زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۲۷۶
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۲۹ ق.ظ
سلام
ای بابا، بعد از مدت‌ها اومدم فکر کردم همه ازدواج کردن! Big Grin اما بحث‌ها همچنان داغ هست! Smile)))

(۲۴ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۴۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  فمیدن ازدواج ب هر قیمتیی هدف زندگیشون نیس. تنهایی خوبو ب ازدواجج بد ترجیحح دادن

نگاه خوبیه، خصوصا اگه به خانواده‌ها هم تزریق بشه تا از یک سنی به بعد (خصوصا در مورد دخترها)، فرد رو تا رسیدن به گزینه مد نظرش، برای انتخاب گزینه‌های غیرشایسته تحت فشار قرار ندن. البته خوشبختانه تو خانواده‌های واقعی (که سرنوشت اعضاء برای همه مهم و حیاتی هست) چنین مشکلی کمتر دیده می‌شه ولی خب نمی‌شه نادیده گرفت که یکی از دلایل جدایی‌ها ناشی از همین اجبارهای از سر وظیفه‌ست!

این صحبتی که می‌کنم نافی مشکلات جامعه امروز ما نیست اما با رعایت اصل بی‌طرفی باید بگم که خیلی از افرادی‌که یک‌طرفه به دخترها و خانواده‌هاشون به دلیل سخت‌گیری‌های اعمال شده انتقاد می‌کنند، در واقع خودشون فاقد خیلی از شایستگی‌های لازم هستند و این شایستگی هم تو خیلی از موارد فقط به بحث مالی که گاها خیلی هم بولدش می‌کنند مربوط نیست ولی چون بلد نیستیم نگاه منطقی، منصفانه، غیرمتعصبانه و همه‌جانبه‌ای داشته باشیم و یک بار هم که شده رویدادها رو فراتر از چشم خودمون ببینیم (مثلا خودمون رو جای پدر و مادر یک دختر قرار بدیم)، طبیعتا دیوار کوتاه‌تری واسه توجیه نقص‌های فردی خودمون پیدا نمی‌کنیم و البته با داشتن چنین نگاهی، فرصت طرح پرسش‌های فردی و لایق کردن خودمون رو هم از دست می‌دیم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , big cloud , ezra , negarin_ , alma1988 , RASPINA , SepidehP , ele
ارسال: #۴۹۲۷۷
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۳۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۷ ۱۰:۴۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  مدل دخترا تو جامعه دقیقن نمونه تورم و رکود تو اقتصاد هست. قیمت خودشونو به طوره مصنوعی بالا در نظر میگیرن بدون این که خریداری داشته باشن.

:|

فمیدن ازدواج ب هر قیمتیی هدف زندگیشون نیس. تنهایی خوبو ب ازدواجج بد ترجیحح دادن
حدس من اینه که دنبال کفو خودشون نیستن. بلکه یه چک لیست دارن که هر کدوم رو پسری نداشته باشه رد میشه. عملا دنبال شاهزاده با اسب سفید هستن.
پس با این حساب ‌‌‌‌‌‌‌پسرا هم نصف دیگه قضیه هستن که میرن سراغ کسی که کفو خودشون نیست... و این جاست که عمیق که آدم فکر می‌کنه، معمولا ریشه اش چیزی خوبی نیست..
یه چیز دیگه هم اینکه در ابتدا دختر انتخاب میشه و بعد انتخاب می‌کنه، اونم به این صورت که به چک لیستش وزن میده
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , alma1988
ارسال: #۴۹۲۷۸
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۳۸ ق.ظ، توسط elect.)
(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  سلام
ای بابا، بعد از مدت‌ها اومدم فکر کردم همه ازدواج کردن! Big Grin اما بحث‌ها همچنان داغ هست! Smile)))

(۲۴ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۴۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  فمیدن ازدواج ب هر قیمتیی هدف زندگیشون نیس. تنهایی خوبو ب ازدواجج بد ترجیحح دادن

نگاه خوبیه، خصوصا اگه به خانواده‌ها هم تزریق بشه تا از یک سنی به بعد (خصوصا در مورد دخترها)، فرد رو تا رسیدن به گزینه مد نظرش، برای انتخاب گزینه‌های غیرشایسته تحت فشار قرار ندن. البته خوشبختانه تو خانواده‌های واقعی (که سرنوشت اعضاء برای همه مهم و حیاتی هست) چنین مشکلی کمتر دیده می‌شه ولی خب نمی‌شه نادیده گرفت که یکی از دلایل جدایی‌ها ناشی از همین اجبارهای از سر وظیفه‌ست!

