زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۴۸۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۸ ق.ظ، توسط ezra.)
مرده‌شور اون کُرپِریشنتو ببره آقای مایکروسافت

بورس ایران از چیزی که فکر میکردم هم کثیفتر بود.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , big cloud
ارسال: #۵۵۴۸۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۰۴ ق.ظ، توسط codin.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  فرض کن فردا قبل از شروع کار ی نامه ی ایمیل یا هرچی از طرف شرکت برات اومده و باهات تسویه حساب کنن
اگه به هر دلیلی اخراج بشی یا باهات تمدید قرارداد نکنن چ کار میکنی؟ چ برنامه ای داری؟
بستگی داره. من اگر ایران بودم میرفتم با مامان و بابام و خودم یک شرکتی و ایده ای برای خودم راه مینداختم. ولی خب اینجا احتمالا مجبورم برم دنبال یک شرکت دیگه تا خرج زندگی بگذره. البته کار هم تکنفره نمیشه باید با یک سری آدمی که مث خودت دنبال استارت آپ و اینا هستن تیم بشین.
در کل هرچی من سنم بالاتر میره بیشتر میفهمم چقدر تبعیض ها توی زندگی باعث شد شکوفا نشم. اگر توی کانادا متولد شدم احتمالا الان آدم متفاوتی بودم. اگر توی خانواده ثروتمندی متولد میشد همچنین. خیلی سخته که آدم احساس یه جور کینه نسبت به جامعه و بی عدالتی ها بهش دست نده. البته من قبول دارم من نسبت به خیلی ها خیلی خیلی امکانات بیشتری توی زندگیم داشتم و میتونست اوضاع بدتر بشه. ولی این دلیل نمیشه بی عدالتی ها را نبینه آدم. یه فیلمی میدیدیم در مورد همین موضوع و خیلی جالب بود. زندگی شبیه مسابقه دو میمونه منتها همه از یک نقطع شروع نمیکنن. بعضیا از نقطه ۰ بعضیا دویست قدم جلوتر و بعضی ها نزدیک خط پایان.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud , blackhalo1989
ارسال: #۵۵۴۸۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  بعضیا از نقطه ۰ بعضیا دویست قدم جلوتر و بعضی ها نزدیک خط پایان.
ما هم ۱۰۰ متر قبل خط شروع با طناب دست و پامون را بستن اول باید با دندون طناب دستامون را پاره کنیم بعد دستامون ک باز شد سراغ باز کردن طناباب پامون میریم

پاشم ی حرکتی برای زندگی ام بزنم........ نمیشه که اینجور فقط تو ناامیدی موند و غصه خورد

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۵۴۸۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۴۶ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۶ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  بعضیا از نقطه ۰ بعضیا دویست قدم جلوتر و بعضی ها نزدیک خط پایان.
ما هم ۱۰۰ متر قبل خط شروع با طناب دست و پامون را بستن اول باید با دندون طناب دستامون را پاره کنیم بعد دستامون ک باز شد سراغ باز کردن طناباب پامون میریم

پاشم ی حرکتی برای زندگی ام بزنم........ نمیشه که اینجور فقط تو ناامیدی موند و غصه خورد
حتما موفق میشی!!Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۵۴۹۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۱۳ ب.ظ
این قابلیت جدید up , down که بایننس آورده، خیلی کاربردیه واسه پامپ و دامپ.
ارسال: #۵۵۴۹۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۶ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  بعضیا از نقطه ۰ بعضیا دویست قدم جلوتر و بعضی ها نزدیک خط پایان.

اره
اهسته و پیوسته و امیدوار Blush
خیلیا مشابه این وضعیت دارن

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۵۵۴۹۲
۲۹ مرداد ۱۳۹۹, ۰۳:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۶ ب.ظ، توسط ezra.)
[تصویر:  476715_5sgj_ww.png]

کارت گرافیکم نمیکشه بعضی رزومه‌ها رو بخونم!

(۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  این قابلیت جدید up , down که بایننس آورده، خیلی کاربردیه واسه پامپ و دامپ.
عین قمار میمونه

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۵۴۹۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۹, ۰۴:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۰۶ ب.ظ، توسط Riemann.)
.............
ارسال: #۵۵۴۹۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۹, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  کارت گرافیکم نمیکشه بعضی رزومه‌ها رو بخونم!
استااااد رائفی‌پور و مجید حسینی عین قارچ دارن تکثیر میشن. دانشجو-پژوهشگر برتر مریخ با معدل ۱۹ و تافل ۱۱۰، وقت کرده در مورد "انگاره‌ی سازمان تقوا محور" مقاله بده اما افتخار نداده داننش رو با نوشتن یه مقاله‌ی انگلیسی در حوزه‌ی تخصصی خودش به کفار منتقل کنه، سوایِ دو سه تایی که اسمش رو به عنوان نفر آخر چپوندند و در ژورنال ملی فیلیپین با ایمپکتی مساوی با ثابتِ کوانتومی پلانک چاپ شده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud , Amir V , crevice , ezra , yagmur0022
ارسال: #۵۵۴۹۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۹, ۰۷:۲۲ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  کارت گرافیکم نمیکشه بعضی رزومه‌ها رو بخونم!

