زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۴۳۱
۱۷ دى ۱۳۹۸, ۰۳:۳۵ ب.ظ
والا تا اینجا این چیزی که ما شاهدش هستیم یه تحدید ملی هست ربطی به اسلام نداره، مثلا الان بیان اماکن فرهنگی ما رو بمباران کنن یا مردم بیگناه ما رو بکشن مسلمونای دیگه چه جوابی میدن؟ چه عکس العملی از خودشون نشون میدن؟

از نظر من اینا خودشون یه فرقه هستن برای خودشون و اگه هم حرفی میزنن بیراه نمیگن که، برای افراد خودشون میزنن و این حرفها بیشتر مصرف داخلی داره. من از یه دختر سردار زیرکی مثل سردار سلیمانی که سپهبد (لقب ایرانی) خطابش میکنن انتظار بیشتری داشتم. ما ایرانی هستیم حزب اله لبنان به ما چه ربطی داره؟ الان تمامیت ارضی ما رو آمریکا مورد حجوم داره قرار میده، به حسن نصراله چه مربوطه؟ اصلا چیکار میکنه یا میتونه بکنه برامون؟
کس نخارد پشت من، جز ناخن انگشت من

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۳۴۳۲
۱۷ دى ۱۳۹۸, ۰۳:۴۸ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  به هر حال قصد جسارت نداشتم ، ولی دوست ندارم کسی سواد ادبی منو ببره زیر سوال. من در عالم مهندسی حرف گنده نمیزنم، ولی اگه قرار باشه در عالم ادبیات و هنر باشه کسی جلودارم نیست. خصوصا ادبیات و بحث پاس داشتن زبان. پروپوزال دکتری منم همش در مورد پالایش زبان فارسی و غنای زبان فارسی از پهلوی میانه به اینطرف هست. کاری که نیمی از اونو دکتر خانلری بزرگوار انجام داد.

(۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۳۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  لان تمامیت ارضی ما رو آمریکا مورد حجوم داره قرار میده

(۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۳۸ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  منم اعتقادم به جنگ نرم هست، چون مردم بیگناه نباید تلف بشن. من احساس میکردم یه خبری هست چون خبرگذاری ها هم بدجوری دارن فعالیت میکنن و از طرف اونور خیلی سایت ها هم برای ما ایرانیها بسته شدن و از دسترس خارج شدن.

ایشون قراره زبان فارسی رو پالایش کنه در تز دکتری خودش و تنه به تنه دکتر خانلری بزنه و از همین جا هم شروع کرده خبرگزاری رو پالایش کرده به خبرگذاری هجوم رو پالایش کرده به حجوم!
اینقد پالایش کردی خسته نشی یه وقت دبستان دور برت هست برو ثبت نام کن Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , nana2010 , ezra
ارسال: #۵۳۴۳۳
۱۷ دى ۱۳۹۸, ۰۳:۵۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  شرکتی که نیرو نمیخواد، از فس فس کردنش مشخصه! توی این یک ماهی که سر کار نمیرم واسه چند جا رزومه فرستادم، شرکتا دو دسته بودن، یا بعد مثلا یک هفته زنگ میزنن یا همون فرداش زنگ میزنن و واسه روز بعد مصابه میخوان ست بکنن.
یه مدل دیگه شرکتا هم هستن که سه مرحله مصاحبه فنی میزارن و بین هر کدومش هم یک هفته تا ده روز فاصله هست! آدم اگر هم شانسی داشته باشه واسه این شرکتا، با این لفت دادنشون سرد میشه!

رفیقم چند وقت پیش برای یه شرکت هلندی رزومه فرستاد، کلا سه مرحله مصاحبه داشت، یکیش یه تمرین بود،‌ یکیش مصاحبه منابع انسانی، یکیش هم یه مصاحبه ۴ ساعته با ۴ نفر، بین هر کدوم اینا هم کمتر از یک هفته فاصله بود.

