زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب CLRS

ارسال: #۱۶
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۵۷ ق.ظ
RE: CLRS
(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۰۱ ق.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۴۹ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  کتاب های الگوریتم تستی اشتباه علمی زیاد دارن اما این کتاب CLRS خیلی کتاب خوبیه به نظرم همون نظر luna خانم خیلی خوبه تست های سال های گذشته رو نگاه کنی و حل کنی خیلی میتونه کمکت کنه

توی سایت جستجو کنی لینک حل تمرین هست
من اون حل تمرین ۵۱ صفحه ای رو دانلود کردم ولی ۴۰۰ صفحه ایه که مال خود کورمنه گیر نیوردمHuh

من خودم با سرچ انگلیسی تو گوگل پیداش کردم خیلی ساده سرچ کن حل التمرین کورمن پیدا میشه اما حتمی به انگلیسی باشه جستجوت باید یکمی بگردی چون اکثرا فیلتر هستن راستی شما همون Mehr.Iman در برنامه نویس هستید؟
سلام،منون از پاسخت دوست من.
شب میام دنبالش میگردم ایشالا پیدا کنم.
میبینم که معروف شدم!Cool
بله همونم،بخش تحصیلات دانشگاهی برنامه نویس زیاد فعال نیست بر خلاف بخشهاییش مثل ASP.NET،به طور اتفاقی اینجا رو پیدا کردم،امیدوارم اینجا هم دوستای خوبی پیدا کنم.
موفق باشید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۳۷ ب.ظ، توسط javadjj.)
CLRS
از اینکه میگیم تمرینات خونده بشه منظور اینه که ممکنه عین تمرین البته با کمی تغییر از این کتاب تو کنکور بیاد وبعدم با انواع مختلف تمرینات اشنا بشید و بعضی از تمرینات این کتاب خودش یه بحثه جدیده اگه از همین تمرین تو کنکور سوال بیاد نباید اشنا به این بحث باشید مثل درخت فراگیر کمینه گلوگاه این درخت گلوگاه تو صورت تمرین بیان شده یعنی شاید بدونیم درخت فراگیر چیه اما فراگیر گلوگاه رو نمیدونیم دقیقا طراح سال قبل رو این نکته مانور داده بود. به نظر من مثل تمرینات سایر کتاب های مرجع دروس مختلف و ما باید با انواع راه حل‌ها اشنا بشیم-خود من توی خلاصه برداری از این کتاب اگه حس میکردم مطلبی تو کتاب کنکور مقسمی اومده فقط یه نگاه گذرا بهش مینداختم موکول میکردم به کتاب درس و کنکور مقسمی.
هدف اصلی از خوندن این کتاب ۱-اشنایی با مسائل جدید طراحی الگوریتم مثل مباحثی که تو کتب کنکور نیومده ۲-یادگیری فرایند تحلیل الگوریتم ۳-اشنایی با صورت تمرینات بیشتر و حل تمرینات

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , بهارک_۱
ارسال: #۱۸
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۵:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ ق.ظ، توسط faraaz_mb.)
اگه می خواهی ترجمه بخونی، یک ترجمه جدید از CLRS ،داره وارد بازار میشه، البته ترجمه ویرایش۳ هستش. فکر کنم امیر اصغری (دانشجوی دکترای دانشگاه میرکبیر، مترجم کتب تازه منتشر شده‌ی شبکه/گارسیا و سیستم عامل/سیلبرشاتز/ویرایش۸) ترجمه کرده. شاید تا چند روز دیگه آماده بشه.
برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱-۶۶۴۰۵۳۷۲ (تهران-کتابفروشی انتشارات نص) تماس بگیر. این کتابفروشی زبان اصلی CLRS/ ویرایش۳ رو هم داشت.

در ضمن، ترجمه حل المسائل CLRS/ ویرایش۲ هم امسال به بازار اومده. "تشریح کامل تمرین های طراحی الگوریتم CLRS"/ تالیف و ترجمه هاشم داور پناه/ انتشارات معارف دینی و انتشارات علم معمار (همکارند). در ابتدای هر فصل این کتاب، خلاصه ای از کتاب مرجع هم وجودداره. من کمی از اونو خوندم، ترجمه ش روون بود.
اگه باز هم اطلاعات خواستی به همون شماره تلفنه زنگ بزن.

