زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۴۴۱
۲۸ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه رسمی هست میزبان ها و مهمان ها به اتفاق هم میان تو کوچه و دقایقی رو به خداحافظی سپری می کنن. هیچ وقت نفهمیدم فلسفه اش چیه. خب شما که هنوز انقدر حرف داشتی تو خونه، ریز باد کولر، به صورت نشسته حرفاتو میزدی. چه کاریه بیای تو کوچه جلوی همسایه ها حرفاتو بزنی؟!
اتفاقا یه قسمت مهم مهمونی همینه. خیلی خوبه .گاهی مهمترین حرفا و قرار مهمونی بعدی و یا جمع بندی صحبت های اونروز و آرزوی دعای خیر و دیدار مجدد در همین دقایقی که توی کوچه سپری میشه رخ میده

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۷۴۴۲
۲۸ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۱۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(28 تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه رسمی هست میزبان ها و مهمان ها به اتفاق هم میان تو کوچه و دقایقی رو به خداحافظی سپری می کنن. هیچ وقت نفهمیدم فلسفه اش چیه. خب شما که هنوز انقدر حرف داشتی تو خونه، ریز باد کولر، به صورت نشسته حرفاتو میزدی. چه کاریه بیای تو کوچه جلوی همسایه ها حرفاتو بزنی؟!
اتفاقا یه قسمت مهم مهمونی همینه. خیلی خوبه .گاهی مهمترین حرفا و قرار مهمونی بعدی و یا جمع بندی صحبت های اونروز و آرزوی دعای خیر و دیدار مجدد در همین دقایقی که توی کوچه سپری میشه رخ میده
نمیشه همین حرفا رو تو خونه گفت؟!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۷۴۴۳
۲۸ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۲۲ ب.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(28 تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(28 تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه رسمی هست میزبان ها و مهمان ها به اتفاق هم میان تو کوچه و دقایقی رو به خداحافظی سپری می کنن. هیچ وقت نفهمیدم فلسفه اش چیه. خب شما که هنوز انقدر حرف داشتی تو خونه، ریز باد کولر، به صورت نشسته حرفاتو میزدی. چه کاریه بیای تو کوچه جلوی همسایه ها حرفاتو بزنی؟!
نمیشه همین حرفا رو تو خونه گفت؟!
نه. یه سری حرفا رو آدم تو کوچه یادش میاد بزنه Tongue

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , shahlaj , The BesT , anne.shirley
ارسال: #۳۷۴۴۴
۲۸ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۱۸ ب.ظ
خوش به حال بوتهٔ یاسی که در ایوان توست
می‌تواند هر زمان دلتنگ شد، بویت کند...
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , diligent , stateless
ارسال: #۳۷۴۴۵
۲۹ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۹ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
چقدر این GeoGebra‌ خوبه. اصلا عالیه واقعا.
مثلا این دو تا برای خاصیت انعکاسی سهمیه (که ازش تو ماهواره و گیرنده ها و همینطور چراغ ماشین استفاده میشه):

اینجا میتونید کارهای بقیه رو جستجو کنید:

ارسال: #۳۷۴۴۶
۲۹ تیر ۱۳۹۶, ۰۴:۴۳ ب.ظ
مورینیو:‌ ما از آن دسته باشگاه ها نیستیم که بتوانیم دائما و بدون توقف بازیکن بخریم.

شوخی بی مزه ای بود!

سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۳۷۴۴۷
۲۹ تیر ۱۳۹۶, ۰۸:۲۳ ب.ظ
شروع کردن سخته

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , sss , ele
ارسال: #۳۷۴۴۸
۲۹ تیر ۱۳۹۶, ۰۸:۵۸ ب.ظ
نمیدونم کی میخایم یاد بگیریم وقتی توی مسیری هستیم و راه و چاه کارو پیدا کردیم اگر ب کسانی ک تازه اون مسیرو میخان برن کمک کنیم از جونمون کم نمیشه، گیم اور نمیشیم، تازه امتیازم میگیریم ممکنه ی چیو شما ندونی من بگم ی چیو من ندونم شما بگی
خیلی بده وقتی ی چیو میدونی ازت میپرسن بگی نمیدونم با این فک ک نخای کسی دیگه بدونه خیلیییی
خب مثلا فک کردی تو نگی من هیچوقت نمیفهمم؟!!! قرار باشه بفهمم میفهمم
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , sss , salam5 , Saman , SepidehP , پرهوده
ارسال: #۳۷۴۴۹
۲۹ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۲۱ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  شروع کردن سخته

برای ما ایرانیا سخته !