این صحبتی که می‌کنم نافی مشکلات جامعه امروز ما نیست اما با رعایت اصل بی‌طرفی باید بگم که خیلی از افرادی‌که یک‌طرفه به دخترها و خانواده‌هاشون به دلیل سخت‌گیری‌های اعمال شده انتقاد می‌کنند، در واقع خودشون فاقد خیلی از شایستگی‌های لازم هستند و این شایستگی هم تو خیلی از موارد فقط به بحث مالی که گاها خیلی هم بولدش می‌کنند مربوط نیست ولی چون بلد نیستیم نگاه منطقی، منصفانه، غیرمتعصبانه و همه‌جانبه‌ای داشته باشیم و یک بار هم که شده رویدادها رو فراتر از چشم خودمون ببینیم (مثلا خودمون رو جای پدر و مادر یک دختر قرار بدیم)، طبیعتا دیوار کوتاه‌تری واسه توجیه نقص‌های فردی خودمون پیدا نمی‌کنیم و البته با داشتن چنین نگاهی، فرصت طرح پرسش‌های فردی و لایق کردن خودمون رو هم از دست می‌دیم.
خ خوب گفتینا ولی حس کردم مث مجری اخبارهSmile

(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۷ ۱۰:۴۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  مدل دخترا تو جامعه دقیقن نمونه تورم و رکود تو اقتصاد هست. قیمت خودشونو به طوره مصنوعی بالا در نظر میگیرن بدون این که خریداری داشته باشن.

:|

فمیدن ازدواج ب هر قیمتیی هدف زندگیشون نیس. تنهایی خوبو ب ازدواجج بد ترجیحح دادن
حدس من اینه که دنبال کفو خودشون نیستن. بلکه یه چک لیست دارن که هر کدوم رو پسری نداشته باشه رد میشه. عملا دنبال شاهزاده با اسب سفید هستن.
پس با این حساب ‌‌‌‌‌‌‌پسرا هم نصف دیگه قضیه هستن که میرن سراغ کسی که کفو خودشون نیست... و این جاست که عمیق که آدم فکر می‌کنه، معمولا ریشه اش چیزی خوبی نیست..
یه چیز دیگه هم اینکه در ابتدا دختر انتخاب میشه و بعد انتخاب می‌کنه، اونم به این صورت که به چک لیستش وزن میده
واقن همینه دخترا از چن تا گزینه میتونن انتخاب کنن

وقتی گزینه خوب نیس نباید مجبوری گزینه بدو اننتخاب کنن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۹۲۷۹
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۴۳ ق.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۵۸ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  بعضیام اینجوورین ولی دونفر الان یادمه اصن اینطری نیستن

یکی کازین خودم ۶۲ ای دانشجو دکترا علامه روزی ۱تومن درامدشه حداقل سانتافه داره پدرش هیت علمی مادر پزشک خانواده خوشنامو سرشنااس ظاهرشم خ زیبا

خوش اخلاق و سرزبون دار و خونگگرم. خ خوبه واقعن هم سطح خوددش نیموده سراغش

یکیم ۶۵ حسابرس ی شرکت بزرگ خ خانوم و باشخصیت وخ فعال در امورر خیریهه مربوط ب کودکانن کار . شرط اصلیش اینه ک بعد ازدواج م بتونه حداقل ۱روزشو بذاره برا اینکار. تاحالا کسی قبولل نکرده

انقدم میشناسمشون ک توقعات عجیب ندارن
این سن ها منظورم نبود. سنین پایین تر.

پ.ن: نیاید بگید تو خودت تو اون سن فلان بودی و اینا. نه آقا! من خودم تو اون سن هم اینطوری نبودم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۹۲۸۰
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۴۹ ق.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۴۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۷ ۱۱:۵۸ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  بعضیام اینجوورین ولی دونفر الان یادمه اصن اینطری نیستن

یکی کازین خودم ۶۲ ای دانشجو دکترا علامه روزی ۱تومن درامدشه حداقل سانتافه داره پدرش هیت علمی مادر پزشک خانواده خوشنامو سرشنااس ظاهرشم خ زیبا

خوش اخلاق و سرزبون دار و خونگگرم. خ خوبه واقعن هم سطح خوددش نیموده سراغش

یکیم ۶۵ حسابرس ی شرکت بزرگ خ خانوم و باشخصیت وخ فعال در امورر خیریهه مربوط ب کودکانن کار . شرط اصلیش اینه ک بعد ازدواج م بتونه حداقل ۱روزشو بذاره برا اینکار. تاحالا کسی قبولل نکرده

انقدم میشناسمشون ک توقعات عجیب ندارن
این سن ها منظورم نبود. سنین پایین تر.