Smile
مرا عهدیست با جانان، که تا جان در بدن دارم___هواداران کویش را، چو جان خویشتن دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: ROZA , Mozhgan , بهارک_۱ , zeinab , 8Operation
ارسال: #۱۹
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۷:۵۵ ب.ظ
CLRS
سلام
این هم لینک خرید حل المسایل

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع کتاب حل المسائل
نام نویسنده سید هاشم داورپناه مریم گلچین

نام مترجم ------------------
شابک ۹۷۸-۶۰۰-۹۱۱۷۹-۱-۱۸
تعداد صفحات ۴۲۶
قیمت تومان۸۷۵۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehr.iman
ارسال: #۲۰
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۵۵ ب.ظ)ROZA نوشته شده توسط:  سلام
این هم لینک خرید حل المسایل

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع کتاب حل المسائل
نام نویسنده سید هاشم داورپناه مریم گلچین

نام مترجم ------------------
شابک ۹۷۸-۶۰۰-۹۱۱۷۹-۱-۱۸
تعداد صفحات ۴۲۶
قیمت تومان۸۷۵۰

من این کتابو تاحالا ندیده بودم،چاپ اولشم هست وتازه اومده تو بازار.
شما خودت اینو تهیه کردی؟
به نظرتون بهتر نیست به جای پرینت pdf کورمن که ۴۰۰ صفحه هست همینو بخریم؟
ارسال: #۲۱
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۴۹ ب.ظ
CLRS
شما خودت اینو تهیه کردی؟

Smile
مرا عهدیست با جانان، که تا جان در بدن دارم___هواداران کویش را، چو جان خویشتن دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehr.iman
ارسال: #۲۲
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۱۵ ب.ظ
کتاب CLRS
مهمترین فصل درخته که معمولا ۵ تا سوال ازش میاد.
ارسال: #۲۳
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۰۴ ب.ظ
RE: کتاب CLRS
(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۱۵ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  مهمترین فصل درخته که معمولا ۵ تا سوال ازش میاد.
آفاق جون در سالهای قبل این طور بوده اما اگه سوالهای ۸۹ رو ببینی بیشتر سوالا از پیچیدگی زمانی هاست

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال: #۲۴
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۲۹ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۸:۴۹ ب.ظ)faraaz_mb نوشته شده توسط:  شما خودت اینو تهیه کردی؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb
ارسال: #۲۵
۱۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۲۴ ق.ظ
RE: کتاب CLRS
(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۰۴ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۱۵ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  مهمترین فصل درخته که معمولا ۵ تا سوال ازش میاد.
آفاق جون در سالهای قبل این طور بوده اما اگه سوالهای ۸۹ رو ببینی بیشتر سوالا از پیچیدگی زمانی هاست

خوب من که از خودم نگفتم من دیروز داشتمvoice جلسه اول ساختمان داده مهندس طورانی رو گوش میدادم ایشون گفتن درخت مهمه خوب ایشون که اون موقع سوالای پارسال رو ندیده بودن.
ارسال: #۲۶
۱۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۸ ب.ظ
CLRS
فکر کنم این دقیقا ترجمه حل اتمرین زبان اصلی ۴۰۰ صفحه ای که تو نت هم هست
دوستانی که نمیخوان هزینه کنند میتونند همون زبان اصلیشو بخونن

ارسال: #۲۷
۱۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۸:۴۹ ب.ظ)faraaz_mb نوشته شده توسط:  من خریدم، ترجمه ش روونه. روی جلدش نوشته، هاشم داور پناه عضو هیئت علمی دانشگاه علم و فرهنگ-ه.
یکی از دوستان همین سایت کتاب دیگه‌ی هاشم داور پناه (هوش مصنوعی/ تالیف بن کوپن/ ترجمه هاشم داور پناه) رو کامل خونده بود، راضی بود.

