زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۸۵۱
۱۳ اسفند ۱۳۹۹, ۰۲:۲۶ ق.ظ
جنتلمن
دکتر
سمیه
بعدی ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۶۸۵۲
۱۳ اسفند ۱۳۹۹, ۰۴:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۸ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۰۲:۲۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  سمیه
حالا اینا همه به کنار، ولی من مطمئنم این ساسی مانکن از آقای اِبی آتو داره که اینقدر اِبی دوسش داره و باهم دوستن : )))) یعنی ابی چی میبینه توی این ساسی؟

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۸۵۳
۱۴ اسفند ۱۳۹۹, ۰۷:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ۰۷:۳۰ ق.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۶ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۹ ۰۲:۲۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  سمیه
حالا اینا همه به کنار، ولی من مطمئنم این ساسی مانکن از آقای اِبی آتو داره که اینقدر اِبی دوسش داره و باهم دوستن : )))) یعنی ابی چی میبینه توی این ساسی؟
به نظر من آتو نیست. اِبی دقیقا همینه، و با ساسی دارن از سفره پر سودی میخورن که بلاخره هر کی یه چیزی از اون یکی میگیره. من مصاحبه های اِبی رو زیاد دیدم. یک امل بی سواد مطلق در زمینه موسیقی. البته جایی دیدم که پسر اِبی حتی مدیر برنامه ساسی هم هست. اگه اِ بی رو هم دنبال کرده باشید در طی این چند سال از وقتی من یادمه لااقل فکر میکنم ده سالی باشه که عنوان همه ی کنسرتهاش خداحافظی آقای صدا و آخرین کنسرت ابی و اینا بود. فکر کنم ده سال بیشتره هر کنسرتی میده میگه این دیگه آخریشه. تا قبل از کرونا هم دیگه با این آقای خیک روغن کلا رفیق گرمابه و گلستان بودند. پس نا آگاه نیست. همینه واقعا دقیقا در یک کلاس با ساسی هستند. نه بیشتر نه کمتر گرچه خودم از اِبی خاطرات زیادی دارم مخصوصا با آلبوم ستاره های سربی که گرچه فکر میکنم از همون هم بیشتر چیزی نداره واقعا. که اون هم باید قسمت عمده افتخارش رو برای سیاوش قمیشی نوشت.
یادمه سر اتفاقی که شادمهر عقیلی راه انداخت و سایتای ش.ر.ط بندی واینا یه مدتی من یکی از مشغولیتهام این بود که میرفتم کامنتای ملت دل شکسته که البته بدیهیه تظاهری بیش نبود رو توی صفحه عقیلی میخوندم. انگار پیغمبرشون کافر شده بود. بتشون خودش خودش رو شکسته بود. چقدر مردم آه و فغان میکردن که چرا با ما این کار رو کردی. در حالی که من فکر میکنم گناه از عقیلی یا ابی یا ساسی نیست. اینا دارند اجناس دکان خودشون رو میفروشند ما بی خودی حساب ویژه باز کردیم. کجا چیزی جز این ادعا کردند که الان خلافش رو عمل کرده باشند؟
ساسی از اول هم همین بود ابی هم همینطور و بقیه هم همینطور. به نظر من اونجایی ما در حق این جماعت ظلم کردیم که بهشون القا کردیم که در دکان شما باید دوای همه ی دردهای ما باشه. هم غصه هامون رو درمان کنید هم در مسائل سیاسی پیشرو باشید هم نقد اجتماعی کنید و غیره...
که البته توی یه مورد دیگه یه بار در موردش حرف زدیم . دیگه اون موضوع رو باز نکنیم.
من فکر میکنم مثلا ما شجریان رو به زور سیاست مدار کردیم وگرنه این بنده خدا نه اهلش بود نه سوادش رو داشت نه سودی هم برد از این کار. مصاحبه های بعد از ۸۸ رو ببینی میفهمی که چقدر برداشتش از سیاست سطحی و عوامانه بوده( سطحی بودن دلیل بر حق یا به نا حق بودن نیست).
دیدم یه جایی دعوتش کرده بودند به یکی از جلسات دانشگاه هاروارد بود به نظرم مسعود بهنود هم بود و سوالاتی ازش میپرسیدند مشخص بود این آدم داره زجر میکشه. عذاب میدید.
القصه ، ظاهر و باطن همینه. البته حدود اخلاقی در همه یکی نیست کما اینکه انتقاداتی هم از طرف بعضی از خوانندگان بوده و هست و ادامه هم خواهد داشت اما همش یه تعدا واکنش هیجانیه . هیچ مبنای درستی نداره. احساساتی شدند.
نیش عقرب نه از ره کین است. ساسی مانکن همینه از اولش هم همین بوده. قطعا دکانش مشتری های خودش رو داشته که تا الان همچنان میفروشه و از این به بعد هم خواهد داشت. شاید ما مشتریان بلاتکلیی هستیم وگرنه فروشنده به نظر من تکلیف خودش رو خوب میدونه.

(۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۲۹ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۲۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چرا اینجا دیگه بحث ازدواج نمیشه : ) همه ازدواج کردن یا همه بیخیال شدن : ))))

بیخیال شدیمBig Grin

خیال چیز بدیه ها. خوبه که بی خیال شدید . خیلی خوبه. میگه خیال بیفته توی دل آدم وجودت رو تسخیر میکنه گوشِت به هیچ دلیلی بدهکار نمیشه. هر درونی که خیال اندیش شد/ چون دلیل آری خیالش بیش شد. فکر میکنم با این توفیق اجباری که نصیب نسل شما شد. کم کم آمار طلاق هم کم بشه!!!!! و در نتیجه بچه طلاق هم کم داریم دیگه و یک عالمه از معضلات اجتماعی به خودی خود حل شد و اصلا صورت مسئله خیلی از گرفتاری ها خودبخود پاک شد Big Grin
ارسال: #۵۶۸۵۴
۱۴ اسفند ۱۳۹۹, ۰۹:۵۵ ق.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  قبل تر از اینها یه زمانی بود که حین اینکه داشتی یه پست رو جواب میدادی، کاربر های دیگه پست داده بودن!Big Grin

آقا من یکی دو سال پیش یه بار اومدم یه پستی گذاشتم. نصف شب بود. حدود سه یا چهار صبح تا پست رو زدم پشیمون شدم Big GrinBig GrinBig Grin بعد فوری رفتم رو ویرایش و نقطه گذاشتم و یه نفس راحتی کشیدم و اومدم بیرون که این فرایند دو دقیقه طول نکشید Cool یهو دیدم ای دل غافل یکی از رفقای سایت در همین دو دقیقه مچ ما رو گرفت. اومده نقل قول گرفته و پست ما دیگه موند همونجوری و چقدر هم مانور داد رو اون پست. Big GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۵۶۸۵۵
۱۵ اسفند ۱۳۹۹, ۰۱:۱۰ ق.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۵۵ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  قبل تر از اینها یه زمانی بود که حین اینکه داشتی یه پست رو جواب میدادی، کاربر های دیگه پست داده بودن!Big Grin

آقا من یکی دو سال پیش یه بار اومدم یه پستی گذاشتم. نصف شب بود. حدود سه یا چهار صبح تا پست رو زدم پشیمون شدم Big GrinBig GrinBig Grin بعد فوری رفتم رو ویرایش و نقطه گذاشتم و یه نفس راحتی کشیدم و اومدم بیرون که این فرایند دو دقیقه طول نکشید Cool یهو دیدم ای دل غافل یکی از رفقای سایت در همین دو دقیقه مچ ما رو گرفت. اومده نقل قول گرفته و پست ما دیگه موند همونجوری و چقدر هم مانور داد رو اون پست. Big GrinBig GrinBig Grin
کی بود ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۶۸۵۶
۱۵ اسفند ۱۳۹۹, ۰۲:۵۱ ق.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۱۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  کی بود ؟

به قول میلاد : رتبه خواهی همچو خورشید خیلی خلایق رو انگولک نکن Big GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۵۶۸۵۷
۱۵ اسفند ۱۳۹۹, ۰۳:۲۷ ق.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۱۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  کی بود ؟

به قول میلاد : رتبه خواهی همچو خورشید خیلی خلایق رو انگولک نکن Big GrinBig GrinBig Grin
خیلی استفاده کردیم Dodgy
ارسال: #۵۶۸۵۸
۱۶ اسفند ۱۳۹۹, ۰۷:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۷:۱۴ ب.ظ، توسط MarkLand.)
مجیدی شده سر مربی استقلال که کاملا این اتفاق و اتفاقای بعدیش هم که اخراج یا استعفا هست تکراریه! فقط نکته جالب تو فوتبال ما دعوت از یه سر مربی دیگه که الان داره کار میکه و تعهد داره نسبت به تیم دیگه هست کمالوند شاید از نظر مالی جریمه قرادادش رو با شاهین بوشهر بده ولی خوب ادم یه قولی میده یه حرفی میزنه ایجور وسط راه ول کنه بره بازم فک کنم در مختصات فوتبال ماست خود تیم استقلال بازی فر پلی رو رعایت کنه بگه اقا این به یه تیم دیگه متعهده چرا من برش دارم بیارمش اینجا دو ماه دیگه هم که همه اخراج روز از و روزی از نو!

