زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی علوم کامپیوتری های مانشت در کنکور ۹۰

ارسال: #۶۱
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ ق.ظ، توسط delta.)
RE: نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  هوشمند و شاهزاده فاضلی رو میشناسم.

هوشمند سختگیر نیست و خیلی هم خوش اخلاقه و میتونی از درسش نمره خوبی بگیری. اما خوب وقتی با این دو استاد درس داری نباید زیاد به کلاس اکتفا کنی باید خودت بخونی!!!

من ک یادم نمیاد تا حالا به کلاس یه استاد اکتفا کرده باشم همش خودم خوندم در غیر این صورت فکر کنم معدلم ۱۰ هم نمیشدBig Grin به نظر من باید برا همه کلاسا این طور بود منظور شما همین بود یا چیز دیگه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۹ ق.ظ، توسط ف.ش.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  هوشمند و شاهزاده فاضلی رو میشناسم.

هوشمند سختگیر نیست و خیلی هم خوش اخلاقه و میتونی از درسش نمره خوبی بگیری. اما خوب وقتی با این دو استاد درس داری نباید زیاد به کلاس اکتفا کنی باید خودت بخونی!!!

من ک یادم نمیاد تا حالا به کلاس یه استاد اکتفا کرده باشم همش خودم خوندم در غیر این صورت فکر کنم معدلم ۱۰ هم نمیشدBig Grin به نظر من باید برا همه کلاسا این طور بود منظور شما همین بود یا چیز دیگه؟
آره ولی وقتی یه استاد خیلی عالی باشه دیگه همون سر کلاس شما درس رو کامل یاد میگیرید و کمتر نیازه که خودتون برید دنبالش.Dodgy
من با هوشمند گسسته و منطق داشتم گسسته رو نخوندم و خوب نشدم (با این که گسسته‌ام خوبه اما نخوندم اصلا!!) ولی منطق رو خوندم و ۱۸ شدم.
با شاهزاده فاضلی هم مبانی کامپیوتر ۱ و ۲ و طراحی الگوریتم داشتم مبانی‌ها رو نخوندم و خوب نشدم(کلا من ترم ۱ و۲ درس نخوندم) اما طراحی الگوریتم رو خوندم و خوب شدم. ShyRolleyes

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta
ارسال: #۶۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۰ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۱ ق.ظ)afshinbsb نوشته شده توسط:  سلام به همه دیره ولی ۱۰۱ شبانه امیرکبیر.........
البته ناراحتم چون قبلا دانشجوی همین رشته توی شریف بودم و انصراف دادم ......
تبریک میگم به نظر من گرایش امیرکبیر خیلی بهتر از شریفه زیادم بد نشده حتما علاقمند میشید

۰
۰
ارسال: #۶۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۳ ب.ظ
نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰
تبریک به همه ارشدیهای علوم کامپیوتر
۲۱۲ شبانه علوم اقتصاد رو آوردن !!! آخه من که حتی شبانه یزد و دامغان رو هم زده بودم درنیومدم ؟؟!!!مجازی شهیدبهشتی رو آوردم ایشاله سال بعد جزو نفرات زیر ۱۰۰ مانشت باشم

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۶۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۲۲ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۳ ب.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  تبریک به همه ارشدیهای علوم کامپیوتر
۲۱۲ شبانه علوم اقتصاد رو آوردن !!! آخه من که حتی شبانه یزد و دامغان رو هم زده بودم درنیومدم ؟؟!!!مجازی شهیدبهشتی رو آوردم ایشاله سال بعد جزو نفرات زیر ۱۰۰ مانشت باشم

ان شا ا... که زیر ۱۰ باشید
۰
۰
ارسال: #۶۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۰۸ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۳ ب.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  تبریک به همه ارشدیهای علوم کامپیوتر
دوست عزیز منم امیدوارم زیر ۱۰ بشید چون به عنوان یک دوست واقعا بهتون میگم زیر ۱۰ شدن از اونی که فکر میکنید راحتتره فقط تا اخرین لحظه تلاش کنید و نا امید نشید به هیچ چیز جز خوندن فکر نکنید حتی اگه کلی وقت از دست داده بودید موفق باشید

۱
۰
ارسال: #۶۷
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۸ ب.ظ)matu نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۳ ب.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  تبریک به همه ارشدیهای علوم کامپیوتر
دوست عزیز منم امیدوارم زیر ۱۰ بشید چون به عنوان یک دوست واقعا بهتون میگم زیر ۱۰ شدن از اونی که فکر میکنید راحتتره فقط تا اخرین لحظه تلاش کنید و نا امید نشید به هیچ چیز جز خوندن فکر نکنید حتی اگه کلی وقت از دست داده بودید موفق باشید
ممنون عزیزان افسوس میخورم که چرا دیر با این گروه آشنا شدم زیاد نخونده بودم. تنها بودم کسی هم برا مشاوره نداشتم ان شاله با راهنمایی شما عزیزان موفق میشم خیلی امیدوار شدم