سلام
میشه ببینید حل همه تمرین‌ها رو داره یا نه؟اگه ممکنه یه تحلیل هم روی این کتاب داشته باشید.
ممنون
ارسال: #۲۸
۱۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۲۲ ب.ظ
CLRS
با آقا جواد موافقم فکر کنم همون ترجمه همون ۴۰۰ صفحه باشه یه چیزایم بهش اضافه کرده یه کم از مقدمه کتاب که توی سایت نوشته شده رو بخوانی متوجه میشی

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
ارسال: #۲۹
۱۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۰۴ ب.ظ
CLRS
هوش داور پناه رو من خوندم که عالی بود-اما اگه همون ترجمه باشه منظور حل التمرین ۴۰۰ صفحه ای
خود اقای کورمن حل کمرده انصافا حلش هم سخته من زبان اصلی روخوندم

ارسال: #۳۰
۱۹ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط faraaz_mb.)
Lightbulb RE: CLRS
اولا" اینکه این فایل حل المسائل ۴۰۰صفحه ای که دوستان گفتند، کسی در سایت نگذاشته اونو. از بقیه دوستان، اگه کسی خواستش، در سایت
‌، عبارت
solutions Introduction to Algorithms 2nd
رو سرچ کنه. فایل pdf‌ی که اندازه ش ۱,۷۰۲ KB است رو دانلود کنند.
..........................................................
اما در مورد مقایسه، من کمی این دو تا (فایله= حل المسائل ۴۰۰صفحه ای و کتابه= حل تمرین CLRS /ترجمه و تالیف داور پناه) رو مقایسه کردم و نتیجه این شد:
  1. تا حدود زیادی این دو با هم یکسانند وفقط کتابه، ترجمه فایله س. شباهت ها:
    • تمام فصلایی از CLRS ،که تو فایله، حل اونا اومده، در کتابه هم اومده به جز فصل۲۶ و ۲۷ که کتابه حل اونا رو نداره. (فکر کنم جزو سرفصل کنکور نیستند.)
    • من حل تمرینا و مسائل منتخب فصلای ۲و۳و۴و۵و۶و۲۳ رو تو هر دوشون، نظیر به نظیر بررسی کردم (فایله، ایندکس تمرینای جواب داده شده رو داره)، هر تمرین و مسئله ای که در کتابه جوابش بود، در فایله هم بود.
    • از این فصلای کتابه که خلاصه درس داشتند، من به خلاصه بعضیاشون یه نگاه کردم، همه شون ترجمه همون خلاصه درس فصل نظیر در فایله بودند. بجز فصل۴ که بنظرم خلاصه کتابه از فایله بهتر و شبیه کتاب مقسمی بود.
  2. تفاوتاشون:
    • اندازه فونت کتابه کاملا" مناسب، شکل‌ها و نمودارها و شبه کدها و فرمولها کاملا" تمیز و مرتب تایپ شده، نوع و اندازه و boldبودن قلم، متناسب انتخاب شده و اگه این ویژگی‌ها رو کنار گفته‌ی آقا جواد که ترجمه اون یکی کتاب داور پناه رو تایید کردند، بگذاریم، نتیجه میگیریم خوندن کتابه خیلی دل چسب تره. (البته همون طور که گفتم من کمی از همین کتابه رو خوندم، ترجمه ش روون بود)
    • قیمت کتابه= ۸۷۵۰ تومن----قیمت فایله=؟
    • کتابه برای بعضی فصلا خلاصه درس داره ولی فایله برای همه فصلا داره. بجز فصل۱ که کتابه خلاصه شو داره ولی فایله نداره.
    • کتابه برعکس فایله، برای همه تمرین‌ها و مسائل، صورت سوال رو هم آورده.

Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghalb , SarahArshad , Mozhgan , hamidkhl , Raman , **sara** , بهارک_۱ , Maryam-X , Avicenna , shobair87 , atenaa , Rasoul-Azadeh , sybarite

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۹۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۲,۴۴۶ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  دانلود CLRS ویرایش سوم m450ud ۱۶ ۱۸,۷۳۵ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: etrok
  دانلود کتاب clrs ویرایش سوم چاپ پنجم jazana ۷ ۸,۹۹۵ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: faraaz_mb
  CLRS خوانی :) Mehrdadkl7 ۲۰ ۱۱,۰۰۸ ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر مهربان
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۲۸۶ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
Question نمونه حل تمرین های کتاب CLRS javad94 ۶ ۸,۹۰۰ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taranombaran_00
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۳,۹۹۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) mortti ۳ ۴,۱۱۴ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  فروش کتاب مقدمه ای بر الگوریتم ها(CLRS) ویراست ۳ جلد ۱و۲ reza777gh ۰ ۲,۴۴۶ ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: reza777gh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close