زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۵۷۱
۱۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۱۸ ب.ظ، توسط Autumngirl.)
(۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۰۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  ی ذره تفاوتت نسلی داریم [تصویر:  undecided.gif][تصویر:  smile.gif]
نمی دونم مال چن سال پیشه ولی کانالهای بیگانه Big Grin همش پخش می کنن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۵۱۵۷۲
۱۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۰۲ ب.ظ
کاش من معلم بشم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , فاطمه سلیمانی , diligent , Innocence , alma1988
ارسال: #۵۱۵۷۳
۱۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۰۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۰۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  کاش من معلم بشم

به نظرم تدریس از اون دسته شغلاییه که از بیرون خیلی جذاب به نظر میرسه ولی وقتی واردش میشی روحیه خیلی خاصی رو میطلبه و برای همه مناسب نیست
ارسال: #۵۱۵۷۴
۱۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۵۸ ب.ظ
اینو امروز جایی میخوندم، خوشم اومد. بی ربط به بحث های اخیر نیست؛

در درون همه ی ما یک منِ افسرده، یک منِ عصبانی، یک منِ شاد و یک منِ مضطرب وجود دارد.
کدام من پیروز می شود؟
هر کدام که بیشتر تغذیه شود ....
+راست میگه، درون من بیشتر یک منِ مضطرب فعاله : ) یه دوستی داشتم میگفت تو هر کاری میخوای بکنی همیشه به اتفاقای منفی ای که ممکنه بعدش بیوفته فکر میکنی.. اون موقع خندیدم به حرفش ولی هر چی گذشت به حرفش رسیدم. دقیقا اون ترس و اضطرابه نمیذاره توی اون لحظه ای که الان هستم، تمرکز کافی برای لذت بردن داشته باشم.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , marvelous , salam5 , alma1988
ارسال: #۵۱۵۷۵
۱۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۰۳ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۰ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یه سری تجربیات شخصی : (در حوزه علوم عاشقی Big Grin )

به نظرم وقتی به کسی میگیم عاشقتیم
باید مطمئن باشیم که همون جور که اون میخواد عاشقشیم!
نه اونجور که ما خودمون میخوایم!!!(چون میشه همزمان به هزار نفر عشق ورزید).کاری که خیلیا میبینم انجام میدن و من حالم ازش بهم میخوره.

من همیشه کسی بودم که در ابراز علاقه و در جهت شناخت پیش قدم بودم و فکر کنم ذات طبیعتم همین باشه که پسره باید پیش قدم باشه.

آخرین خانمی که یه مدت باهاش حرف زدم هر جور خودش دلش میخواست عاشق بود(اینجور آدما ممکنه یه عمر باهات زندگی کنن اما هرگز دوست نداشته باشن).
---------------------
گفتن این حرف حس خیلی خوبی داد چون با تمام وجودم باورش دارم.
--------------------
فک کنم معلوم شد قراره ازدواج کنم Big GrinTongueTongue
میام براتون داغ داغ اطلاعات واقعی میذارم بعدش فقط دعا کنید خانمم نفهمه عضو این سایتمBig GrinTongue

اصنم معلوم نیست دارید ازدواج میکنید RolleyesSmile
اگه خانومتون بیاد اینجا بش میگم عشق آخری هستی ولی اولی نیستی Big Grin زیرآب زنی خوب است Big GrinTongueWink

(۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۹ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  به این نتیجه رسیدم که به حرف ادمایی که همش فاز منفی میدن و نق میزنن و تاثیر بدی روم میذاره حرفاشون نباید اصلا گوش بدم و حس میکنم یجورایی احترام به خود هست.
در همین راستا امروز تا یکی شروع کرد به نق زدن و انرژی منفی دادن باهاش برخورد کردم و نذاشتم ادامه بده و الان حس خوبی دارم Smile
مخصوصا اون موردایی که تو رو هم میخوان بیارن تو اون جو منفی که اره در مورد تو هم همینه. باز حالا اگه طرف در مورد خودش بگه جای دلداری دادن داره.

