زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۵۶۱
۱۰ بهمن ۱۳۹۷, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ، توسط Milestone.)
الان تو بخش آموزش‌های توسعه نرم‌افزار Lynda.com بودم که یاد اولین برنامه خودم افتادم که تو محیط ویژوال بیسیک نوشتم، ۱۲ سال پیش. خودمم نمی‌دونم چرا اون روز صبح یواشکی مدرسه نرفتم تا این کار رو بکنم، انگار بعد از ظهر نمی‌شد! DodgySmile ولی اون موقع خیلی با الان فرق داشت، این همه زبان و بانک اطلاعاتی و فریم‌ورک و کتابخونه و ابزار و تکنولوژی و محیط‌های توسعه خوشکل و کتاب و ویدئو و استک اور فلو و ... نبود. مایکروسافت یه ویژوال استودیو ۶/۰ کلاسیک داشت که اونم در زمان خودش چیز کمی نبود. بعد هم که دیگه دات نت اومد، انحصار نرم‌افزاری کمتر شد، پروژه‌های متن‌باز گسترده‌تر شدن و ...

[تصویر:  465862_Visual_Studio_6_0.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , khayyam , MarkLand , sajadg , diligent , RASPINA , Saman , alma1988
ارسال: #۴۹۵۶۲
۱۰ بهمن ۱۳۹۷, ۰۳:۳۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
از ساعت ۹صبح دارم سعی میکنم که تی وی اتاقم را از طریق وای فای وصل کنم به لپ تاپ. اما هنوز هیچ نتیجه ای حاصل نشدهSadSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajadg
ارسال: #۴۹۵۶۳
۱۰ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۲۲ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۳۰ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  از ساعت ۹صبح دارم سعی میکنم که تی وی اتاقم را از طریق وای فای وصل کنم به لپ تاپ. اما هنوز هیچ نتیجه ای حاصل نشدهSadSad

الان ساعت ۷/۲۰ دقیقه عصر ...
پیشرفتی حاصل شده یا بیایم کمک ؟Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۹۵۶۴
۱۰ بهمن ۱۳۹۷, ۰۹:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۴۲ ب.ظ، توسط elect.)
اختلافف طبقااتی ۴k هم اکنون در پارکینگ مهماان مجتمع ما

پورش و پراید همسایهه شدن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۹۵۶۵
۱۰ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۴۹ ب.ظ
چه باحاله آدم عاشق خودش باشه . . . Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , khayyam
ارسال: #۴۹۵۶۶
۱۰ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۰۳ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  چه باحاله آدم عاشق خودش باشه . . . Smile
از خودت خواستگاری کن. بعد به خودت جواب منفی بده. و شکست عشقی بخور. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Saman , RASPINA , Riemann , sajadg , khayyam
ارسال: #۴۹۵۶۷
۱۰ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۳۵ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۲۲ ب.ظ)sajadg نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۳۰ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  از ساعت ۹صبح دارم سعی میکنم که تی وی اتاقم را از طریق وای فای وصل کنم به لپ تاپ. اما هنوز هیچ نتیجه ای حاصل نشدهSadSad

الان ساعت ۷/۲۰ دقیقه عصر ...
پیشرفتی حاصل شده یا بیایم کمک ؟Big Grin
تا اونموقع که اون پست را بزارم تمام تلاشم را کردم نشد که نشد. بی خیال شدم اگر شد فردا باز سعی میکنم.Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajadg
ارسال: #۴۹۵۶۸
۱۱ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۱۲ ق.ظ
یه تئوری که ناشی از بخشی از توهمات منه میگه که :
دخترا عاشق پسرایی میشن که شبیه پدرشون یا برادر کوچیکترشونه
مثلا اگر دو برادر داشته باشن سعی میکنن پسری رو انتخاب کنن که شبیه برادر کوچیکشونه.

الان بلک میاد سند میخواد.
بلک برو ثبت اسناد Big Grin
وِ وِ الان تا شونصد روز بحث ازدواج میشه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۹۵۶۹
۱۱ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۳۲ ق.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۱۲ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یه تئوری که ناشی از بخشی از توهمات منه میگه که :
مثلا اگر دو برادر داشته باشن سعی میکنن پسری رو انتخاب کنن که شبیه برادر کوچیکشونه.
درسته من تایید میکنم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۹۵۷۰
۱۱ بهمن ۱۳۹۷, ۰۷:۲۹ ق.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۱۲ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یه تئوری که ناشی از بخشی از توهمات منه میگه که :

