زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۶۱۱
۲۸ آذر ۱۳۹۹, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۲۵ ب.ظ، توسط Riemann.)
+ چراغ مطالعه خیلی چیز باحالی هست، حتما واسه خودتون بخرید! واقعا این همه درس خوندیم، عقلمون نمی رسید که چراغ مطالعه باید داشته باشیم ... سایه مون همیشه میفتاد رو کتاب و بعد نیم ساعت چشممون درد می گرفت ... جدای از اون از نظر زیبایی هم یه رنگ دیگه به میز و فضا میده .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۶۶۱۲
۲۹ آذر ۱۳۹۹, ۰۴:۲۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۴۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  + چراغ مطالعه خیلی چیز باحالی هست، حتما واسه خودتون بخرید! واقعا این همه درس خوندیم، عقلمون نمی رسید که چراغ مطالعه باید داشته باشیم ... سایه مون همیشه میفتاد رو کتاب و بعد نیم ساعت چشممون درد می گرفت ... جدای از اون از نظر زیبایی هم یه رنگ دیگه به میز و فضا میده .

من تا قبل دانشگاه میز مطالعه نداشتم روی زمین دراز میکشیدم درس میخونم یا میشستم روی فرش درس میخوندم دهن گردن و پا و کمر آدم سرویس میشدDodgy الان تصورش هم برام سخته روی زمین بشینم کار کنم یا درس بخونم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۶۶۱۳
۲۹ آذر ۱۳۹۹, ۰۶:۱۱ ق.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۲۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۴۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  + چراغ مطالعه خیلی چیز باحالی هست، حتما واسه خودتون بخرید! واقعا این همه درس خوندیم، عقلمون نمی رسید که چراغ مطالعه باید داشته باشیم ... سایه مون همیشه میفتاد رو کتاب و بعد نیم ساعت چشممون درد می گرفت ... جدای از اون از نظر زیبایی هم یه رنگ دیگه به میز و فضا میده .

من تا قبل دانشگاه میز مطالعه نداشتم روی زمین دراز میکشیدم درس میخونم یا میشستم روی فرش درس میخوندم دهن گردن و پا و کمر آدم سرویس میشدDodgy الان تصورش هم برام سخته روی زمین بشینم کار کنم یا درس بخونم

من اصلا مطالعه نمی کنم که بخوام چراغ مطالعه هم داشته باشم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , Milad_Hosseini
ارسال: #۵۶۶۱۴
۲۹ آذر ۱۳۹۹, ۰۳:۳۳ ب.ظ
هر عارضه‌‌ایی که تسکین پیدا کند عارضه‌‌ایی دیگر به وخامت می‌‌گراید. «بشر یک چاه است با دو سطل»، یکی پایین می‌رود تا پُر شود، دیگری بالا می‌آید تا خالی شود...
ساموئل بکت

و حقیقتا جمله ی بسیار قابل تامل و ارزشمندی هست.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۶۶۱۵
۲۹ آذر ۱۳۹۹, ۰۷:۱۴ ب.ظ
به یکی از دوستانم پول قرض دادم گفت سه روزه پسش میدم بعد سه روز زنگ زد گفت دستو بالم خاله یه مقدار طلا دارم جای پولت بردار گفتنم فعلا لازم ندارم بزار پیشت باشه الان حدود هفت ماهه میگذره نه من روم میشه بهش بگم پولو پس بده نه اون اسمی ازش می بره.

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۶۱۶
۲۹ آذر ۱۳۹۹, ۰۷:۲۰ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۱۴ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  به یکی از دوستانم پول قرض دادم گفت سه روزه پسش میدم بعد سه روز زنگ زد گفت دستو بالم خاله یه مقدار طلا دارم جای پولت بردار گفتنم فعلا لازم ندارم بزار پیشت باشه الان حدود هفت ماهه میگذره نه من روم میشه بهش بگم پولو پس بده نه اون اسمی ازش می بره.

متاسفانه ما همیشه اینطور فکر میکنیم که زشته بعد این همه دوستی این رو بهش بگیم! ولی در اصل این زشته که بعد از این همه دوستی یکی باهامون این رفتار رو داشته باشه!
کسی که پول نداره باید همون اول بگه مثلا ۶ ماه دیگه میتونم پسش بدم که قرض‌دهنده حساب کتاب کنه ببینه میتونه این پول رو قرض بده یا نه