یکی از دوستان تو خوابگاه بود خیلی درگیر زیبایی های صورت بود. بارها من و یه دوستم بهش گفته بودیم این کارا که تو میکنی کار زن های سن بالاست که صورتشون بد شده به خودشون میرسن. ما هنوز جوونیم نیازی نیست به این کارا. همیشه هم ازش تعریف میکردم که تو خوبی و فلان تا ول کنه این فکراشو. و واقعا هم بد نبود و فقط اعتماد به نفسش خوب نبود
خلاصه اینکه یه روز که اندر زیبایی هایش داشتم غزل و قصیده می سرودم برایش همی و ازش تعریف میکردم، اون هم همچنان از بدی صورتش میگفت یهو برگشت بهم گفت تو هم صورتت خیلی داغونه ها ببین چقده فلان و بیساره SadUndecidedConfusedDodgyBig Grin
دیگه بعد اون هیچی بهش نگفتم Big Grin
کلا دوست داشت اگه منفی میگه طرف مقابلش هم همونا رو تایید کنه. اگه مثبت میگفتی میزد داغونت میکرد Big Grin
یادش بخیر با این همه دختر ساده و خوبی بود AngelHeartSmile

(۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۴ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  بچه ها دوس دارم دوس شم Big Grin

با من دوس شو HeartBlushBig Grin

چاکر شما هم هستیمSmile
من صبح یه کلی نوشتم ولی متاسفانه اینترنتم هی قطع و وصل میشه هیچیش نرسید. اتفاقا خیلی هم احساس تنهایی دارم افتخار میکنم دوستی مثل شما داشته باشم. Smile
امروز همش درگیر این کامپیوتر بودم. دیروز جابجاش کردم و الان نمیدونم چرا این وایرلس که برای اینترنت پشت کیس وصل میکنم هی قطع و وصل میشه!!!! فعلا گوش لوسیفر کر داره کار میکنه.فکر کنم باید برم براش یه سیم بلند بالا بخرم مشکلش حل بشه.

میدونین، همه اولش خیلی خوبن ولی بعد وقتی عادی میشه همه چی ، وقتی پسره هم ذلیل خانوادش باشه هم رفیق باز سرنوشت آدم میشه همینی که به سر من اومده. نمیخوام بگم مرد خوبی نیست، اتفاقا خیلی هم دوسش دارم و هوای منو داره، ولی بدون اینکه بدونه خیلی نیستش و تنهام میزاره. دیشب تا صبح منتظرش نشستم تو نگو مراسم آشتی کنون داشتن با داداشش من فقط بی خبر بودم خواجه حافظ هم خبر داشته. امروزم که دوباره رفت سی دوستاش و خانوادش. نمیدونم شاید باید اینطوری باشه و من حساس شدم. فقط میدونم خیلی سرد شدم و دیگه احساس گذشته رو ندارم. الان به تنها چیزی که فکر میکنم قبول شدن ارشد هست و تغییر شرایط زندگیم.
نمیدونم فقط چرا اینبار نمیتونم خودمو جمع و جور کنم.
برام انرژی مثبت بفرستید

ایشالا زودی همه چیز مثل قبل بشه. من شخصا خانواده ام ( پدر و مادرم) از همه کس برام مهمترن حتی همسر. خیلی از مردها اینطوری ان. به نظرم بهتره با این موضوع کنار بیاین. مطرح کردنش میتونه حسابی شما رو از چشم همسرتون بندازه.
دوستان ولی فرق میکنه. چرا برنامه های متاهلی نمیزارین؟ دوستاش همسراشونم بیارن شمام برید همه خوش باشین Rolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۱۵۷۶
۱۹ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۰۸ ق.ظ
دقیقا! من هیچی بهش نگفتم. امروزم تمام روزشو دنبال نون برای پادگان میگشت و مدام برای من ویس میفرستاد. میخواست بگه یعنی هستم، مهم نیست همیشه بوده، تنهام نمیزاره منم هیچی نمیگم چون مشکل اساسی من اینه که همسرم خیلی جوانتره و چطوری بگم بابا بچس بعد تو این حالت میخواد برای منم رئیس باشه از اونجایی که کارمون باهمه.
الان مثلا یه سایت سفارش گرفته بودیم برای یکی از شرکتهای لوازم پزشکی من ایده دادم منطقی و با حساب کتاب دقیق، الان هر چی خودش دوست داشته پیاده کرده یه میدون شوش تمام عیار Big Grin
مهم نیست، من در خلال کار گاهی با پنبه سر میبرم و قانعش میکنم یه چیزی رو عوض کنه و با کلی کلنجار آخرش یه کار خوبی هم میشه. منتهی بچه بازی زیاد هست، نه منظورم لوس بازی نیست، یه چیزایی رو از زاویه دید سن و سال خودش و عالم جوانی و خامی نگاه میکنه. من از انتخابم پشیمون نیستم، با خودم و خدا هم عهد کردم واسه اینکه خیلی با معرفت و با مرامه و جوانمرده و نجیب، تمام زندگیمو برای رشد و پیشرفتش بزارم.

