زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بزرگترین مسابقه داده‌کاوی کشور

ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ ب.ظ، توسط reza_72.)
Information بزرگترین مسابقه داده‌کاوی کشور
مسابقات داده کاوی فن‌آورد یک اتفاق بسیار بزرگ در داده کاوی کشور است که از دو جنبه قابل بررسی می باشد.
انتشار داده‌های بزرگ و ارزشمند برای اولین بار در کشور
جهت برگزاری هرچه دقیق تر این مسابقات با هماهنگی هایی که با نهاد ها و سازمان های مختلف نظیر شرکت راهکار سرزمین هوشمند انجام شد داده های زیر برای اولین بار در کشور و توسط فن آورد انتشار پیدا کرد:
انتشار داده یک میلیون خبر خوانی ایرانیان از سایت های مختلف
انتشار داده مقالات علمی و ارتباطات و محتوای آن ها
انتشار داده وبلاگ های فارسی، محتوا و ارتباطاتشان
همچنین با توجه به حمایت ویژه مرکز همکاری های ریاست جمهوری از بخش داده کاوی مسابقه به عنوان حامی اصلی این بخش داده های معتبر دیگری نیز برای مسابقه حضوری به رقابت گذاشته خواهد شد.
داوران و حامیان رشته
همچنین از طرف دیگر حامیان تخصصی این مسابقه نظیر مرکز همکاری های ریاست جمهوری، گروه داده کاوی دایکه، مجموعه داده کاوی دانشگاه خواجه نصیر و شرکت راهکار سرزمین هوشمند و ارایه کارگاه ها و خدمات ویژه به شرکت کنندگان این مسابقه از طرف این حامیان، این مسابقه را به یکی از جذاب ترین مسابقات داده کاوی کشور بدل کرده است. از طرفی حضور بزرگان داده کاوی کشور نظیر دکتر مهدی نصیری، دکتر سمیه علیزاده و دکتر بابک تیمور پور این مسابقات را بسیار چالش برانگیز نموده است.
همچنین دبیرخانه مسابقات اعلام کرده است که علی رغم شروع مسابقه از تاریخ ۵ آبان ماه و با توجه به مهلت ۱۴ روزه پاسخگویی به سوالات مرحله اول، همچنان فرصت ثبت نام و شرکت در مسابقه وجود دارد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه نمایید.
۲
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , رمیصا
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۲۴ ب.ظ
بزرگترین مسابقه داده‌کاوی کشور
من دوست دارم شرکت کنم اما به دلیل مشغله های زیاد مربوط به دروس ترم ۱ دکتری فرصت نمیشه.
خیلی عالی میشه اگر دوستانی که شرکت میکنند حداقل بعد از اتمام مسابقه راجع به ماهیت سوالها یه کم توضیح بدهند. دوست دارم بدانم سوالات بیشتر راجع به شناخت الگوریتمهای متداول در این حوزه هاست یا ارائه روشهای خلاقانه برای پیاده سازی الگوریتمهای معروف در این حوزه ها یا حل مسئله های جدید به صورت تئوریک.
نوآوری اهمیت داره یا سرعت حل یک مسئله یا تنها رسیدن به بالاترین دقت؟
زبان برنامه نویسی مشخص شده یا انتخاب با شرکت کنندگان است؟ آیا framework اولیه خاصی در اختیار شرکت کنندگان است؟
مسابقات به صورت تیمی است یا انفرادی؟
کلا هر توضیحی میتونه کمک کنه که ماهایی که نشد شرکت کنیم یه کم از کم و کیف مسابقه خبردار بشیم Smile
۰
۰
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ
RE: بزرگترین مسابقه داده‌کاوی کشور
(۰۸ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۲۴ ب.ظ)رمیصا نوشته شده توسط:  من دوست دارم شرکت کنم اما به دلیل مشغله های زیاد مربوط به دروس ترم ۱ دکتری فرصت نمیشه.
خیلی عالی میشه اگر دوستانی که شرکت میکنند حداقل بعد از اتمام مسابقه راجع به ماهیت سوالها یه کم توضیح بدهند. دوست دارم بدانم سوالات بیشتر راجع به شناخت الگوریتمهای متداول در این حوزه هاست یا ارائه روشهای خلاقانه برای پیاده سازی الگوریتمهای معروف در این حوزه ها یا حل مسئله های جدید به صورت تئوریک.
نوآوری اهمیت داره یا سرعت حل یک مسئله یا تنها رسیدن به بالاترین دقت؟
زبان برنامه نویسی مشخص شده یا انتخاب با شرکت کنندگان است؟ آیا framework اولیه خاصی در اختیار شرکت کنندگان است؟
مسابقات به صورت تیمی است یا انفرادی؟
کلا هر توضیحی میتونه کمک کنه که ماهایی که نشد شرکت کنیم یه کم از کم و کیف مسابقه خبردار بشیم Smile
سلام
من خودم ثبت نام کردم. مسابقه به صورت فردی برگزار میشه. مرحله اول به صورت مجازیه که ۲ هفته طول میکشه.
سوالها رو هنوز ندیدم. جزئیات بیشتر هم تو سایتش هست.Smile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۴۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۵۸۹ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۳۵۵ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۳,۹۹۵ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بزرگترین ضریب ss311 ۰ ۱,۲۶۵ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۴,۰۲۱ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۳۳۰ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  داده کاوی امیرکبیر alisaaa ۱ ۲,۲۷۴ ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: alisaaa
  درخواست جزوه‏ ی داده کاوی paieez ۰ ۱,۹۸۵ ۰۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: paieez

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close