زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۸۰۷۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۳۴ ب.ظ
خیلی راه دوری نریم برادر بنده به خاطر عدم پرداخت مهریه دو سال زندان رفت ، به خاطر مهریه کل زندگیش از هم پاشید ، حالا شاید بگین این وسط مقصر بوده ولی من که از نزدیک بودم دیدم که قانون اساسی ایران چقدر تو این زمینه به نفع خانم ها عمل می کنه !

در هر صورت هر وقت زن درخواست مهریه کنه باید مرد مهریه اونو بپردازه عجب قانون مسخره ای هست !

برای همین آقایون محترم خیلی مواظب باشید اگرم مهریه می بندید حداکثر ۱۴ سکه باشه تا اگر فردا زن رفت و درخواست مهریه کرد بتونید مهریش رو راحت بپردازید .

این حرف که می گن مهریه رو کی گرفته کی داده مال عصر قاجاریه بود الان مهریه رو همه می گیرن و همه می دن !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۸۰۷۲
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۵۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خیلی راه دوری نریم برادر بنده به خاطر عدم پرداخت مهریه دو سال زندان رفت ، به خاطر مهریه کل زندگیش از هم پاشید ، حالا شاید بگین این وسط مقصر بوده ولی من که از نزدیک بودم دیدم که قانون اساسی ایران چقدر تو این زمینه به نفع خانم ها عمل می کنه !

در هر صورت هر وقت زن درخواست مهریه کنه باید مرد مهریه اونو بپردازه عجب قانون مسخره ای هست !

برای همین آقایون محترم خیلی مواظب باشید اگرم مهریه می بندید حداکثر ۱۴ سکه باشه تا اگر فردا زن رفت و درخواست مهریه کرد بتونید مهریش رو راحت بپردازید .

این حرف که می گن مهریه رو کی گرفته کی داده مال عصر قاجاریه بود الان مهریه رو همه می گیرن و همه می دن !

قانون مسخره‌ای است
تقصیر برادرتون این بوده که اشتباه کرده و مقصر نبوده
باید بیشتر مشورت می‌کرد و بیشتر احتیاط می‌کرد
قانون به این شکل منبع درامدی برای بعضی از خانم ها ایجاد کرده
نمی‌دانم نمایندگانی که سقف مهریه را ۱۱۰ تعیین کردند نمی‌توانستند بگویند مهریه اگر تعیین می‌شود باید همون روز عقد پرداخت شود تا کسی تحت فشار جامعه نیاد مهریه بالا نذاره تا سر جوان ساده گول مالیده نشود

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۳۸۰۷۳
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۴:۵۵ ب.ظ
عجب روزگاری شده! همسایمون با دو تا بچه خانومش گفته باید مهریه‌ام رو کامل بدی تا بیام زندگی کنم تازه به ۱۱۴ تای قانونیش هم راضی نیست کلش ۸۰۰ تاس که گفته کلشو باید بدیDodgy

ارسال: #۳۸۰۷۴
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۵:۲۰ ب.ظ
برادران گرام؛
عندالاستطاعه مهر ببندین، ولو ده هزار سکه... بقیه ش با من Tongue Big Grin
ارسال: #۳۸۰۷۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۵:۴۵ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۵۵ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  عجب روزگاری شده! همسایمون با دو تا بچه خانومش گفته باید مهریه‌ام رو کامل بدی تا بیام زندگی کنم تازه به ۱۱۴ تای قانونیش هم راضی نیست کلش ۸۰۰ تاس که گفته کلشو باید بدیDodgy
در آشنایان ما هم مهریه از دلایل دلخوری بین بعضی زوجین هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۸۰۷۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۶:۰۹ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۵۵ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  عجب روزگاری شده! همسایمون با دو تا بچه خانومش گفته باید مهریه‌ام رو کامل بدی تا بیام زندگی کنم تازه به ۱۱۴ تای قانونیش هم راضی نیست کلش ۸۰۰ تاس که گفته کلشو باید بدیDodgy
در آشنایان ما هم مهریه از دلایل دلخوری بین بعضی زوجین هست.
چطوری مهریه میتونه باعث اختلاف بشه؟
منظور دعواها و چونه زدن (Undecided)تو خواستگاریه؟که ممکنه باعث بشه یه سری کدورت ها باقی بمونه و کش دار بشه
چون تا کار زندگی به دادگاه نکشه، حرفی از مهریه نیست، وقتی کار به دادگاه رسیده یعنی یه اختلاف دیگه ای بوده