ولی خب مستقل که نباشی، همه سرشون تو زندگیته، فکر کن ماشین لباسشویی بابا اینا تو حمام اتاق ماست، همش میان همش میرن، من کار میکنم یا درس میخونم تمرکز ندارم. بعد هم بابا مریضه هم مامانم که فردا صبح هم میبرمش با خودم که عکس از کمرش بگیره. تمام مسئولیت های اینا هم گردن منه. واسه همینه شبا این همه فعالم. چون همه میخوابن من تازه برای کارهای خودم وقت پیدا میکنم.

فکر میکنم شاید یخرده افسرده شدم که علتش خستگی هست. باید یه چند روزی به خودم استراحت بدم و فقط به کارهای مورد علاقم برسم.

اینو میگم، مگه میشه؟؟؟؟ از آسمون گربه میباره.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۱۵۷۷
۱۹ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۴۹ ق.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ایشالا زودی همه چیز مثل قبل بشه. من شخصا خانواده ام ( پدر و مادرم) از همه کس برام مهمترن حتی همسر. خیلی از مردها اینطوری ان. به نظرم بهتره با این موضوع کنار بیاین. مطرح کردنش میتونه حسابی شما رو از چشم همسرتون بندازه.
من اولا اومده بودمم همه میگفتن چرا انقدر نقل قولل طولانی, الان شماا دیگ چرا؟ Smile

این ک گفتین همونه ک خراب میکنهه رابطه هایی خوبو حتا , تا همسر نیس درسته ولی همسرر اومد اون میشهه اصلی

////////////
Too many people are trying to find the right person instead of being the right person.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۱۵۷۸
۱۹ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۴۴ ق.ظ
مدیر پروژه شرکت ما هم اون روز گفت بهتره زنت ازت یکم کم سوادتر باشه یا رشتش یه چیز دیگه باشه .
ارسال: #۵۱۵۷۹
۱۹ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۳۸ ق.ظ
Rainbow RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خب پس مام ادامه تحصیل ندیم که پُس داک پیدا کردن سخت میشه Big Grin

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , The BesT , Avril89
ارسال: #۵۱۵۸۰
۱۹ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۵۷ ق.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۰۴ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  [b]توی ۷ عادتت مردمان موثر میگهه همیشه موقه مشکل راحت تره ک انگشتو بگیری سمت ی چیزی سرزنش ک اگه اینجور بود اونجور میشد. میتونیی همه رو سرزنش کنی ولیی این ی مسکنن موقتیه ولی میشه زنجیر مشکلات بعدیی. ولی اگه نقشش خودتو ب\ذیری وشجاع باشی ک بری دنبال راه حلذ اون وقتت فدرت انتخابای خودتونو میبینین
نیاز به بولد کردنش نیست ... ببخشید من آدم رکی هستم ... شما (نوعی) چرا فکر می کنی این حرفها رو فقط خودت بلدی ... واقعا بعید می دونم کسی در این تاپیک باشه و این حرفها رو به طرق مختلف نشنیده باشه یا نخوانده باشه ... من نمی فهمم چیه تا یکی یک حرف غیر مثبت می زند یک عده واکنش می روند که حرف نزن ... البته واضح است که نیت خوبی دارید ولی این خاصیت کنترلگری فکر کنم کار دستتون بده ... ضمن اینکه هر حرفی قابل تعمیم به هر پدیده ای نیست ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۵۱۵۸۱
۱۹ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ق.ظ، توسط codin.)
(۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۴۹ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ایشالا زودی همه چیز مثل قبل بشه. من شخصا خانواده ام ( پدر و مادرم) از همه کس برام مهمترن حتی همسر. خیلی از مردها اینطوری ان. به نظرم بهتره با این موضوع کنار بیاین. مطرح کردنش میتونه حسابی شما رو از چشم همسرتون بندازه.
من اولا اومده بودمم همه میگفتن چرا انقدر نقل قولل طولانی, الان شماا دیگ چرا؟ Smile