پ.ن: نیاید بگید تو خودت تو اون سن فلان بودی و اینا. نه آقا! من خودم تو اون سن هم اینطوری نبودم.

کلن منظورم اینن بود ک بعضیام از خ خوب بودن شرایظشون ازد نکردن

جسارتا خ خودتون دست باللا نمییگیرین؟

ارسال: #۴۹۲۸۱
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  پس با این حساب ‌‌‌‌‌‌‌پسرا هم نصف دیگه قضیه هستن که میرن سراغ کسی که کفو خودشون نیست... و این جاست که عمیق که آدم فکر می‌کنه، معمولا ریشه اش چیزی خوبی نیست..
۱- اگه یه نفری زیاده خواه باشه ایراد از بقیه است؟! اگه یه دختری ایده آل گرای افراطی باشه ایراد از بقیه است؟! چیزایی میگیدا! طرف کفو خودش رو قبول نمی کنه.
۲- مساله چک لیست نیست. مساله موارد درون چک لیسته. اگه ۵ تا مورد باشه طبیعیه. مساله اینه که اینجور دخترا ۵۰ تا مورد دارن تو چک لیستشون.

(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  کلن منظورم اینن بود ک بعضیام از خ خوب بودن شرایظشون ازد نکردن

به هیچ وجه. اتفاقا آدم هایی بودن که خیلیاشون به سختی حتی کفو میشدن! و اطرافیان ایراد می گیرن از من که به بالاتر فکر کنم.

ارسال: #۴۹۲۸۲
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط elect.)
blackhalo1989 datelin
[hr' نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  [quote='negarin_' pid='465376' dateline='1547496223']
۱- اگه یه نفری زیاده خواه باشه ایراد از بقیه است؟! اگه یه دختری ایده آل گرای افراطی باشه ایراد از بقیه است؟! چیزایی میگیدا! طرف کفو خودش رو قبول نمی کنه.
۲- مساله چک لیست نیست. مساله موارد درون چک لیسته. اگه ۵ تا مورد باشه طبیعیه. مساله اینه که اینجور دخترا ۵۰ تا مورد دارن تو چک لیستشون.

(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  کلن منظورم اینن بود ک بعضیام از خ خوب بودن شرایظشون ازد نکردن

به هیچ وجه. اتفاقا آدم هایی بودن که خیلیاشون به سختی حتی کفو میشدن! و اطرافیان ایراد می گیرن از من که به بالاتر فکر کنم.

پ خ خوشش شانس بودین

ب نظرم بدبین شدین انقدام ک شما میگین نیس

ی چی دیگم هس قبلنم گفتم فک کنم چیزی ک من دیدم اینا ک شما میگین مال زیر ۲۰ نهایت۲۲ . شما ب سنای نزدیک ب خودتون فک کنین کمتر ازین مشکلا داشته باشین ب نظررم

ارسال: #۴۹۲۸۳
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۱۲ ق.ظ
ازدواج چیزیه که میشه ساعت ها و روزها و ماه ها راجع بهش صحبت کرد..ولی یخورده چیز ترسناکیه به نظرم..خیلی باید دل رو زد به دریا و وارد این قضیه شد...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , khayyam
ارسال: #۴۹۲۸۴
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۱۶ ق.ظ
هی میام از فوتبالل بنویسم هی میرم تو بحثا یادم میره

ب نظرتون میریم فیناال؟

ارسال: #۴۹۲۸۵
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۳۶ ق.ظ، توسط negarin_.)
(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  پس با این حساب ‌‌‌‌‌‌‌پسرا هم نصف دیگه قضیه هستن که میرن سراغ کسی که کفو خودشون نیست... و این جاست که عمیق که آدم فکر می‌کنه، معمولا ریشه اش چیزی خوبی نیست..