یادمه کار اولی که رفتم، کل پروسه رزومه فرستادن و جذب شدنم کمتر از ۴ روز طول کشید و ۴ سال اون شرکت بودم! همون موقع یادمه که واسه یکی از شرکتای فناپ رزومه دادم و گفتن خبرت میدیم و هنوز که هنوزه خبر ندادن!
بعضی از شرکت ها که همون روز توقع دارن بری مصاحبه ...
خیلی از این مصاحبه ها هم واقعا حرص آدم رو در می آره ... یعنی هر سوالی که می پرسند در رزومه بوده ... فقط یک حقوق نبوده که اون هم تلفنی می شد بپرسند!
یا بعضی هاشون چند صفحه سوال هایی از قبیل اینکه اهداف پنج سال و ده سال آینده ات چیه ... در اوقات فراغت چیکار می کنی، ویژگی های خوب و بدت رو نام ببرد و یک سری سوال های بیخود دیگه می پرسند که یادم نمونده ولی آدم واقعا دلش نمی خواهد طرف جواب بعضی از اون ها رو بدوند ... خالی هم بذاری می کن چرا پر نکردی ... باز اگه شرکت، شرکت خیلی معروفی باشد اگه می گه اوقات فراغت چیکار می کنی مثلا اتاق بازی، ... می خواهد بذارد یه چیزی این ها فقط انگار از یه جایی گیر آوردن کپی کردند ... یه جایی هم رفتم باورتون نمی شه کلی تست روانشناسی و افسردگی و ... جواب دادم ... بعد رفتم تو فهمیدم این ها asp کار می کنند نه php ... مثل اینکه زورشون اومده بود رزومه رو بخونن :| ... آخه اول ببین طرف رو می خواهی استخدام کنی یا نه بعد ازش این سوال ها رو بپرس ...
یک جایی رفته بودم مصاحبه رییس شرکت ازم پرسید از اون هایی نیستی که پشت سر رییس غیبت می کنند؟ :|
من هم برای فناپ رزومه فرستادم اصلا رزومه ها رو نگاه نمی کنن ... فقط هم برای پردیس آگهی استخدام می زند ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , SepidehP
ارسال: #۵۳۴۳۴
۱۷ دى ۱۳۹۸, ۰۴:۰۶ ب.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۴۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۸ ۰۳:۱۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  یهو میبینی چشمتو باز کردی دیدی هول شدی رای دادی...

مطالب خوبی میگید. آخرش یه جمله میگید آدم از خنده نمیدونه چیکار کنه Big Grin
در ضمن غلط املایی هم زیاد دارید. ای تو که از ایرانی بودن صحبت میکنیConfusedConfusedTongue
هجوم
تهدید

مرسی عزیزم، راست میگی من دیکته ی خوبی ندارم به دلیل اینکه مدام از این زبان به زبان دیگه میپرم . خداییش از بچگی ضعیف ترین درسم دیکته بوده. Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin گاهی اوقات اونقدر سرم شلوغ میشه ، خصوصا زمانی که مطلبی رو ترجمه میکنم یا درس میخونم، مطلبی رو میخوام بگم کلمه ی مناسبش به ذهنم نمیرسه. دیگه به بزرگی خودتون ببخشید. SmileHeart

من هیچ قصد ندارم اصاعه ادب بکنم و به بزرگانی چون خانلری تنه بزنم، تنه زدن کار اوباشه. من سعی میکنم راه ایشون رو دنبال کنم اونم در حیطه ی شناخت ساختاری زبان، استادمه حق دارم راهشو دنبال کنم. در هر حال اونیکه به مدرسه ی ابتدایی نیاز داره اونی که شهامت نداره خود واقعیشو نشون بده و پشت مشتی تزویر و نقاب پنهان شده از دستور زبان من ایراد میگیره. مارکلند جان اونطوری که تو پستهای منو دنبال کردی که ایراد بگیری ترشی نخوری یه چیزی میشی Big Grin شما هم بیا مثل من سه زبان زنده و دو زبان کهن رو صحبت کن خدمتت عرض میکنم ...

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۳۴۳۵
۱۷ دى ۱۳۹۸, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۰۰ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  در سر بی مغز تا باشد هوایی چون حباب
سر برون بردن ازین دریای هایل مشکل است
صائب تبریزی
---------------------------------------------------------------------------------
تکراری هست، خودم قبلا این شعر رو گذاشتم اینجا. ولی فکر می کنم کاربرد داره بازم و میشه ازش استفاده کرد Smile
---------------------------------------------------------------------------------
فضا برای نوشتن مهیا نیست، وگرنه ماهم دوست داریم شرکت کنیم توی بحث‌هاتون (برخلاف میل باطنیم البته و روندی که پیش گرفتم توی مانشت که شعر میزارم) و بی پرده و بی پروا جواب بدیم و نظر بدیم.
اگر فکر می‌کنید فضا برای نوشتن مهیا نیست خب می‌تونید مثل کسایی که چیزی ننوشتند، ننویسید. بیشتر به نظر میاد بُعدی از شخصیت شما هست که به جای رک حرف زدن (یا رک سکوت کردن) با قصیده و غزل کنایه بزنید، همانطور که به کرّات پیش اومده وقتی با کاربرها هم بحثتون میشه، با غزل و قصیده احق و ذالک خطابشون می‌کنید و وقتی طرف جواب داد یه مدت خبری ازتون نمی‌شه. بالاتر هم یه چیز دیگه گفته بودید و الان هم این آواتار رو گذاشتید که مثلا امثال ماها فقط پشت لپتاپ داد می‌زنیم. این ضعف آدم رو نشون می‌ده که نه قدرتِ سکوت کردن داره و نه جرأت حرف زدن و با شعر و قصیده و دیوارنوشته و گوشه‌کنایه اعلام وجود می‌کنه.

