زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب CLRS

ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۶:۱۵ ب.ظ
کتاب CLRS
سلام به همه دوستان من از کتاب معروف CLRS فصول زیر رو انتخاب کردم و تقریبا ۱/۳ این فصل‌ها رو خوندم البته با حل تمرینات و نکته برداری دقیق و فنی حالا دوستانی که با سرفصل‌ها بیشتر آشنایی دارند این کتاب رو خوندند لطف کنند نظرشون رو در مورد این فصل های انتخابی بگن و کم وکاستی و یا اضافه ای می بینند تذکر بدن استفاده کنیم.
فصل ۳-رشد توابع
فصل ۴-بازگشتی
فصل ۵-تحلیل احتمالی و الگوریتم تصادفی
فصل ۶-مرتب سازی هیپ
فصل ۷-مرتب سازی سریع
فصل ۸-مرتب سازی زمان خطی
فصل ۱۰-ساختمان داده
فصل ۱۱-درهم سازی
فصل ۱۲-درخت جستجوی دودویی
فصل ۱۳-درختان قرمز سیاه
فصل ۱۴-بهبود ساختمان داده
فصل ۱۵-پویا
فصل ۱۶-حریصانه
فصل ۱۸-درخت B
فصل ۲۲-الگوریتم های گراف
فصل ۲۳-درخت پوشای کمینه
فصل ۲۴-کوتاه ترین مسیر‌ها از منبع واحد
فصل ۲۵-کوتاه ترین مسیر‌ها از راس گراف
فصل ۳۲-تطبیق رشته
فصل ۳۴-NP کامل
با توجه به حجم زیاد مطالب دوستان دو فصل ۱۹و۲۰ (هیپ دوجمله ای و هیپ فیبوناچی)رو بخونیم مفید هست یا نه نمونه سوالی ندیدم تو کنکور از این مطالب و بیشت هیپ بصورت معمولی سوال میاد.ممنون از لطف همه دوستان مانشتی:قبول شده ها،قبول نشده ها،اونایی که قراره قبول بشن.

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer , shobair87
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۸:۱۲ ب.ظ
کتاب CLRS
فکر کنم فصل ۵ نباشه
فصل ۹ یه قسمتیش هست ۹/۳ چند بار سوال اومده
۱۹ و ۲۰ هم فکر کنم تو سرفصل نیست
ولی لازم نیست همه این فصل‌ها رو کامل بخونید خلیل از بخش های این فصل‌ها نیست
ولی برای کنکور تستای سالای پیشو ببینید تا ببینید از کجاها بیشتر سوال اومده اون قسمتا رو اول بخونید بعد اگه وقت پیدا کردین برین بقیه قسمتا.البته اگه طراح سوال عوض نشه و سبک سوالا مثل قبل باشه!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: K2A1393
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۸۹, ۱۰:۴۴ ب.ظ
RE: کتاب CLRS
این که خیلی زیاده Huh

منو ترسوندی

اون درخت red-black (قرمز-سیاه) فک کنم نمیاد. نه؟
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۸۹, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۸۹ ۱۰:۴۴ ب.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  این که خیلی زیاده Huh

منو ترسوندی

اون درخت red-black (قرمز-سیاه) فک کنم نمیاد. نه؟

به احتمال زیاد نمیاد ولی به احتمال کم میاد!
بهتره اول مطالبی رو که تو سالای گذشته سوال اومده بخونی بعد اگه وقت کردی این مطابو بخون
بعد CLRS رو لازم نیست همرو بخونی! از روی کتابی که می خوای بخون بعد فصلو یه نگاه کن اگه چیزی جا انداختی یا تمرینا رو بخون.

سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۸۹, ۰۱:۰۸ ق.ظ
من از یه کسی که Clrs رو مسلطه پرسیدم این فصل‌ها رو بهم گفت اولویت با اینهاست:
۲
۳
۴
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۵
۱۶
۲۲
۲۳
ایشون از بچه های همین سایته و رتبه اش ۲۹ شده.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n , Raavak , siloi , Engineer
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۴۲ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۸۹ ۰۱:۰۸ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  من از یه کسی که Clrs رو مسلطه پرسیدم این فصل‌ها رو بهم گفت اولویت با اینهاست:
۲
۳
۴
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۵
۱۶
۲۲
۲۳
ایشون از بچه های همین سایته و رتبه اش ۲۹ شده.

