زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظرتون راجع به ازدواج یه مهندس با یه نظامی

ارسال:
۰۴ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۸ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
سلام نظرتون راجع به ازدواج یه مهندس با یه نظامی چیه؟
tabassomesayna، در تاریخ ۱۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۸ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

عنوان ویرایش شد.پیشنهاد میشه از عنوان های گویا تری استفاده کنید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ
سلام لطفا نظربدید
کاملا با آفاق خانوم موافقم اگه نیرو دریایی باشه میدونی که بعضی اوقات ماموریت ۵-۶ ماهه می روند ولی عوضش حقوقشان خوب هست و .... باید جزییات بیشتری بگویید البته الآن اکثر پاسدار ها هم به مرز میفرستن فقط بعضی رسته های خاص را نمیفرستن حتی نیروی انتظامی هم باید در منظقه عملیاتی دو سالی خدمت کنند

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , sa_ra , hmd1 , Riemann
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۲۲ ب.ظ
سلام لطفا نظربدید
سلام
به نظرم کلا برای ازدواج و مخصوصا برای شرایط خاص مشاوره نزد یک مشاور خبره واجبه
 سپاس‌گزاری شده توسط: fas , انرژی مثبت , amirrrrrrr
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط mariy.)
سلام لطفا نظربدید
سلام نماز روزه همگی قبول باشه..ممنون که نظر دادید.
اگه شما جای من بودید چیکارمیکردید؟؟؟؟؟؟؟؟
من دخترم ومهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزارم یه هفته اس که تمومش کردم!!!با رتبه ۶۰۰ ایتی باتوجه به اینکه حین درس دانشگاهمم بود اگه امسال قبول نشم هم بشینم دوباره بخونم چطوره؟ازدواج با یه نظامی نمیدونم ارزششو داره ... شرایط مالی و سطح درک یه نظامی ویه کسی که مهندسی خونده وفکرش به درس وآینده کاریشه...بعد کار تواین زمینه و...
واقعا مرددم .نمیدونم.اگه کسی بازم نظری داشت استفاده میکنم.فک میکنم ازدواج سخت ترین تصمیم زندگی هر کسی باشه.
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۴۹ ب.ظ، توسط farhud.)
سلام لطفا نظربدید
(۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ب.ظ)mariy نوشته شده توسط:  ازدواج با یه نظامی نمیدونم ارزششو داره ... شرایط مالی و سطح درک یه نظامی ویه کسی که مهندسی خونده وفکرش به درس وآینده کاریشه...بعد کار تواین زمینه و...
سوال ظاهرا از نحوه سوال یه سری تصورات و توهمات پشتشه. یه مهندس چه ویژگی خاصی داره که با ازدواج با یه نظامی جور درنیاد؟ برفرض نامتناسب باشه چنین ازدواجی. همه کسایی که لیسانس مهندسی گرفتن مهندسن؟

سطح درک آدما الزاما با شغلشون و رشته تحصیلیشون ارتباطی نداره.

تنها چیزی که من میتونم ارتباط برقرار کنم تصمیم به تحصیل خارج از کشوره. باقی موارد مرتبط به رشته تحصیلی شما معنی خاصی به سوال «ازدواج یه مهندس با نظامی» نمیده.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , ziba_090 , csun , Bahar_HS , so@ , sss
ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۰ ب.ظ
سلام لطفا نظربدید
ببین دوسش داری جنتلمنه والسلام
ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۳۹ ب.ظ
ممنون از نظرتون.
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۵ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۴۳ ب.ظ)farhud نوشته شده توسط:  سوال ظاهرا از نحوه سوال یه سری تصورات و توهمات پشتشه. یه مهندس چه ویژگی خاصی داره که با ازدواج با یه نظامی جور درنیاد؟ برفرض نامتناسب باشه چنین ازدواجی. همه کسایی که لیسانس مهندسی گرفتن مهندسن؟
سطح درک آدما الزاما با شغلشون و رشته تحصیلیشون ارتباطی نداره.
تنها چیزی که من میتونم ارتباط برقرار کنم تصمیم به تحصیل خارج از کشوره. باقی موارد مرتبط به رشته تحصیلی شما معنی خاصی به سوال «ازدواج یه مهندس با نظامی» نمیده.
مهندس اگر ویژگی‌های خاص نداشته باشه هم یه "نظامی" خیلی ویژگی‌های خاص داره. از نظامی پشت میز نشین تا سرهنگ درجه‌دار به نسبت آدم‌های خشکی هستند و اغلب دیسیپلین خونه رو با نظامی‌گری اشتباه می‌گیرند. این رو من از همه‌ی کسانی که پدرشون درجه‌دار هست شنیدم. حتی اگر خودشون اینطوری نباشند (که ۱ در ۱۰۰ پیدا میشه)، با همچین آدم‌هایی سر و کار دارند.
تازه یه سری عقاید خاص دارند که شما هم "باید" اون عقاید رو داشته باشید، مخصوصاً در عقاید سیاسی. به هر حال اگه خودشون نخوان هم به بعضی چیزها force میشن که این به شما هم منتقل میشه. ولی مثلاً یک مهندس کمتر اینطوری هست.
اگه ارتشی باشه هم که علاوه بر مأموریت‌های کاری، مأموریت‌های کوتاه مدت هم بهشون میدن که یهو مجبورید مثلاً از یک شهر برید یه شهری که نه تنها قوم و خویش ندارید، بلکه با زبان و فرهنگش هم بی‌گانه هستید.

