زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منابع قدیمی

ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۴۹ ب.ظ
منابع قدیمی
سلام دوستان.
کتابهای مدرسان شریف چاپ ۹۲ با چاپ جدید آیا خیلی تفاوت در مطالب داره؟ چقدر کمتره مطالبش؟
دروس ارشد نرم افزار شامل کامپایلر پایگاه داده ساختمان داده و طراحی الگوریتم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۴۳ ق.ظ
منابع قدیمی
شما همون منابع قدیم رو بخون، فقط یه کتاب مجموعه تستهای جدید رو بگیر که این ده سال اخیر و سال ۹۸ رو هم داشته باشه. مشکلی نیست، علم هنوز تغییری نکرده

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۲۸ ب.ظ
RE: منابع قدیمی
(۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  شما همون منابع قدیم رو بخون، فقط یه کتاب مجموعه تستهای جدید رو بگیر که این ده سال اخیر و سال ۹۸ رو هم داشته باشه. مشکلی نیست، علم هنوز تغییری نکرده

ممنون از پاسختون
من الان برای غیر از این کتابایی که گفتم یعنی برای بقیه دروس کتابهای مدرسان چاپ ۹۶ دارم که همونارو میخونم. فقط این ۴ کتاب رو ندارم حالا به نظر شما این ۴ جلد رو هم مدرسان بگیرم؟‌یا منابع بهتری هم هست براشون؟ اینم که در مورد چاپ ۹۲ پرسیدم چون توی دیوار یکی میفروخت این ۴ تا رو ولی واسه سال ۹۲ هست
۰
۰
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۳۶ ب.ظ
RE: منابع قدیمی
(۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۸ ب.ظ)mona64 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  شما همون منابع قدیم رو بخون، فقط یه کتاب مجموعه تستهای جدید رو بگیر که این ده سال اخیر و سال ۹۸ رو هم داشته باشه. مشکلی نیست، علم هنوز تغییری نکرده

ممنون از پاسختون
من الان برای غیر از این کتابایی که گفتم یعنی برای بقیه دروس کتابهای مدرسان چاپ ۹۶ دارم که همونارو میخونم. فقط این ۴ کتاب رو ندارم حالا به نظر شما این ۴ جلد رو هم مدرسان بگیرم؟‌یا منابع بهتری هم هست براشون؟ اینم که در مورد چاپ ۹۲ پرسیدم چون توی دیوار یکی میفروخت این ۴ تا رو ولی واسه سال ۹۲ هست

ببین در مورد منابع تو تاپیگ گام به گام تا ارشد ۹۹ خیلی بحث کردیم. ولی از اونجایی که خودمم با مدرسان شریف خیلی راحتم بهت میگم که خوبه. مسئله مهم اینه که شما خوب بخونی. ولی مدرسان شریف خیلی خوبه. سال چاپ هم مهم نیست، من الان شبکه دکتر حقیقت رو میخونم مال تقریبا هفت سال پیشه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۵۹۸ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۷۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  منابع ارشد کامپیوتر azizehmah ۸ ۸,۸۲۷ ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marge_setare
  منابع رشته انفورماتیک Saman ۱۶ ۱۳,۲۸۴ ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: toofan6080
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۷ ۱۱,۵۱۷ ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: atahmasebi
  منابع یوسفی تو ارشد اصلا جالب نیستن tesla66 ۱۳ ۷,۶۷۰ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهترین منابع هوش مصنوعی برای کنکور ارشد marvelous ۳ ۵,۰۸۴ ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close