با این سابقه درخشان میتونه رئیس حوزه علمیه بشه!!! یعنی رزومه را باید تریلی بکشهExclamation
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۵۴۹۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۹, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  کارت گرافیکم نمیکشه بعضی رزومه‌ها رو بخونم
چ زندگی پرباری داره طرف
یعنی هفته ای یکی دوتا دستاورد علمی داشته!
کاش ی کتاب مینوشت چ طور از وقتش استفاده می کنه دست ما را هم می گرفت

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۵۴۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۹, ۰۸:۱۰ ب.ظ
سلام دوستان وقت بخیر اقا ی کمکی برسونید ممنون میشم من امسال کنکور ارشد داشتم رتبم زیر صد بود صب روز ازمون برام اتفاقی افتاد که دیر رسیدم سر جلسه و رتبم از زیر صد رفت بالای ۵۰۰ هر چی دنبال اسنپ و تپسی بودم گیرم نیومد اژانس گیرم نیومد دربست گرفتم مسیرو اشتباه رفت با تاخیر زیاد رسیدم که منو راه نمیدادن به زور رفتم داخل و گند خورد ب تمام فکرایی ک داشتم دوستان چند تا سوال میکنم کمک کنید خیلی لطف میکنید

۱.بمونم برای سال بعد یا نه؟(من خدمت دارم تا شهریور امسال بیشتر وقت ندارم دفترچه بفرستم اگه بخوام بمونم مجبورم برم غیرانتفاعی بنویسم و انصراف بدم که یه سال دوباره بهم زمان بدن که برای سال بعد بخونم)

۲.با رتبه ای که میارم شاید بتونم دانشگاهای درجه دو رو بیارم ارزش داره بری تو اون دانشگاها یا نه؟من ی حساب سرانگشتی کردم مثلا تهران به شیراز ۸۰ تومن هزینه بلیط اتوبوسه هفته ای دو روز کلاس باشه میشه ۱۶۰ تومن بری بیای پول خوابگاه هم باید بدی میشه ترمی ۴.۵ تقریبا اگه ۵ ترمه تموم کنی میشه ۲۵ میلیون فقط هزینه رفت و امد خووراک و خوبگاه هم اضافه میشه شمالو حساب کردم مث نوشیروانی دانشگاه گیلان و شبیه اینا میشه تو ۵ ترم هشت نه تومن.اگه شبانه بیارم اونم اضافه میشه یعنی ی پولی ام اونجا باید بدی ضمن اینکه خوابگاه نمیدن بهت الان موندم چیکار کنم Sad(((

۳.هدف من رفتن از ایرانه یعنی دنبال معدل بالا و زبان بالا هستم علاوه بر مطالبی ک تو قسمتای بالا گفتم میشه عایا معدل خوبو تو دانشگاهای سطح دو کسب کرد یا نه؟

۴.من فقط به گرایش های شبکه و امنیت علاقه دارم ولی دانشگاه هایی که دیدم مخصوصا تو شمال کشور شبکه یا امنیت ندارن میشه رفت نرم افزار خوند و پایان نامه رو شبکه یا امنیت کار کرد یا نه اجازه میدن یا نمیدن؟

۵.اگه بمونم برای سال بعد و یکی از دانشگاهای تاپ تهرانو بیارم مث شریف و ... میتونم تو این دانشگاها معدل خوبی بیارم یا نه؟من شنیدم دو ترم اول انقد سخت میگیرن نمیشه بیرون کار کرد این درسته یا نه؟چون هزینه ها خیلی بالاس مجبورم کار کنم.

و در اخر ممنون میشم کمک کنید من از این سر در گمی بیام بیرون همه جواب بدین تشکر.
ارسال: #۵۵۴۹۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۹, ۰۹:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۲۹ ب.ظ، توسط Saman.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۵ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  مرده‌شور اون کُرپِریشنتو ببره آقای مایکروسافت

بورس ایران از چیزی که فکر میکردم هم کثیفتر بود.
۸۷ میلیون توو ضررمBig Grin . . .

البته خودش داد و دوباره پس گرفت . . .
خوب شد طلا خریدم کمی Big Grin

باید ۶ ماه منفی بخوره که بتونه به اصل سرمایه من برسه Big Grin
ارسال: #۵۵۴۹۹
۳۰ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  کارت گرافیکم نمیکشه بعضی رزومه‌ها رو بخونم
چ زندگی پرباری داره طرف
یعنی هفته ای یکی دوتا دستاورد علمی داشته!
کاش ی کتاب مینوشت چ طور از وقتش استفاده می کنه دست ما را هم می گرفت

من تجربه ارتباط رو در رو با این یه سری آدم این مدلی را داشتم. به نظر میاد یه بیماری ذهنی یا چیزی باشه که طرف خودش متوجه نمیشه چقدر مسخره به نظر میاد :-؟ یه جور خودشیفتگی عجیب
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۵۵۰۰
۳۰ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۵۰ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
[تصویر:  476715_5sgj_ww.png]

کارت گرافیکم نمیکشه بعضی رزومه‌ها رو بخونم!

(۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  این قابلیت جدید up , down که بایننس آورده، خیلی کاربردیه واسه پامپ و دامپ.
عین قمار میمونه
آقا بورس نابودمون کردBig GrinBig Grin بورس برمیگرده یا نه؟

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۸۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۸۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close