زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۸۱۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۷, ۰۶:۵۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۴۷ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  عرض کردم که سیستم دانشگاهی ما تو همه چی با بقیه دانشگاه ها کاملا فرق داره.
گرایش تو انتخاب واحد زیاد اهمیتی نداره و هر کسی هر درسی که مایل باشه و مربوط به پایان نامه اش باشه رو میخونه.
داریم کسایی که هوش هستن ولی پایان نامه مرتبط با شبکه رو برداشتن و درس های شبکه رو میخونن.
استاد راهنمای منم ازم خواست بین شبکه عصبی و ماشین لرنینگ یکی رو انتخاب کنم که من ماشین لرنینگ رو انتخاب کردم.

اگر هدف یادگیری و توسعه مهارت باشه، ماشین لرنینگ به مراتب حیاتی تر هست. البته کیفیت تدریس هم موثر هست اما واقعا درس ماشین لرنینگ درس کاربردی و خوبی هست و یه جورایی بنظرم خیلی مهم تر از شبکه عصبی هست.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , RangiRangi
ارسال: #۴۹۸۱۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۳۴ ب.ظ
قدرت در سادگی است
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidnourirad10 , alma1988
ارسال: #۴۹۸۱۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۴۰ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۵۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  اگر هدف یادگیری و توسعه مهارت باشه، ماشین لرنینگ به مراتب حیاتی تر هست. البته کیفیت تدریس هم موثر هست اما واقعا درس ماشین لرنینگ درس کاربردی و خوبی هست و یه جورایی بنظرم خیلی مهم تر از شبکه عصبی هست.
یکم حجم این درس زیاده و مفاهیمی که سر کلاس درس داده میشه نیاز به تمرین بیشتری داره و باید کلی منبع دیگه رو هم سرچ کرد و یاد گرفت تا مطلب کاملا جا بیفته و پروژه اش هم نسبتا سنگینه و...به این دلایل یکم تردید داشتم که بهتر بود اون یکی رو بردارم به جای این یکی... ممنون از توضیحتون. حداقل الان میدونم برداشتن این درس تصمیم درستی بود. : )
ارسال: #۴۹۸۱۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۷, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط αɾια.)
عزیزم الناز شاکردوست [تصویر:  466243_8.gif]
انقد خوشحال شدم انگار خودم سیمرغ گرفتم [تصویر:  466243_36.gif]

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۹۸۲۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۳۷ ب.ظ
گر چه گذشت عمر من باز ز سر بگیرمش...
ارسال: #۴۹۸۲۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۵۴ ق.ظ
با عشق
تنفس هم، یک حادثه ی تازه ست...

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , alma1988
ارسال: #۴۹۸۲۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۷, ۰۹:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۲۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
از اون صبح هاست که آدم باید دست عشقشو بگیره زیر بارون قدم بزنه.HeartSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , big cloud , khayyam , RASPINA , alma1988
ارسال: #۴۹۸۲۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۲۱ ق.ظ
آزمون اختراعی من:
فرض کنیم که شما یه تلویزیون خمیده و خوشگل رو می‌بینید. اگه سوالی که براتون مطرح میشه این باشه که چطور کار می کنه، شما ذهنیت مهندسی دارید. اگه به ذهنتون برسه طراحی و رنگ بندیش چطوره شما ذهنیت هنرمندها رو دارید. اگه براتون سوال پیش بیاد که چطور میشه ازش پول در آورد، ذهننیتتون بازاریه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۹۸۲۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۵۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
Heart هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
تنها کسی که قلبا دوستم داره به غیر از والدینم، خواهرزادمه.HeartCool

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Milad_Hosseini , big cloud , alma1988 , .:tarannom:. , Avril89 , James Sullivan
ارسال: #۴۹۸۲۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۷, ۰۳:۱۰ ب.ظ
یکی از بچه ها میرفت سوار می نی بوس می شد می رفت تو روستا تدریس می کرد
نگو برنامه داشت و با هدف
الان رفته دانشگاه عر کان زاس امریکا زیر پل عکس گرفته گذاشته اینستا
منم دارم به این فکر می کنم کی میشه و سخته هفته بعد یکشنبه بیاد شیملس نگاه کنم
ارسال: #۴۹۸۲۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۷, ۰۴:۳۷ ب.ظ
غَمناک نَباید بود اَز طَعن حَسود ای دِل
شاید که چو وابینی خیرِ تو دَر این باشد

حافظ

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Behnam‌ , .:tarannom:.
ارسال: #۴۹۸۲۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۵۰ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۲۷ ب.ظ)shahreyar نوشته شده توسط:  الان باید سومین روزی باشه که موس جدید گرفتین[تصویر:  biggrin.gif]
موس جدید دیگه جذابیتی نداره، ماشین لباسشویی که در راه هست و پنجشنبه به دستم میرسه قراره زندگیمو دگرگون کنه !
 سپاس‌گزاری شده توسط: _daneshjoo , big cloud
ارسال: #۴۹۸۲۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۵۵ ب.ظ
کلی کار و فشار دائم و سال ها لازم ولی میرسم بش آره...

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , big cloud , .:tarannom:. , Avril89
ارسال: #۴۹۸۲۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۲:۳۲ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۲۷ ب.ظ)shahreyar نوشته شده توسط:  الان باید سومین روزی باشه که موس جدید گرفتین[تصویر:  biggrin.gif]
موس جدید دیگه جذابیتی نداره، ماشین لباسشویی که در راه هست و پنجشنبه به دستم میرسه قراره زندگیمو دگرگون کنه !
من چند ماهه می خوام ماشین لباس شویی بخرم ولی نمی خرم دلیلشم اینه می گم مجردم حالا الان بخرم فردا بخام متاهل بشم به هیچ دردی نمی خوره این ماشین کلا وسایل خونم رو همشو از سمساری گرفتم Sad
ارسال: #۴۹۸۳۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۲:۳۳ ق.ظ
یکی از نقاط ضعف همیشگی من موهام بوده بدون سشوار زدن میاد پایین و در کل خیلی بد میشه. یه مدتی هر روز از سشوار استفاده میکردم تا جایی که اگر یه روزی این کارو نمیکردم اعتماد به نفسم میومد پایین. یه جورایی شاید مثل ارایش خانما که یه روز بی ارایش باشن احساس خوبی ندارن.
تصمیم جدید: از امروز از سشوار استفاده نمیکنم مگر برای مراسم خیلی خاص مثل عروسی چون هم منو تبدیل به ادمی میکنه که بهش برای احساس خوب وابسته شدم هم این که به مو ضرر میزنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۱۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close