زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی علوم کامپیوتری های مانشت در کنکور ۹۰

ارسال: #۳۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۴ ب.ظ، توسط maneshtmz.)
نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰
۳۸۹ - شهید بهشتی - مجازی
دوستان درسهایی که برای علوم کامپیوتر مجازی شهید بهشتی اعلام شده هردوش ریاضیه.یعنی گرایش محاسبات یا محاسبات علمی اجباریه!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta , parimehraban , **sara** , ف.ش , mehrdel2002 , mfXpert
ارسال: #۳۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ ب.ظ
RE: نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ق.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  یعنی بنظرتون تربیت مدرس نیاورده؟

اره ۷۵ شد.ایشون میخواستن هر طور شده گرایش سیستم های هوشمند قبول بشن به خاطر همینم تبریزا بالای شهید بهشتی و مدرس زدن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , mehrdel2002
ارسال: #۳۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ ب.ظ، توسط silverymooon.)
با تبریک به همه دوستان عزیز
منم دانشگاه تهران-شبانه
دوستان عزیز من تا جایی که میدونم دروس کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر اکثراً ۴ واحدیه. کسی در این خصوص اطلاعی داره؟ و این موضوع تو دانشگاه های مختلف فرقی داره یا نه؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , delta , **sara** , ف.ش , mehrdel2002
ارسال: #۳۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۹ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ب.ظ)silverymooon نوشته شده توسط:  با تبریک به همه دوستان عزیز
منم دانشگاه تهران-شبانه
دوستان عزیز من تا جایی که میدونم دروس کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر اکثراً ۴ واحدیه. کسی در این خصوص اطلاعی داره؟ و این موضوع تو دانشگاه های مختلف فرقی داره یا نه؟

سلام،خیلی بهتون تبریک میگم.دانشگاه تهران دانشگاه فوق العاده خوبیه ولی من متاسفانه با چند رتبه اختلاف نتونستم قبول بشمSad
البته الانم خیلی خوشحالم چون گرایش سیستمهای هوشمند هم برام به اندازه دانشگاه مهم بود وهردو برام تقریبا در یک سطح بودRolleyes
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۳ ب.ظ، توسط ic_teta.)
Question RE: نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰
سلام
اگه کسی میتونه به لینک زیر جواب بدهHuh

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چیت گر

ممنونSmile

این معزّ الاولیاء
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۵۷ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۹ ق.ظ)tinatanha66 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ب.ظ)silverymooon نوشته شده توسط:  با تبریک به همه دوستان عزیز
منم دانشگاه تهران-شبانه

سلام،خیلی بهتون تبریک میگم.دانشگاه تهران دانشگاه فوق العاده خوبیه ولی من متاسفانه با چند رتبه اختلاف نتونستم قبول بشمSad
البته الانم خیلی خوشحالم چون گرایش سیستمهای هوشمند هم برام به اندازه دانشگاه مهم بود وهردو برام تقریبا در یک سطح بودRolleyes

سلام، منم به شما تبریک میگم گرایشتون واقعاً عالیه. شما در جریان هستید که دانشگاه تهران چه گرایشهایی داره؟ راستش چند روزه که نگران شدم نکنه دانشگاه تهران گرایشهای خوبی نداشته باشه!!!
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۵۶ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۵۷ ب.ظ)silverymooon نوشته شده توسط:  شما در جریان هستید که دانشگاه تهران چه گرایشهایی داره؟ راستش چند روزه که نگران شدم نکنه دانشگاه تهران گرایشهای خوبی نداشته باشه!!!

بله من درجریانم Big Grin . دانشگاه تهران سه تا گرایش واسه علوم داره:
۱- الگوریتم ها
۲- محاسبات کوانتومی( در حد فوق العاده ای می تونم بگم که این گرایش برای کشور ما زیاده !!! )
۳- بیوانفورماتیک .

