زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۹۳۱
۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  فارق از جنسیت، سیگار نکشیدن معیار برتری و‌ خوب‌ بودن نیست (هرچند عرف بیشتر سمت جنس مذکر هست و بحثم بیشتر برای آقایون هست). درک نمیکنم چرا یه سریا برای تعریف از یه فرد مورد نظر که مثلا واسه آشنایی و رابطه کیس مناسبی هست، میگن خیلی پسر خوبیه (به‌طور‌کلی)، اهل دود و سیگارم نیست (بیشتر هدف بولد کردن این قسمته، که مثلا اشاره میکنن که نگاه کن اینم یه ویژگی خوبه واقعا). دقت کنید که منظورم فقط و فقط سیگار هست و نه چیز دیگه.
من اینجوری برداشت میکنم که طرف از لحاظ شخصیتی ویژگی مثبتی نداره، دستاورد خاصی نداشته توی زندگیش و اینکه مثلا سیگار نکشیدن یه برتری و‌ مزیت هست براش. که اشتباهه. سیگاره دیگه. قتل نمیکنن که.

----------------
همین الان که دارم مینویسم اینو، همسایه روبه‌رویی داره سر بالکن خونش تریاک میکشه : )))) الله اکبر....

من فکر کنم علتش اینه سیگار خیلی رایج شده مخصوصا بین پسرا (دوستای من که همشون سیگاری شدن :/) بنابر این باعث شده سیگاری نبودن به خودی خود نکته مثبتی به حساب بیاد. البته منطقی هم هست به نظر من. جدا از این که سیگار یکی از علل سرطان و مرگ هست. سیگاری بودن یک فرد خیلی اطلاعات در مورد شخصیت اون فرد میده که ممکنه توی زندگی نشون بده. یکی اینه که فرد برای سلامتی اش اهمیتی قایل نیست و احتمالا این اهمیت قائل نبودن را توی جنبه های دیگه نشون میده. یکی دیگه اش اینه که فرد توانایی هندل احساسات منفی خودشو نداره و برای همین روی به سیگار اورده. ضمن این که بیشتر افرادی که تهش رفتن سمت تریاک از سیگار شروع کردن. کسی که لب به سیگار و قلیون نزده بعیده یهو بره پای منقل سراغ تریاک Smile)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RangiRangi , crevice , .:tarannom:. , Milestone , RASPINA , alma1988 , zahra89 , kilookiloo , SepidehP
ارسال: #۵۴۹۳۲
۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط ezra.)
(۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۷:۳۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  فقیر اینجا اون معنای فارسی معیار رو نداره، همون معنای آروم و مظلوم رو میخواد منتقل کنه (همونطور که کردها و کرمانج ها به کار میبرن)، درسته؟

بله، دقیقاً.
ممنون بابت راهنماییتون
(۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۷:۳۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  حرفی که اول گفته میشه تاثیر بیشتری داره؛ وقتی قرار بود از شنبه همه چیز عادی بشه، وقتی گفتن چیزی نیست، یه سرماخوردگی ساده است، حالا قبولوندن چیزی در جهت کاملا مخالف به این سادگی نیست. راحت ترین کار مقصر دونستن مردمه، این همه نهاد و دستگاه عریض و طویل قراره این روزا کارایی داشته باشن. انگار یه راه فرار از مسولیت مقصر دونستن مردمه.

راستش من خیلی اعقادی به دوقطبی مردم مسئولین ندارم.
از نگاه من ۸۰میلیون مسئول تو ایران هست.

