زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۲۱۱۱
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
البته برچسب شما باید حامی مالی بشهCool

ولی واقعاً چرا برچسب نداریدBig Grin
خواهرا برادرا کمک کنید این برچسب پیدا شهBig Grin

شما کاربر خاص هستید احتمالاBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , tabassomesayna , Fardad-A , so@ , diligent , Bahar_HS , احسان مومنی , Menrva
ارسال: #۲۲۱۱۲
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۳ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
(۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بی زحمت یه کم برید عقب، انگار این برچسب "کاربر عادی "من افتاد پایین، رو زمین !!!!! زیر پاتون را نیگا کنین!

اگه برچسبم گم بشه بن میشم!!!!Smile
ای بابا !
برچسب منو کی برداشت زیر آواتارم نیس!Big Grin

المثنی میدن؟؟Big Grin

آقا نمیخواین بمناسبت پایان مدیریت من این فرشها را با یه لوحی چیزی تقدیم کنید بمن ؟
واقعا" تبریک به مهندسین هنرمند!!
قابلتون رو نداره..سنگینه فقط باید خودتون بیایید ببرید Big Grin
نه برچسبتون گم نشده..یه گروه کاربری اضافه شده به اسم "مدیر بازنشسته"ولی برچسبشو رفتن سفارش بدن تا اماده بشه طول میکشهBig Grin..بعد از این همه وقت مدیریت شایسته حقتون نیست بشید کاربر عادی!
[تصویر:  372919_bazneshste.jpg]

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Fardad-A , vesta , so@ , diligent , احسان مومنی , Menrva
ارسال: #۲۲۱۱۳
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط vesta.)
کاربر عادی بدم نیستااا Sad خو مگه ما چمونه :|

پ.ن: فقط برای "مدیران بازنشسته" یه رنگ مشخص بگذارید، باز ما نمونیم و چند راهی اینکه، این چه رنگیهTongue
پ.ن: البته مدیر فرداد همیشه مدیر هستن، گفتیم اومدن تو جمع ما غریبی نکننShy

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , tabassomesayna , Fardad-A , so@ , salam5 , diligent , Bahar_HS , Menrva
ارسال: #۲۲۱۱۴
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۵ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  کاربر عادی بدم نیستااا Sad خو مگه ما چمونه :|
ای بابا منظوری نداشتم.. اخه هروقت اومدیم اقا فرداد رو در سمت مدیر کل دیدیم اونم با رنگ صورتی.. بهشون نمیاد ابی باشن..
منم کم کم به جرگه شما میپیوندم Big Grin

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara**
ارسال: #۲۲۱۱۵
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۹ ب.ظ
ممنون.
دیگه چه میشه کرد از وقتی همسن وسال شما جوونا بودم(بلکم یه ده سالی جوونترBig Grin) شش صبح میومدم کرکره این ماشت را میزدم بالا تا ساعت ده شب. چشم به هم زدیم سی سال گذشت و بازنشست شدیم.Smile
دیگه باید با حقوق بازنشستگی و یارانه نقدی ساخت دیگه.Smile

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , vesta , so@ , **sara** , salam5 , targol , RASPINA , diligent , Bahar_HS , احسان مومنی , kora , mohammad.ardeshiri , Aurora , sanaz777 , afrooz-OMD , NP-Cσмρℓєтє , shayesteNEY , ƊƦЄƛM , neda_Network , hnarghani , kingmax , Menrva , Pure Liveliness , d_felfelak
ارسال: #۲۲۱۱۶
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۳ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
عرض شود خدمت فرداد خان گل که از وقتی عادی شدی بیشتر توی قلب ما میای و میری اصلا دلم واسه اون پرتره عینک آفتابیت ضعف میره این ستاره و درجه ها رو ولش کن اصلا درجه از قدیم یا رو آبگرمکن بوده یا رو دوش پاسبون من و شما صفای خودمون رو عشق است. این قصیه کاربر عادی هم مثل همبرگر عادی میمونه. همبرگرای مخصوص اسمشون مخصوصه وگرنه به جان خودم در محتوا هیچ توفیری با عادیش نداره کلا یه چیزی دادن دست بچه دلش خوش باشه. در آخر هم شاعر گفته من از آن تاج روی دوش بعضیا نیک دانستم/ که کاربر کس نمیگردد بدین بالا نشینی ها.
ارادت مبسوط و شدید ، داریم به مدت مدید فرداد خان. صفای لوتیای زمونه رو عشقه که عادی و مخصوصشون مزه مرام و مردونگی میده. خاک پاتیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , salam5 , vesta , tabassomesayna , NP-Cσмρℓєтє , diligent , so@ , gogooli , Fardad-A , neda_Network , **sara** , kingmax
ارسال: #۲۲۱۱۷
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۷ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۹ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  عرض شود خدمت فرداد خان گل که از وقتی عادی شدی بیشتر توی قلب ما میای و میری اصلا دلم واسه اون پرتره عینک آفتابیت ضعف میره این ستاره و درجه ها رو ولش کن اصلا درجه از قدیم یا رو آبگرمکن بوده یا رو دوش پاسبون من و شما صفای خودمون رو عشق است. این قصیه کاربر عادی هم مثل همبرگر عادی میمونه. همبرگرای مخصوص اسمشون مخصوصه وگرنه به جان خودم در محتوا هیچ توفیری با عادیش نداره کلا یه چیزی دادن دست بچه دلش خوش باشه. در آخر هم شاعر گفته من از آن تاج روی دوش بعضیا نیک دانستم/ که کاربر کس نمیگردد بدین بالا نشینی ها.
ارادت مبسوط و شدید ، داریم به مدت مدید فرداد خان. صفای لوتیای زمونه رو عشقه که عادی و مخصوصشون مزه مرام و مردونگی میده. خاک پاتیم.
Big Grin
عالی بود (مخصوصا قسمت درجش )

