زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۲۲۱
۲۹ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۵۸ ب.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  داداش خودت قدت چنده !؟ من خودم قدم ۱۹۲ هست ولی همچین انتظاری ندارم در حد ۱۶۶ به بالا باشه کافیه خیلی هم قد بلند دوست ندارم بین ۱۶۴ تا ۱۷۰ کسی می شناسه معرفی کنه Big Grin
جالبه ۱۶۶! اخه معمولا بازه های عددی رو مضرب ۵ در نظر میگیرنBig Grin

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , khayyam
ارسال: #۵۳۲۲۲
۳۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۱۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۶ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  واضخ تر توضیح بده ....دقیق تر راهنمایی کنیمRolleyes

واضخ تر از این Huh

دختری با قد بلندتر از ۱۷۵ و رنگ پوست روشن مایل به خورشید فک کنم طیف سفید تا زرد باشه
داداش خودت قدت چنده !؟ من خودم قدم ۱۹۲ هست ولی همچین انتظاری ندارم در حد ۱۶۶ به بالا باشه کافیه خیلی هم قد بلند دوست ندارم بین ۱۶۴ تا ۱۷۰ کسی می شناسه معرفی کنه Big Grin
جدی ۱۹۲ هستی دمت گرم. والا من قدم معمولیه و تجربه شما قد بلندا شاید متفاوت باشه ولی به نظرم اختلاف قد بیشتر از ده سانت خیلی جذاب نیست برای من شخصا. یه جوریه Sad ولی خب درک میکنم پیدا کردن یه دختر بالای ۱۸۰ هم ساده نیس Smile
راستی من برام ثابت شده تو دلت با ازدواج نیس والا با این قد و اون هیکل ورزشی شما فقط باید انتخاب کنی فرد مورد علاقه رو. بقیش حله Smile
قربون شما ما کوچیک شما هستیم بله دقیقا الان من قدم ۱۹۲ و وزن ۹۰ هستم می خوام ان شالله تا عید وزنم رو به ۹۵ برسونم !
در مورد اینکه شما می گی دلم با ازدواج نیست نمی دونم خدایش اخه ادمی هم نیستم دنبال دوست دختر و اینا باشم الان تنهایی هم خونه گرفتم ولی باور می کنی برخلاف تصور مردم اصلا اهل دوستی و برنامه خاصی نیستم ، در رابطه با ازدواج هم هر چقدر هم هیکل داشته باشی مهم نیست باید پول هم باشه به میزان کافی و یه واقعیت دیگه هم اینکه واقعا با بالا رفتن سن انتخاب سخت میشه !
در مورد قد هم که می گی بیشتر از ده سانت اختلاف باشه جالب نیست ببین من نمی دونم چرا دختر خیلی قد بلند حتی بالاتر از ۱۷۰ برای من یجوری دیده میشه و اصلا خوشم نمیاد دختر باید ظریف و هیکل ورزشکاری ( فیتنسی ) داشته باشه و چهره مهربون و ارامی داشته باشه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , yagmur0022
ارسال: #۵۳۲۲۳
۳۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۴۵ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(29 آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۶ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  واضخ تر توضیح بده ....دقیق تر راهنمایی کنیمRolleyes