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaderZ , ele , big cloud
ارسال: #۵۶۶۱۷
۲۹ آذر ۱۳۹۹, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۱۴ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  به یکی از دوستانم پول قرض دادم گفت سه روزه پسش میدم بعد سه روز زنگ زد گفت دستو بالم خاله یه مقدار طلا دارم جای پولت بردار گفتنم فعلا لازم ندارم بزار پیشت باشه الان حدود هفت ماهه میگذره نه من روم میشه بهش بگم پولو پس بده نه اون اسمی ازش می بره.
آخ آخ آخ یعنی درد من بدتره به یه نفر ۳ سال پیش قرض دادم گفت ۴۰ روزه ، الان سه ساله نمیده من بهش هم میگم ولی نمیده حدس میزنم کارش اینه که میره طرح دوستی میریزه و قرض میگیره، الکی میگه امروز فردا ماه دیگه ، من حال و حوصله دادگاه و اینا رو ندارم و تا حالا شکایت نکردم ، والا تا حالا شکایت کرده بودم چون واقعا یه آدم دروغگویه پررو هستش ، من فکر نمی کردم یه آدم اینقدر پررو باشه
فقط توصیه ام اینه به غیر از اعضای درجه یک خانواده به کسی قرض ندید(تازه اونا هم احتمالا بگیرن و پس ندن ولی حداقلش اونا خونوادتونن) حتی دوستتون مگر اینکه از برگشت پول مطمئن باشید نهایتش شما هم به پول نیاز داشتین بزار اوناهم ندن، که البته مطمئنا اونا نمیدن
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , khayyam , ele
ارسال: #۵۶۶۱۸
۲۹ آذر ۱۳۹۹, ۰۹:۳۳ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۶ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  سال دگ همین لحظه، همین ساعت، همین روز...!

چرت تر از پارسال، همون لحظه، همون ساعت و همین روز...!
انشالله برای بقیه خوب بود باشه که قطعا هست همینطورHeart

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۶۶۱۹
۲۹ آذر ۱۳۹۹, ۰۹:۴۳ ب.ظ
پول قرض دادن مقوله عجیبی هست، دوستم یه زمانی ۲۵ میلیون بهم قرض داد، فقط یه جمله گفتم اینقدر میخوام، منتهی سه هفته ای پول رو بهش پس دادم ... نکته ای که هست، اعتماد خیلی مهمه، اون شخص میدونست که من توانایی برگردوندن این پول رو دارم ... به نظر من غیر از آشنا هیچ وقت پول به کسی ندید و یا رفقای قدیمی که میدونید منبع درآمد درست و حسابی دارن ... من رفیقام کارمند هستن و اگه مثلا ۵ تمن بخوان، میدونم که میتونن یک یا دو ماهه پس بدن، اونایی که کار ندارن معمولا میپیچونم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , ele , big cloud
ارسال: #۵۶۶۲۰
۲۹ آذر ۱۳۹۹, ۱۰:۱۷ ب.ظ
وقتی که دانشجو بودم سال ۹۲ و هیچ درامدی هم نداشتم اون موقع حدودا برای هر ترمم ۵۰۰ هزار تومان برنامه ریزی می کردم تا خرجم بیشتر نشه و تقریبا برای هر ماه ۵۰۰ تومن می زاشتم کنار یه بار یکی از دوستای مدرسم که بیشتر از دیپلم درس نخوند و ازدواج کرد و اینا بهم زنگ زد گفت پول اجاره نیاز دارم خیام اگه داری برام ۳۰۰ تومن بفرست اخر ماه بهت پس میدم ( تقریبا ۲۵ روزه ) من با خودم گفتم بزار بدم بهش کارش راه بیفته خودم حالا فعلا با اون ۲۰۰ تومن باقی مونده سرکنم تا اگه خیلی نیاز شد از خانواده می گیرم اینا به کنار این آقا سرماه می شد هنوز پول نمی داد و به ۴۰ الی ۵۰ روز می رسید پول پس دانش چند بار اینطوری ازم پول می گرفت و هر ۴۰ الی ۵۰ روز پولم رو پس می داد حالا من واقعا جای اون بودم از یه دانشجو پول نمی گرفتم ! اینا به کنار دیگه دانشگام رو تموم کرده بودم و برای تسویه باید ۲۰۰ هزار تومان می دادم به دانشگاه که دیگه بیام خونه عصر بود اولین نفری که به ذهنم رسید همون شخص بود وضیعت رو براش توضیح دادم که خیلی نیاز دارم ولی اون شخص چنان زد زیرش و گفت ندارم که ازش ناامید شدم و کلا وضعیت منو درک نکرد اونجا بود که فهمیدم کسی ارزش کمک کردن ندارن حالا این شخص هیچی بازم چندین و چند نفر دیگه رو هم امتحان کردم همین شد اخری هم همین مهر ماه به یکی پول دادم گفت اخر مهر می دم الان اخر اذر ماه هست هیچ خبری نیست من واقعا نمی دونم این ادم ها چه رویی دارن و چطوری پول قرض می کنند حداقل پول قرض می کنی حرفی که زدی نزن زیر و به ... نگیر .
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Riemann , .:tarannom:. , nlp@2015 , ele , big cloud
ارسال: #۵۶۶۲۱
۳۰ آذر ۱۳۹۹, ۱۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۷ ب.ظ، توسط MarkLand.)
پرسپولیس باخته اونم تو یه بازی با دو تا پنالتی مفت و البته فینال اسیا که تا همین جا هم افتخاره و به هر حال نایب قهرمان هست بعد یه ادمی اومده پست گذاشته جام با فلان تیم عربی که فلان سال بردیم! اگه به جای این کارا تمرکزش روی کار خودش بود الان نیازی نبود واسه جلب نظر طرفدارا دست به دامن این مدل کارا بشه یه مدت هم اخبارش اومد که تو فلان وزارت خونه دنبال دلار مفت واسه واردات میگره خدا رو شکر استوره های پرسپولیس این مدلی نیستن

