زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۴۳۶
۱۳ مهر ۱۴۰۰, ۱۲:۴۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ مهر ۱۴۰۰ ۰۲:۲۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اینم هست:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۷۴۳۷
۱۴ مهر ۱۴۰۰, ۰۱:۵۰ ق.ظ
میگن مغز به ابتدا و انتهای کلمات توجه می کنه و اگه غلطی وسط کار باشه متوجه نمیشه درستم هم هست من یه متن با کلمات اشتباه حروف جابجا شده رو درست خوندم دیدم واقعا درسته
یاد معلمای ابتدایی افتادم بیچاره ها باید چه دقتی کنند واسه تصحیح دیکته اینجوری کارشون سخته

think positive
ارسال: #۵۷۴۳۸
۱۴ مهر ۱۴۰۰, ۱۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
تعجب می کنم از آدمی که عزت نفسش بهش اجازه میده برای ندونستن چیزی تحقیر بشه ولی به خودش نیاد و یاد نگیره.

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۷۴۳۹
۱۴ مهر ۱۴۰۰, ۱۰:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۲ مهر ۱۴۰۰ ۰۳:۱۰ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  لزوما بحث روانی نیست، مثلا همین واکسن، کسی که مطمینه واکسن زده یحتمل مقداری کمتر پروتکل ها رو رعایت کنه و ....
بله، لزوما نیست ولی میتونه باشه. خارج از بحث واکسن، دارونماها ممکنه حتی کاربرد درمانی هم داشته باشن (به دلیل اثر روانی و تلقینی). در حوزه واکسن نمی تونم با اطمینان بگم ولی میزان استرس و عملکرد سیستم ایمنی با هم مرتبط هستن، از این زاویه ممکنه ارتباط معنادار بشه.

--------------------------------------------------------------
(۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تعجب می کنم از آدمی که عزت نفسش بهش اجازه میده برای ندونستن چیزی تحقیر بشه ولی به خودش نیاد و یاد نگیره.
یه دلیل میتونه این باشه که n موضوع دیگه با الویت بالاتر برای یادگیری داره.
----------
یه ضرب المثلی داریم در زبان فارسی «ندانستن عیب نیست، نپرسیدن عیب است». البته الان قدیمی شده، الان ندانستن نه تنها عیب نیست بلکه شخص رو تا دستیار وزیر هم ارتقاء میده.
ارسال: #۵۷۴۴۰
۱۴ مهر ۱۴۰۰, ۱۰:۱۹ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۰۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تعجب می کنم از آدمی که عزت نفسش بهش اجازه میده برای ندونستن چیزی تحقیر بشه ولی به خودش نیاد و یاد نگیره.
من دارم در مورد آدمی صحبت می کنم که تلفظ ۲۶ تا حرف انگلیسی رو نمیدونه و تو اداره دولتی کار می کنه. آدمیه که در چه زمینه ای داره مطالعه می کنه؟!

پ.ن: همه کارمندان دولت اینطوری نیستن.

ارسال: #۵۷۴۴۱
۱۴ مهر ۱۴۰۰, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۰۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تعجب می کنم از آدمی که عزت نفسش بهش اجازه میده برای ندونستن چیزی تحقیر بشه ولی به خودش نیاد و یاد نگیره.
من دارم در مورد آدمی صحبت می کنم که تلفظ ۲۶ تا حرف انگلیسی رو نمیدونه و تو اداره دولتی کار می کنه. آدمیه که در چه زمینه ای داره مطالعه می کنه؟!

پ.ن: همه کارمندان دولت اینطوری نیستن.
وقتی از پای بست ویرانه...
تصمیمات اون شخص مورد نظر شما تو حوزه فعالیتش رو زندگی چند نفر اثر میذاره؟ اونی که دستیار وزیر میشه حوزه اثرگذاری تصمیمش زندگی چند میلیون آدمه؟ اونی که معروف ترین موزه جهان رو نمیشناسه و از قضا نایب رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فرانسه است، وان دقیقه، ام پی تی، آنی ور، آنی تایم و...
دفاع نمی کنم ازش ولی اون آدم حل شده توی سیستمی که سواد در رده های آخر ملاک های شایستگیه.
ارسال: #۵۷۴۴۲
۱۵ مهر ۱۴۰۰, ۰۲:۳۶ ق.ظ
(۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۲۷ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  وقتی از پای بست ویرانه...
تصمیمات اون شخص مورد نظر شما تو حوزه فعالیتش رو زندگی چند نفر اثر میذاره؟ اونی که دستیار وزیر میشه حوزه اثرگذاری تصمیمش زندگی چند میلیون آدمه؟ اونی که معروف ترین موزه جهان رو نمیشناسه و از قضا نایب رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فرانسه است، وان دقیقه، ام پی تی، آنی ور، آنی تایم و...
دفاع نمی کنم ازش ولی اون آدم حل شده توی سیستمی که سواد در رده های آخر ملاک های شایستگیه.
شما کارمند دولت هستید؟

