلاشتو بکن وبا جدیت درس بخون.
با آرزوی موفقیت برای تو دوست خوبم..
ایشالله بعدا از موفقیتات بشنوم
کاربر ic_teta بهت واقعا تبریک میگم..کارت حرف نداشت...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta , ic_teta
ارسال: #۲۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۱۲ ب.ظ، توسط husseinjahan.)
سلام. عید سعید فطر رو تبریک می گم و به همه دوستانی که دانشگاه مورد علاقه شون قبول شدن تبریک میگم.
من با رتبه ۲۳۶ مجازی شهید بهشتی قبول شدم. یه تعداد سوال دارم امیدوارم دوستان مانشتی خصوصاً اونایی که قله‌ی مانشت رو فتح کردن Wink یه راهنمایی بکنن (فقط سریعتر چن من تا فردا بیشتر مرخصی ندارم).اول تشریح وضعیتم:
من الآن مشغول خدمت مقدس هستم، دوره آموزشی رو می گذرونم و تا آخر مهر، آموزشیم تموم میشه. توی سایت مجازی شهید بهشتی زده که باید کارت پایان خدمت، کارت معافیت، گواهی اشتغال به خدمت بدون غیبت داشته باشیم برای ثبت نام که فکر می کنم سومی شامل حال من میشه. ساکن تهرانم هستم.
حالا سوالات:
۱- اینکه معافیت تحصیلی به قبولی های مجازی تعلق نمی گیره قطعیه؟ (چون یه جایی تو یکی از تالارهای همینجا یکی از دوستان گفته بود که چون الآن از طریق آزمون پذیرش دارن دیگه اینجوری نیست.)
۲- من با این وضعیتی که در حال حاضر دارم می تونم ثبت نام کنم؟ فقط قطعاً ماه مهر هیچ کلاسی رو نمی تونم برم ولی بعدش دیگه خدمت شروع میشه و خدمتم که تا ساعت ۲-۳ بیشتر نیست، شنیدم کلاس هاش بعد از ظهر برگزار میشه.
۳- از نظر اعتبار مدرک هم که من هر چی می گردم دوستان همه نظرات مختلف و بعضی اوقات متناقض دارن (البته من زیاد نگران اعتبار مدرک نیستم می خوام مدرک ارشدو بگیرم بعد از خدمت سر فرصت دوباره شرکت کنم ایشالله یه جای بهتر قبول شم ولی می خوام حین خدمتم اگه بشه این مدرک رو هم بگیرم)
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۳۶ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۲ ب.ظ)husseinjahan نوشته شده توسط:  من الآن مشغول خدمت مقدس هستم، دوره آموزشی رو می گذرونم و تا آخر مهر، آموزشیم تموم میشه. توی سایت مجازی شهید بهشتی زده که باید کارت پایان خدمت، کارت معافیت، گواهی اشتغال به خدمت بدون غیبت داشته باشیم برای ثبت نام که فکر می کنم سومی شامل حال من میشه. ساکن تهرانم هستم.

بهتره یه تاپیک با عنوان دوره مجازی و خدمت سربازی ایجاد کنید که دوستان سایر گرایش‌ها هم اگر اطلاعاتی دارند بتونند کمکتون کنند.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta
ارسال: #۲۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۳۲ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۲ ب.ظ)husseinjahan نوشته شده توسط:  سلام. عید سعید فطر رو تبریک می گم و به همه دوستانی که دانشگاه مورد علاقه شون قبول شدن تبریک میگم.
من با رتبه ۲۳۶ مجازی شهید بهشتی قبول شدم. یه تعداد سوال دارم امیدوارم دوستان مانشتی خصوصاً اونایی که قله‌ی مانشت رو فتح کردن Wink یه راهنمایی بکنن (فقط سریعتر چن من تا فردا بیشتر مرخصی ندارم).اول تشریح وضعیتم:
من الآن مشغول خدمت مقدس هستم، دوره آموزشی رو می گذرونم و ...