واضخ تر از این Huh

دختری با قد بلندتر از ۱۷۵ و رنگ پوست روشن مایل به خورشید فک کنم طیف سفید تا زرد باشه
داداش خودت قدت چنده !؟ من خودم قدم ۱۹۲ هست ولی همچین انتظاری ندارم در حد ۱۶۶ به بالا باشه کافیه خیلی هم قد بلند دوست ندارم بین ۱۶۴ تا ۱۷۰ کسی می شناسه معرفی کنه Big Grin
جدی ۱۹۲ هستی دمت گرم. والا من قدم معمولیه و تجربه شما قد بلندا شاید متفاوت باشه ولی به نظرم اختلاف قد بیشتر از ده سانت خیلی جذاب نیست برای من شخصا. یه جوریه Sad ولی خب درک میکنم پیدا کردن یه دختر بالای ۱۸۰ هم ساده نیس Smile
راستی من برام ثابت شده تو دلت با ازدواج نیس والا با این قد و اون هیکل ورزشی شما فقط باید انتخاب کنی فرد مورد علاقه رو. بقیش حله Smile
قربون شما ما کوچیک شما هستیم بله دقیقا الان من قدم ۱۹۲ و وزن ۹۰ هستم می خوام ان شالله تا عید وزنم رو به ۹۵ برسونم !
در مورد اینکه شما می گی دلم با ازدواج نیست نمی دونم خدایش اخه ادمی هم نیستم دنبال دوست دختر و اینا باشم الان تنهایی هم خونه گرفتم ولی باور می کنی برخلاف تصور مردم اصلا اهل دوستی و برنامه خاصی نیستم ، در رابطه با ازدواج هم هر چقدر هم هیکل داشته باشی مهم نیست باید پول هم باشه به میزان کافی و یه واقعیت دیگه هم اینکه واقعا با بالا رفتن سن انتخاب سخت میشه !
در مورد قد هم که می گی بیشتر از ده سانت اختلاف باشه جالب نیست ببین من نمی دونم چرا دختر خیلی قد بلند حتی بالاتر از ۱۷۰ برای من یجوری دیده میشه و اصلا خوشم نمیاد دختر باید ظریف و هیکل ورزشکاری ( فیتنسی ) داشته باشه و چهره مهربون و ارامی داشته باشه .

۱۷۰ راضی میشی ؟ من سراغ دارم دختری با چهره ای مهربان، ورزشکار، تحصیلکرده و شاغل
اگه مایل بودی حاضرم باهاش صحبت کنم یه قرار ملاقات بزارین اگه اوکی بود شیرینی ما هم یادت نره. Big Grin

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۳۲۲۴
۳۰ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۳۰ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۵ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  واضخ تر از این Huh

اگه مایل بودی حاضرم باهاش صحبت کنم یه قرار ملاقات بزارین اگه اوکی بود شیرینی ما هم یادت نره. Big Grin

عکسشو برام بفرست Big Grin
ارسال: #۵۳۲۲۵
۳۰ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۳۹ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۵ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  داداش خودت قدت چنده !؟ من خودم قدم ۱۹۲ هست ولی همچین انتظاری ندارم در حد ۱۶۶ به بالا باشه کافیه خیلی هم قد بلند دوست ندارم بین ۱۶۴ تا ۱۷۰ کسی می شناسه معرفی کنه Big Grin

کجا بفرستم؟ Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۲۲۶
۳۰ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۴۹ ب.ظ
توصیفات WILL موجب خیر شد
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , khayyam , yagmur0022
ارسال: #۵۳۲۲۷
۳۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۱ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  توصیفات WILL موجب خیر شد

من جدی گفتم، همچین کیسی میشناسم. بده که امشب دل خیام عزیز هم خوش بشه؟ Big Grin

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۲۲۸
۳۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۹ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۵ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(29 آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  جدی ۱۹۲ هستی دمت گرم. والا من قدم معمولیه و تجربه شما قد بلندا شاید متفاوت باشه ولی به نظرم اختلاف قد بیشتر از ده سانت خیلی جذاب نیست برای من شخصا. یه جوریه Sad ولی خب درک میکنم پیدا کردن یه دختر بالای ۱۸۰ هم ساده نیس Smile

کجا بفرستم؟ Smile
تلگرام یا بزار فضای ابری لینکشو برام تو خصوصی بفرست

(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۱ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  توصیفات WILL موجب خیر شد

من جدی گفتم، همچین کیسی میشناسم. بده که امشب دل خیام عزیز هم خوش بشه؟ Big Grin
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خیام اگه ز باده مستی خوش باشی --- با ما اگه رخی نشستی خوش باش
چون عاقبت جهان نیستی -- انکار که نیستی خوش باش !
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۳۲۲۹
۳۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۰۷ ب.ظ
جایی هست اسم شرکت هایی که تو لیست سیاه اپلای هستند رو لیست کرده باشه؟
ارسال: #۵۳۲۳۰
۳۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۳۲ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  جایی هست اسم شرکت هایی که تو لیست سیاه اپلای هستند رو لیست کرده باشه؟

منظورت شرکت های ایرانیه؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۲۳۱
۳۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۳۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  جایی هست اسم شرکت هایی که تو لیست سیاه اپلای هستند رو لیست کرده باشه؟

