زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵

ارسال: #۷۶
۲۵ اسفند ۱۳۹۴, ۰۴:۱۶ ق.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ق.ظ)peyman429 نوشته شده توسط:  منم گذاشتم روز آخر که نشد. چاره چیه؟ فردا صبح تماس بگیریم سازمان سنجش ممکنه جوابگو باشند در این زمینه؟

نمی دونم، ممکنه جواب بدن.
من توی اون قسمت درخواست عمومی یه درخواست فرستادم که چرا امروز بسته بوده و ازشون خواستم که بازش کنن و به جای امروز یه روز تمدید کنن! تا ببینیم دیگه فردا جواب میدن یا نه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۷
۲۵ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ ب.ظ
من پیام زیر رو توی قسمت درخواست عمومی فرستادم و امروز صبح جوابی پر از مسئولیت پذیری به درخواستم دادن Sad

*متن درخواست من:
با سلام
متاسفانه بر خلاف اعلام قبلی سازمان سنجش مبتنی بر اینکه داوطلبان می توانند تا تاریخ ۹۴/۱۲/۲۴ فرم «اعتراض به کلید سوالات آزمون دکتری ۹۵» را تکمیل نمایند. این فرم امروز دوشنبه ۲۴ اسفند ۹۴ از دسترس خارج شده بود و امکان تکمیل آن و اعلام اعتراض وجود نداشت. لذا خواهشمند است فرم مذکور را مجددا در دسترس قرار داده و به خاطر مشکل بوجود آمده، حداقل یک روز امکان تکمیل فرم را تمدید نمایید.
با سپاس

*جواب سنجش:
با سلام
با توجه به پایان مهلت تعیین شده اقدامی در این خصوص میسر نمی باشد.
با سپاس
ارسال: #۷۸
۲۵ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۵۴ ب.ظ
RE: بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵
سلام
از نظر من کنکور سخت بود
البته من علوم کامپیوتر امتحان دادم
درصدهای من اینا هستن
تخصصی ۳۸/۵%
زبان ۳۷/۷۸ %
استعداد ۴%
ارسال: #۷۹
۱۵ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ ق.ظ
Smile RE: بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵
سلام. بچه ها فردا جواب کنکور میاد!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: poopi
ارسال: #۸۰
۱۵ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ب.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ق.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  سلام. بچه ها فردا جواب کنکور میاد!!!

اول فکر کردم با ۲ روز تاخیر دارین دروغ ۱۳ میگین Big Grin بعد رفتم اطلاعیه سازمان سنجش رو دیدم.
ارسال: #۸۱
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۰۴ ب.ظ
اصلا دلم نمیخواد جوابا بیاد Sad
ارسال: #۸۲
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۵۵ ب.ظ
بچه ها جوابا اومد من شدم ۶۷ و مجاز. ولی اصلا ننوشته تا چه رتبه ای مجاز شده. چطوری باید انتخاب رشته کنیم امسال؟
ارسال: #۸۳
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۵۸ ب.ظ
یکی از بچه ها با رتبه ی ۷۰۰ و خورده یی هم مجاز شده! Big Grin
ارسال: #۸۴
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط zsh.)
من فکر میکردم امسال فقط تراز میدن رتبه در کار نیست. منم نمیدونم انتخاب رشته ی امسال چطوریه! ولی هر چی که هست به نظرم چون گرایش ها ادغام شدن با رتبه های برابر سال های گذشته امید به قبولی بیشتره!

حد نصاب اعلام میکنن دیگه! سال های پیش تا حدود رتبه ی ۱۲۰ اینا برای روزانه مجاز بودن.تا ۲۰۰- ۲۵۰ هم برای شبانه. تازه اون موقع ادغام نبود گرایشها
ارسال: #۸۵
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۳:۵۵ ب.ظ)saeid6366 نوشته شده توسط:  بچه ها جوابا اومد من شدم ۶۷ و مجاز. ولی اصلا ننوشته تا چه رتبه ای مجاز شده. چطوری باید انتخاب رشته کنیم امسال؟
همه داوطلب ها یعنی هر ۴۰۷۲ نفر مجاز هستند. حد نصاب تراز رو هر دانشگاه بصورت جداگانه برای مصاحبه مشخص میکنه، هر کسی که اون حد نصاب رو داشته باشه به اون دانشگاه دعوت میشه
ارسال: #۸۶
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ ب.ظ، توسط hani89.)
هیچ سوالی تصحیح نشده متاسفانه

میشه کارنامه هاتون رو بذارین
ارسال: #۸۷
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۱۹ ب.ظ، توسط crevice.)
(۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۰۳ ب.ظ)pey_man نوشته شده توسط:  
(16 فروردین ۱۳۹۵ ۰۳:۵۵ ب.ظ)saeid6366 نوشته شده توسط:  بچه ها جوابا اومد من شدم ۶۷ و مجاز. ولی اصلا ننوشته تا چه رتبه ای مجاز شده. چطوری باید انتخاب رشته کنیم امسال؟
همه داوطلب ها یعنی هر ۴۰۷۲ نفر مجاز هستند. حد نصاب تراز رو هر دانشگاه بصورت جداگانه برای مصاحبه مشخص میکنه، هر کسی که اون حد نصاب رو داشته باشه به اون دانشگاه دعوت میشه
اگه همه مجاز شده باشن که دگ اون فیلدو نمیزاشتن که بنویسه مجاز ک.

باز کاش معدل مینوشتن. خدایی رتبه خیلی ضایعس Big Grin من ۶۰۰ و خورده یی شدم.
ارسال: #۸۸
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۲۰ ب.ظ
بچه ها ترخدا یه اعتراضی کنیم
بی انصافیه با سوالای غلط
ارسال: #۸۹
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۲۶ ب.ظ، توسط zsh.)
کلید نهایی رو دادن؟ اینقد سایت شلوغه که دوباره نمیتونم برم

درصد تخصصی من یکم بیشتر از چیزی که فکر میکردم شد. زبان و استعداد هم یه کوچولو کمتر
ارسال: #۹۰
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۳۳ ب.ظ
بچه ها شما هم کارنامتون رو بذارید

فایل‌(های) پیوست شده

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۰۹۸ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۸ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۸۰ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۲۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۴۹ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close