زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۹۰۱
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۳ ق.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دوستان یه فیلم هالیوودی خیلی طنز معرفی میکنین؟
هالیوود ول کن دختر Dodgyانیمیشن رو دان کردی دختر یا نه هان؟DodgyCool

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۰۹۰۲
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ق.ظ)Goethe نوشته شده توسط:  کودتا در ترکیه، میشه کسی صحت این موضوع رو بررسی کنه؟ در سایت های ترکیه ای و خارجی ، من فیلتر شکن ندارم متاسفانه.
چه شیر تو شیریه تو ترکیه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۰۹۰۳
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دوستان یه فیلم هالیوودی خیلی طنز معرفی میکنین؟
هالیوود ول کن دختر Dodgyانیمیشن رو دان کردی دختر یا نه هان؟DodgyCool
اسمشو یه بار دیگه برام بفرست Big Grin Big GrinBig Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۰۹۰۴
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۸ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ق.ظ)Goethe نوشته شده توسط:  سلام.
یه بررسی بکن لطفا.
خبرگزاری های ایران معلوم نیست چی میگن
کجاش نامعلومه؟ رئیس ستاد مشترک ارتش ترکیه رفته تو تلویزیون بیانیه خونده. یعنی ارتش تلویزیون رو گرفته.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , s90211006
ارسال: #۳۰۹۰۵
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ق.ظ)Goethe نوشته شده توسط:  کودتا در ترکیه، میشه کسی صحت این موضوع رو بررسی کنه؟ در سایت های ترکیه ای و خارجی ، من فیلتر شکن ندارم متاسفانه.

از سایت گاردین چک کن، معمولا بی طرف ترین و بهترین نسبت به بقیه هستن:

لحظه به لحظه آپدیت خبر میده
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۳۰۹۰۶
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۶ ق.ظ
TRT اعلام کرد الان داشتم گوش میدادم فاتحه اردوغان رو خوندن و تاریخ پیوست ایشون
ارسال: #۳۰۹۰۷
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۱ ق.ظ
تو کانال آخرین خبر هم گذاشته :
️بیانیه ارتش ترکیه:: حکومت رجب طیب اردوغان در نیمه شب ۱۶ جولای ۲۰۱۶ به پایان خود رسید
@akharinkhabar

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۳۰۹۰۸
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۸ ق.ظ، توسط jazana.)
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دوستان یه فیلم هالیوودی خیلی طنز معرفی میکنین؟

بین Chick Flick ها دخترا فیلم Mean Girls رو خیلی دوست دارن.

فیلمای jim carrey و seth rogen بد نیستن، جیم کری خانواده پسند تره. فیلمای کمدی steve carell هم خوبه، یا تک فیلمای ted, horrible bosse و ...

من خودم اگه بخوام دل سیر بخندم به جای فیلم معمولا stand-up comedy نگاه می کنم، مخصوصا Louis C.K

یادم رفت بگم، انیمیشن zootopia که جدیدا اومده فوق العاده خنده داره فقط باید دقت کنی به جک ها و صحنه ها پر از تیکه و جک و ... هست، هرکسی خوشش نمیاد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , Skyrim , mahyamk
ارسال: #۳۰۹۰۹
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۹ ق.ظ
حالا همه کودتا و اینا به کنار.
پیج رامین رضاییان و طارمی دیدنیه این وقت شب Big Grin Big Grin
مردم از خنده Big Grin
ارسال: #۳۰۹۱۰
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۹ ق.ظ
?شنیده ها؛؛
روحانی دستور تشکیل جلسه فوری و اضطراری شورای عالی امنیت ملی را صادر کرده است
?انتشار شنیده ها در آخرین خبر به معنای تایید صحت آن نیست
@akharinkhabar

ارسال: #۳۰۹۱۱
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۹ ق.ظ
حالا طارمی و رضاییان به کنار. ینی الان کودتا شد شبکه ی Gem چه اتفاقی واسش میافته؟ Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp
ارسال: #۳۰۹۱۲
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  حالا طارمی و رضاییان به کنار. ینی الان کودتا شد شبکه ی Gem چه اتفاقی واسش میافته؟ Big Grin Big Grin
آقا آدرس پیج این دو تا رو بدین کامنتاشون ببینم

ارسال: #۳۰۹۱۳
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۷ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
خدایا شکرت که دو سال پیش رفتن من به ترکیه جور نشد !!!

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  اوه اوه ترکیه و مرز ایران چه خبره!!!
چه خبره مگه؟
من شبکه خبر رو ندارم سایت های خبری هم انگار خوابن هنوز هیچی ننوشتن
دارم پیچ های ترک ها رو تو اینستا دنبال میکنم
مرز ایران چه خبر شده؟ :/

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ق.ظ)Goethe نوشته شده توسط:  ۲:۲۷- لحظاتی قبل جنگنده های واکنش سریع ارتش از تهران،اصفهان و همدان به همراه تیپ ویژه تکاوران کرمانشاه به تبریز اعزام شدند.
چرا؟
چه خبره اینجا مگه؟
ارسال: #۳۰۹۱۴
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۸ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  خدایا شکرت که دو سال پیش رفتن من به ترکیه جور نشد !!!

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  اوه اوه ترکیه و مرز ایران چه خبره!!!
چه خبره مگه؟
من شبکه خبر رو ندارم سایت های خبری هم انگار خوابن هنوز هیچی ننوشتن
دارم پیچ های ترک ها رو تو اینستا دنبال میکنم
مرز ایران چه خبر شده؟ :/

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ق.ظ)Goethe نوشته شده توسط:  ۲:۲۷- لحظاتی قبل جنگنده های واکنش سریع ارتش از تهران،اصفهان و همدان به همراه تیپ ویژه تکاوران کرمانشاه به تبریز اعزام شدند.
چرا؟
چه خبره اینجا مگه؟

سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۰۹۱۵
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۱ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  ترکیه کودتا شده. یکسری درگیری نظامی هم توی ترکیه رخ داده. ظاهرا رئیس جمهورش فرار کرده. همون ادمی که نمیزاشت آواره ها برن کشورش الان خودش آواره شده!!
ممنون آقا مسعود
داشتم تو اینستا پست ها رو میدیدم یهو دیدم پروفایل های ترک همه پرچم گذاشتن و.. از کامنت هاشون یه چیزایی فهمیدم ولی نه دقیق
ممنون که توضیح دادید.
بله میگن دنیا دار مکافاته واقعا همینه.

ببخشید میشه اینو هم بگید تبریز چه خبره؟
و مرز ایران هم چی شده؟

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۸ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
مرسی سمانه دارم الان میبینم شبکه خبر رو

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۲۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۸,۵۵۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۷۵۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۲۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۹۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close