زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۰۹۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۵۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
سلام
میلاد باسعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک باد

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , dr.a_AI , so@ , RASPINA , Bahar_HS
ارسال: #۲۸۰۹۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۱۹ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۰۳ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  شطرنج باز داریم؟؟

عکس پروفایل رو دریابRolleyes

بازی هست دانلود کن بعد خبر بده
chess live حالت آنلاین داره با گوشی

راستش گوشیم صفحه اش کوچیکه، با لپ تاپ بازی میکنم. تو سایت live.chess.com
اگه اکانت دارید، میتونیم اونجا بازی کنیم. نام کاربریم: pezhi

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۲۸۰۹۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۲۴ ق.ظ، توسط samaneh@90.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  مرسی از پاسختونRolleyesRolleyes لینوکس عالیه فقط یه مشکلی تو کار با لینوکس دارم (تازه شروع کردم وارد فیلد لینوکس شم) اونم اینکه دستورات رو یادم میره!!!!!!!
یادتون باشه دستورات رو باید بفهمید و نباید فقط کپی پیست کنید. ضمن اینکه یه سری دستورات پیش نیاز دارن مثلا برای فهیدن دستورات مدیریت بسته باید اول سیستم مدیریت بسته لینوکس رو بدونید.
خب منم دستور رو خوب میفهمم مثلا مثال می زنم دستور ls چندین option داره!!!!!!!! خب بعضیاش یادم میره!!!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin حالا مفهوم option ها رو هم بلدم ولی خب حضور ذهن استفاده ازشون....

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۴۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  مرسی از پاسختونRolleyesRolleyes لینوکس عالیه فقط یه مشکلی تو کار با لینوکس دارم (تازه شروع کردم وارد فیلد لینوکس شم) اونم اینکه دستورات رو یادم میره!!!!!!!
یادتون باشه دستورات رو باید بفهمید و نباید فقط کپی پیست کنید. ضمن اینکه یه سری دستورات پیش نیاز دارن مثلا برای فهیدن دستورات مدیریت بسته باید اول سیستم مدیریت بسته لینوکس رو بدونید.

بهترین راه یادگیری لینوکس با توجه به اینکه توزیع های مختلفی ازش وجود داره اینه که بر اساس سرفصل های بین المللی lpic بخونید و جلو برید با این کار هم می تونید لینوکس رو یاد بگیرید و هم می تونید اگر مایل بودید آزمون بین اللملی اونو هم بدید و certified بشید ! نکته جالب اینکه برخلاف امتحانات ماکروسافت و سیسکو آزمون های لینوکس در ایران برگزار میشه و به راحتی می تونید مدرک بین المللی رو دریافت کنید ! البته باید پول خرج کنید آزمون اول لینوکس هم چیزی در حدود ۴۰۰ دلار هزینه داره !

می تونید برای یادگیری لینوکس توزیع های مختلفی مثل اوبونتو ، دبین ، cent os ، کالی و ... رو در بستر مجازی همچون vmware workstation یا virtual box نصب کنید و تمرین کنید !

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin اتفاقا چون فرصتم خیلی کم بود سرکار میرم رفتم کلاس اسم نوشتم هفته ای هشت نه ساعت روش وقت میزارم . البته جدا از کلاس ها!!!!!! ولی خیلی باحاله لینوکس !!!!!! من لینوکس رو دوست میدارمTongueTongueTongueTongueTongue

این مانشت چرا حریم خصوصی نداره؟!!!!!!!!
خب من شاید دلم نخواد یکی بدونه الان دقیقا دارم چکار میکنم تو مانشت!!!!!!!!!!! یعنی طرف در حال پاسخ دادن به پیام خصوصی هم باشه راحت میشه فهمید!!!!!!!!!! تازه کامل هم میشه آمار درآورد فلان فرد ساعت ۹ چکار میکرده!!!!!!!

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۸۰۹۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۰۶ ق.ظ، توسط so@.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  این مانشت چرا حریم خصوصی نداره؟!!!!!!!!
خب من شاید دلم نخواد یکی بدونه الان دقیقا دارم چکار میکنم تو مانشت!!!!!!!!!!! یعنی طرف در حال پاسخ دادن به پیام خصوصی هم باشه راحت میشه فهمید!!!!!!!!!! تازه کامل هم میشه آمار درآورد فلان فرد ساعت ۹ چکار میکرده!!!!!!!
invisible کن تا دیگه کسی نبینه داری چکار میکنی Smile
حالا کامل امار دراوردن فکر کنم باید بشینن ۲۴ ساعته پروفایل شمارو رفرش کنن ببینن الان شما در حال خوندن کدوم تایپیک هستی وگرنه جایی که ثبت نمیشه!!

