زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۱۷۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۱:۰۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۷ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  یه سوال دارم خواهش میکنم جواب بدید

تو واتس اپ اگه نتونیم عکس کسی رو ببینیم مارو بلاک کرده ؟؟؟؟( چون مطمینم که عکس داره پروفایلش )

در تنطیمات یک قسمت privacy دارد که می توانی تعیین کنی عکس پروفایل برای چه کسانی نمایش داده شه ...
من ندیده بودم اینو.فقط توو تلگرام دیده بودمSmile
خیلی خوبه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۵۲۱۷۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۳۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  دیتاساینیس
من یکی از آشناها اپل کار میکنه و شدیدا توصیه میکنه بریم دیتاساینس !
ولی من خودم معتقدم که کسی که یه Phd نداشته باشه توی یادگیری ماشین، اصلا چیزی از دیتا حالیش نمیشه و یه مشت کتابخونه رو بلغور میکنه .... من بیشتر نظرم روی فیلد data engineering و big data هست، یعنی کارای آماده سازی داده برای دیتا ساینتیست‌ها.
(۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  به نظر من یکی از راه هایی که میتونید اثبات کنید خودتون رو شرکت توی چالش های وب سایت codepen باشه. فرانت اند دولوپر ها خیلی خفن معمولا اونجا اکانت pro دارن و pen های تفریحی زیادی میذارن اونجا که خب خیلی کارایی فوق العاده ای اونجا پیدا میشه به نظرم.. با CSS و HTML ساده.
نکته اینه که اصلا توی این فاز نیستم.
(۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۳۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  لی از طرفم یه زمینه ای که توش خوبی را دنبال کن زیاد این شاخه اون شاخه شدن سرعت پیشرفت رو میگیره به نظرم
اخه پیشرفت در زمینه‌ای که مثلا در آینده خودتو نمیخوای اونجا ببینی پیشرفت نیست ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۵۲۱۷۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۲:۳۸ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  من ندیده بودم اینو.فقط توو تلگرام دیده بودمSmile
خیلی خوبه
من در تلگرام رو ندیده بودم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۵۲۱۷۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۳:۲۵ ب.ظ
فکر کنم دچار بحران ۳۰ سالگی شدم.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , salam5
ارسال: #۵۲۱۷۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۳:۴۱ ب.ظ
کاش میشد چیزی که اخیرا پیش اومده و تجربه کردم رو اینجا بنویسم!Smile
یه جایی آدم مغزش تخلیه بشه!و اثر بدی روی افکار دیگران نذاره!
ارسال: #۵۲۱۷۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۴:۴۲ ب.ظ
منم مثل تو مات این قصه ام ، تو هم مثل من امشبو دعوتی
درست تو همین ساعت و ثانیه ، سزاوار زیباترین رحمتی
تو این حس و حال عجیب و غریب ، دو تا بال می خواهیم که رو شونته
تو از هر مسیری بری می رسی ! تو از هر دری بگذری خونته !
....
من از عشق بارون به دریا زدم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۲۱۷۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۵:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ، توسط elect.)
......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , nlp@2015
ارسال: #۵۲۱۷۸
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۵:۱۴ ب.ظ
اینجا کسی مشکل وی پی ان نداره؟
من الان دو هفته ای میشه وی پی انم تقریباً قطعه
با آسیاتک میرم وصل نمیشه
با همراه اول میرم وصل میشه!
مطمئنم مشکل از ISP هست
از شبکه سر درنمیارید؟ پورت وی پی ان رو میتونن دستکاری کنن؟ دسترسی به سرور ها رو مسدود میکنن؟ چه غلطی دارن میکنن این لعنتیا دقیقاً؟