نظر و‌ برداشتت نسبت بهم و‌ چیزایی که می‌نویسم، محترم و قابل تامله...
تشکر...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۳۴۳۶
۱۷ دى ۱۳۹۸, ۰۴:۱۵ ب.ظ
کلا ناممان در کنار فاجعه می درخشد. ۳۵نفر کشته!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , ezra
ارسال: #۵۳۴۳۷
۱۷ دى ۱۳۹۸, ۰۴:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۸ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۰۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  شما هم بیا مثل من سه زبان زنده و دو زبان کهن رو صحبت کن خدمتت عرض میکنم ...
پروژه مانشت کی تموم میشه؟
قطعا مسول حرفات اون ادمی هست که میگه چه خوب مینوسی قطعا مسولیت دارن

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۳۴۳۸
۱۷ دى ۱۳۹۸, ۰۴:۴۱ ب.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۸ ۰۴:۱۵ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  کلا ناممان در کنار فاجعه می درخشد. ۳۵نفر کشته!!!

همین دو دقیقه پیش اخبار اعلام کرد تاکنون ۴۰ نفر کشته و ۱۲۰نفر روانه بیمارستان

خب این اتفاقات به این شکل چرا رخ میده؟ یه چیزی تو مایه های حادثه ی منا چند سال پیش. به دلیل سوء مدیریت هست همش. یه عزیز خدابیامرزی میگفت یه روزی میرسه که دیگه نمیخواد برای تدفین یا زیارت سر مزار کسی بری، برو تو سایت بهشت زهرا یه کلیک کن، همه جمعن یه صلوات که هیچ هزار تا بفرست به روح اموات. حالا اگه واقعا این اتفاق بیفته، تو ایران این امکان فراهم بشه، سرور ها همه میسوزن و دوباره اینترنت ها مختل میشه و علتش هم عدم استفاده ی صحیح از اینترنت بوده، بس که همه کلیک کردن فاتحه بخونن سرور ها داون شدن.

متاسفانه هنوز به شیوه ی جنگ جمل برخورد میکنن با این قضایا ، وگرنه چرا اونطور هماهنگ نشه که حجوم زیاد نشه و این اتفاقات بیفته؟ این اتفاقات می افته تا همه ی دنیا ببینن سردار چقدر فدایی داشته، من که دیگه از طلب آمرزش برای بندگان درگذشته خسته شدم. یه کم زنده ها رو دریابیم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۴۳۹
۱۷ دى ۱۳۹۸, ۰۵:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۰۹ ب.ظ، توسط big cloud.)
(۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  همین دو دقیقه پیش اخبار اعلام کرد تاکنون ۴۰ نفر کشته و ۱۲۰نفر روانه بیمارستان

حالا این که جمعیت زیاد بوده یه طرف. این عادت مردم سرزمین من که فکر میکنن هل بدن راه باز میشه و جلو میفتن یه طرف.
یه ذره صبر به خرج بدن، این مشکلات پیش نمیاد. همه عجله کردن برن زیر تابوت یا در صف اول موقع تدفین باشن.Undecided
دولت و دولت مردان یه طرف خود ایرانیا یه طرف.
یادمه یه بار ماکارونی گرون شد، همسایمون یه وانت آورده پیاده کرد دم در. پرسیدیم چه خبر شده! گفت گرون شده، گفتم باشه قحطی شد گشنه نمونیم. میخواستیم بگیم مرد حسابی، تو خودت یه عامل قحطی به حساب میای!
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , marvelous , ezra
ارسال: #۵۳۴۴۰
۱۷ دى ۱۳۹۸, ۰۵:۲۳ ب.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۸ ۰۴:۰۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  شما هم بیا مثل من سه زبان زنده و دو زبان کهن رو صحبت کن خدمتت عرض میکنم ...
پروژه مانشت کی تموم میشه؟
قطعا مسول حرفات اون ادمی هست که میگه چه خوب مینوسی قطعا مسولیت دارن

