زمان کنونی: ۲۶ خرداد ۱۴۰۳, ۰۶:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۶۵۱
۲۲ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۴۴ ب.ظ
وقتی یه دستت رو صفحه کلیده یه دستتم ماگ چای Big Grin مزه چایی رو متوجه نمیشی باید برم یکی دیگه بریزم

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , blackhalo1989 , SepidehP , RASPINA
ارسال: #۴۰۶۵۲
۲۲ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷ ب.ظ، توسط ANGEL*.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
تسلیت میگم به همه ی کساییکه عزیزانشونو از دست دادن خدا صبر بده بهشون واقعا سخته...

سفری به طول هزارفرسنگ با یک گام آغاز می شود...
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , blackhalo1989 , pioneer01 , SepidehP , alma1988
ارسال: #۴۰۶۵۳
۲۲ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ب.ظ، توسط αɾια.)
با احمق بحث نکن ، بحث نکن ، نکن ..

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۰۶۵۴
۲۲ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط RASPINA.)
خدا عاقبتمون را به خیر کنه
واقعا هیچ دعایی بالاتر از عاقبت به خیری و سلامتی نیست

از دیشب تلگرامم را چک نکرده بودم الان اخبار زلزله را خوندم چه قدر با دیدن این تصاویر مربوط به زلزله حالم بد شد. خدا به همه اشون صبر بده

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , pioneer01 , ketabcs , SepidehP
ارسال: #۴۰۶۵۵
۲۲ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۳۰ ب.ظ
رو درخت با نوک خنجر زنده باد درخت نوشتیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL
ارسال: #۴۰۶۵۶
۲۲ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۸ ب.ظ، توسط The BesT.)
یکی از دوستانمون برای تحصیل ایران نیست. بنده خدا از صبح تا حالا همش تو تلگرام اخبار را چک میکنه و آنلاین هست.
فعلا اطلاع داد که داداشش زیر آوار از بین رفته. از بقیه اعضای خانوادش هم خبری نداره
خدا عاقبت هممون را بخیر کنه و همه درگذشتگان را بیامرزد و همه بازماندگان را صبوری بدهد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , so@ , blackhalo1989 , pioneer01 , diligent , ketabcs , sss , SepidehP , RASPINA , Skyrim , alma1988 , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۴۰۶۵۷
۲۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶ ق.ظ، توسط so@.)
(۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۸ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یکی از دوستانمون برای تحصیل ایران نیست. بنده خدا از صبح تا حالا همش تو تلگرام اخبار را چک میکنه و آنلاین هست.
فعلا اطلاع داد که داداشش زیر آوار از بین رفته. از بقیه اعضای خانوادش هم خبری نداره
خدا عاقبت هممون را بخیر کنه و همه درگذشتگان را بیامرزد و همه بازماندگان را صبوری بدهد.

الهی بگردم چه لحظه سختیه...
من تمام دیشب رو استرس خانواده ام رو داشتم وقتی به خونه خواهرم زنگ زدم و جواب نداد و به همراهش زنگ زدم و میگفت The mobile is off تا مرز سکته رفتم که بعد از چندبار تماس برقرار شد و الحمدالله اتفاقی نیفتاده بود .
من خودم تجربه زلزله رو دارم ترس از دست دادن خانواده بدترین ترس دنیاست .تا یک ماه تو شوک بودم و هیچی نمیتونستم بخورم شب با استرس میخوابیدم اون سال برای ما عید بود ولی باز هوا سوز داشت چندبار تو ماشین تو خیابون خوابیدیم تا یه مدت ترس تو وجودمون بود.اون سال ،زلزله شهرمون با یه پس لرزه ۵ خرده ای ریشتر در ساعات پایانی شب شروع شد و دقیقا چنددقیقه بعد از اذان صبح در حالی که سکوت همه جا رو گرفته بود صدای خرد شدن سنگها از درون زمین غرش میکرد و زلزله اصلی رخ داد ...

از خدا برای هموطنام صبر میخام و امیدوارم خیلی زود به عزیزان کرمانشاهی تو این سرما رسیدگی بشه.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , The BesT , diligent , big cloud , sss , SepidehP , blackhalo1989 , RASPINA , M3t30r , Skyrim , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۴۰۶۵۸
۲۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط pioneer01.)
تا حالا چند بار اینو تجربه کردم که اگه عصبانی باشی منفی جذب می کنی و اگر شاد و خندون باشی همه چیزای مثبت میاد سمتت.
امروز از اول که بیدار شدم نمیدونم چرا یکم بی حوصله بودم اولش که خبر زلزله و دیگه بعدشم تو کل مسیر رفت و برگشت از دانشگاه و خود کلاسا همینطوری بی حوصلگی بود و جذب منفی. بعدشم که رسیدم خونه موندم پشت در Smile
ولی بعدش یاد تجربم افتادم و تصمیم گرفتم با انرژی باشم و بخندم و همه چی خوب شد و خبرای خوب شنیدمSmile
یاد مستند
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
افتادم یکی از قسمتاش درباره facial expression بود که یه آزمایشی انجام داده بود که نشون داده بود افرادی که لبخند میزنن اون روزشون پر از انرژیه و شادن و همینطور برعکس این قضیه. برای این آزمایش افراد رو دو گروه کرده بود که به یه گروه گفته بود چوب بستنی رو طوری بین دندوناشون قرار بدن که با لبشون تماس نداشته باشه اونوقت چهرشون طوری به نظر می رسید که انگار دارند لبخند میزنن و به اون یکی گروه گفته بود چوب بستنی رو بین دو لبشون بذارن شبیه اخموها شده بودن. و بعد بهشون چند تا تسک داد و عملکردشون رو بررسی کرده بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud , sss , αɾια , salam5 , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۴۰۶۵۹
۲۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۴ ق.ظ، توسط Paraande.)
دوستان هر کمکی از دستمون برمیاد دریغ نکنیم... منم سهمم رو واریز کردم.