ارسال: #۵۲۱۷۹
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۵:۱۹ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  اینجا کسی مشکل وی پی ان نداره؟
من الان دو هفته ای میشه وی پی انم تقریباً قطعه
با آسیاتک میرم وصل نمیشه
با همراه اول میرم وصل میشه!
مطمئنم مشکل از ISP هست
از شبکه سر درنمیارید؟ پورت وی پی ان رو میتونن دستکاری کنن؟ دسترسی به سرور ها رو مسدود میکنن؟ چه غلطی دارن میکنن این لعنتیا دقیقاً؟

این vpn های رایگان خیلی قطع و وصل میشه و مطمئنم ISP دستکاریش می کنه منم این مشکل رو دارم که پارس آنلاین هستم

راهکار : از vpn های پولی استفاده کن یا فعلا از ابزار ( افزونه ) رایگان HOXX استفاده کن البته فندوق شکن lantern هم خوبه
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۲۱۸۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۵:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط ezra.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  این vpn های رایگان خیلی قطع و وصل میشه و مطمئنم ISP دستکاریش می کنه منم این مشکل رو دارم که پارس آنلاین هستم

راهکار : از vpn های پولی استفاده کن یا فعلا از ابزار ( افزونه ) رایگان HOXX استفاده کن البته فندوق شکن lantern هم خوبه

نه من که همیشه vpn پولی استفاده میکنم
با هیچ اپی هم نمیاد نه با کریو نه با وی پی ان, نه با سیسکو...

هادی چوپان ۸۰۰ میلیون تومن رفته زیر قرض که تونسته به یکی از دست نیافتنی ترین مقام های دنیا برسه
حالا تمام زحماتی که کشیده به کنار.
و جالب تر اینکه ملت و دولت در بی اعتنا ترین جو ممکن در قبال همچین دست آورد ارزشمندی به سر میبره! انگار نه انگار
البته ناگفته نماند؛ با اسمش کلی جوک ساختن

ارسال: #۵۲۱۸۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۸:۴۳ ب.ظ
وقتی که آدمایی که تو زندگیشون هدف دارن رو میبینم،‌ ناراحت میشم. یه غم و حس عجیبی که نمیدونم چیه منو در بر میگیره. حسودی نیست ولی اینکه میبینم هدف دارن و هر روز استتوس آپدیت میکنن و ... ناراحت میشم و بیشتر توی خودم فرو میرم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ezra , alma1988 , big cloud
ارسال: #۵۲۱۸۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۹:۱۴ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۴۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  وقتی که آدمایی که تو زندگیشون هدف دارن رو میبینم،‌ ناراحت میشم. یه غم و حس عجیبی که نمیدونم چیه منو در بر میگیره. حسودی نیست ولی اینکه میبینم هدف دارن و هر روز استتوس آپدیت میکنن و ... ناراحت میشم و بیشتر توی خودم فرو میرم.
آرهواقعا خوش به حال آدم هایی که هدف دارند و هر روز به سمت جلو پیش میرن جلو و حالشون خوبه
آدم غبطه میخوره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۵۲۱۸۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۹:۳۱ ب.ظ
گاهی ما آدما با سختی ای که توی تنهایی هامون میکشیم شبیه کوه یخ میشیم.(همون مثال معروف که یخ توو آبه و فقط نوکش معلومه)
مردم اونقدری رو که میبینن قضاوت میکنن.به نظرم بهتره همونقدر ببینن و بسشونه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , alma1988 , big cloud
ارسال: #۵۲۱۸۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱ ب.ظ، توسط RASPINA.)
در ادامه ازاین شاخه ب اون شاخه پریدن با رشته نفورماتیک پزشکی آشنا شدم
یکی ازبچه های مانشت بود که فکر کنم رتبهاش تک رقمی بود کسی نمیشناسش؟
آینده کاری اش چ طوره؟

کاش برم سر کاردارم دیوونه میشم دیگ مخصوصا توی این اوضاع اقتصادی

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , big cloud
ارسال: #۵۲۱۸۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط elect.)
......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۴۶۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۴۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close