زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۴۵۱
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ق.ظ، توسط sss.)
به یاد عزیزی از دست رفته

زنهار تا توانی اهل نظر میازار --------------------دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , diligent , nlp@2015 , RangiRangi , big cloud , alma1988 , dr.a_AI , ezra , RASPINA , Javad Street
ارسال: #۵۱۴۵۲
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۰۶ ب.ظ، توسط Amir V.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۳ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ... دوران کاری من با دانشگاه تهران به درازا نکشید به عنوان استاد و دستیار استاد.

(۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۰۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من همینجا اعلام میکنم که دیگه تو این تاپیک چیزی نمینویسم و کاری با هیچکس دیگه ندارم.

به عنوان استاد سابق دانشگاه تهران تصمیم خوبی گرفتی، من حمایتت میکنم.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , RangiRangi , big cloud , Skyrim , Saman , MarkLand
ارسال: #۵۱۴۵۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۱۶ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۴۹ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  سلام
کاربر marvelous لطفا فکر نکنید طرفتون یه عده از آدمای شبکه های اجتماعی عادی هستش.
بچه های اینجا رو من حداقل۳ ساله میشناسم.و به نظرم سطح فکری ادمای اینجا بالاتر از سایر شبکه های اجتماعی هستش.یه موضوعشم اینه که تقریبا رشته تحصیلی همه کامپیوتره و این باعث ارتباط خوبی شده و باعث شده بچه ها از ته دل حرف بزنن.(حداقل من اینطور فکر میکنم)

من یه پیشنهاد برادرانه(اگر برادرانه قبول نشد مدیرانه و به رنگ ارغوانی)براتون دارم و اونم اینه که قبل از این همه شلوغ کردن یه چرخی بزنید توی تالار، بحث ها رو ببینید تا جو اینجا دستتون بیاد بعد نظر بدیدراجع به مسائل گوناگون.

راستش من خیلی خواستم بگم که نگاهتون بالا به پایینه ولی حسش نبود بنویسم.الانم دیدم جو داره متشنج میشه یه نظری دادم

راستش منم میخواستم بگم حالم بهم میخوره از حرفهای تکراری که تو این بخش زده میشه، اصلا دلم نمیخواست این جا دیگه پست بدم ولی برای آخرین بار مینویسم ، من خودم هستم ، نه زیاد و نه کم. یه آدم مثل بقیه. برای همه شما متاسفم که دچار سوء تفاهم شدین و اینطوری با یه کاربر تازه وارد و همینطور فعال و اهل درس برخورد میکنین.
من از بالا به پایین نگاه نمیکنم، گفتم تو هر چیزی که ادعایی ندارم پست نمیکنم و یا اگه چیزی مینویسم میپرسم. همیشه هم سعی کردم ادب رو رعایت کنم. این شما هستین که از بیکاری نشستین یه کاربر دیگه رو قضاوت میکنین و این رفتارها اصلا در شان تحصیل کردگان رشته کامپیوتر که همیشه خیلی ازشون انتظار میره نیست.
من برای مدیریت اینجا و سایت خوبشون بسیار احترام قائلم، برای تمام مدیران فعال، ولی با اجازه بزرگترا میخوام بگم مدیر این بخش هر کسی هست واقعا عجب مدیریه. اینجا همه به هم توهین میکنن و دق دلی خیلی چیزا رو سر یه کاربر دیگه درمیارن، اسمش هم میشه گفتگوی آزاد و هر چه میخواهد دل تنگت بگوی ..... به نظرم اسمش یه خرده واسه شماها لااقل سوءتفاهم ایجاد کرده، این که ننوشته هر چی از دهنت بیرون آمد بگوی.
لطفا دست از توهین و هتک حرمت بردارید و در مورد مسائل مهمتری حرف بزنید.
درسته که من امسال میخوام ارشد کامپیوتر - هوش مصنوعی شرکت کنم، ولی من هر چی باشه آردمو بیختم و الکمو آویختم، شغل و زندگیمو دارم، شما تازه اول راهین یه فکری تو این اوضاع برای خودتون بکنین جای بحث های به شدت ولادیمیری و استراگونی!
واقعا متاسفم