think positive
ارسال: #۵۶۸۵۹
۱۶ اسفند ۱۳۹۹, ۱۱:۴۳ ب.ظ
شما اگه خیلی به این تعهدها توجه می کردید یحیی جوون رو از شهر خودرو که داشت نتیجه می گرفت نمیاوردید تیم خودتون ...
ارسال: #۵۶۸۶۰
۱۷ اسفند ۱۳۹۹, ۰۱:۳۷ ق.ظ
اگه سررسیدی, تقویم رومیزیی و... ۱۴۰۰ جالبی سراغ داشتید به ما هم خبر بدید ...

ارسال: #۵۶۸۶۱
۱۹ اسفند ۱۳۹۹, ۰۲:۰۵ ق.ظ
صندلی خوب واسه نشستن طولانی چی پیشنهاد میدین؟

think positive
ارسال: #۵۶۸۶۲
۱۹ اسفند ۱۳۹۹, ۱۲:۰۳ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۷:۱۲ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  مجیدی شده سر مربی استقلال که کاملا این اتفاق و اتفاقای بعدیش هم که اخراج یا استعفا هست تکراریه! فقط نکته جالب تو فوتبال ما دعوت از یه سر مربی دیگه که الان داره کار میکه و تعهد داره نسبت به تیم دیگه هست کمالوند شاید از نظر مالی جریمه قرادادش رو با شاهین بوشهر بده ولی خوب ادم یه قولی میده یه حرفی میزنه ایجور وسط راه ول کنه بره بازم فک کنم در مختصات فوتبال ماست خود تیم استقلال بازی فر پلی رو رعایت کنه بگه اقا این به یه تیم دیگه متعهده چرا من برش دارم بیارمش اینجا دو ماه دیگه هم که همه اخراج روز از و روزی از نو!

حالا کاری ندارم به اینکه پرسپولیس با فسادهاش دیگه لذت رو از فوتبال ایران برده ( همه‌ی تیم‌ها دارن این موضوع رو، ولی توی چند سال گذشته خیلی وضع افتضاحی شده و اصلا رقابت دیگه معنی نمیده! هزاران مثال هم میشه زد) ولی بند فسخ هم جزوی از قرارده. یعنی چه بحث فوتبال باشه، چه بحث قرارداد استخدام باشه یا ... وقتی شرایطی برای اتمام همکاری نوشته میشه هر دو طرف باید حواسشون باشه که متضرر نشن. مثلا من موقع استخدام قبول نمیکنم زمان اطلاع استعفام بیشتر از ۱ ماه باشه (نوتیس پریود) و بعضی از شرکت‌ها هم چون میدونن که حداقل دو ماه نیاز دارن تا یک نیرو جدید بیارن قبول نمیکنن که این زمان کمتر از ۲ ماه باشه. برای باشگاه‌ها هم همینه، باشگاه همه این موضوعات رو در نظر میگیره و بعد مبلغ فسخ رو تعیین میکنه، برای همین هم هست که مبالغ فسخ بازیکنای خوب خیلی بالاست و یا برای بازیکنایی که باشگاه قراره روشون سرمایه‌گذاری کنه اصلا بند فسخی گذاشته نمیشه و تصمیم‌گیری کامل به عهده باشگاه میمونه.

