زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۷۵۶
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۷:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۰۷ ب.ظ، توسط elect.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۱۷ ب.ظ)shahreyar نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۳ ق.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه راهنمایی. الان یه کارخانه مواد غذایی به من سفارش شغل داه ولی قراردادهاش ۳ ماهه هست. از ۸ صبح تا ۸ شب با بیمه و اضافه کار و ....
الان موندم ارشد بخونم یا بربم کار؟؟؟؟؟

سلام
من فقط می تونم بگم که یه کم جامعه مشاوره ایت رو ببر بالاتر... ممکنه اینجا اکثرا بهت بگن ادامه تحصیل بده.... چون جو غالب اینجا رو درس خوندنه بعد کار .... یا ممکنه پاسخ دهنده ها اکثرا خانم باشن که به اهمیت داشتن کار از دید خودشون نگاه کنن نه یک پسر.

جنابب شهریارر درس میگنن ک با افرااد بیشتتر و با تجزبه هایی متفاوت مششورت کنیین ولی قسمت دوموو من قبول ندارم.

//////////////\\\\\\\\\\\\
ایناروو هم تو تصممیمگیری در نظر بگیرینن. انشاالله ک بهترین تصمیممو بگیرین و موفق بااشین.

یادمهه چن دفه پست گذاشتین ک هدف قطعیی دارم رو درس و دانشگاه. ببینین الان شرایظ چ تغییری کرده ک مردد شدین؟

البته نگفتیین ترم چندیین و چقد پشت کمکور بودین ولی اگه الان انضراف بدین تموم این زمانو دور ریختین

خودتونن شرایط خودتونوو بهترر میدونین. الان انصرراف بدینن و برینن سراغ کارر x تومنن درامد ب دست میارید. ببینید اگه مدررک بگیرید چن وخ طول میکشه همون x و ب دس بیارین.

قواننین اموزشی ارشدو نمیدونم. ولیی اگهامکانش باشه ی ترم مررخصی بگیرین و بریین دنبال کار , شایدد بهترر بشه تصمیم گرفت.

کار پاره وقت کنارر درس برااتون امکانپذیرر نیس؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۹۷۵۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۰۲ ب.ظ
چرا تا شکفتم
چرا تا تو را داغ بودم ،نگفتم

چرا بی هوا سرد شد باد
چرا از دهن
حرفهای من
افتاد...

قیصر امین پور.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , elect , nlp@2015 , diligent , Avril89
ارسال: #۴۹۷۵۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۰۵ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۰۲ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  ه سوال از دوستان بزرگتر و فهمیده تر و با تجربه تر دارم و اونم اینکه :
"بزرگتر و فهمیده تر و با تجربه تر " نیستم
با اجازه "بزرگتر و فهمیده تر و با تجربه تر"هاا

تو فررهنگگ محل زندگی شما پذیرفته تره برا همینن برا شماا عادییه ولی دیگراان با نحیط خوددشون میسنجن.

از طرفیی بعضیاا جنان سواستفااده هایی از این اعتماادا کردن، ک اون دیگرانم بیتقصیررن در بدبینیشون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۴۹۷۵۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۲۵ ب.ظ
[تصویر:  466153_shutterstock_206123662-676x450-Copy.jpg]

یاد تو کنم
دلم تپیدن گیرد.. Heart

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۹۷۶۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۹:۴۷ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۲۵ ب.ظ)sajadg نوشته شده توسط:  نه بابا ازدواج دیگه چی چیه-چرا باید ازدواج کنم و تنش زندگی رو چند برابر کنم اونم تو وضعیت الان؟... ۲۲ سالمه من. قصدم دوستیه فقط. ولی مشکل اینجاست که مثلا میخوای با یکی دوست بشی بعد که دوست میشی اونقدر غم دارن برای خودشون یه انرژی زیادی میخواد که به طرف بدی تا حالش بهتر بشه. اون قدر انرژی که میگم انرژی ای هست که ادم به همسرش میده نه به دوستش . اگه انرژی هم ندی میگن چرا بی توجه شدی به من. اگه هم یه دوستی رو ترک کنی دوستی بعدی بازم همینطوریه و یه چرخه که همینطور میچرخه . برای همین گفتم گاها میگم کلا بیخیال بشم. متوجهین چی میگم دیگه؟ برای همین بعضی وقتا میگم این همه انرژی که باید بدم رو بذارم رو چیز دیگه

بله با جمله اخرتون موافقم. این صرفا یه فرار از بحث هست. بلاخره این که طرف برعکس تمایل ذاتیش که دست خودش نیست حرکت کنه انرژی زیادی میخواد و حتی اگه طرف خودش اینطوری عمل کنه بی اراده احساس پشیمونی میکنه گرجه تو ظاهر قضیه اینکار خوب به نظر برسه ولی در باطن نیست
خب شما اگه الان حالت خوبه نمی خواد با دیگران تقسیم اش کنی همین جور حفظ اش کن با آدمای افسرده می گردی ، افسرده میشیی
الان ولنتاین نزدیکه خودتو تو خرج می اندازی همه چی گرون شده اون خرس بزرگا که دیگه هیچی

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۴۹۷۶۱
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط elect.)
......