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , vesta , Fardad-A , kingmax
ارسال: #۲۲۱۱۸
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۴۲ ب.ظ
هه چه باحال فکر نمیکردم اینرنتم وصل شهBig Grin به این سرعت اصلا شک کردم قطعش کردن یا نه؟!Tongue
ارسال: #۲۲۱۱۹
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۰۴ ب.ظ
گاهی اوقات خدا یه جوری جوابتو میده که تا یه مدت فقط اشک میریزی و نمی دونی چه طور باید بگی
"خدایا شکرت"

Heart
lighting
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , vesta , tabassomesayna , kora , ƊƦЄƛM , **sara** , fatemeh69 , انرژی مثبت , Menrva , emahii
ارسال: #۲۲۱۲۰
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۰۰ ب.ظ
از بهار و افاق واسه اواتارشون مچکرم
بهار اواتارت خیلی باحاله افرینBig GrinBig Grin
افاق اواتار توام از جهت رو اعصاب بودنش باحالهTongue

+درضمن! گسسته خیلیم خوبه

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , عزیز دادخواه , so@ , **sara**
ارسال: #۲۲۱۲۱
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۰ ب.ظ
میبینم که چالش تغییر آواتار راه افتاده, طبق روال اشاره ی مستقیم نکنیم؛ یه عده آبی شدن, یه عده ی دیگه صورتی یا به نفش!! Big Grin شدن.
بعضی ها هم بازگشت شکوهمندانه داشتن به مانشت!
تغییرات جالبی بود, خصوصا آواتار یه نفر Big Grin خیلی هپی ام باهاش Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , afrooz-OMD , so@ , kora , diligent , **sara**
ارسال: #۲۲۱۲۲
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۰ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  پ.ن: دوستان دیروز سهوا دانلود منیجرم رو آپدیت کردم، حالا سریال نامبر میخواد، باید پاکش کنم و مجدد نصب کنم یا راه دیگه ای برای اکتیو شدن بدون سریال نامبر هست؟ با سرچ کردن به پاسخ مناسبی نرسیدم

چون سهوا این کار رو انجام دادی وستا جون اشکالی نداره ولی بدون که این کار مکروه هست
واقعا کراهت داره که از نرم افزاری کرک شده استفاده کنی و اون رو بزاری برای اپدیت Smile
به هر صورت حالا انجام شده ولی با یک عذر خواهی ساده و نصب و حذف متاسفانه اثر اشتباه و گناه شما پاک نمیشه Big Grin
و ویندوز هم رحمان و رحیم هست و درهای دور زدن (ببخشید منظورم همون درهای رحمت ) به روی شما باز هست (البته در که نیست که سوراخ خیلی ریز در تاریکی مطلق هست که به سختی باید ازش عبور کنیWink)
هر چه سریعتر میتونی دو تا کار رو انجام بدی برای رفع این گناه :
۱ :‌ویندوز عزیز رو مجدد نصب کنی
۲:بری توی رجیستری و هر انچه که مربوط به idm هست رو حذف کنی

باشد که امرزیده شوی

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , sanaz777 , kora
ارسال: #۲۲۱۲۳
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۰ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۹ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  عرض شود خدمت فرداد خان گل که از وقتی عادی شدی بیشتر توی قلب ما میای و میری اصلا دلم واسه اون پرتره عینک آفتابیت ضعف میره این ستاره و درجه ها رو ولش کن اصلا درجه از قدیم یا رو آبگرمکن بوده یا رو دوش پاسبون من و شما صفای خودمون رو عشق است. این قصیه کاربر عادی هم مثل همبرگر عادی میمونه. همبرگرای مخصوص اسمشون مخصوصه وگرنه به جان خودم در محتوا هیچ توفیری با عادیش نداره کلا یه چیزی دادن دست بچه دلش خوش باشه. در آخر هم شاعر گفته من از آن تاج روی دوش بعضیا نیک دانستم/ که کاربر کس نمیگردد بدین بالا نشینی ها.
دوست عزیزم. شما هم تو قلب من جای داری . (یه بار اومدی و دیگه موندگار شده ای مثل من در رفت و آمد نیستی خلاصه)
عینک هم قابلی نداره ولی عینک خودت هم خیلی بهت میاد.واقعا" تیپ شما حرف نداره.
در مورد درجه هم مطلبت خیلی جالب بود و زیبا.Big Grin کلی خندیدم.
من مخلص شما م.
شما تاج سرید . یا علی

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , mohammad.ardeshiri , kingmax
ارسال: #۲۲۱۲۴
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ
بابا من نمیدونم چطوری برم تو موضوعی که میخوام کسی میتونه موضوع تاپیکمو بگم برام بزنه/
ارسال: #۲۲۱۲۵
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط zizigolo.)
ای وای کسی نییییییییییییییییییست

من با فایر فاکس میام

دوستاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان عزیزااااااااااااااااااااااااااااااااااااان داد نمیزنم بلند صداتون میکنم بیاید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۱۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۳,۲۱۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۵۷۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close