تا آونجایی که من اطلاع دارم خدمت و تحصیل هم زمان نداریم
وبرای ثبت نام در دانشگاه اگر در حین خدمت هستید باید ترخیص شوید و نامه ای از یگان خدمتی مبنی بر عدم غیبت در سربازی به دانشگاه ارائه دهید
در صورتی که در آموزشی باشید و ترخیص شوید باید بعد که برای ادامه خدمت مراجعه می کنید آموزشی رو از اول شروع کنید ولی اگر آموزشی رو تموم کرده باشید میروید یگان آموزشی و تقسیم می شی برای خدمت بعد از آموزشی

اینگونــه زندگــی کنیـم :
سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۵۳ ب.ظ
دلتا شما نمیدونی matu کجا قبول شدن؟
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۴۷ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۳ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  دلتا شما نمیدونی matu کجا قبول شدن؟

اره خبری از matu و mehrta نیست فکر کنم matu تبریز قبول شده باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002 , parimehraban
ارسال: #۲۷
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۰۶ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  بچه‌ها من با رتبه ۸۰ و سهمیه شاگرد اولی سیستمهای هوشمند امیر کبیر قبول شدم.روزانه.
همون انتخاب اول..راستش الان نمیدونم کار درستی کردم شریفو زودتر نزدم یا نه...یا سیستمهای کامپیوتری رو.
نمیدونم ولی حس بدی دارم..
اون موقع فک نمیکردم قبول شم .کاش کارنامه نهایی بیاد و من نه شریفو آورده باشم نه سیستمهای کامپیوتریو تا خیالم راحت شه..
ولی اگه یکیشو آورده باشم...
ببخشید یادم رفت..به همه بچه های علوم کامپیوتر بخصوص دوستای خوبم آفاق و دلتا قبولیشونو تبریک میگم.

بازم بهتون تبریک میگم دوست عزیز شما ۱۰۰% دانشگاه شریف هم قبول شدید یکی از کاربرا گفتن که دوستشون با رتبه ۱۰۳ با سهمیه شاگرد اولی شریف قبول شده پس شما که دیگه قطعیه سیستم های کامپیوتری که بعد از سیستم های هوشمند پر میشه اونم قبول شدی اگه بخوای میتونی جابه جا کنی چون خودمم دنبالش بودم پیگیری که کردم یه کم سخت باید موافقت دو دانشگاه را بدست بیارید بعد انگار باید یه ترم بگذرونی خلاصه میدونم دردسر داره بعدم هم دانشگاهت هم گرایشت که خیلی خوبه مطمئن باش پشیمون نمیشی بهتر از یزد کهBig Grin

سلام،خیلی بهتون تبریک میگم.احتمالا ما همکلاسی باشیم.منم بارتبه ۹۴ بدون هیچ سهمیه ای امیرکبیر-گرایش سیستمهای هوشمند-البته شبانه قبول شدم.ولی من برخلاف شما خیلی حس خوبی دارم،چون فکر میکنم این بهترین گرایش علوم کامپیوتره.مخصوصا برای من که لیسانس نرم بودم.فکر میکنم این گرایش برخلاف گرایشهای دیگه کمتر ریاضی داشته باشه.بهرحال امیدوارم هردومون از این رشته و دانشگاه راضی باشیم.به امید دیدارRolleyes
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002 , ف.ش , delta , parimehraban
ارسال: #۲۸
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ ب.ظ
به tinatanha66: خیلی خوشحال شدم..من هم امیدوارم دوستان خوبی برای هم باشیم.راستی بهتون خیلی تبریک میگم..
حرفای شما خیلی بهم روحیه داد..
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ ق.ظ
۱۷۳ تربیت معلم روزانه -کرج
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , mehrdel2002 , **sara** , delta , parimehraban
ارسال: #۳۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۳ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  دلتا شما نمیدونی matu کجا قبول شدن؟

اره خبری از matu و mehrta نیست فکر کنم matu تبریز قبول شده باشه

matu رتبه ش ۷۵ شد دیگه؟
یعنی بنظرتون تربیت مدرس نیاورده؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۸۷ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۰۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۱۲۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۷۶۶ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۵۹۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۴۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۰۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close