این ک گفتین همونه ک خراب میکنهه رابطه هایی خوبو حتا , تا همسر نیس درسته ولی همسرر اومد اون میشهه اصلی

////////////
Too many people are trying to find the right person instead of being the right person.
عه ببخشید Undecided البته من هیچوقت به نقل قول طولانی گیر ندادم Big Grin

به نظر من این انتظار به جا نیست. البته هرکسی صلاح زندگی خودشو میدونه. من دیدم ادمایی که خانوادشونو به یه دختری که شش ماهه میشناسن فروختن. البته تعجبی نداره دو سال دیگه همون دخترو هم اپگرید کنن با یکی بهترش Undecided من هیچوقتی نتونستم یک دخترو یک صدم مادرم دوس داشته باشم توی عمرم.. حتی اون دخترایی که عاشق دلباخته بودم Big Grin
البته شفاف سازی کنم این به این معنی نیست ادم طرف عدالت نباشه یا بزاره به دختره ظلم بشه صرفا از سر علاقه به خانواده و تعصب. منظورم اینه احترام به خانواده مهمه در کل
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , alma1988
ارسال: #۵۱۵۸۲
۱۹ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۲۵ ق.ظ
Rainbow RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
دوست داشتن انواع داره. نباید دوست داشتن یکی خللی در دیگری ایجاد کنه. هر کسی جایگاه خودش رو داره و در جایگاه خودش عزیزه و دوست داشتنی. مقایسه کردن لازم نیست Rolleyes (یه کلام از شوهر عمه عروس Big Grin)

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , elect , Autumngirl , alma1988
ارسال: #۵۱۵۸۳
۱۹ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۲۵ ق.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  به نظر من این انتظار به جا نیست. البته هرکسی صلاح زندگی خودشو میدونه. من دیدم ادمایی که خانوادشونو به یه دختری که شش ماهه میشناسن فروختن. البته تعجبی نداره دو سال دیگه همون دخترو هم اپگرید کنن با یکی بهترش [تصویر:  undecided.gif] من هیچوقتی نتونستم یک دخترو یک صدم مادرم دوس داشته باشم توی عمرم.. حتی اون دخترایی که عاشق دلباخته بودم
کاملا درسته یه آدم نرمال باید اینجور باشه Smile
کسی که به خانواده اش احترام می ذاره مطئنا به خانمش هم احترام میذاره اینو کاملا تجربی دیدم و باعث هم میشه ارتباط بهتری بین دختر و خانواده ایجاد بشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۱۵۸۴
۱۹ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ، توسط elect.)
(۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۷ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  نیاز به بولد کردنش نیست ... ببخشید من آدم رکی هستم ... شما (نوعی) چرا فکر می کنی این حرفها رو فقط خودت بلدی ... واقعا بعید می دونم کسی در این تاپیک باشه و این حرفها رو به طرق مختلف نشنیده باشه یا نخوانده باشه ... من نمی فهمم چیه تا یکی یک حرف غیر مثبت می زند یک عده واکنش می روند که حرف نزن ... البته واضح است که نیت خوبی دارید ولی این خاصیت کنترلگری فکر کنم کار دستتون بده ... ضمن اینکه هر حرفی قابل تعمیم به هر پدیده ای نیست ...
امیدوارمم ک کسی ناراحتت نشه . سعی کردمم خوب بنویسمم . بدیاشوو ب خوبی خودتونن ببخشینن. همه خوبنن ولی بهترینامم بینقص نیستتن

خ خوبه ک رک هستینن. منم میخام رک باشم. اصنم همچین فکری نمیکردمم ک فقط من بلدمم. تجربه م از همین جاست. خ وقتا این برخورد رو خ ادمای این جا انجامم دادن ولی چون عضوو قدیمی بودن بشون اعتالرضیی نشده و خ ادمای کنترلگر تر ی این جا هسن ک اصن من عددی نیسم در مقابلشون.لازم نیس اسم بببررم ولی مثال هس انقد ک یاد همه باشهه. حق مخالفت برا همه هس. حق اعتراضم. همهه میتونن مخالف این حرفا ی من باشن. ولی نقد نیس خ وقتا . با ی کلمه هایی میگیم ک طرفو له کنیمم . خ وقتام درسته ها ولی اونجوری گفتنش اصن خراب میکنه هدفو
این ی جور اعتراضهه. ی دفه دیگم اینکارو کردم. ی بار دیگم نوشتم خ ادما طاقت ندارن با خودشون مث خودشون رفتار بشهه. خ ادما خودشون همه رو ب تیغ نقد میبنددنن ولی ب خودشوون نمیشهه گفت ابرو بالا چشمتهه. خیلیا توقع ج دارن از همهه ولی خودشون ج ب کسی نمیدنن (اگه این مدلیی در من میبینین بم بگین خ ممنون میشم)