ارسال: #۵۷۴۴۳
۱۶ مهر ۱۴۰۰, ۰۱:۰۰ ق.ظ
ایول ایران بازم برد بازی هم خوب بود بخصوص نیمه دوم قشنگ شده بود
دیشب هم یه بازی بسیار زیبا از اسپانیا دیدیم واقعا سخته باورش رنج سنی بازیکنا تیم زیر ۲۳ اوردن کاری که پپ در بارسا کرد دیگه نهادینه شده در نسلهای بعدی فوتبال روی زمین اسپانیا که ایتالیای ۱۰ نفره رو زمین گیر کرده بود دوناروما هم عالی بود وگرنه بیشتر می خوردن

think positive
ارسال: #۵۷۴۴۴
۱۶ مهر ۱۴۰۰, ۰۲:۴۰ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۱:۰۰ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  ایول ایران بازم برد بازی هم خوب بود بخصوص نیمه دوم قشنگ شده بود

دقیقاً کجای بازی خوب بود مهندس؟

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , kilookiloo
ارسال: #۵۷۴۴۵
۱۶ مهر ۱۴۰۰, ۰۳:۲۸ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۲:۴۰ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۴۰۰ ۰۱:۰۰ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  ایول ایران بازم برد بازی هم خوب بود بخصوص نیمه دوم قشنگ شده بود

بازی اصلا کیفیت لازم نداره و تیم کاملا بی برنامه هست و فقط دلیل برد تیم تاکتیک نیست تکنیک و خلاقیت بازیکن هاست .
با این سبک بازی و بی برنامگی ما جلوی تیم های بزرگ نمی تونیم خوب بازی کنیم .
" این نظر منه "
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۷۴۴۶
۱۶ مهر ۱۴۰۰, ۰۱:۰۷ ب.ظ
نیمه دوم بازی خوبی بود می تونست بیشتر از یه گل هم ایران بزنه دیگه انتخابی جام جهانی هست بازی ها حساسه و تیمهای مقابل ریسک نمی کنن و بازی رو می بندن تمام بازی های اسیایی در همین سطح هستن و مقایسه با خارج از اسیا مقایسه درستی نیست به نظر من که تیم ملی خیلی بهتر از زمان کی روش بازی میکنه سبک بازی رو به جلو و هجومیه
اتفاقا ایران نشون داده تیم بازی های بزرگه جلو تیم های بزرگ همیشه ایران خوب بازی کرده

think positive
ارسال: #۵۷۴۴۷
۱۶ مهر ۱۴۰۰, ۰۳:۰۱ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۲:۴۰ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۴۰۰ ۰۱:۰۰ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  ایول ایران بازم برد بازی هم خوب بود بخصوص نیمه دوم قشنگ شده بود

طرفدارای پیروزی با شخص کی‌روش مشکل داشتن و میگفتن که تیم *****وش خوب نیست، الان هم همه بازیکناشون پکیجی به تیم ملی دعوت میشن و فیکس میشن و به همین خاطر میگن تیم ملی خوبه.
بردهای تیم ملی منو یاد نیم فصل اول فصل پیش استقلال میندازه، که فکری بدون فکر تیمو می‌فرستاد توی زمین ولی میبردیمDodgyمن که دعا میکرپم استقلال ببازه و این فکری رو بندازن بیرون، چون معلوم بود تهش چیزی نیست. الآن تیم اسکوچیچ هم همینه، بردهایی میاره که مربی حفظ مسشه، ولی میدونیم که این آزمون و جهانبخش و طارمی ان که بازی رو درمیارن

