زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۳۸۱
۲۲ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۱۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بی بندو باری و عدم مسئولیت پذیری !!! عنگی که به پسرا چسبانده می شود
نگفتم پسرها
جوون ها گفتم.(هم پسر و هم دختر)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۳۷۳۸۲
۲۲ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ق.ظ، توسط khayyam.)
تکمیلی : اونایی که عاشق اینا شدن آهنگ تو که نیستی پیشم رو گوش بدن خیلی می رن تو حس Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

آهنگ از مسیح و آرش
ارسال: #۳۷۳۸۳
۲۲ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۱۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۰ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  نباید در بحث ها و بیان موضوعات صرفا نظر و تجربه شخصی خودمون رو معیار کنیم!!!!...
پستامو درست نخوندی. ضمنا پیش فرض هایی که داری در مورد من به کار میبری درست نیست و صرفا حدسیاته.
بیخیال.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۷۳۸۴
۲۲ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۱۲ ق.ظ
صبانت جشنواره گذاشته. پارسال که ثبتنام کردم برای یکسال۶۰گیگ با هزینه ۶۰تومن دادم. یعنی گیگی هزارتومن که بنظرم خیلی خوبه. ساعت۴ تا ۱۰صبح هم دانلود رایگان دااره که انصافا سرعت خیلی خوبی هم داره. اگر دوست دارید بنظرم سری به سایتش بزنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۷۳۸۵
۲۲ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۳۴ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بی بندو باری و عدم مسئولیت پذیری !!! عنگی که به پسرا چسبانده می شود

خونه دانشجویی برای پسرا پیدا نمیشه انقدر دید بد وجود داره Undecided

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۷۳۸۶
۲۲ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۴۱ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بی بندو باری و عدم مسئولیت پذیری !!! عنگی که به پسرا چسبانده می شود

چرا پیدا می شه اینم برمی گرده به پول تو پول بیار من خودم برات پیدا کنم Smile
ارسال: #۳۷۳۸۷
۲۲ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بی بندو باری و عدم مسئولیت پذیری !!! عنگی که به پسرا چسبانده می شود
قسمت خانوادگی، قسمت آقایان.
این توهین نیست؟! انگار پسرا جذام دارم که نباید برن تو قسمت خانوادگیHuh

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۷۳۸۸
۲۲ تیر ۱۳۹۶, ۰۱:۱۸ ب.ظ

نارنجیه بردار سرعته.

ارسال: #۳۷۳۸۹
۲۲ تیر ۱۳۹۶, ۰۶:۲۵ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چرا پیدا می شه اینم برمی گرده به پول تو پول بیار من خودم برات پیدا کنم Smile

وقتی میگم خونه دانشجویی یعنی پول محدوده دیگه . وگرنه میری ی آپارتمان و خونه جای خوب شهر میگیری بالای ۲۰۰ متر!

(۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  قسمت خانوادگی، قسمت آقایان.
این توهین نیست؟! انگار پسرا جزام دارم که نباید برن تو قسمت خانوادگیHuh
برای خونه هم همین رو میشه گفت . انگار پسرا تنهایی باعث این همه گناه شدن!

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۷۳۹۰
۲۲ تیر ۱۳۹۶, ۰۶:۲۹ ب.ظ
پس کاربر kiliki... فهمیدی که پول مهم تر از خود اون شخصه

وقتی دانشجویی هر چی هستی ولی پول نداری ارزش قائل نمی شن تو جهان سوم !
ارسال: #۳۷۳۹۱
۲۲ تیر ۱۳۹۶, ۰۶:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۳ ب.ظ، توسط Paraande.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  خونه دانشجویی برای پسرا پیدا نمیشه انقدر دید بد وجود داره Undecided
معمولا تر و خشک با هم میسوزن. به نظرم رفتارهای نامناسب آقایون در گذشته باعث این دید منفی جامعه شده.

(۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  پس کاربر kiliki... فهمیدی که پول مهم تر از خود اون شخصه

فک نکنم خیلی ربط داشته باشه هاا. الان حرف این مشکلات بین یه سری آدم با سطح مالی متوسطه.
ارسال: #۳۷۳۹۲
۲۲ تیر ۱۳۹۶, ۰۷:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۱۸ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  خونه دانشجویی برای پسرا پیدا نمیشه انقدر دید بد وجود داره Undecided
معمولا تر و خشک با هم میسوزن. به نظرم رفتارهای نامناسب آقایون در گذشته باعث این دید منفی جامعه شده.

(۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  پس کاربر kiliki... فهمیدی که پول مهم تر از خود اون شخصه

فک نکنم خیلی ربط داشته باشه هاا. الان حرف این مشکلات بین یه سری آدم با سطح مالی متوسطه.

ربط نداره !؟
الان تو همین محله ای که من خونه گرفتم با همین مبلغ بهترین خونه رو به متاهل می دن ولی چون من مجردم هم گرون تر دادن و هم خونه ی به نسبت بدتر این تبعیض باعث میشه منم عقده ای بشم نسبت به این جامعه !

حرف برای گفتن زیاده و من هر چقدر گشتم اینور اونور دیدم هر چقدر بیشتر از لحاظ مالی بیشتر داشته باشی بیشتر بهت ارزش قائل می شن جامعه ما سرد و مکانیکی شده
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , naser.71 , نارین
ارسال: #۳۷۳۹۳
۲۲ تیر ۱۳۹۶, ۰۷:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  معمولا تر و خشک با هم میسوزن. به نظرم رفتارهای نامناسب آقایون در گذشته باعث این دید منفی جامعه شده.

(۲۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۵ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  نظر شخصی منه البته. چون ازدواج برای دخترا تو این جامعه با شرایط معمولی ضرره بیشتر

گویا منشا تمام مشکلات پسرا هستن!

ارسال: #۳۷۳۹۴
۲۲ تیر ۱۳۹۶, ۰۸:۱۳ ب.ظ

kilookiloo درست تره حالا اشتباهش به کنار ۴ تا O رو ندیدید DodgyDodgy

ولی الآن بحث سر پولدار و بی پول نبود . بحث اینجاست که چرا باید ۹۰ درصد یا بیشتر خونه هایی که توان مالی ی دانشجو ( که کنار درسش کار هم میکنه! ) رو مخصوص خانوم ها بزارن ؟ من به شخصه خودم میگم که حق خیلی از خانوم ها توی خیلی از موضوعات و زمینه ها خورده میشه و در حقشون ظلم شده ولی باید دید برعکس هم داشت. هیچ جا ازین مشکلات پسرها گفته نمیشه یکی دو تا هم نیست و محدود به گرفتن خونه هم نمیشه

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۷۳۹۵
۲۲ تیر ۱۳۹۶, ۰۸:۴۵ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  ولی الآن بحث سر پولدار و بی پول نبود . بحث اینجاست که چرا باید ۹۰ درصد یا بیشتر خونه هایی که توان مالی ی دانشجو ( که کنار درسش کار هم میکنه! ) رو مخصوص خانوم ها بزارن ؟ من به شخصه خودم میگم که حق خیلی از خانوم ها توی خیلی از موضوعات و زمینه ها خورده میشه و در حقشون ظلم شده ولی باید دید برعکس هم داشت. هیچ جا ازین مشکلات پسرها گفته نمیشه یکی دو تا هم نیست و محدود به گرفتن خونه هم نمیشه
از اون طرف یه جاهایی هم هست که به خانم ها لطف میشه (مثل صف) و این ها هم گفته نمیشه معمولا.

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , نارین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close