ان شالله از شنبه Smile
ارسال: #۳۷۴۵۰
۳۰ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ ق.ظ، توسط salam5.)
(۲۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۸ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  نمیدونم کی میخایم یاد بگیریم وقتی توی مسیری هستیم و راه و چاه کارو پیدا کردیم اگر ب کسانی ک تازه اون مسیرو میخان برن کمک کنیم از جونمون کم نمیشه، گیم اور نمیشیم، تازه امتیازم میگیریم ممکنه ی چیو شما ندونی من بگم ی چیو من ندونم شما بگی
خیلی بده وقتی ی چیو میدونی ازت میپرسن بگی نمیدونم با این فک ک نخای کسی دیگه بدونه خیلیییی

من از طرف مقاله شو خواستم که بخونم و اگه استفاده کنم باید رفرنس بدم که براش بهترم میشه
باز خست به خرج میداد
خب مقاله رو میخوای چیکار کنی؟باید دو نفر بخونن ازش استفاده کنن دیگه

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۷۴۵۱
۳۰ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۰۷ ق.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  برای ما ایرانیا سخته !
نه برای ملت های دیگه هم سخته

ارسال: #۳۷۴۵۲
۳۰ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۰ ق.ظ
واقعا مسخره است. کاری که در پروپوزال قول داده بودم رو انجام دادم از اون هم جلوتر رفتم. باز استاد می گه باید بهمن دفاع کنی. فکر می کنه فقط اونایی که مستقیم دکتری می خونن آدم هستن. بقیه کار و زندگی ندارن. برای اونا همه چی رو آسون می گیره.
در کنار ارشد کار نکردن اشتباه محضه. دو سال قید همه چی رو زدیم رو ارشدیم آخرش هم این جوری.
ارسال: #۳۷۴۵۳
۳۰ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۰ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۰ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  واقعا مسخره است. کاری که در پروپوزال قول داده بودم رو انجام دادم از اون هم جلوتر رفتم. باز استاد می گه باید بهمن دفاع کنی. فکر می کنه فقط اونایی که مستقیم دکتری می خونن آدم هستن. بقیه کار و زندگی ندارن. برای اونا همه چی رو آسون می گیره.
در کنار ارشد کار نکردن اشتباه محضه. دو سال قید همه چی رو زدیم رو ارشدیم آخرش هم این جوری.
برای دکترا که توقع (بیجا) دارن طرف در خدمت دکترا باشه و از هوا پول در بیاره!

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , diligent
ارسال: #۳۷۴۵۴
۳۰ تیر ۱۳۹۶, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ق.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۷۴۵۵
۳۰ تیر ۱۳۹۶, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۶ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۸ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  نمیدونم کی میخایم یاد بگیریم وقتی توی مسیری هستیم و راه و چاه کارو پیدا کردیم اگر ب کسانی ک تازه اون مسیرو میخان برن کمک کنیم از جونمون کم نمیشه، گیم اور نمیشیم، تازه امتیازم میگیریم ممکنه ی چیو شما ندونی من بگم ی چیو من ندونم شما بگی

من از طرف مقاله شو خواستم که بخونم و اگه استفاده کنم باید رفرنس بدم که براش بهترم میشه
باز خست به خرج میداد
خب مقاله رو میخوای چیکار کنی؟باید دو نفر بخونن ازش استفاده کنن دیگه

.... Dodgy
نمیدونم این افراد ارامش درونی دارن ایا؟!!

(۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  کتاب پایتونی که دادید عالی بود.Smileممنون.
تقریبا همه چیز رو ساده و روون توضیح داده. اگر خواستید یه جایی رو من معرفی کنم برای آموزش کلی برنامه نویسی با یه زبان گیرا در گفتن و اینکه پایه های برنامه نویسی کردن رو یاد بده . . .
خواستید بگید که لینک بدم.
ایمیل دادم به جادی HeartBig Grin و جواب داد و لینکا رو روز بعد گرفتم

دوستان اگر خواستید بگید تا لینکشو همین جا بذارم، کتاب پایتونم آپلود کنم

پایتونو خوندید تموم شد؟! من دیگه رفتم سراغ پایان نامه یادم رفت ادامه بدم Confused
چ لینکی از جادی گرفتین؟! سایت برنامه نویسی یا لینوکس؟!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۵۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close