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz
ارسال: #۳۸۰۷۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۶:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۰۹ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  چطوری مهریه میتونه باعث اختلاف بشه؟
منظور دعواها و چونه زدن (Undecided)تو خواستگاریه؟که ممکنه باعث بشه یه سری کدورت ها باقی بمونه و کش دار بشه
چون تا کار زندگی به دادگاه نکشه، حرفی از مهریه نیست، وقتی کار به دادگاه رسیده یعنی یه اختلاف دیگه ای بوده
شرمنده، من نمیخوام دیگه تو مانشت بحث کنم. الان جواب بدم باز یکی به من جواب میده و قضیه ادامه پیدا می کنه.
به طور خلاصه: خیر، بعد از ازدواج، حین زندگی مشترک، بدون دادگاه.

آهنگ های medal of honor allied assault:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مخصوصا ترک دوم خیلی خوبه. Heart

سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , khayyam , salam5 , pioneer01
ارسال: #۳۸۰۷۸
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۸:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۸۰۷۹
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۰۰ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۱۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آهنگ های medal of honor allied assault:
عجب سلیقه ای
خوب آهنگ ماموریت اول بازی بود و علاوه بر اینکه قشنگه خاطره انگیز هم هست. Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۳۸۰۸۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط Paraande.)
این عالی است که وقتی در سلامت کامل هستیم زجر بکشیم ! این یک نعمت است!
فقط مرده ها هستند که زجر نمیکشند. خوشحال باش دختر زیبای من! برو، بدو، پرواز کن، آرزو کن، بزرگ شو، درد بکش یا خوش گذرانی کن، ولی زندگی کن. کمی زندگی کن.

Anna Gavalda
ارسال: #۳۸۰۸۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
چقدر شبیه سازی FIFA 17‌ دقیقه! حتی داور هم به نفع بارسا میگیره. Big GrinTongue

جالب بود:

سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۳۸۰۸۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۳۵ ق.ظ
این صداهای آستارا و یزد و ... راسته ؟

الان یه عده کت و شلوار پوشیدن برن استقبال امام زمانشون !

بیا و ما رو از دست این منتظرینت رها کن ...

ارسال: #۳۸۰۸۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
یادش بخیر، سال ۸۷ مسابقه پانتومیم (ادابازی) داشتیم. مسابقه ما از این مسابقه ای که تو خندوانه هست استراتژیک تر بود. به این صورت که کلمه ای که هر تیم بازی می کرد رو تیم حریف بهش می گفتن و در نتیجه هر تیم سعی می کرد کلمه سخت تری رو بگه که بازی کنن. یه بار کلمه ای که باید حدس زده می شد این بود:‌ حسن صالح حمیدزیچ Big GrinTongue

پ.ن: حسن صالح حمیدزیچ بازیکن بایرن مونیخ بود.

ارسال: #۳۸۰۸۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۸۰۸۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۱۷ ق.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۵ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  این صداهای آستارا و یزد و ... راسته ؟
من توی یکی از کانال های تلگرام دیدم
فکر کنم زیر سر آمریکایی جایی باشه
احتمالا داره یه سلاحی چیزی امتحان میکنه
البته آدم یه جوری میشه این صداها را میشنوه

والا تو نشانه های ظهور یادمون نمیاد از آستارا چیزی گفته باشن Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۱۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close