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , gogooli , A V A , jazana
ارسال: #۲۸۱۰۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۱۷ ق.ظ
چطوری invisible کنم؟

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۸۱۰۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۱ ق.ظ
جشن گرامی داشت هفته خوابگاه خیلی باحال بود. ندیده بودم دانشگاهی اینجوری جشن بگیره. اولش خیلی فاز دادTongue
ارسال: #۲۸۱۰۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۱۸ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۳۵ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  بله چون خانم هستم تصور استارت یه کار جدید هم سخته ، هم نیاز به یه تجربه ابتدایی داره به نظرم..
دوستان دانشگاه هم همین وضع هستن.. خانم که سمت برنامه نویسی نرفتن.. اقایون هم تا جاهایی که خبر دارم رفتن سمت فروش لوازم شبکه ...
-------------
خودم هم باورم نمیشه امروز به کجا ها زنگ زدم ..
بیمارستان ها(۲ مورد)
دانشگاه ها(۳ مورد)
مدارس (۴ مورد)
کانون قلم چی
کانون گزینه دو(ماهی ۳۰۰ تومن.. که اگه هزینه کرایه ماشین رو کم کنم ماهی ۱۶۰ برام باقی میموند)
مدرسان شریف(شعبه شهر خودم)
ماهان (جواب ندادن)
بیمه پارسیان
کارخونه x
...
قبل هر تماس خنده م میگرفت که دارم به کجا ها که زنگ نمیزنم.. بعد از قطع تماس حالم دیدنی بود ..
شرکت نرم افزاری هم که .. ای خدا
چند ماه پیش یه جا رفتم یه فضای ۴۰ متری کرایه کرده بودن دو نفر نشسته بودن.. اسمش رو گذاشته بودن شرکت.. باقیش رو نگم درسته؟؟
یه جا دیگه رفتم گفتن ۲ ماه بی حقوق.. بعد دو ماه ۴ ماه ۵۰۰ تومن.. بعد از این ۶ ماه بیمه میشی ..
..
حال جالبی دارم الان..
حال این روز های من Sad(

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: nobody90 , jazana
ارسال: #۲۸۱۰۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  خب منم دستور رو خوب میفهمم مثلا مثال می زنم دستور ls چندین option داره!!!!!!!! خب بعضیاش یادم میره!!!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin حالا مفهوم option ها رو هم بلدم ولی خب حضور ذهن استفاده ازشون....
آپشن ها معمولا مخفف یه چیزی هستن. اگه اون چیز رو بدونید ممکنه راحت تو ذهنتون بمونه. ضمن اینکه بعضی از آپشن ها فرمت چند حرفی هم دارن.

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  حالا کامل امار دراوردن فکر کنم باید بشینن ۲۴ ساعته پروفایل شمارو رفرش کنن ببینن الان شما در حال خوندن کدوم تایپیک هستی وگرنه جایی که ثبت نمیشه!!
کافیه یه برنامه کوچیک بنویسه و بذاره رو یه vps اجرا بشه. نوشتنش کار یه ربعه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , sara9009
ارسال: #۲۸۱۰۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  خب منم دستور رو خوب میفهمم مثلا مثال می زنم دستور ls چندین option داره!!!!!!!! خب بعضیاش یادم میره!!!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin حالا مفهوم option ها رو هم بلدم ولی خب حضور ذهن استفاده ازشون....
آپشن ها معمولا مخفف یه چیزی هستن. اگه اون چیز رو بدونید ممکنه راحت تو ذهنتون بمونه. ضمن اینکه بعضی از آپشن ها فرمت چند حرفی هم دارن.

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  حالا کامل امار دراوردن فکر کنم باید بشینن ۲۴ ساعته پروفایل شمارو رفرش کنن ببینن الان شما در حال خوندن کدوم تایپیک هستی وگرنه جایی که ثبت نمیشه!!
کافیه یه برنامه کوچیک بنویسه و بذاره رو یه vps اجرا بشه. نوشتنش کار یه ربعه.

احسنت من حریم خصوصی میخوااااااااااام Big GrinBig GrinBig Grin یعنی چی آخه

ارسال: #۲۸۱۰۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  شطرنج باز داریم؟؟
این سایت Chess.com خیلییییییی خوبههههههه من گاهی شطرنج بازی میکنم میتونین با کشورهای مختلف بازی انلاین داشته باشید بهتون امتیاز هم میده..و توی مسابقاتشون شرکت کنید...و همچنین اپش رو هم میتونین روی گوشیتون نصب کنید و از شطرنج لذت ببرید......

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , diligent , mahyamk , pezhman.m-AI , sara9009
ارسال: #۲۸۱۰۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
خب منم دستور رو خوب میفهمم مثلا مثال می زنم دستور ls چندین option داره!!!!!!!! خب بعضیاش یادم میره!!!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin حالا مفهوم option ها رو هم بلدم ولی خب حضور ذهن استفاده ازشون....

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۴۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  

بهترین راه یادگیری لینوکس با توجه به اینکه توزیع های مختلفی ازش وجود داره اینه که بر اساس سرفصل های بین المللی lpic بخونید و جلو برید با این کار هم می تونید لینوکس رو یاد بگیرید و هم می تونید اگر مایل بودید آزمون بین اللملی اونو هم بدید و certified بشید ! نکته جالب اینکه برخلاف امتحانات ماکروسافت و سیسکو آزمون های لینوکس در ایران برگزار میشه و به راحتی می تونید مدرک بین المللی رو دریافت کنید ! البته باید پول خرج کنید آزمون اول لینوکس هم چیزی در حدود ۴۰۰ دلار هزینه داره !