*اطلاعیه شماره یک جمعیت امام علی(ع) در ارتباط با زلزله کرمانشاه:
اقلام مورد نیاز عبارتند از :
پتو - چادر - انواع کنسرو- نان - گاز پیک نیکی- بخاری برقی- چراغ نفتی

شماره کارت ۱۶ رقمی واریز کمک ها :
۶۱۰۴۳۳۷۹۰۵۳۲۴۶۰۲

شماره تلفن روابط عمومی جمعیت امام علی(ع):
۰۲۱- ۸۸۹۳۰۸۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , sss , RASPINA
ارسال: #۴۰۶۶۰
۲۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۵۰ ق.ظ
دوستان در حد کم هم شده خواهش کمک کنید

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: sss , αɾια , khayyam
ارسال: #۴۰۶۶۱
۲۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۳۷ ق.ظ
از همه مشمئزکننده‌تر اینه که دوباره تقی به توقی خورد و یک عده فرصت رو غنیمت شمردند برای اُفتادن به جون هم.

- این مسکن مهر که ۹۰℅ تخریب شده یادگار احمدی‌نژاده

+ این مسکن مهری که گفتی ۳ سال ساخت بوده..‌.
ارسال: #۴۰۶۶۲
۲۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ب.ظ، توسط khayyam.)
..........
ارسال: #۴۰۶۶۳
۲۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۴۸ ب.ظ
دوستان تهرانی برای کمک های غیر نقدی خود به ادرس زیر مراجعه کنند:

میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران مراجعه و یا با شماره تلفن: ۶۶۹۲۳۰۴۰ تماس حاصل نمایند.
منبع:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۰۶۶۴
۲۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۳:۲۲ ب.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۷ ق.ظ)reticent نوشته شده توسط:  از همه مشمئزکننده‌تر اینه که دوباره تقی به توقی خورد و یک عده فرصت رو غنیمت شمردند برای اُفتادن به جون هم.

- این مسکن مهر که ۹۰℅ تخریب شده یادگار احمدی‌نژاده

+ این مسکن مهری که گفتی ۳ سال ساخت بوده..‌.

حال ادم بد میشه وقتی این جناح بندی های سیاسی و دینی رو تو این وضعیت اتفاق میفته.

تاسف باره که ما سالی چندبار از این دست اتفاقات تو کشورمون رخ میده و مدیریت بحران کشورمون انقدر ضعیف هستش...

مردم هم تو شبکه های اجتماعی به جون هم افتادن!! یه اخوند که من حتی اسمشو هم یک بار نشنیدم فتوا میده هزینه نذر ۲۸ صفر رو بدید به زلزله زده ها در حالی که فکر نمیکنم تا حالا در مورد حکم تغییر نذر چیزی شنیده باشه!!مردم که دارن کمکاشونو میکنن دیگه این حرف و حدیثا چیه ؟

یکی میگه اهای اونایی که اربعین رفتید کربلا و فلان و بهمان چطور نمیگید انتالیا و تایلند و ارمنستان و دبی!!

این وسط هم مردم نمیدونن به حساب چه ارگانی کمکهای نقدیشونو بریزن و تو شبکه های اجتماعی حساب شخصی که داره رد و بدل میشه.

دیروز هرکسی تو اینستا پست میزاشت مثلا پست اشپزی یه عده میرفتن که ای داد و ای بیداد همه ناراحتن تو اونوقت پست اشپزی میزاریو بیچارهرو مجبور میکردن پستشو حذف کنه !!

یکی میگه تو کربلا این تعداد موکب بود حالا چرا اینجا اینجوری ،خب عزیز من اون یکسال برنامه ریزی پشتش بود!!

پستهای هارپ هم که دیگه به کنار!!

نمیدونم چرا هیش کس از دولت گله نمیکنه !!

نمیدونم چرا اینجور وقتا مردم از هم طلبکار میشن به جای این که حقشون رو از دولت مطالبه کنن .

ولی باز هم دم این مردم گرم که بابت این قضیه خودشونو به درو دیوار میزنن .امروز رفتم سازمان انتقال خون اخه منم یه O مثبتی هستم انقدر شلوغ بود که به من برا پسفردا نوبت دادن !!

فکرکنم مدیریت بحران رو بدن دست ادمی مثل رامبد جوان و احسان علیخانی بیشتر جواب بده !!مسئولین که بیشتر برای عکس یادگاری میرن.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۰۶۶۵
۲۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۳:۳۰ ب.ظ
وقتی زلزله میاد هم آب قطع میشه، هم برق، هم غذا نداریم هم سرده هم ترسیدیم هم یکی رو احتمالن از دست دادیم هم نگران بقیه هستیم هم مصدوم شدیم. فکرشم آدمو دیوونه میکنه ...

با تموم وجود سعی کردم خودم کمک کنم و کمک جمع کنم اما هنوز روحیم خرابه، شاید هم من زیادی احساساتی هستم اما واقعا نمی دونم باید چطوی دردی را از هموطنام کم کنمSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , sss , αɾια , M3t30r

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۶۲۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۵۳,۹۹۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۷۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۴,۴۹۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۴۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۹۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۹۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۶۰۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close