موفق ترین گرایش هم همین سومی هست . البته من اصلا به این ۳ تا گرایش علاقه ای ندارم . بهترین دانشگاه واسه رشته ما امیرکبیره و بس . حتی از شریف هم سره . سوال دیگه ای داشتی در خدمتتم .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: silverymooon , salahi154
ارسال: #۳۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ ق.ظ، توسط silverymooon.)
ممنون از پاسختون! کاش این سوال رو قبل از انتخاب رشته پرسیده بودم!!! فکر میکردم گرایشهایی که امیرکبیر داره دانشگاه تهران هم داشته باشه Sad اگه میدونستم امیرکبیر رو بالاتر میزدم!!!
یه سوال دایگه هم داشتم، میدونید درسهای علوم کامپیوتر چند واحدین؟ اکثراً ۳ واحدی یا ۴ واحدی؟
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ)salahi154 نوشته شده توسط:  بله.همین امسال با ۲۰۱ روزانه زاهدان

میشه لطفا شهرهایی(روزانه و شبانه) که دوستتون انتخاب کردند رو بگین؟ ممنون میشم

به آفاق خانم:
می دونین شهید بهشتی چه گرایشهایی داره؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: salahi154
ارسال: #۴۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۶ ب.ظ
باشه.صحبت میکنم باهاش.اگه برام فرستاد لیست انتخاب رشتش رو براتون میفرستم
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۱۶ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۰ ق.ظ)silverymooon نوشته شده توسط:  ممنون از پاسختون! کاش این سوال رو قبل از انتخاب رشته پرسیده بودم!!! فکر میکردم گرایشهایی که امیرکبیر داره دانشگاه تهران هم داشته باشه Sad اگه میدونستم امیرکبیر رو بالاتر میزدم!!!
یه سوال دایگه هم داشتم، میدونید درسهای علوم کامپیوتر چند واحدین؟ اکثراً ۳ واحدی یا ۴ واحدی؟

خواهش می کنم .

درس‌ها همه ۴ واحدی هستند . ۶ تا درسه که میشه ۲۴ واحد . ۶ واحد پایان نامه و ۲ واحد پایان نامه که می شه مجموعا ۳۲ واحد . در مورد دانشگاه تهران زیاد نگران نباشید سعی کنید به یکیش علاقه مند شید که پیشنهاد من بیوانفورماتیکه که هم دانش نوییه هم می تونی پروژه های سوددار بزرگ بردای . رییس علوم دانشگاه تهران دکتر نوذری هستش که خودشم بیو کاره . شنیدم جدیدا همسرشون هم اومدند پلی تکنیک و بایوی اونجارو هم دارند راه می ندازن.

در کل نظر من اینه که تو ارشد گرایش زیاد مهم نیست . چون در کل شما قراره ۶ تا درس پاس کنید . بقیه چیزا به خودتون بستگی داره .

موفق باشی /
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: silverymooon
ارسال: #۴۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۴ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ب.ظ)maneshtmz نوشته شده توسط:  به آفاق خانم:
می دونین شهید بهشتی چه گرایشهایی داره؟
نه نمیدونم.Sad

فرم های ثبت نام دانشگاه شهید بهشتی اومده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۱۰ ق.ظ
Cyrus عزیر، ممنون از توضیحاتت. شما خودت با چه رتبه ای امیرکبیر قبول شدی؟
۰
۰
ارسال: #۴۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ ق.ظ
امسال تعداد زیادی از بچه‌ها مجازی شهید بهشتی قبول شدن... هرکس اطلاعاتی داره لطفاً بگه، چون خیلی‌ها نمی دونن خوبه یا نه!
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۰ ق.ظ)silverymooon نوشته شده توسط:  Cyrus عزیر، ممنون از توضیحاتت. شما خودت با چه رتبه ای امیرکبیر قبول شدی؟

قبول نشدم . امسال می خام بخونم گرایش سیستمهای هوشمند قبول بشم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۹,۲۱۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۱۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۰۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close