می تونید برای یادگیری لینوکس توزیع های مختلفی مثل اوبونتو ، دبین ، cent os ، کالی و ... رو در بستر مجازی همچون vmware workstation یا virtual box نصب کنید و تمرین کنید !

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin اتفاقا چون فرصتم خیلی کم بود سرکار میرم رفتم کلاس اسم نوشتم هفته ای هشت نه ساعت روش وقت میزارم . البته جدا از کلاس ها!!!!!! ولی خیلی باحاله لینوکس !!!!!! من لینوکس رو دوست میدارمTongueTongueTongueTongueTongue

این مانشت چرا حریم خصوصی نداره؟!!!!!!!!

ایده خوبیه میشه روش پیپر داد. مدل سازی رفتار کاربر در شبکه اجتماعی مانشت
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , gogooli , jazana
ارسال: #۲۸۱۰۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ایده خوبیه میشه روش پیپر داد. مدل سازی رفتار کاربر در شبکه اجتماعی مانشت
"مدل سازی آماری رفتار دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های کامپیوتر و آی تی"
دیتاست: رفتار کاربران در فروم مانشت
Big Grin

آیتی رو IT خوندم!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۲۸۱۰۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۲۵ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ایده خوبیه میشه روش پیپر داد. مدل سازی رفتار کاربر در شبکه اجتماعی مانشت
"مدل سازی آماری رفتار دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های کامپیوتر و آی تی"
دیتاست: رفتار کاربران در فروم مانشت
Big Grin

آیتی رو IT خوندم!

آقا این که اصلا موضوع پایان نامه شد Smile)) دوستانی که پروپوزال هنوز ندادن توجه داشته باشن :دی
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Bahar_HS , diligent
ارسال: #۲۸۱۰۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۳۷ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  مرسی از پاسختونRolleyesRolleyes لینوکس عالیه فقط یه مشکلی تو کار با لینوکس دارم (تازه شروع کردم وارد فیلد لینوکس شم) اونم اینکه دستورات رو یادم میره!!!!!!!

اوه آره. همدردیم. مخصوصا آرگومان های دستور ها زود از یاد میره. منم فایلای متنی زیادی دارم که توش یک عالمه دستور مختلف هست که از دستم در نرن.

مثل همین ls که چند تا option داره و هر کدام چکار می کنند و چطوری ترکیب شن و ...

--------------------------------------------------------------

تا جایی که می دونم، تقریبا همه بدون استثنا تو لینوکس اینطوری هستن، هیشکی همه option ها و حتی دستورات و نام ابزارها و ... رو بلد نیست چون خیلی خیلی زیاد میشن و اصلا تو یاد نمیمونه.

برای همین یک عدد اینترنت Big Grin در کنار لینوکس مورد نیاز هست که آدم هی جستجو کنه که دستور فلان چی بود یا مثلا how to sort files by size in Linux . اونقدر جستجو کنه که دستورای مهم رو یاد بگیره.

ولی غیرمهم ها هیچ وقت تو یاد نمی مونن Big Grin که اونام بازم با گوگل میشه هی جستجو کرد یا مثلا با دستور ls --help یا دستور man ls راهنمای ls رو آورد و آپشن ها + example اش رو دید.

میگن چند تا دستور کاملا اولیه مثل cat nano ls cd mv cp mkdir رو بلد باشی، بقیه اش رو میشه آروم آروم یاد گرفت.

اگر می خوای حسابی و یک بار برای همیشه مهمترین نکات دستورات رو یادبگیری و به قولی کنگ فو کار خط فرمان بشی، آموزش ها و کتابای مرتبط رو بخون.

[تصویر:  404355_sandwich.png]

کتاب زیر عالیه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بعد از خواندن review کتاب اگر متمایل بودی از لینک زیر دانلودش کن.

استفاده از گوگل و جستجو کردن تو اینترنت و استفاده از راهنما و readme برنامه ها ضروریه.

مثلا اگر کامپایل برنامه ای مورد نیاز بود، برای compile برنامه ها یک راه ثابت نداریم که، هر برنامه ممکنه دستوراتش برای تنظیم و کامپایل و نصب متفاوت باشه.برای همین باید دستورات کامپایل برنامه x رو از تو گوگل یا راهنمای آنلاین برنامه(تو github یا ...) در بیاریم تا کنار فایل نصبی برنامه فایل readme.txt howtoinstll.txt و بخونیم و دستورات رو کپی پیست کنیم تا درست نصب شه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , sara9009
ارسال: #۲۸۱۱۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۰۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
چه پولایی میگیرن بعضیا! Huh
یه فرصت شغلی بود برای یکی از کشور های همسایمون پرداختیش بیشتر از سه برابر میانگین درآمد تو آمریکا بود!

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۴,۵۱۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۰۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۶۹۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۹۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close