think positive
ارسال: #۵۶۶۲۲
۳۰ آذر ۱۳۹۹, ۰۸:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط ezra.)
وقتی یه جنس و کالای تقلبی رو بهت میندازن فقط عصبانی میشی
اما وقتی یه محصول بهداشتی تقلبی, داروی تقلبی و هرچیزی که با سلامتیت سر کار داره رو بهت غالب/قالب میکنن فقط مغموم میشی و یه ترس ناشناخته‌ای تو وجودت جوونه میزنه

و چقدم زیاد شده این پلشتی
و چقدم راحت انجام میدن
انگل همه جا رو برداشته

بله سلامتیم از همه چی یا دستکم از خیلی چیزا مهم‌تره
اما وقتی یه صندلی استاندارد قیمتش ۱۰ میلیون به بالاست ترجیح میدم چندسال دیگه ستون فقراتمو جراحی کنم!
یا وقتی برند خمیر دندونایی که قبلاً استفاده میکردم الان قیمتش ۸۰ به بالاس مسواک نزدنو به خمیردندون وطنی ترجیح میدم.
فقط خداست که ارزشش بی نهایته
بقیه از یه جایی به بعد دیگه نمیصرفن؛ حتی سلامتی!

ارسال: #۵۶۶۲۳
۳۰ آذر ۱۳۹۹, ۱۰:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  اما وقتی یه صندلی استاندارد قیمتش ۱۰ میلیون به بالاست ترجیح میدم چندسال دیگه ستون فقراتمو جراحی کنم!
یا وقتی برند خمیر دندونایی که قبلاً استفاده میکردم الان قیمتش ۸۰ به بالاس مسواک نزدنو به خمیردندون وطنی ترجیح میدم.
خمیر دندون vi-one حدود ۲۰
صندلی sk 712t قیمت الان ۲۷۰۰ (این صندلی جز استاندارد ترین های ایران هست) خودم ۲ ساله استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداشتم، بعضا روزی ۱۵ ساعت هم پشت سیستم بودم. یه مدل دیگه داره مدریتی که ۳ و نیم هست (مدل SM812v )، پشتی گردن داره و یکم به طور کلی premium تر هست ... اونم خیلی خوبه. نکته دیگه این هست که این صندلی ها رو هر وقت نخواستی، راحت میتونی بفروشی و توی هوا میخرنشون ...
دهان شویه misswake حدود ۳۵

حتما تهیه کنید، واقعا الان نخرید باز بعد عید ۱ تمن گرون تره، اینو من دو سال پیش خریدم حدود ۱ تمن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , big cloud
ارسال: #۵۶۶۲۴
۰۱ دى ۱۳۹۹, ۱۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۱:۰۴ ب.ظ، توسط ezra.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  خمیر دندون vi-one حدود ۲۰
دهان شویه misswake حدود ۳۵

اینا که جفتش ایرانیه
اولی که هیچ ولی دومی رو قبلاً استفاده کردم, کلاً با خمیر دندون ایرانی راحت نیستم...

(۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  صندلی sk 712t قیمت الان ۲۷۰۰ (این صندلی جز استاندارد ترین های ایران هست) خودم ۲ ساله استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداشتم، بعضا روزی ۱۵ ساعت هم پشت سیستم بودم. یه مدل دیگه داره مدریتی که ۳ و نیم هست (مدل SM812v )، پشتی گردن داره و یکم به طور کلی premium تر هست ... اونم خیلی خوبه. نکته دیگه این هست که این صندلی ها رو هر وقت نخواستی، راحت میتونی بفروشی و توی هوا میخرنشون ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
که یه صندلی هم قد و قواره همین دارم, از لحاظ استاندارد هم باید حضوری تست کنم که فعلاً شرایطش میسر نیست. الان اکثر چیزامو اینترنتی میخرم. اون دومیه ظاهرا بهتر بود. اینکه بدون تست بخوام بخرم یه خرده ریسکش بالاست. مرددم. ولی اینا که گفتی رو تو لیست بررسی میزارم حتماً. ممنون که راهنمایی کردی. مفید بود.

ارسال: #۵۶۶۲۵
۰۲ دى ۱۳۹۹, ۰۴:۴۵ ب.ظ
هوا سرد شده مانشت خلوت شده Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۰۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۷۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۴۰۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close