ارسال: #۵۴۹۳۳
۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۴۹ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  اگر همون جواب اولتونو بتونین با یک سری مثال و ... توضیح بدین اصلا نمره از دست نمیدین. یه چیزی هم این که حالا قرار نیست هرجوابی که واقعا بهش اعتقاد دارین رو بگین هدف اینه که نشون بدین مهارت زبانی دارین. بنابر این مثال هایی که میزنین میتونه الکی باشه و یا جوابی که میدین چیزی باشه که اصلا قبول ندارین. هدف ایلتس نشون دادن مهارت های زبانیه فقط
مثلا برای اون نفر اول میتونید بگین من یه همسایه داشتم که فقیر بود و هیچی نداشت ولی همیشه لبخند میزد و شاد بود و فلان و تهش هم بالای ۱۰۰ سال عمر کرد و اون بهم نشون داد رضایت و شادی از وضعی که داری مهمترین چیزه!!!
آخه تعریف دیگه ای از موفقیت نداشتم اون لحظه.. یهویی اسمم رو گفت و پرسید و فرصت فکر کردن هم نداشتم و صادقانه جواب دادم. شاید اگه فکر میکردم این جواب رو نمیدادم و یه مثال الکی میزدم.
چقدر خوب پس نمره از دست نمیدم و اینطوری نیست که باید یه سری حرف کلیشه ای رو تکرار کنم و اگر اونا رو نگم نمره اسپیکینگ رو از دست میدم فقط باید یکم بهتر توضیح بدم و مثال بزنم. چنان با قاطعیت بهم گفت نمره نمیگیری که از وقتی کلاس تموم شده دارم تو یوتیوب ویدیوهای اجتماعی رو نگاه میکنم که یاد بگیرم و تو موقعیت های این شکلی جوابی داشته باشم بدم. خیالم رو راحت کردید. ممنونم از توضیحتون و راهنماییتون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۴۹۳۴
۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۰ ق.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
فارغ از فراغت میاد. مثل فارغ التحصیل. فارغ از اینکه فلان مثلا

(۱۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  همین الان که دارم مینویسم اینو، همسایه روبه‌رویی داره سر بالکن خونش تریاک میکشه : )))) الله اکبر....

شلتان ژهانم به شنین روژ غلام است Angel
ارسال: #۵۴۹۳۵
۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۵۷ ق.ظ
با اینکه هیچی از انگلیسی حالیم نیس، ولی عاااشق این زبان انگلیسی ام و هر چی بیشتر مطالعه میکنم بیشتر دوسش دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , alma1988
ارسال: #۵۴۹۳۶
۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۱۵ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  با اینکه هیچی از انگلیسی حالیم نیس، ولی عاااشق این زبان انگلیسی ام و هر چی بیشتر مطالعه میکنم بیشتر دوسش دارم
در هیچ دوره از تاریخ بشریت دسترسی به دانش و انتشار دانش به این آسونی امروز نبوده و به نظرم ترکیب اینترنت + زبان انگلیسی خیلی به این موضوع کمک کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , RASPINA , Avril89
ارسال: #۵۴۹۳۷
۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۱۹ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  شما خودتون می اومدین از اینکه بقیه میرن عروسی و مراسم عروسی برگزار می کنند شاکی بودید اونوقت خودتون عروسی میری ؟
بی فرهنگیم Smile
عروسی در فضای باز و خلوت بود با رعایت پروتکل های بهداشتی

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Milad_Hosseini
ارسال: #۵۴۹۳۸
۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۳۱ ب.ظ
امروز یک فیلم دیدم از تست گرفتن کرونا از خود کرونا بدتره !!!!

یه مرد نظامی با اون هیکل و هیبت داشتن ازش تست میگرفتن، لرزه گرفته بود!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khayyam
ارسال: #۵۴۹۳۹
۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط RASPINA.)
ولی چ قدر عروسی رفتن خوبه
مخصوصا اگر به همراه موسیقی محلی و رسوم و محلی باشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۴۹۴۰
۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۳۶ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۱ ب.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  امروز یک فیلم دیدم از تست گرفتن کرونا از خود کرونا بدتره !!!!