تا کور شود هر آنکه نتواند دید!
مسئول حرفهام هم خودم هستم نه هیچ شخص دیگه ای. اینجا که ملک تلق بابای تو نیست که، یه انجمنه، هر کسی از هر جایی میتونه بیاد آنلاین حرفشو بزنه. شما هم جرات داری حرف حساب بزن نه هذیان.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۴۴۱
۱۷ دى ۱۳۹۸, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۱۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  یهو میبینی چشمتو باز کردی دیدی هول شدی رای دادی...
مدیر the best، اگه ما این حرف رو زده بودیم احتمال داشت به خاطر زدن حرف سیاسی بن شیم ولی ایشون چون از نظر شما هنری و متوهم هستند بامزه هستند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nana2010
ارسال: #۵۳۴۴۲
۱۷ دى ۱۳۹۸, ۰۵:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۳۲ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۰۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  روی صحبتتون با من هست قطعا دیگه. یکبار دیگه هم یادمه نوشته بودید که مدیرهایی که از محرومیت خارجتون کردن در نوشتن این حرفها مسیول هستن
شما اگر از نوشته های ایشون اینقدر رنجیده میشید چرا بلاکشون نمیکنید؟ پستهاشون را بلاک کنید تا پیامهاشون را نبینید.
ایشون مثل بقیه از اعضای سایت هستن که با سیستم تفکر متفاوتی نسبت به ما هستند. من نمیتونم بخاطر نوشته هاشون یا حالا بلندپروازی یا بلندفکر کردن هاشون یا حالا گاهی توهمات فانتزی محرومشون کنم.
البته اصلا ازشون حمایت نمیکنم. همون اول هم بخاطر درگیری هایی که پیش اومده بود تذکر بهشون دادم و در خصوصی هم تذکر میدم.
بنظرم خیلی حساسیت نشون میدید. برای من این نوشته هاشون خیلی طبیعی هست بخاطر اینکه دخترخاله خودم هم رشته هنر میخونه و این سیستم تفکر و نوشته و شاید بنظر ما گنده گویی ها و توهمات خیلی خیلی برام عادی هست.
بله قطعا با شما هستم من بلاک کنم؟ چرا شما بلاک نمی کنید؟ اونا حتی واسه یه سرچ ما رو بلاک می کنن بعد ما اینجا تو کشور خودمون به قهرمان ملیمون توهین میکنه دست روی دست بذاریم بگیم حساس نباشیم؟
البته که حمایت کردین و کاملا هم مشخصه این کار رو کردین. نوشته های به نظر شما طبیعیشون رو ببرن همون جایی که به خاطر یه اسم بلاکت می کنن اونا حتما استقبال هم می کنن شما اولین نفر لایک کنید و بگین چقد شبیه دخترخالم قلم میزنی مرحبا!

(۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  تا کور شود هر آنکه نتواند دید!
مسئول حرفهام هم خودم هستم نه هیچ شخص دیگه ای. اینجا که ملک تلق بابای تو نیست که، یه انجمنه، هر کسی از هر جایی میتونه بیاد آنلاین حرفشو بزنه. شما هم جرات داری حرف حساب بزن نه هذیان.
فعلا که تو کور شدی از این سیل جمعیت مردم رو ببین تو دهنی به تو امثال تو اون اربابات می زنن

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: nana2010
ارسال: #۵۳۴۴۳
۱۷ دى ۱۳۹۸, ۰۵:۳۴ ب.ظ
البته من با سیستم بن شدگی مخالف هستم ... اما فکر کنم فراموش کردید افراد در مانشت سر چه مسایل پیش پا افتاده ای بن می شدند ... اگه سیاست مانشت تغییر کرده بگید ما هم اطلاع داشته باشیم
ارسال: #۵۳۴۴۴
۱۷ دى ۱۳۹۸, ۰۷:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۲۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من در مورد مسائل سیاسیشون نگفتم قلم قشنگی دارند. نوشتارهایی و تفکرات ادبی مشابه هست. تشابه هم به معنب تایید نیست. خلط مبحث نکنید.
سوال من از شخص شما به عنوان کسی که ایشون رو انبلاک کردین اینه که چرا ایشون خیلی خیلی راحت به قهرمان ملی ما توهین می کنن و این توهین به نظر شما خیلی خیلی طبیعی هست و هیچ برخوردی باهاش نمی کنید؟ شما دقیقا مسولیتتون اینجا چیه؟ مسول انبلاک کردن کسایی هستین خیلی راحت توهین می کنن؟ مسول ازادی توهین شما هستین؟ اگه نیستین پس چرا بعد این همه توهینی که به همه افراد این انجمن کرد انبلاکشون کردین؟ و الان هم امضای شما پای تمام حرفای ایشونه وقتی میگین خوب می نویسی یعنی خوب نوشتی معنی دیگه ای هم نداره

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: nana2010 , gogooli
ارسال: #۵۳۴۴۵
۱۷ دى ۱۳۹۸, ۰۷:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۲۸ ب.ظ، توسط crevice.)
بابا این بحثا که جاش اینجا نیس... صد رحمت به همون بحث و دعوای ازدواج (:
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , .:tarannom:. , big cloud , yagmur0022

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۲۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۳۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۴۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close