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۸۶۳
۱۹ اسفند ۱۳۹۹, ۰۳:۲۷ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۰۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  حالا کاری ندارم به اینکه پرسپولیس با فسادهاش دیگه لذت رو از فوتبال ایران برده ( همه‌ی تیم‌ها دارن این موضوع رو، ولی توی چند سال گذشته خیلی وضع افتضاحی شده و اصلا رقابت دیگه معنی نمیده! هزاران مثال هم میشه زد) ولی بند فسخ هم جزوی از قرارده. یعنی چه بحث فوتبال باشه، چه بحث قرارداد استخدام باشه یا ... وقتی شرایطی برای اتمام همکاری نوشته میشه هر دو طرف باید حواسشون باشه که متضرر نشن. مثلا من موقع استخدام قبول نمیکنم زمان اطلاع استعفام بیشتر از ۱ ماه باشه (نوتیس پریود) و بعضی از شرکت‌ها هم چون میدونن که حداقل دو ماه نیاز دارن تا یک نیرو جدید بیارن قبول نمیکنن که این زمان کمتر از ۲ ماه باشه. برای باشگاه‌ها هم همینه، باشگاه همه این موضوعات رو در نظر میگیره و بعد مبلغ فسخ رو تعیین میکنه، برای همین هم هست که مبالغ فسخ بازیکنای خوب خیلی بالاست و یا برای بازیکنایی که باشگاه قراره روشون سرمایه‌گذاری کنه اصلا بند فسخی گذاشته نمیشه و تصمیم‌گیری کامل به عهده باشگاه میمونه.
طرفدارای استقلال واسه اینکه چند ساله نتونستن نتیجه بگیرن مسائل غیر فوتبالی رو مطرح می کنند شما بازیکنا و ترافیک در پستهای تیم استقلال رو با پرسپولیس مقایسه کنید قشنگ دو سه برابر پرسپولیس بازیکن خوب خریده هر مدیر عاملی اومده بازیکن خوب اورده قراردادی نجومی باهاشو بسته بساز بفروشا هر جور که دلشون میخواسته به این بازیکنا پول دادند اما چرا نتیجه نگرفته؟ به خاطر بی تابی طرفداراش هست به نظر من فکری بد کار نکرده بود که کنار گذاشته شد واسه یه کانال طرفدارای استقلال اونچنان فشاری اوردن که سر مربی رو کله پا کردن البته مدیر هم قاطعیت نداشت و خودش رو وارد طوفان شبکه های اجتماعی کرد و شاید وقتی بیاد بیرون که دیگه مدیر عامل استقلال نیست الان لیورپول ۶ بازی تو انفیلد باخته چه اتفاقی افتاد؟ اگه طرفداری استقلال طرفدار لیورپول بودن کلوپ الان سر مربی بود؟
در مورد فسخ قرداد به نظر من که قابل مقایسه نیست شما فرض کن یه نفر تو یه شرکتی کار می کنه شرایط جور میشه مثلا بره خارج خوب فسخ میکنه و میره اون شرکت هم یه نفر در همون حد رو جایگزین میکنه کسایی که متوجه این اتفاق میشن از ۲۰ نفر ممکنه تجاوز نکنه اما یه نفر میاد میشه سر مربی یه تیم یه استان با چند میلیون طرفدار بعد هنوز کارش رو شروع نکرده هنوز بازیکنای مود نیاز تیم رو اول فصل تعیین نکرده یه تیم دیگه مث استقلال میگه نساجی رو ول کن بیا اینجا اون هم با یه شوک به تیم قبلی ول میکنه میره اون تیم هم تو اون زمان کم دچار مشکل جایگزینی سر مربی میشه تا بازیکن بخره تیم رو تمرین بده....همه زمانشون از دست میره چرا؟ چون طرفداری فلان تیم بی تابن!! الان بینید نساجی داره میره دسته یک چرا؟ چون استقلال چند ساله نتیجه نگرفته! با این همه بازیکن که به نظر من از نظر بازیکن بهترین تیم ایران هست با فاصله! اما طرفدار بی تابه تا کی نتیجه نگرفتن این بی تابی باعث نتیجه نگرفتن میشه و نتیجه نگرفتن باعث بی تابی و این سیکل ادامه داره
البته یه کار بسیار غیر حرفه ای قایدی و ورویا انجام دادن تا سر مربیشون زودتر کله پا بشه قایدی که اونقد سر تمرین نرفت تا تیم نتیجه نگیره و فکری زودتر بره ورویا هم با تبدیل قرارداد ۲ به ۸ میلیاردی کل تیم رو زیر سوال برده و الان همه خودشون رو با اون مقایسه میکنن زمان تعویض هم که اون حرکت رو زد که رونالدو و مسی این کار رو نمی کنن همین رفتارها رو با بازیکنای پرسپولیس مقایسه کنین کاپتان پرسپولیس این مدلیه؟ کجا دنبال نتیجه نگرفتن می گردین؟ تئوری توطئه تا کی؟ Big Grin یه نگاهی به اینه بندازین Tongue

think positive
ارسال: #۵۶۸۶۴
۲۰ اسفند ۱۳۹۹, ۱۱:۲۰ ق.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ۰۲:۰۵ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  صندلی خوب واسه نشستن طولانی چی پیشنهاد میدین؟
SK 712 T یه مدل مدیریتی هم داره که پشتی داره و گرون تره که من اونو توصیه میکنم.
خودم ۳ سال هست که روزی بیش از ۱۲ ساعت میشینم و اصلا کمر درد ندارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , Javad Street
ارسال: #۵۶۸۶۵
۲۰ اسفند ۱۳۹۹, ۱۲:۰۴ ب.ظ
چقدر احمق بودیم عربها رو مسخره میکردیم. به شکل عجیبی عاشق مرام و معرفت مصریا شدم اینجا. چقدر ما نا انسانیم...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۶۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close