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۱۴۵۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۳۱ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  به عنوان استاد سابق دانشگاه تهران تصمیم خوبی گرفتی، من حمایتت میکنم.
Big GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۵۱۴۵۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  امید دارم روزی به مرزی از قدرت و عزت نفس برسم که حتی اگر حال کردم با پیرهن و شلوارک سفید با خال خالهای قرمز وارد محیط کار و دانشگاهم بشم
میدونم اینو اعتراف کنم هویتم لو میره و امیدوارم از همدانشگاهی ها کسی اینو نبینه ولی من و دوستام همین اواخر این کار رو کردیم.. با دمپایی و شلوار خونه و بدون اینکه به سر و وضعمون برسیم رفتیم دانشگاه و استوری هم کردیم عکسامون با دمپایی رو Big Grin
البته تیپ ما به خاطر قدرت و عزت نفس نبود بیشتر شیطنت و ماجراجویی بودBig Grin
تجربه محشری بود.. اولش کلی خجالت میکشیدم هر کی ما رو تو دانشکده میدید با تعجب تیپ ما رو نگاه میکرد بعد ولی به خودم گفتم دیگه شد که شد! دیگه بذار خوش بگذرونیم Big Grin خیلی خیلی تجربه خوبی بود .. حس رهایی عجیبی داشتیم هممون .. آزاد و راحت تو یه محیط رسمی قدم میزدیم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , alma1988
ارسال: #۵۱۴۵۶
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۴۷ ب.ظ، توسط big cloud.)
(۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  درسته که من امسال میخوام ارشد کامپیوتر - هوش مصنوعی شرکت کنم، ولی من هر چی باشه آردمو بیختم و الکمو آویختم، شغل و زندگیمو دارم، شما تازه اول راهین یه فکری تو این اوضاع برای خودتون بکنین جای بحث های به شدت ولادیمیری و استراگونی!
واقعا متاسفم
شما مطمئنی بقیه بچه ها اینجا نه آرد دیدن نه الک؟ فقط شما کار داری و زندگی.
هیچ کس اینجا اول راه نیست. ما خیلی اتفاقا را با هم پشت سر گذاشتیم. برخورد خاصی هم با تازه واردها نداریم چون که همه ما یه روزی تازه وارد بودیم.
این نحوه برخورد شما است که باعث شده بچه ها نظراتشون را به صورت فیدبک منفی خدمتتون عرض کنن.
به شخصه بیش از دو پاراگراف میتونم در مورد حرفای ضد و نقیضی که اینجا زده شده بنویسم. اما چون رو مانشت و آروم نگه داشتنش کراش دارم ترجیح میدم سکوت کنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , Saman , dr.a_AI , Amir V , ele
ارسال: #۵۱۴۵۷
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۰۶ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۰۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من همینجا اعلام میکنم که دیگه تو این تاپیک چیزی نمینویسم و کاری با هیچکس دیگه ندارم.

Every time we say goodbye
Baby, it hurts

ترجمه ش هم که میشه "سمیه نرو!"

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , big cloud , Saman , dr.a_AI , Amir V
ارسال: #۵۱۴۵۸
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۰۷ ب.ظ
Rainbow RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
میگن برای شناخت بهتر یکی سعی کنید یکم عصبانیش کنید ببینید چطور برخورد میکنه! RolleyesBlush

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , ele
ارسال: #۵۱۴۵۹
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۷:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
لطفا یه مقداری در محروم کردن افراد وسواس بیشتری بخرج بدید.
ارسال: #۵۱۴۶۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۰۲ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  درسته که من امسال میخوام ارشد کامپیوتر - هوش مصنوعی شرکت کنم

با احترام به نظر آقا سامان زمان محرومیت کاربر marvelous را تا فردا قرار میدم.
خانم marvelous لطفا بحث را تموم کنید و توی این تاپیک پستی نگذارید.
این تایپیک افراد دوست داشتنی با نظرات کاملا متفاوت با همدیگه بحث میکنند ولی هیچوقت اهانتی به همدیگه انجام ندادند و اگر هم از دست همدیگه دلخور شدند بعد از مدتی رفع شده.
من شخصا اجازه نمیدم به دوستانم که سالهاست اینجا فعالیت کردن و خیلی برام ارزشمند هستند اینگونه خطابشون کنید.
لطفا توی پستهای درسی فعالیت کنید و تمرکزتون روی کنکور ارشدتون باشه.
دوستان عزیزم هم پستهای ایشون را ریپلای نکنید تا بحث تمام شود.
HeartHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , Amir V , big cloud
ارسال: #۵۱۴۶۱
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  زمان محرومیت کاربر marvelous را تا فردا قرار میدم.
یک خط هم روی من بکش استاد Smile
لطفا Smile
ارسال: #۵۱۴۶۲
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۵۶ ب.ظ
آن چیز که در جستن آنی، آنی!
ارسال: #۵۱۴۶۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط khayyam.)
یه کاربر اومد اینجا و همه رو به هم زد چه کاریه اخه چرا می خواست خودشو ثابت کنه !؟
ارسال: #۵۱۴۶۴
۰۹ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط diligent.)
شما با نور صفحه نمایش لپ تاپ مشکل ندارین؟ من هر جوری تنظیمش میکنم بازم راحت نیستم باهاش. یا چشمو میزنه یا نورش کمه :|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۵۱۴۶۵
۰۹ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۱۸ ق.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  درسته که من امسال میخوام ارشد کامپیوتر - هوش مصنوعی شرکت کنم

با احترام به نظر آقا سامان زمان محرومیت کاربر marvelous را تا فردا قرار میدم.
خانم marvelous لطفا بحث را تموم کنید و توی این تاپیک پستی نگذارید.
این تایپیک افراد دوست داشتنی با نظرات کاملا متفاوت با همدیگه بحث میکنند ولی هیچوقت اهانتی به همدیگه انجام ندادند و اگر هم از دست همدیگه دلخور شدند بعد از مدتی رفع شده.
من شخصا اجازه نمیدم به دوستانم که سالهاست اینجا فعالیت کردن و خیلی برام ارزشمند هستند اینگونه خطابشون کنید.
لطفا توی پستهای درسی فعالیت کنید و تمرکزتون روی کنکور ارشدتون باشه.
دوستان عزیزم هم پستهای ایشون را ریپلای نکنید تا بحث تمام شود.
HeartHeart

منم با شما موافقم چون در مانشت افراد تحصیلکرده کامپیوتر ایران با رتبه های برتر با شخصیت و شعورهای عالی فعالیت داشتند و دارند و کسی اجازه توهین به این دوستان را نداره، خود من به شخصه سالهای پیش خیلی چیزها در این سایت یاد گرفتم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۴۴۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۲۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close