منظورت شرکت های ایرانیه؟
بله
ارسال: #۵۳۲۳۲
۳۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۹ ب.ظ، توسط marvelous.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۰۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۳۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  جایی هست اسم شرکت هایی که تو لیست سیاه اپلای هستند رو لیست کرده باشه؟

منظورت شرکت های ایرانیه؟
بله

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فکر کنم منظورت همینا بود. اینا همشونه به نظرم

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۵۳۲۳۳
۳۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۶:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۶:۲۴ ب.ظ، توسط yagmur0022.)
وااااای امروز خوشحالم چون بالاخره یه استاد خارجی پیدا شد با من راه بیاد ..........
کلی کار ازم خواسته ...
خدای مهربون کمکم کن ...خودت میدونی چی به چیه.............

حب چرا وقتی دختری که دیپلمه دوست داره با دکتر ازدواج کنه ...دختری که قد کوتاه دوست داره با قد بلند ازدواج کنه همه سرکوفتش میزنن....ولی پسری وقتی همچین توقعاتی داره کسی سرکوفت نمیزنه؟؟؟؟خب چرا نتونم بگم چقدر اعتماد بنفس داری که با قد ۱۷۵ دنبال دختر ۱۷۵ هستی .....
چرا ما دخترا خودمون رو این همه پایین میدونییم.....
بله من میگم اعتماد بنفست خیلی بالاهست که در حد خودت و پایین تر از خودت دنبال دختر بگرد...........
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , nlp@2015 , alma1988 , RASPINA
ارسال: #۵۳۲۳۴
۰۱ دى ۱۳۹۸, ۰۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ، توسط sss.)
هنوز با همه دردم
امـید درمان است

که آخـری بُود آخر
شـــــبـان یلدا را

#سعدی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , alma1988
ارسال: #۵۳۲۳۵
۰۱ دى ۱۳۹۸, ۰۴:۱۲ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  وااااای امروز خوشحالم چون بالاخره یه استاد خارجی پیدا شد با من راه بیاد ..........
کلی کار ازم خواسته ...
خدای مهربون کمکم کن ...خودت میدونی چی به چیه.............

حب چرا وقتی دختری که دیپلمه دوست داره با دکتر ازدواج کنه ...دختری که قد کوتاه دوست داره با قد بلند ازدواج کنه همه سرکوفتش میزنن....ولی پسری وقتی همچین توقعاتی داره کسی سرکوفت نمیزنه؟؟؟؟خب چرا نتونم بگم چقدر اعتماد بنفس داری که با قد ۱۷۵ دنبال دختر ۱۷۵ هستی .....
چرا ما دخترا خودمون رو این همه پایین میدونییم.....
بله من میگم اعتماد بنفست خیلی بالاهست که در حد خودت و پایین تر از خودت دنبال دختر بگرد...........

میدونم الان اگه حرف بزنم باز همه میگن این اومد از زندگی خودش بگه. ولی من تجربه کردم که آدم باید برای دلش و برای خودش و آرامش و راحتی خودش زندگی کنه. واقعا چه اشکالی داره که ظاهر چی باشه؟ من الان از همسرم بیش از ده سال بزرگترم و هیچ مشکلی ندارم. نمیخوام بگم زندگی بی مشکله، ولی اون چیزیه که خودم خواستم و احساس دلگرمی و خوشبختی دارم. من انتخاب کردم که با همسرم زندگی کنم، انتخاب کردم که موهامو بنفش کنم، انتخاب کردم که دنبال آرزوهام برم. واقعا چه اشکالی داره؟
هیچکس تو یه جامعه ی آزاد یا جامعه ای که ادعا میکنه میخواد آزاد باشه حق نداره به حق من و سلیقه ی من احترام نزاره. من نفس میکشم پس هستم. بنابراین حق انتخاب دارم.
تو رو خدا دنبال مسائل پیش پا افتاده نباشید. بچسبید به چیزی که واقعا رویاشو دارید و دلتون براش میتپه. شاید یه همسر خوب، شاید یه شغل خوب، شاید شاید شاید .... به تعداد همه ی آدمها روش واسه زندگی کردن وجود داره.

زایش مهر فرخنده ، یلداتون شیرین و روشن. Heart

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022 , alma1988

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۶۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close