دخترا عاشق پسرای پولدار و خوشتیپ و قد بلند و سیکس پک میشن بقیش تا حد زیادی کشکه. البته نظر شخصی منه خواهشا باز بحث شروع نشهShy
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Saman , nlp@2015 , big cloud , Riemann , khayyam
ارسال: #۴۹۵۷۱
۱۱ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۵۲ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۷:۲۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  دخترا عاشق پسرای پولدار و خوشتیپ و قد بلند و سیکس پک میشن بقیش تا حد زیادی کشکه. البته نظر شخصی منه خواهشا باز بحث شروع نشهShy
نظر شخصی منم هست. Smile
البته بعضیا هم همه چیزو با هم می‌خوانیم بدون اینکه یه بار خودشون و شرایطشون رو دیده باشین.

سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , codin , big cloud , Riemann , khayyam
ارسال: #۴۹۵۷۲
۱۱ بهمن ۱۳۹۷, ۰۹:۱۹ ق.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۷:۲۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۱۲ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یه تئوری که ناشی از بخشی از توهمات منه میگه که :

دخترا عاشق پسرای پولدار و خوشتیپ و قد بلند و سیکس پک میشن بقیش تا حد زیادی کشکه. البته نظر شخصی منه خواهشا باز بحث شروع نشهShy
ضمن تایید نظرت از آوردن هر گونه دلیل عاجزم Big Grin.چون واقعا ۹۰ درصد حرفت درسته(خوشحال نشید دوستان ده درصد دیگه معلولین هستن که معولا بین خودشون ازدواج میکنن معلولین عزیز هم جز جمعیتن دیگه).ولی انصافا شما نری سیکس پک بشی به خاطر کسی کدینBig Grin
بی سیکس پک کی بودی تووووو؟؟؟SmileBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , codin , big cloud , Riemann , khayyam
ارسال: #۴۹۵۷۳
۱۱ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ، توسط codin.)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۱۹ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۷ ۰۷:۲۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۱۲ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یه تئوری که ناشی از بخشی از توهمات منه میگه که :

ضمن تایید نظرت از آوردن هر گونه دلیل عاجزم Big Grin.چون واقعا ۹۰ درصد حرفت درسته(خوشحال نشید دوستان ده درصد دیگه معلولین هستن که معولا بین خودشون ازدواج میکنن معلولین عزیز هم جز جمعیتن دیگه).ولی انصافا شما نری سیکس پک بشی به خاطر کسی کدینBig Grin
بی سیکس پک کی بودی تووووو؟؟؟SmileBig Grin

اصولا جوون تر که باشی میری میگی خب برم پولدار شم ، خوشتیپ شم و سیکس پک شم Big Grin یکمی که میگذره با خودت میگی گیرم حالا یکی هم به خاطر این چیزا اومد سمتم اصلا اون ادم ارزششو داره؟ بعدش به این نتیجه میرسی هیچکی ارزش پر کردن تنهاییتو نداره و شروع میکنی برای خودت زندگی کردن.

البته مشابه اش هم دقیقا هست. من نمیدونم خانم ها چه حسی بهشون دست میده وقتی میفهمن بدون ارایش همون ادمایی که ابراز علاقه میکنن سمتشونم نمیان...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۹۵۷۴
۱۱ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۲۸ ق.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  اصولا جوون تر که باشی میری میگی خب برم پولدار شم ، خوشتیپ شم و سیکس پک شم Big Grin یکمی که میگذره با خودت میگی گیرم حالا یکی هم به خاطر این چیزا اومد سمتم اصلا اون ادم ارزششو داره؟ بعدش به این نتیجه میرسی هیچکی ارزش پر کردن تنهاییتو نداره و شروع میکنی برای خودت زندگی کردن.

البته مشابه اش هم دقیقا هست. من نمیدونم خانم ها چه حسی بهشون دست میده وقتی میفهمن بدون ارایش همون ادمایی که ابراز علاقه میکنن سمتشونم نمیان...
آرایش که طرف رو از این رو به اون رو نمیکنه. ته چهره و ویژگی های اصلی مشخصه. یکی که چهره اش به دل نشینه، آرایش هم قرار نیست کاری کنه. کسی که چهره اش به دل بشینه، بی آرایش هم میشینه.

سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Avril89
ارسال: #۴۹۵۷۵
۱۱ بهمن ۱۳۹۷, ۰۲:۰۹ ب.ظ
خسته ام از این دنیا و آدماش ........
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۳۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۰,۶۲۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۲۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۹,۰۲۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close