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۹۷۶۲
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۱۵ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  بزرگترااشون اونطور فک میکنن, ایشونن ک تازه اولل راهن, توقعیی نیس

///////////////////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\
خلاصصه افکارر آقایون اینجاا دید کالایی صرفه، دخترر ی انساان نیس ی کالایی ک مثثلن از ۲۲ رد شده, تاریخ مصررفش گذشته ، بایدد سفید باشه والاا ارزشش کم میششه...

دخترر موجودیس مصرفف کننده -بیکار-پرتوقعع-بیدغدغه- بیفکر- بیمنطق-بیهدف-بیبرنامه-دارایی انواع مشگلات شخصیتیی و کلن پوچ وفاقد هرگوونه صفت مثبتت

تازه اگهه خودشش پیشقدمم شه ک دیگهه واویلاا .....

و معاشرت باشون فقطط باعث اتلافوقت و انرژیست

وخودشون مظههر همه کمال و جمالل و خ عاقلل هستن ک خودشوون گررفتارر نکرددن
واقعا!

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۹۷۶۳
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۰۱ ب.ظ
از من به شما نصیحت؛ اگه واسه پسر سه ساله‌تون تخم مرغ عسلی درست کردین، بهش نگین عسلیه!
الان ۴۵ دقیقه‌ست دارم توضیح میدم چرا تخم مرغ عسلی، مثل عسل شیرین نیست.
بعد میپرسه پس چرا بهش میگیم عسلی؟ -_-

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , sajadg , Avril89
ارسال: #۴۹۷۶۴
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۴۱ ب.ظ، توسط sajadg.)
------------
ارسال: #۴۹۷۶۵
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۲۶ ب.ظ
یکی از دوستام ترم یک ارشد هست یکی از درس هاش را افتاده و خیلی ناراحته
قصد دکتر خوندن داره .این براش مشکلی پیش میاره بعدا

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۹۷۶۶
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۲۸ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۱۵ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۴۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۲۵ ب.ظ)sajadg نوشته شده توسط:  نه بابا ازدواج دیگه چی چیه-چرا باید ازدواج کنم و تنش زندگی رو چند برابر کنم اونم تو وضعیت الان؟... ۲۲ سالمه من. قصدم دوستیه فقط. ولی مشکل اینجاست که مثلا میخوای با یکی دوست بشی بعد که دوست میشی اونقدر غم دارن برای خودشون یه انرژی زیادی میخواد که به طرف بدی تا حالش بهتر بشه. اون قدر انرژی که میگم انرژی ای هست که ادم به همسرش میده نه به دوستش . اگه انرژی هم ندی میگن چرا بی توجه شدی به من. اگه هم یه دوستی رو ترک کنی دوستی بعدی بازم همینطوریه و یه چرخه که همینطور میچرخه . برای همین گفتم گاها میگم کلا بیخیال بشم. متوجهین چی میگم دیگه؟ برای همین بعضی وقتا میگم این همه انرژی که باید بدم رو بذارم رو چیز دیگه

بله با جمله اخرتون موافقم. این صرفا یه فرار از بحث هست. بلاخره این که طرف برعکس تمایل ذاتیش که دست خودش نیست حرکت کنه انرژی زیادی میخواد و حتی اگه طرف خودش اینطوری عمل کنه بی اراده احساس پشیمونی میکنه گرجه تو ظاهر قضیه اینکار خوب به نظر برسه ولی در باطن نیست
خب شما اگه الان حالت خوبه نمی خواد با دیگران تقسیم اش کنی همین جور حفظ اش کن با آدمای افسرده می گردی ، افسرده میشیی
الان ولنتاین نزدیکه خودتو تو خرج می اندازی همه چی گرون شده اون خرس بزرگا که دیگه هیچی
بزرگترااشون اونطور فک میکنن, ایشونن ک تازه اولل راهن, توقعیی نیس

خلاصصه افکارر آقایون اینجاا دید کالایی صرفه، دخترر ی انساان نیس ی کالایی ک مثثلن از ۲۲ رد شده, تاریخ مصررفش گذشته ، بایدد سفید باشه والاا ارزشش کم میششه...