فصل های ۲۴ و ۲۵ خیلی مهمند! Big Grin

ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۱۲ ب.ظ
CLRS
سلام
من نمیدونم برای CLRS چه کتاب ترجمه‌ی خوبه
اگه فقط تمرین هاش بخونیم کافیه
مرسی
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۵۴ ب.ظ
CLRS
ببینید خیلی‌ها میگن زبان اصلی و ترجمه بده و این حرفا منم قبول دارم اما برا زبان اصلی دیره وقت هم کم مگه اینکه زبانت کمی خوب باشه ببین من سال قبل چند فصل از این کتاب رو خوندم چون دیر به دستم رسید جمع بندی خوبی نداشتم اما من ترجمه جعفر نژاد رو گرفتم دو جلدیه که خوبه امسال دوباره دارم میخونمش مطلب رو کامل میفهمم از اول مهر شروع کردم به خلاصه برداری دقیق و فنی از فصل های مورد نظرم که همینجا دربارش بحث شده میتونی بری ببینی(بعضی فصل هاش مال دوره ارشده) و الان فک کنم تا اخر هفته تموم بشه البته دقیق و فنی هایعنی کوچکترین نکته رو جا ننداختم میبینی با روزی سه ساعت تا چهار ساعت وقت و تمرکز کامل و بدور از هرگونه حاشیه تو کتابخونه و از روی همین کتاب جعفر نژاد که همه میگن بدرد نخوره (البته زیادم خوب نیست ها!!!)کلی مطلب جدید یاد گرفتم ببینید حرفایی که پیشکسوتا میزنن همه رو قبول دارم اما پنج ماه دیگه کنکوره و این همه درس و کتاب و تست نزده(برای شما) روا هست بریم یه کتاب زبان اصلی بخونیم و ۲ ساعتی یک صفحه رو ترجمه کنیم!!!!!بعدم مطلبو بگیریم یا نه!! سایر دوستان هم کتاب نشر درخشش رو گرفتن که اونها هم میگن زیاد جالب نیست خوب دیگه از این بهترم نمیشه فرهنگ زبان و لغات ما ایرانیا تو شعر و ایناست اینجور مطالب بسختی برگردان میشه و مترجمین هم تمام سعی خودشون رو میکنن
در کل:متن این کتاب نکات مفید و زیادی داره،صورت تمرین هاش هم برا خودش سواله و جوابشم یا باید خودت بدی یا باید از رو دوتا حل تمرین که تونت هست یکی مال خود کورمنه ۴۰۰ صفحه و یکی دیگه هم ۵۴ صفحه است و اونم با توجه به حجم تست زنی که سال قبل داشتم برا الگوریتم میبینم که در سال های قبل خیلی از سوالات از تو این کتاب بوده!!!
مسائل خیلی سخت اما جالب و شیرینی داره من که لذت میبرم از خوندن این کتاب!!!تصمیمت رو سریع بگیر!!!
شاید بعضی‌ها بگن این کتاب لازم نیست و شاید اونا خوب قدرت تحلیل بالایی دارند و برمیگرده به خودت ببین چقدر بلدی دیدم کسی رو که فقط جزوه پارسه خونده و همه ساختمان رو حل کرده.

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Sadra.T
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۲۷ ب.ظ
CLRS
از روی یه جزوه کنکوری مطالب و نکته‌ها رو بخون بعد یه نگاه کلی به اون فصل تو CLRS بنداز اگه مطلبی بود که نخونده بودی و به نظرت می تونست سوال کنکور باشه اون مطالب رو هم بخون. تمرینا رو که حتما بخون ولی اگه متنو یه نگاهی بندازی بد نیست!