نه زیاده خواهی و نه ایده آل گرایی، جالب نیست کسی که میخواد ازدواج کنه ، حتما باید خودشو و مشکلات خودشو حل کنه... شایدم در طول رابطه و تلاشی که برای شناخت طرف مقابلش می‌کنه ،متوجه اشکالاتی میشه که قبلاً متوجه نبود..و این رشد نکته مثبت قضیه هست...
در مورد چک لیست هم نمی‌دونم ... شاید حق با شما باشه.. به هر حال شامل حال همه نمیشه و اونا هم لزوما با چک لیست طویلشون خوشبخت و خوشحال نمیشن ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۹۲۸۶
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۲۹ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
پست قبلی ویرایش شد: بیخیال! اصل حالتون چطوره؟ Big Grin

ارسال: #۴۹۲۸۷
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۱۶ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  هی میام از فوتبالل بنویسم هی میرم تو بحثا یادم میره

ب نظرتون میریم فیناال؟

واقعا امیدوارم بریم فینال..حداقل بگیم هشت سال تیم ملی ما دست *****وش (ک-ی-ر-و-ش) بود یه قهرمان آسیا کرد مارو.
اگه ژاپن مثل جام جهانی بازی کنه بعید میدونم دست ما به جام برسهSmile
البته عرض میکنم که همین عراق هم چهارسال پیش خون کرده بود دل مارو..اون یوسف محمود بود..کی بود..سر پنالتی و اینا..اه اه عمر چه زود میگذرهHuh

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۴۹۲۸۸
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۷ ۰۱:۱۶ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  هی میام از فوتبالل بنویسم هی میرم تو بحثا یادم میره

ب نظرتون میریم فیناال؟

واقعا امیدوارم بریم فینال..حداقل بگیم هشت سال تیم ملی ما دست *****وش (ک-ی-ر-و-ش) بود یه قهرمان آسیا کرد مارو.
البته عرض میکنم که همین عراق هم چهارسال پیش خون کرده بود دل مارو..اون یوسف محمود بود..کی بود..سر پنالتی و اینا..اه اه عمر چه زود میگذرهHuh
قدیما وسط امتحانا میشستم فوتبال دیددن

حالا ک درگیر یونی نیستم هی نمیشه ببینم بازیا رو

کاش جامو ببریم اقلن جن ساعتم خوشحال باشن مردمم

ارسال: #۴۹۲۸۹
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط negarin_.)
(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۲۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پست قبلی ویرایش شد: بیخیال! اصل حالتون چطوره؟ Big Grin
سعی کردم نوشته رو زیباتر کنم بعضی چیزا رو از حالت بولد در بیارم که همه متوجه بشن و ..وگرنه همون بود....به عنوان مثال به جای رابطه نوشتم رابطه و تلاشی که برای شناخت طرف مقابل می‌کنه.....
البته یه پست جدید برای ویرایش پست قبلی .. چیز عجیبی بود و باعث تعجبم شد

(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۷ ۰۱:۱۶ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  هی میام از فوتبالل بنویسم هی میرم تو بحثا یادم میره

ب نظرتون میریم فیناال؟

قدیما وسط امتحانا میشستم فوتبال دیددن

حالا ک درگیر یونی نیستم هی نمیشه ببینم بازیا رو

کاش جامو ببریم اقلن جن ساعتم خوشحال باشن مردمم
یادمه سال کنکور و بعدش امتحانات ارشد، مسابقات والیبال بود واای خدایا مگه میشد دل بکنم... همه رو دنبال میکردم کلی هم روحیه میگرفتم...Big Grin
حالا دیگه حتی نمی‌دونم کی مسابقه هست کی نیست... همون قضیه هست که میگن وقتی درس داری، دلت میخواد کتاب خارج درس بخونی یا فلان تفریح کنی و ... قضیه منم اینه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۴۹۲۹۰
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۵۶ ق.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  
نقل قول:
یادمه سال کنکور و بعدش امتحانات ارشد، مسابقات والیبال بود واای خدایا مگه میشد دل بکنم... همه رو دنبال میکردم کلی هم روحیه میگرفتم...[تصویر:  biggrin.gif]
حالا دیگه حتی نمی‌دونم کی مسابقه هست کی نیست... همون قضیه هست که میگن وقتی درس داری، دلت میخواد کتاب خارج درس بخونی یا فلان تفریح کنی و ... قضیه منم اینه [تصویر:  biggrin.gif]
من زمان المپیکک همه مسابقه های همه رشته های تیمای ایرانو میددمSmile

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close