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۷۴۴۸
۱۶ مهر ۱۴۰۰, ۰۳:۳۸ ب.ظ
چقد احساسات منفی تاثیر گذاره در حدی گه ارزوی باخت تیمی که طرفدارش رو کنیم تا فلانی اخراج شه! کومان مربیه که بهترین مهاجم لالیگا رو انداخت بیرون ولی هیچ کس تا حالا نشندیم بگه من طرفدار بارسا هستم خدا کنه ببازه تا کومان اخراج شه! هر چقدم با شخص مشکل داشته باشیم با تیم که مشکل نداریم!
ماجرای فکری هم خودش حدیث مفصلیه! بهترین بازیکن تیم سر تمرین نمیومد تا تیم نتیجه نگیره و مربیشون عوض شه و شخص دلخواهشون بیاد اینا تو مکتب دوچرخه ای ها هست هیچوقت پرسپولیس این مدلی نبوده چون تیم اسطوره داره بالا سرشه بازیکن حد خودش رو میدونه شب قبل بازی لیگ قهرمانان اسیا بازی الهلال برو بخون چه گزارشی به وزیر ورزش دادن بازیکنا شب قبلش کجا بودن؟ خدا شکر که الان تیم با فکره Big Grin
این بازیکنا زمان کی روش هم بودن به زور تو ضد حمله یک هیچ یک هیچ می رفتیم بالا الان تیم ترسو نیست و بازی خودش رو میکنه کی روش افراط زیادی در سیستم دفاعی داره و تقریبا جایی هم بعد از ایران موفق نبوده
ادم چقد منفی باف باشه که بگه تیم ملیم ببازه تا حرف من اثبات شه حالا فرض کن باخت و اثبات شد جایزه نوبل هم از دیجی کالا برات پست کردن Big Grin یه چند دقیقه خوشحال شدی ولی میلیونها نفر ناراحت شدن به نظرم چشمها را باید شست این مدل زندگی کردن چیه ادم حتی بد واسشه دشمنش هم نخواد چه برسه به تیم ملی کشورش یا تیمی که دوسش داره

think positive
ارسال: #۵۷۴۴۹
۱۶ مهر ۱۴۰۰, ۰۶:۳۹ ب.ظ
امروز سالگرد استاد شجریان هست، شجریانی که برای بعد از خودش همایونی رو تربیت کرد که هر نسلی میتونن طرفدارش باشن و حالا حالاها میتونه با صداش حال خوب بده به خیلیا.

شجریان اینقدر آلبوم خوب داره که شما اصن نمیتونی انتخاب کنی که کدومش بهتره. اینقدر علاقه مند میشید به شعر پارسی که حد نداره.. از حافظ و مولانا تا ابتهاج و اخوان ثالث....

به قول حسین جنتی که: آری نوای مملکت بی نوا رفت/ زین پس مجال عربده فرمایی شماست...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۷۴۵۰
۱۶ مهر ۱۴۰۰, ۰۸:۲۹ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۳:۳۸ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  چقد احساسات منفی تاثیر گذاره در حدی گه ارزوی باخت تیمی که طرفدارش رو کنیم تا فلانی اخراج شه! کومان مربیه که بهترین مهاجم لالیگا رو انداخت بیرون ولی هیچ کس تا حالا نشندیم بگه من طرفدار بارسا هستم خدا کنه ببازه تا کومان اخراج شه! هر چقدم با شخص مشکل داشته باشیم با تیم که مشکل نداریم!
ماجرای فکری هم خودش حدیث مفصلیه! بهترین بازیکن تیم سر تمرین نمیومد تا تیم نتیجه نگیره و مربیشون عوض شه و شخص دلخواهشون بیاد اینا تو مکتب دوچرخه ای ها هست هیچوقت پرسپولیس این مدلی نبوده چون تیم اسطوره داره بالا سرشه بازیکن حد خودش رو میدونه شب قبل بازی لیگ قهرمانان اسیا بازی الهلال برو بخون چه گزارشی به وزیر ورزش دادن بازیکنا شب قبلش کجا بودن؟ خدا شکر که الان تیم با فکره Big Grin
این بازیکنا زمان کی روش هم بودن به زور تو ضد حمله یک هیچ یک هیچ می رفتیم بالا الان تیم ترسو نیست و بازی خودش رو میکنه کی روش افراط زیادی در سیستم دفاعی داره و تقریبا جایی هم بعد از ایران موفق نبوده
ادم چقد منفی باف باشه که بگه تیم ملیم ببازه تا حرف من اثبات شه حالا فرض کن باخت و اثبات شد جایزه نوبل هم از دیجی کالا برات پست کردن Big Grin یه چند دقیقه خوشحال شدی ولی میلیونها نفر ناراحت شدن به نظرم چشمها را باید شست این مدل زندگی کردن چیه ادم حتی بد واسشه دشمنش هم نخواد چه برسه به تیم ملی کشورش یا تیمی که دوسش داره
یه جوری صحبت می کنی انگار پرسپولیس رئال مادریده! پرسپولیس هنوز داره با تیم های عربی و جی لیگ و کی لیگ رقابت می کنه دیگه.
اون بارسا هم که مسی رفت ترکید. همونطور که قبلا هم گفته بودم بارسا از زمان رایکارد به فرد وابسته است و وقتی اون فرد بره تیم خلاصه.Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۸۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۲۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۳۲۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close