ارسال: #۱۰
۱۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۶:۵۷ ب.ظ
RE: CLRS
(۱۱ مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۵۴ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  صورت تمرین هاش هم برا خودش سواله و جوابشم یا باید خودت بدی یا باید از رو دوتا حل تمرین که تونت هست یکی مال خود کورمنه ۴۰۰ صفحه و یکی دیگه هم ۵۴ صفحه است و اونم با توجه به حجم تست زنی که سال قبل داشتم برا الگوریتم میبینم که در سال های قبل خیلی از سوالات از تو این کتاب بوده!!!
ممنون از جوابت دوست عزیز،من حل تمرین این کتابو تو نت هرچی گشتم پیدا نکردم،میشه لینکشو بذارید؟
این کتابو هم برای ساختمان داده معرفی میکنن و هم برا طراحی الگوریتم،میشه کتاب تستی مناسب هم معرفی کنید؟
به نظر شما از رو این کتاب بخونیم و تمریناشو هم حل کنیم،بعد تستارو از رو کتاب آقای مقسمی(هم ساختمان هم طراحی) بزنیم کار درستیه؟
با تشکر
ارسال: #۱۱
۱۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۴۹ ب.ظ
کتاب های الگوریتم تستی اشتباه علمی زیاد دارن اما این کتاب CLRS خیلی کتاب خوبیه به نظرم همون نظر luna خانم خیلی خوبه تست های سال های گذشته رو نگاه کنی و حل کنی خیلی میتونه کمکت کنه

توی سایت جستجو کنی لینک حل تمرین هست

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
ارسال: #۱۲
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۴۹ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  کتاب های الگوریتم تستی اشتباه علمی زیاد دارن اما این کتاب CLRS خیلی کتاب خوبیه به نظرم همون نظر luna خانم خیلی خوبه تست های سال های گذشته رو نگاه کنی و حل کنی خیلی میتونه کمکت کنه

من اون حل تمرین ۵۱ صفحه ای رو دانلود کردم ولی ۴۰۰ صفحه ایه که مال خود کورمنه گیر نیوردمHuh
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۱۳
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط luna.)
CLRS
فکر کنم بچه‌ها قبلا آدرسشو گذاشته بودن ولی اگه تو گوگل اینو بزنی واست میارش:
instruction manual introduction to algorithms

من می ترسم دوباره آدرس سایت رو بزنم حسابم بسته شه اینه که به طور غیر مستقیم آدرس دادم!

سپاس‌گزاری شده توسط: Shady205
ارسال: #۱۴
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۸ ق.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۰۱ ق.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۴۹ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  کتاب های الگوریتم تستی اشتباه علمی زیاد دارن اما این کتاب CLRS خیلی کتاب خوبیه به نظرم همون نظر luna خانم خیلی خوبه تست های سال های گذشته رو نگاه کنی و حل کنی خیلی میتونه کمکت کنه

من اون حل تمرین ۵۱ صفحه ای رو دانلود کردم ولی ۴۰۰ صفحه ایه که مال خود کورمنه گیر نیوردمHuh

من خودم با سرچ انگلیسی تو گوگل پیداش کردم خیلی ساده سرچ کن حل التمرین کورمن پیدا میشه اما حتمی به انگلیسی باشه جستجوت باید یکمی بگردی چون اکثرا فیلتر هستن راستی شما همون Mehr.Iman در برنامه نویس هستید؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۱۵
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۲۵ ق.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۵ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  فکر کنم بچه‌ها قبلا آدرسشو گذاشته بودن ولی اگه تو گوگل اینو بزنی واست میارش:
instruction manual introduction to algorithms

من می ترسم دوباره آدرس سایت رو بزنم حسابم بسته شه اینه که به طور غیر مستقیم آدرس دادم!

مانشت گزیده از لینک مستقیم و غیر مستقیم می ترسه!!
این سیستم رو باید یه خورده پیشرفته‌تر کنم که لینک های غیر مستقیمتون رو هم شناسایی کنه Big GrinBig Grin

دوستان اگه یه حل تمرین کامل گیر آوردن که همه سوال‌ها رو حل کرده باشه بدن به من تا واسه همه رفیق و فامیل و دکترهای مملکت بفرستم استفاده کنن.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: csharpisatechnology , teacherpc

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۶۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۲,۴۲۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  دانلود CLRS ویرایش سوم m450ud ۱۶ ۱۸,۷۳۳ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: etrok
  دانلود کتاب clrs ویرایش سوم چاپ پنجم jazana ۷ ۸,۹۹۵ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: faraaz_mb
  CLRS خوانی :) Mehrdadkl7 ۲۰ ۱۰,۹۹۷ ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر مهربان
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۲۸۰ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
Question نمونه حل تمرین های کتاب CLRS javad94 ۶ ۸,۸۹۷ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taranombaran_00
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۳,۹۸۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) mortti ۳ ۴,۱۱۴ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  فروش کتاب مقدمه ای بر الگوریتم ها(CLRS) ویراست ۳ جلد ۱و۲ reza777gh ۰ ۲,۴۴۵ ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: reza777gh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close