(من نمی فهمم چیه تا یکی یک حرف غیر مثبت می زند یک عده واکنش می روند که حرف نزن )
اتنفاقن دقت کنین من بارها ایننو گفته م انقدر ب زور میخایم مثبت باشیم کسی جرات نداره حرفشو بزنه چو.ن فوری تگ منفیی و بدبین میخورهه . من خودمم اعتراضض دارم به این. بارهاا گفتمم بذاریمم حرف بزنن ادما . چن دفه راجب مهم بودن حرف زدن گفتمم . چن دفه کسی چیزیگفته و بش گفتن منفی یا غرغرو من پشتش بودم ک بذارزین حرف بزنه

اتفاقن جواب خاص براای برای اقایی بلک بود چون هم این ک ب نارحتیی دیگران میگنن غر زدنوو دیدم هم این ک موضوعع بحثو زیرسوال میبرن چون براشون ممهم نیس

(ضمن اینکه هر حرفی قابل تعمیم به هر پدیده ای نیست ...)
اتفاقنن درباره این موردد قابل تعمیمه موردیه ک خارج از کنترله . منم گفتمم اره میشد درسا بهتر باشه . حالا ک نبوده . با گفتنش تغییر نمیکنه ک. الان ک میدونی چی لازمهه برو دنبالش
با همینئ منطق ک اینجا یاد گرفتمم از ایشون. دربارهه چیزی ک کارشناسس نیستیم نباس حرف بزنیمم اصن . ولی خ حرفای مام از درک یه ک از تجربهه خودمون داریمم.

شایدمم فک کنین بدجنسم ولیی نگاه از بالا ب پایین تو خ کاربرای قدیمی اینجاا ک اقا هستن وجودد داره. ولی اعتراض ب اونا نمیشهه .
الانم مشکلی باهیچ کس ندارم. جنبه شو در ایشونن دیدم ک اینا رو میگمم. این نقدمنه در حدی ک میشناسم و دیدم . حتا گفتم ک میتونه اشتباهم داشته باشهه. حرف خوب و درستت م زیاد خوندم ازشونن و موقعی ک نبودن م ازشون خواستم بنویسن دوباره. فقط ی ذره خوش شانسن من ب ایشون میرسم یهوانتقادم شکوفاا میششه. چونن ادم خوبیه اینار و بش میگم.

(۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  البته شفاف سازی کنم این به این معنی نیست ادم طرف عدالت نباشه یا بزاره به دختره ظلم بشه صرفا از سر علاقه به خانواده و تعصب. منظورم اینه احترام به خانواده مهمه در کل
شماا ک تاکیدد رو یافته هایی علم دارینن شدیدن. سرچچ کنین ببینی حرف من نیس. خ علمی بحث شدهه ک الویتت اشتباهییه و نتیجه خوب ندارهه معمولن. حتا هر دو رو از دس میدین. حتا میگنن همسرر از فرزند مهمتره حتا ب نفع بچه س این
و اصن میگنن تا نتونسنی بذاری الویت اول اازدواج نکن.

تا من داشتمم مینوشتم دیدم ک خ طرفدار داره این نظر . من مرجع نیستمم ک بگم درسته یا نه ولی سرچ کنینن ببینین با دلیل رد شده این حرف.
////////////

نمیدونم واکنشا چی خواهدد بود. اگهه رپلایی کنین ننمیتونم ج بدم زود . ی مشکلی داریمم الان. ولی نقدی بشهه بعدن ج میدم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Autumngirl , alma1988
ارسال: #۵۱۵۸۵
۱۹ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۲۸ ب.ظ
یعنی وقتی که واسه نوشتن این متنای طولانی گذاشته میشه میشد روزی یه صفحه از یه کتاب رو نوشت نصف سال یه کتاب ۲۰۰ صفحه ای نوشته شده بود!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , salam5

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۸۰۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۲۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۲۹۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close