دخترر موجودیس مصرفف کننده -بیکار-پرتوقعع-بیدغدغه- بیفکر- بیمنطق-بیهدف-بیبرنامه-دارایی انواع مشگلات شخصیتیی و کلن پوچ وفاقد هرگوونه صفت مثبتت

اوکی شما یه دختر با قیافه معمولی سن ۲۵ به بالا به من معرفی کنید ولی پرتوقع نباشه ( خونه ، ماشین و عروسی و طلا و ... ) نخاد من کلا دیدم به دخترا عوض خواهد شد ولی اگر نتونید معرفی کنید به همه همون دید پرتوقعی رو خواهم داشت نه فقط من همه ی پسرا با n تعداد دختر آشنا بودن همشون روی هوا حرف زدن مگه نه بلک ؟
ارسال: #۴۹۷۶۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اوکی شما یه دختر با قیافه معمولی سن ۲۵ به بالا به من معرفی کنید ولی پرتوقع نباشه ( خونه ، ماشین و عروسی و طلا و ... ) نخاد من کلا دیدم به دخترا عوض خواهد شد ولی اگر نتونید معرفی کنید به همه همون دید پرتوقعی رو خواهم داشت نه فقط من همه ی پسرا با n تعداد دختر آشنا بودن همشون روی هوا حرف زدن مگه نه بلک ؟
خونه هم نخواد؟؟؟؟
یعنی همین که شما را داشته باشه کافیه!!!!!!!

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , ele
ارسال: #۴۹۷۶۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۴۸ ب.ظ، توسط shahreyar.)
من که میدونم آخر این بحثا ختم به مبحث شیرین ازدواج میشه

(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۱۵ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۴۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۲۵ ب.ظ)sajadg نوشته شده توسط:  نه بابا ازدواج دیگه چی چیه-چرا باید ازدواج کنم و تنش زندگی رو چند برابر کنم اونم تو وضعیت الان؟... ۲۲ سالمه من. قصدم دوستیه فقط. ولی مشکل اینجاست که مثلا میخوای با یکی دوست بشی بعد که دوست میشی اونقدر غم دارن برای خودشون یه انرژی زیادی میخواد که به طرف بدی تا حالش بهتر بشه. اون قدر انرژی که میگم انرژی ای هست که ادم به همسرش میده نه به دوستش . اگه انرژی هم ندی میگن چرا بی توجه شدی به من. اگه هم یه دوستی رو ترک کنی دوستی بعدی بازم همینطوریه و یه چرخه که همینطور میچرخه . برای همین گفتم گاها میگم کلا بیخیال بشم. متوجهین چی میگم دیگه؟ برای همین بعضی وقتا میگم این همه انرژی که باید بدم رو بذارم رو چیز دیگه

بزرگترااشون اونطور فک میکنن, ایشونن ک تازه اولل راهن, توقعیی نیس

اوکی شما یه دختر با قیافه معمولی سن ۲۵ به بالا به من معرفی کنید ولی پرتوقع نباشه ( خونه ، ماشین و عروسی و طلا و ... ) نخاد من کلا دیدم به دخترا عوض خواهد شد ولی اگر نتونید معرفی کنید به همه همون دید پرتوقعی رو خواهم داشت نه فقط من همه ی پسرا با n تعداد دختر آشنا بودن همشون روی هوا حرف زدن مگه نه بلک ؟

مگه نه بلک؟Big Grin
ارسال: #۴۹۷۶۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط RASPINA.)
طلا برای عروسی را با ۳۰ تمن میشه حل کرد

مدیونید اگه فکر کنید میخوام بحث راه بندازم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۴۹۷۷۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  یکی از دوستام ترم یک ارشد هست یکی از درس هاش را افتاده و خیلی ناراحته
قصد دکتر خوندن داره .این براش مشکلی پیش میاره بعدا

اولین باره که چنین چیزی رو می‌شنوم! Smile
تو مصاحبه موضوعات به مراتب مهم‌تری برای ارزیابی وجود داره (معدل / زبان / مقاله / پایان‌نامه / [روابط فردی] / طول مدت تحصیل / ...) که بهتره به جای فکر به مسائل غیرمهم از همین الان رو تقویت این موارد تمرکز کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , RangiRangi , SepidehP , big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۹۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۶۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close