یه مرد نظامی با اون هیکل و هیبت داشتن ازش تست میگرفتن، لرزه گرفته بود!
من دو هفته پیش تست کرونا دادم یه چیزی اندازه دوبرابر گوش پاک کن از یکی از سوراخ های بینی تا زمانی که به مغز برسه فرو می کنند Big Grin
همش چند ثانیه زمان نمی بره ولی واقعا موقعی که اون به یه مرحله از مغز می رسه ناخوادآگاه اشکت درمیاد ولی من هیچ دردی رو بدتر از درد دندان تا حالا ندیدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۴۹۴۱
۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط Milestone.)
از دیروز درگیر یک مسئله ساده تو C بودم، بعد داشتم به این فکر می‌کردم که با پایتون مسائل خیلی سنگین‌تر از این به شکل خیلی راحت‌تری قابل انجام هست ولی به نظرم اتکای بیش از حد به زبان‌های سطح بالا ممکنه به تدریج باعث کاهش قدرت حل مسئله و تفکر الگوریتمی فرد بشه؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , big cloud
ارسال: #۵۴۹۴۲
۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۷:۰۸ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ن دو هفته پیش تست کرونا دادم یه چیزی اندازه دوبرابر گوش پاک کن از یکی از سوراخ های بینی تا زمانی که به مغز برسه فرو می کنند [تصویر:  biggrin.gif]
همش چند ثانیه زمان نمی بره ولی واقعا موقعی که اون به یه مرحله از مغز می رسه ناخوادآگاه اشکت درمیاد ولی من هیچ دردی رو بدتر از درد دندان تا حالا ندیدم
چرا تست کرونا دادید؟علایم حاد داشتید؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۴۹۴۳
۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۷:۳۳ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۷:۰۸ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ن دو هفته پیش تست کرونا دادم یه چیزی اندازه دوبرابر گوش پاک کن از یکی از سوراخ های بینی تا زمانی که به مغز برسه فرو می کنند [تصویر:  biggrin.gif]
چرا تست کرونا دادید؟علایم حاد داشتید؟
نه اجباری از سمت شرکت بود ! دورکار بودیم اول تست گرفتن بعد دوباره گفتن بیایین سرکار
به نظرم به جای این کار بهتر بود دورکاری رو ادامه میداد اینجوری اون تست تا اون روز قابل استناد هست !
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , RASPINA
ارسال: #۵۴۹۴۴
۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۴ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
یه هفته است تو یوتیوب مدام یه مستند ترکی رو میدیدم که not interested رو میزدم که نشون نده برام ولی باز اینو میدیدم با عنوان:
دختر کره ای من، آیلا، دختر کره ای، آیلا، دختر جنگ و ...
کلافه ام کرده بود این عنوان ها چون من تو یوتیوب اصلا کلیپ ترکی یا کره ای نگاه نمیکنم و نمیدونم چرا به من اینو نشون میداد.
امروز تو هایلایت های یه پیج نامرتبط به ترکیه یا کره باز این اسم رو دیدم و این سری دیگه سرچ کردم ببینم چیه و فهمیدم یه فیلمه بر اساس واقعیت و اون مستندهایی که من رد میکردم واقعی بودن و از رو اونا ساختن و ترکیه این فیلمو به اسکار فرستاده بود.
یکم در موردش خوندم که یه ذره برام اسپویل شه ببینم ارزش داره یا نه و وقتی فهمیدم ارزش داره تصمیم گرفتم آخرین روز از چند روز استراحتی که داشتم رو با این فیلم بگذرونم. حتی با زیرنویس هم نمیدیدم که حس خوبش با ترجمه از بین نره برام و بیشتر از ۵ ساعت طول کشید تا یه فیلم دو ساعته رو دیدم چون بعضی حرفا رو مجبور بودم بارها گوش بدم متوجه بشم یا صحنه انقدر زیبا بود که باید چند بار میدیدم.
فقط میتونم بگم شاهکار بود. از سینمای ترکیه انتظار یه همچین فیلمی نداشتم.
گالون گالون اشک ریختم ولی.. از اون گریه های غمگین خالص نبود که تا چند روز داغونم کنه. یه گریه شادی و غم با هم به خاطر انسانیتی که تو این فیلم و همینطور واقعیت این فیلم هست. به این دلیل که مرز و نژاد هیچ وقت حریف انسانیت نمیشن. از اون گریه ها که حس خوب میده به آدم...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۵۴۹۴۵
۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۱۶ ب.ظ
دلم میخواد مثل چند سال قبل با خیال راحت بشینم کتاب بخونم اما الان نه زیاد وقت می کنم و نه به خصوص تمرکز لازم دارم همش حواسم میره سمت کاری که دارم می کنم تا به نتیجه لازم برسه به امید خدا یه کم خیالم راحت شه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , alma1988 , khayyam , big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۴۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۴۱۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۱۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close