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۰
۰
ارسال: #۶۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۴۲ ب.ظ
سلام به همه
من با ۱۷۶ شبانه علامه آوردم. آیا کسی میدونه که همه شهریه ترم اول رو همون اول میگیرن؟ کسی اگر نظری داره (حتی نا امید کننده) من استقبال می کنم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۶۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۵۸ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۲ ب.ظ)aminfaz43 نوشته شده توسط:  سلام به همه
من با ۱۷۶ شبانه علامه آوردم. آیا کسی میدونه که همه شهریه ترم اول رو همون اول میگیرن؟ کسی اگر نظری داره (حتی نا امید کننده) من استقبال می کنم.
تبریک میگم.

البته هر دانشگاهی قانون خودش رو داره ولی فکر میکنم موقع ثبت نام یه مبلغی مثلا ۵۰۰ تومانش رو میگیرن.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۷۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۳۸ ق.ظ
من دانشگاه تهران قبول شدم، از ما ۱،۴۰۰،۰۰۰ بابت پیش پرداخت شهریه گرفتن!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , **sara**
ارسال: #۷۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ب.ظ
نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰
من امروز رفتم ثبت نام، ظاهراً دروس علوم کامپیوتر ۴ واحدی شدن. یعنی به جای ۶ درس باید ۸ درس پاس کنیم Sad
دوستانی که ثبت نام کردن ممکنه بگن نتیجه انتخاب واحدشون چی بوده؟
۰
۰
ارسال: #۷۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)silverymooon نوشته شده توسط:  من امروز رفتم ثبت نام، ظاهراً دروس علوم کامپیوتر ۴ واحدی شدن. یعنی به جای ۶ درس باید ۸ درس پاس کنیم Sad

میشه بگید چه درسهایی بهتون دادن؟دانشگاه ما که همون ۶ تا درس ۴ واحدی هم هست کلا ۲۴ واحد دروس تخصصی ۲واحد سمینار ۶واحدم پایان نامه.کلا دروس ارشد حداکثر ۳۲ واحدن اینطوری ک واحدای شما از ۳۲ تا هم بیشتر میشهHuh درسهاتون ۳ واحدی نیستن؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: silverymooon
ارسال: #۷۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)silverymooon نوشته شده توسط:  من امروز رفتم ثبت نام، ظاهراً دروس علوم کامپیوتر ۴ واحدی شدن. یعنی به جای ۶ درس باید ۸ درس پاس کنیم Sad

سلام
تا اونجایی که یادمه خیلی وقته درسا چهارواحدین
درضمن الانم باید ۶ درس پاس کنیم که میشه ۲۴ واحد +واحد ۶+ واحد۲(سمینار و پایان نامه و ...) که کلا میشه ۳۲ واحد
شریف که این ترم به من ۸ واحد بیشتر نداد (نظریه علوم+منطق)

این معزّ الاولیاء
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , silverymooon
ارسال: #۷۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۴ ب.ظ، توسط silverymooon.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۶ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)silverymooon نوشته شده توسط:  من امروز رفتم ثبت نام، ظاهراً دروس علوم کامپیوتر ۴ واحدی شدن. یعنی به جای ۶ درس باید ۸ درس پاس کنیم Sad

میشه بگید چه درسهایی بهتون دادن؟دانشگاه ما که همون ۶ تا درس ۴ واحدی هم هست کلا ۲۴ واحد دروس تخصصی ۲واحد سمینار ۶واحدم پایان نامه.کلا دروس ارشد حداکثر ۳۲ واحدن اینطوری ک واحدای شما از ۳۲ تا هم بیشتر میشهHuh درسهاتون ۳ واحدی نیستن؟

ببخشید منظورم این بود که درس های ۴ واحدی شدن ۳ واحدی و به جای ۶ درس، ۸ درس باید پاس کنیم!
به من ۴ تا درس دادن که همه ۳ واحدین!!! Sad
۱/ نظریه علوم
۲/ ترکیبیات
۳/ محاسبات کوانتومی
۴/ الگوریتم پیشرفته

که جمعاً میشه ۱۲ واحد!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta , ic_teta
ارسال: #۷۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۰۱ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۲ ب.ظ)aminfaz43 نوشته شده توسط:  سلام به همه

salam
mage allame shabane migire
chera to daftare nist
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۸,۷۰۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۰۲ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۷۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۷۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close