البته "شخصیت" طرف می‌تونه تمامی این موارد رو پُر رنگ یا کم‌رنگ کنه که خب ما ایشون رو نمیشناسیم. به نظرم اگه قضیه جدی شده و مردد هستید دو نفری به مشاور خوب مراجعه کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shabnamZ , sss , hmd1
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ ق.ظ
Re: RE: نظرتون راجع به ازدواج یه مهندس با یه نظامی
(۱۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  مهندس اگر ویژگی‌های خاص نداشته باشه هم یه "نظامی" خیلی ویژگی‌های خاص داره...

... به نظرم اگه قضیه جدی شده و مردد هستید دو نفری به مشاور خوب مراجعه کنید.

تمام مطالبی که گفتید و بالتاکید موضوع مشاوره، منم موافقم. منتها این مطالب همیشه برای همه ممکنه صادق باشه و ارتباطی به «مهندس» بودن خانم محترمی که سوال پرسیدن نداره. همچنان که این مسائل خاص مربوط به نظامی بودن خواستگار برای دخترخانمی که دیپلم داره هم صادق میبود.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۰
۱۶ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ب.ظ
ممنون دوستان.
ارسال: #۱۱
۱۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ ب.ظ
چند سالتونه؟
توی این دوره بی شوهری از دست ندینش Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: پدربزرگ
ارسال: #۱۲
۱۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۶ ب.ظ، توسط shabnamZ.)
سلام
ببینید الآن خوب موقعیتی هست ، چون وقت آزاد زیادی دارید و کاملا میتونید فکر کنید به همه‌ی مسائلی که دوستان گفتند ..
شغلش زیاد مهم نیست به شخصیت طرف مقابل و تناسبش با خودتون فکر کنید و همونطوری که یکی از دوستان گفتند ببینید آیا طرف اینجوری هست که ویژگی نظامی شغلش در رفتارش هم موج میزنه یا نه ... اینکه دیدگاهشون در مورد زن و ازدواج چیه ... آخه اغلب آدم هایی که در این شغل‌ها مشغول کارند به زن به عنوان یه زیردست نگاه می‌کنند ... البته گفتم اغلب نه همشون.

(۱۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ب.ظ)sharareh_moradi نوشته شده توسط:  چند سالتونه؟

بی شوهری ؟؟؟ مسخرست واقعا !!!!؟؟؟
الان دیگه مرد کم شده نه شوهر ... منظورم تحصیلات و مدرک و پول و شغل و مقام و منصب و خونه و ماشین نیستاااا ...

[تصویر:  oke_stay-hungry-stay-foolish.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , ziba_090
ارسال: #۱۳
۱۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۰۹ ب.ظ
RE: نظرتون راجع به ازدواج یه مهندس با یه نظامی
(۱۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۸ ب.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  سلام
ببینید الآن خوب موقعیتی هست ، چون وقت آزاد زیادی دارید و کاملا میتونید فکر کنید به همه‌ی مسائلی که دوستان گفتند ..
شغلش زیاد مهم نیست به شخصیت طرف مقابل و تناسبش با خودتون فکر کنید و همونطوری که یکی از دوستان گفتند ببینید آیا طرف اینجوری هست که ویژگی نظامی شغلش در رفتارش هم موج میزنه یا نه ... اینکه دیدگاهشون در مورد زن و ازدواج چیه ... آخه اغلب آدم هایی که در این شغل‌ها مشغول کارند به زن به عنوان یه زیردست نگاه می‌کنند ... البته گفتم اغلب نه همشون.

(۱۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ب.ظ)sharareh_moradi نوشته شده توسط:  چند سالتونه؟

بی شوهری ؟؟؟ مسخرست واقعا !!!!؟؟؟
الان دیگه مرد کم شده نه شوهر ... منظورم تحصیلات و مدرک و پول و شغل و مقام و منصب و خونه و ماشین نیستاااا ...
من شوخی کردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: shabnamZ
ارسال: #۱۴
۱۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۲۹ ب.ظ، توسط barabox.)
بنظرم هم خوبه هم بده
در کل باز بستگی داره به ظرف مقابل و نمیشه زیاد رو نظامی بودن مانور داد مگه بخوایم
در اون شرایط نظامی بودن و سختی شغل و شرایط خاصش رو مدنظر قرار بدیم
اگه با شغل و شرایط کنار میاین خود فرذ رو نمیشه رو نظامی بودنش زیاد مانور بدیم
از دورادور بنظرم زیاد نمیتونه خوب باشه

البته یه مبحث خیلی مفصله ونیاز به فکر زیاد و تحقیق بسیار
در حد چند نظر از ذوستان نمیشه به نتیجه کاملی رسید
 سپاس‌گزاری شده توسط: shabnamZ
ارسال: #۱۵
۱۶ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ
با دیدن این تاپیک خیلی تعجب کردم. تنها کسی میتونه جواب بده که هم شما رو صد در صد بشناسه هم اون طرف مقابل رو. فکر نکنم با نوشتن این موضوع تو مانشت کسی بتونه راهنمایی مفیدی بکنه. ازدواج مهمترین مسئله زندگی آدمه که نمیشه دست کم گرفتش.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shabnamZ , hmd1 , darush12

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۵۳۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۵۶۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۱۵۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۸۹۵ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۷۷۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  درآمد یک مهندس در شرکت گوگل چقدر است؟ hnarghani ۱ ۳,۹۰۴ ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: simayeshahr
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۳۵ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۷۱ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
  با رتبه ۱۰۳۵ هوش و ۴۲۰۱ نرم افزار کجا قبول میشم به نظرتون؟ ستاره بارون ۴ ۳,۸۱۰ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: amfallahi73

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close